Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2003., 19:55   #41
Pravo i čudne jezike na filozofskom.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 22:22   #42
Eto ja bila isto kako i timor u španiji inače soba 107 moja soba i još od tri frendice. kak i ne bi bila najprometnija kad je bilo sangrije,tekile, i barem 10 šteka čika.....kad se nije imalo kaj piti i pušiti uvijek je postojala soba 107.. bilo ludo i nezaboravno,a pijani smo bili dan i noć tak da se nije ni isplatilo otrežnjivati..da mi je bar još jednom tako...
__________________
...Shit happens...
Amanadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 20:59   #43
Quote:
Amanadis kaže:
Eto ja bila isto kako i timor u španiji inače soba 107 moja soba i još od tri frendice. kak i ne bi bila najprometnija kad je bilo sangrije,tekile, i barem 10 šteka čika.....kad se nije imalo kaj piti i pušiti uvijek je postojala soba 107.. bilo ludo i nezaboravno,a pijani smo bili dan i noć tak da se nije ni isplatilo otrežnjivati..da mi je bar još jednom tako...
ahaaaaaaaaaaa!
Ja bi sve ponovil...osim pada u autobusu
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 21:35   #44
ja ti preporucam prag!! fakat je najbolji!! ali nemojte delat ko ja kaj nisam u 5 dana 2 sata spal pa sam zaspal u podzemnoj.. ostalo je sve bilo ok, ma kaj ja pricam?? bilo je fantastično!!!!
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 04:41   #45
e, da! i ja sam htjela više takvih pričica a topic se pretvorio u 'preporuke'

ajd, ljudi.. once more
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 18:12   #46
ovo ce bit cudno, al ja preporucam libanon.. tamo jos niko nije iso na maturalac (iz hrvatske).. zemlja je fakat odlicna... bogatija i otvorenija od hrvatske, a i ima se puno toga za vidjet.. idem tamo svaki mjesec... zabava je odlicna
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 18:44   #47
tebi je stari neki tajkun il kaj?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2003., 00:52   #48
Quote:
Luđakinja kaže:
tebi je stari neki tajkun il kaj?
nije bas.. za hrvatske prilike je, al u svojoj struci je jadan... ja idem u libanon jer zivim 15 min. od granice pa mogu ic kad god mi pase...
bowets is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2003., 20:04   #49
moje najbolje iskustvo u pragu je bilo kaj sam spaval 3 sata u metrou!! imaju tak udobne stolce kaj sam taak lepo čoril..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 17:50   #50
E super..ja idem u Prag u mjesecu devetome, pa ću obavezno potražiti te savršeno udobne stolce..
__________________
...na poljima od snova ne pušta se korjenje...
maza_juniorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 00:00   #51
i ja bih u praaaaag... ponovo
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 14:33   #52
Daj pare i mosh sa mnom..
__________________
...na poljima od snova ne pušta se korjenje...
maza_juniorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 12:02   #53
i ja bi natrag u prag!! ali jebiga, sljedecih par godina nem.. tek dok postanem slavni i bogat...... je rajt
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 13:16   #54
ima koga sa 'friškim' iskustvima?

moj buraz se jučer vratio iz španije (taj loret de mar il kak već) i dobila sam neke fine šminkerske čike, svoj prviiiii divni slatki šareni predivni pajp, neke lepe lančeke.. i tak, meni je bilo lepo na burazovom maturalcu

samo kaj mi je obećal litre i litre sangrije al mu je bilo 'teško nositi' sux
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 13:19   #55
sangrija je inače fuuuj. Ne kužim kak to netko more piti
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 13:19   #56
international

btw, u Sloveniji je najaktualnija zemlja za odlazak na maturalac Crna gora

nisam mogla blivit kad sam čula, al tak je. priča se da je tamo alkohol još jeftiniji
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2003., 11:43   #57
prije tocno godinu dana isao sam na maturalac u prag.. poplava se taman povukla pa nismo gledali onoliko puno kulturnih stvari kolko smo trebali... jadni mi, plakali zbog toga citavo vrijeme...ne. bilo je zakon, zar ste sumnjali? bili smo u hotelu od nekih 18 katova, pa je jedan dan frend otisao s polupunom bocom cole na krov i bacio ju dolje da vidi sta ce bit... nismo saznali sto je bilo. mozda je tako i bolje. al za moj maturalac inace vrijedi ona "they say i was in prague but i can't remember"... pola toga se ne sjecam. izlasci su bili sranje (zbog poplave i to, nije bilo rulje)... vodic nas je bio odveo u birc (neka banana il nesto), a kad tamo transseksualci! strasno. bio je neki frajer - PLJUNUTA tina turner. najgore je sto nam nisu dali da pobjegnemo otamo. e da, i adnji dan smo frend i ja otisli u striptiz klub... imao sam jos 20e , pa nas je tip pustio za nesto sitno, tako da nam je ostalo za jedno pivo unutra(koje smo podijelili)... i onda nas tip jos pita jel hocemo "handjob". mislim, da ga striptizeta odradi, ne on. bar se nadam. al eto, nismo imali love

bilo mi je fenomenalno, osjecam se tako je*eno staro kad se prisjecam.

