Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 01:20   #461
evo ja idem u ponedjeljak ginekologu al bi prije toga htjela cuti vase misljenje da bar priblizno mogu ocekivat sta ce bit.
uglavnom prije godinu dana ginekologica mi je rekla da imam neke ciste na jajnicima, ali da su bezopasne i da nisu neuobicajne..
zadnje stvari su mi bile mnogo oskudnije i zavrsile smedjim iscjetkom. 2 dana prije pocetka samog ciklusa imala sam blijedorozi vodenasti iscjedak koji se opet vratio (na pola ciklusa) ..da li je moguce da je to povezano sa tim bezopasnim cistama?
lunari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 14:25   #462
imam hpv.drugih beštija nemam.
iscjedak neki žuti,onak pomalo kričav bi rekla.možda mi se čini s obzirom da stavljam bijele dnevne uloške...
nikaj me ne svrbi,ni ne peče.jedino idem često pišat.
o čemu se radi?!
misica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:58   #463
imam jedno pitanje. ponekad imam iscjedak, ali ugl je normalne, prozirkaste boje.
no u utorak navečer me počelo svrbiti, i ja sam se češala što je bila greška jer mi je usnica naotekla i onda me je peklo svaki put kad bih išla na wc
sad mi je iscjedak gust, neke žuto zelenkaste boje, i dalje me svrbi, ali ne izvana nego iznutra i ja pokušavam to ignorirati da se ne češem..
izluđuje me
ginekolog mi radi samo srijedom, pa ne znam što da radim jer dotad može i proći. u redu je sve dok se umirim, ali čim moram na wc opet svrbi a iscjedak je stalno tu
prije cca mjesec, dva sam radila papa test i ostale nalaze sve je bilo u redu..

Zadnje uređivanje Dadushka : 27.05.2011. at 14:03.
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:26   #464
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje. ponekad imam iscjedak, ali ugl je normalne, prozirkaste boje.
no u utorak navečer me počelo svrbiti, i ja sam se češala što je bila greška jer mi je usnica naotekla i onda me je peklo svaki put kad bih išla na wc
sad mi je iscjedak gust, neke žuto zelenkaste boje, i dalje me svrbi, ali ne izvana nego iznutra i ja pokušavam to ignorirati da se ne češem..
izluđuje me
ginekolog mi radi samo srijedom, pa ne znam što da radim jer dotad može i proći. u redu je sve dok se umirim, ali čim moram na wc opet svrbi a iscjedak je stalno tu
prije cca mjesec, dva sam radila papa test i ostale nalaze sve je bilo u redu..
meni zvuči ko gardanella, za to ćeš morati ginekologu, jer moraš biti sigurna da li je bakterija ili nešto drugo da bi znala koje vaginalete koristiti,
ako ne možeš nikako do gina probaj kupiti vagisan vaginalete (one samo reguliraju ph vrijednost) trebalo bi ti bar malo pomoći sa iscjedkom i svrabom.
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 15:30   #465
Dosad sam uvijek imala bijeli iscjedak u vrijeme ovulacije i to je valjda normalno. nedavno sam bila kod ginekologa i rekao mi je da imam pojačan iscjedak iako ja ništa (osim tog bijelog pranja)nisam primijetila i nisam imala nikakav svrbež i sl. On mi je preporučio Lactogyn tablete i vaginalete- terapiju od 2 tjedna. Počela sam s terapijom i onda me počelo svrbiti oko rodnice i pojavio mi se smećkasti iscjedak. Prije tih tableta činilo mi se sve ok. i šta sad da radim? da prestanem s terapijom?
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:49   #466
ima jako puno stranica a nemam vremena čitat sve na temi pa se ispričavam ako ponavljam pitanje...
uglavnom, ne mogu doć do svog ginekologa u skorije vrijeme a imam iscjedak za koji nisam sigurna bih li se trebala brinuti... dakle, isti je kao i uvijek ali nakon odnosa se pojača i bude jako bijel i gust... međutim najviše me zbunjuje to što mi (zadnjih 3 tjedna) svaki dan mijenja svojstva, jedan dan je bijel i neugodnog mirisa, a drugi dan ili ga uopće nema, ili je bijelo-proziran bez mirisa ili ima totalno drugačiji neugodan miris od prethodnog dana. mislila sam da će proć nakon menstruacije jer nemam svrab ni nikakve druge simptome ali me sad već živcira jer moj "pametni" dečko misli da sam bila s nekim drugim i da imam neku spolnu bolest... sad me zanima dal mislite da bi to stvarno moglo bit nešto ozbiljno i mogu li to sama rješit? jer mi se sestra od gin. ne javlja kad zovem, a nemam baš vremena ići tamo i čekat par sati da me primi i da pitam u čemu je stvar... ali ako je netko imao ovakvo iskustvo i ako može bit ozbiljno otići ću odmah danas
__________________
just smile :)))
blueblackgreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 12:18   #467
Exclamation papa test uredan,a mene boli,peče,iscjedak...

