Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2007., 20:32   #81
pa ok je i meni ako nije hladna, al ja se ne mogu najest od toga.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:33   #82
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne. bila sam par put u menzi i to je nesto najodvratnije sta postoji. ono sta ostane za stolom bacaju nazad u lonac i ponovno daju drugima. isto vrjedi i za pice. fuj fuj. vise preferiram jest doma i po restoranima.
Kad vraćaš onaj pladanj nakon jela možeš vidjet kroz otvor da sve ostatke s tanjura sasipaju u jednu vreću, kantu štaliveć. Da bi tvoj scenarij bio istinit onda bi netko morao kasnije kopati po tom smeću i precizno odvajati namirnice i stavljati ih u prave lonce
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:33   #83
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ma da da, čuvaju prazne tetrapakiće i onda u njih pretaču ostatke sokića i kad ostane pol pizze onda čekaju da netko drugi isto ostavi pol pizze i onda to zalijepe s univerzalnim ljepilom i skupljaju listove salate koji su ostali u jednu zdjelicu i onda to poslužuju i skupljaju mrvice kolača i od njih rade kolač za sutradan.
ne ljepe listove salate nit spajaju pizzu..vec vracaju cuspajze, tjesteninu, pire, spinat, ostatke ribljih stapica i te stvari za koje nemozes skuzit. no whatever- dobar tek
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:35   #84
Quote:
unspeakable kaže: Pogledaj post
Kad vraćaš onaj pladanj nakon jela možeš vidjet kroz otvor da sve ostatke s tanjura sasipaju u jednu vreću, kantu štaliveć. Da bi tvoj scenarij bio istinit onda bi netko morao kasnije kopati po tom smeću i precizno odvajati namirnice i stavljati ih u prave lonce
alo!!?? ja govorim o du menzama. de citaj bolje!
ne govorim o SC i ostalim zagrebackim menzama.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:35   #85
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ja studiram u DU pa tako i govorim o menzi tamo... Da na svoje sam oci vidjela da vracaju hranu nazad tj da je stavljaju drugima u tanjur... a sokovi su u PVC bocama.
ja se ipak drzim restorana posto smo decko i ja dobri manje vise sa svima koji ih drze

aha..pa onda ..pa kaj se ne vidi da je zatvarač od plastične boce otvaran ?!
pa i bolje ti je onda po restoranima..
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:38   #86
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne ljepe listove salate nit spajaju pizzu..vec vracaju cuspajze, tjesteninu, pire, spinat, ostatke ribljih stapica i te stvari za koje nemozes skuzit. no whatever- dobar tek
fuj.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:38   #87
Quote:
greenpeacegirl19 kaže: Pogledaj post
aha..pa onda ..pa kaj se ne vidi da je zatvarač od plastične boce otvaran ?!
pa i bolje ti je onda po restoranima..
u tom i je fora..ti narucis colu i oni ti donesu otvorenu tj bez cepa. (u DU su menze ko restorani tj restorani imaju neki dogovor sa ministarstvom da tako rade) meni je to bilo sumnjivo i onda sam vidla i zasto. uglavnom- nebih to nikom preporucila.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:39   #88
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
alo!!?? ja govorim o du menzama. de citaj bolje!
ne govorim o SC i ostalim zagrebackim menzama.
Ispičavam se onda. Ja sam pisala svoj odgovor u vrijeme dok si ti objavljivala post da studiraš u DU pa nisam mogla vidjeti to. Mogla si odmah napisati o kojim menzama pričaš.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:41   #89
no mislim da su menze u zg super- nisam jela nikad al cuj.. nije njima u interesu da te zajebu- to bi bio preveliki show. u du je stvar u tome da su to privatnici koji jako paze kako da te zajebu i zarade pritom.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:42   #90
Quote:
unspeakable kaže: Pogledaj post
Ispičavam se onda. Ja sam pisala svoj odgovor u vrijeme dok si ti objavljivala post da studiraš u DU pa nisam mogla vidjeti to. Mogla si odmah napisati o kojim menzama pričaš.
ma ja i jesam iz Zg pa uvijek i zaboravim da nisam doma. sorry.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 23:42   #91
ajme stvarno su odvratni.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 23:54   #92
ja sam jednom našao karte za belu u pire krumpiru. počeli smo kartat i izbacili su nas van jer se ne smije kartat u menzi
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 00:03   #93
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
no mislim da su menze u zg super- nisam jela nikad al cuj.. nije njima u interesu da te zajebu- to bi bio preveliki show. u du je stvar u tome da su to privatnici koji jako paze kako da te zajebu i zarade pritom.
pa i u Zg-u mnoge studentske menze vode privatnici u dogovoru sa ministarstvom !
i takve su u pravilu puno bolje nego Sc ili menze po domovima !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 00:26   #94
Povraća mi se na ovaj topik!!!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 03:20   #95
Quote:
WindOFChange kaže: Pogledaj post
najbolje mi je kad uđem u bus a ono točno moš osjetit ko je bio u indeksu prije uđe ti u kosu.... zbog tog tamo vise ne idem

nisam bio jako dugo tamo zbog miomirisa, ali čujem da su ga prepravili.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:38   #96
Ma menze su super stvar, jeftino i nadasve jestivo, nemam nikakvih prigovora. Najviše volim doručak,al ručam i večeram. Uglavnom na veterini, a večere na cvjetnom.
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 19:40   #97
Da menze su super i sve, najedeš se ko čovjek, ne moraš kuhat,al nekad izgubiš dost vremena dok dođeš do menze i dok se vratiš iz menze. Al sve u svemu korisna stvar - sam moraš pazit da ima para na ixsici
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 13:03   #98
jep.
u zadnje vrijeme da.
i fino je bome naspram zadnjih par godina.
za 6 kn se najedeš ko kralj
andreina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 02:47   #99
ajoj , blago onima kojima mama kuha,
sad u osijeku ni nema više sladoleda (barem ih nisam vidla),jelo je katastrofa, ono,ajd,...može se preživit, neke stvari su i fine, al bolje da ne znam prije kolko mjeseci su napravljene, pogotovo u bendeku.
traka je traka, tamo ni ne očekujem neku kvalitetu, tak da mi je ok.
a u gaudi kad odem, naručim grašak, dobijem pom fri,jer nema više graška, a jebemti pom fri i cordo blu i ostala govna ,ajoj za ppizdit
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 03:51   #100
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
jelo je katastrofa, ono,ajd,...može se preživit, neke stvari su i fine, al bolje da ne znam prije kolko mjeseci su napravljene, pogotovo u bendeku.
kod nas u ST-u situacija također žalosna
Kad baš umiren od gladi, prisilin se ali...
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.