eh... zamislite scenu: tip ulazi u sobu, vidi mene ukomiranog na krevetu i pocne skakat u zrak i pjevat na melodiju severinine "moje je srce veliko ko kuca bla bla": "BootBoy je pijan, PIJAN JE KO KUCAAAAAAAA"
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2003., 23:09   #58
ja nemam neke ekstra velike dogodovštine...mi smo pili,pili,pili,pili....žena koja čisti je pizdila svako jutro kad je pred sobom mene i frendice nalazila hrpe flaša praznih...svi dečki su spali kod nas, vodička je cugala s nama, frend mi je nosio ruksak i...zgubili smo se..a najbolje, no dobro,jadno je,ali onda nam je bilo smešno (mislim, stvarno ) kad smo ručali u nekom žblj restoranu i kad smo od jela i nekih žnj palačinki i cigareta i svega napravili složenac..ma serem, najbojle je bilo pušiti svaki dan kutiju marlbora za 12 kn
hehe,il kad mi je frendica razmotavala film u ormaru brijući si kak je u tamnoj komori..ah..memories
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 01:17   #59
praha

... prošle godine, 9.mjesec... kao i većini bio je odgođen zbog poplave, ali jaaaako smo se iznenadili kako su oni u mjesec dana uspjeli normalizirati grad da posljedice od poplave nismo vidjeli ni p...
hotel je bio fenomenalan. svaka soba imala je kupaonicu i wc i zapravo se dijelila u tri sobe... jedna s bračnim krevetom i dvije s običnim... hrana-prosjek (kao da nam je bilo do nje)
razgledavanje grada je bilo svakodnevno, ali tako raspoređeno da smo već negdje oko 15-16h imali slobodno vrijeme... i tako do jutra... treba li spominjati što smo sve radili?
noćni život- odličan... za svako ponešto... znam da je većina mojeg razreda izlazila u neki klub (arena) koji je svaka dva sata imao strip-show (to je, kao, normalna stvar po klubovima)... onaj najpoznatiji (s hrpom floorova) bio je poluzatvoren zbog sanacije, ali koliko sam čula-odličan... nas nekoliko ipak je imala neke alternativnije prohtjeve pa smo izlazili u jedan studentski klub (nešto između kseta i močvare)... jedina mana-bio je malo udaljeniji od centra... hrana i zabava-super jeftini... znam da smo pivu plaćali oko 5 kn, a hrana (fast food) 4... to nije ni važno... ljudi su odlični (otvoreni) i sve je pristupačno... SVE...
nikako nisam bila uvjerena u priče kako je prag posban (uvijek sam se pitala:zašto?) ali grad stvarno ima nešto u sebi... e da mi je ponoviti!
pupobljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 12:01   #60
Quote:
Timor kaže:
Lloret de Mar - mjesec kolovoz(točnije, kraj dotičnog)
Vozili se busom koji ima pokvarenu klimu - do španjolske se svi prehladili, ja pao u autobusu sa 2 na prvi kat uz povike SVE OK; SVE OK, moji se derali od smijeha.Bili u hotelu Windsor ( ja soba 208, sva akcija u 107),zalazili u Hollywood I Universe, bili u barceloni, marinelandu, monserratu, nici, cannesu(gledali kak frajer drka na ulici,krepali od smijeha), u barceloni gledali tučnjavu i fontanu 3 SATA jer je profesor išao na utakmicu(grrrr...) vratili se gladni, umorni, pijani...e da, ja otkrio nektar bogova - Red Bull votku...njamanjamanjam
Se ti možda zoveš Dario?

Isto tako Lloret de Mar, 25.8.-1.9.. Išli smo tamo brodom iz Genove, nazad basom. Osim Lloreta, vidjela Barcelonu, Madrid, Toledo, El Escorial. Francusku nazalost ne.
Bila u hotelu Sanmarti, a taj Dario u Esmeraldi ( dakle ipak nisi to ti ). Isto izlazila u Hollywood ( to nije normalno, nasmiješim se nekom tipu i gotovo, mogu odmah biti s njim ). Profesor ti je bio na Real Madrid - Betis? I ja sam trebala ići,da sam imala sa sobom pare dala bih 50 EURa i otišla. Dvije cure su išle, mamu im njihovu.

na drugi maturalac idemo u Prag.

Dariooooooo..... javi se. A može i onaj drugi, Domagoj
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.