Bila sam pročli tjedan na pregledu, jer već par mjeseci imam užasan iscjedak. Obilan. za vrijeme seksa to sve ide van,ko da sam puna sperme boli me trbuh užasno,peče kad pišam a i općenito. A papa test uredan?!??? što da radim????
nizkk is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.06.2011., 13:35   #468
Quote:
nizkk kaže: Pogledaj post
Bila sam pročli tjedan na pregledu, jer već par mjeseci imam užasan iscjedak. Obilan. za vrijeme seksa to sve ide van,ko da sam puna sperme boli me trbuh užasno,peče kad pišam a i općenito. A papa test uredan?!??? što da radim????
promjeni ginekologa. šta je tvoj ginekolog rekao/la na to? samo papa test napravio?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 14:23   #469
Quote:
pzulic kaže: Pogledaj post
promjeni ginekologa. šta je tvoj ginekolog rekao/la na to? samo papa test napravio?
kad sam joj opisala simptome,rekla je da ćemo napraviti papa test,i vidjeti. a pregledom je rekla da vidi da unutra ima nekog iscjedka. i eto,papa uredan...
nizkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 14:28   #470
Traži da ti napravi brisove. Ovo tvoje bi mogle biti gljivice a opet mogla bi biti i neka bakterija, zato inzistiraj na brisevima.

Nije normalno da imaš obilan iscjedak, da te peče, svrbi i sl.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 15:13   #471
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Traži da ti napravi brisove. Ovo tvoje bi mogle biti gljivice a opet mogla bi biti i neka bakterija, zato inzistiraj na brisevima.

Nije normalno da imaš obilan iscjedak, da te peče, svrbi i sl.
hm...ali ne kužim,zašto se baš ništa ne vidi na pap testu? znam da on ne pokazuje o kojim je bakterijama i slično riječ,ali bi se trebalo vidjeti dali je upala u pitanju ili nešto....
nizkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 15:24   #472
Meni je papa bila uredna pa sam svejedno imala betahemolitički streptokok. Gin se isto vodio za tim, ma nije ti ništa papa je uredna, a ja se previjala od bolova u desnom jajniku.

Pa sam mu par mjeseci dolazila svaki mjesec i stalno mu govorila da me boli jajnik, pa je nakon 650 kreme i veginalete koje bi mi tutnuo se udostojio napraviti bris i gle čuda ipak nisam bila luda i umišljala si simptome.

A sad kad budem planirala trudnoću, bolje mu je da mi odmah napravi sve briseve i pretrage koje budem tražila jer ću mu cirkus napraviti tamo u ordinaciji.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:06   #473
Quote:
nizkk kaže: Pogledaj post
hm...ali ne kužim,zašto se baš ništa ne vidi na pap testu? znam da on ne pokazuje o kojim je bakterijama i slično riječ,ali bi se trebalo vidjeti dali je upala u pitanju ili nešto....
Ja imam uredan papa test već nekoliko godina, a ipak sam se mučila s bakterijama na cerviksu.

Obavezno napravi briseve.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 18:45   #474
jel ima netko savjet za moj problem? pliz ljudi, znam da je malo veći post, al nije baš toliko velik da ga nitko ne pročita....
__________________
just smile :)))
blueblackgreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 19:16   #475
Mogu biti gljivice a može biti i neka bakterija. Kako god ne gine ti posjet ginu.

A kad kažeš neugodan miris, na šta ti miriši tj. smrdi? Na netu za gljivice piše da imaju kiselkasto slatkasti miris, dok recimo za Gardnerellu vaginalis piše da ima miris po ribi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:52   #476
pa ne znam kak opisat koji je miris kad se stalno mijenja i varira... ali nije nit po ribi nit kiselkasto-slatki... pročitala sam već na netu sve o svemu kaj piše i nigdje mi ne spominju ništa slično ovom mom, zato ni nisam sigurna jel to uopće neka infekcija ili samo mala promjena mikroflore zbog stresa... zapravo me najviše zbunjuje to kaj nemam nikakvih drugih simptoma...

a ovak kad nije niš hitno neću doć na red kod ginića idućih 2-3 mjeseca
__________________
just smile :)))
blueblackgreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:58   #477
Samo se ti naruči kod gina.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:11   #478
Question

Imamm pitanjeeeee i jaaaa
Jel normalno da poslije spolnog odnosa iscjedak bude smeđkast?
Hypo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:49   #479
Sa Zdravlja
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:16   #480
pozdrav.imam slicni problem zeljela bih samo savjet prije nego sto odem ginekologu.imam vec par mjeseci neredoviti žuti iscjedak,varira nije uvijek identicna boja a ni kolicina.neugodnog je mirisa,ali listajuci prijasnje postove ne mogu ga pronaci tj.nije ni slatkast,ni kiselkast...ali je podosta jak .nemam pojma..ima ko kakav prijedlog kaj bi stvarno moglo bit,?!
amelie123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.