Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 22:12   #3341
No shit. HZZO je presirok pojam

Sent from my LG-P990
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 06:39   #3342
Quote:
Desertflower kaže: Pogledaj post
Ista stvar me zanima, hitno!
Hvala
Dr. Domagoj Slavić, Rudeš. Neparni ujutro, parni popodne.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:45   #3343
Preporuka gdje da odem na prvi pregled za leće? Gdje se brzo dođe na red a da se ne plaća, stvarno mi je bitno gdje mogu brzo doć na red... Iz Zagreba sam, HVALA !
ElDominate is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 15:51   #3344
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
No shit. HZZO je presirok pojam

Sent from my LG-P990
Evo draga samo za tebe s weba
Obvezno osiguranje 0800 7979
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:36   #3345
kako naci ekstremno strpljivog oftalmologa koji ima razumijevanja za pacijente koji jednostavno ne mogu gurkati svasta u oci? zadnja mi je poludila jer mi nije uspjela pofarbat oko pa je vikala na mene kao da sam neki huligan.
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 01:01   #3346
Preporuka za nekog dobrog otorinca radi septorhinoplastike.
Evoquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:47   #3347
DA li ja mogu u bolnickoj ambulanti platit pregled kod interniste da bi prije dosla na red, jer stvarno en mogu cekat do 5og mj, i moze li mi netko preporucit nekog, sv duh, vinogradska
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 11:23   #3348
Pomoc

U procesu je pravljenje je divne aplikacije za Android telefone https://www.facebook.com/prakticniregistarlijekova. Ako možete podržite je glasom na stranici http://openideas.me/project/prakticn...star-lijekova/. Mislim da je ideja odlična i veoma korisna.

Usput, nisam ja vlasnik strance, ne promovisem se, pomažem samo prijatelju
ale000111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 11:41   #3349
Dancek.
Ljudi, gdje je najbolje obaviti gastroskopiju?
__________________
Kad bi muškarci imali menstruaciju, hvalisali bi se oko velicine tampona
Madame_Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:24   #3350
Ljudi, zna li itko da li dr. Mirna Sentic ( internist, imunolog na Rebru ) radi privatno i u kojoj privatnoj poliklinici?
AnciM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:08   #3351
Pozdrav.. Nisam siguran da postavljam pitanje na pravom mjestu, u suprotnom, moje isprike. Naime, bio bih sretan kad bi mi bilo tko tko se razumije u dotičnu problematiku dao neku korisnu informaciju. Naime, zanima me dali postoji način o račun HZZo-a obaviti jednu vrstu estetske operacije. Naravno, predpostavljam da hzzo nema financijskih sredstava za trošenje na hirovito uljepšavanje fizičkog izgleda pojedinca, a koje nije opravdano u smislu neke fizičke mane po pitanju koje čovjek malo što sam može (npr. klempave uši, ekstremni ožiljci, zečja usna, ginekomastija..). I, da prestanem filozofirati ..moj konretan problem je višak kože na trbuhu, nastao uslijed velikog gubitka kilograma, još u pubertetu (imam tek 20). Koliko god trenirao, regulirao prehranu, mučio se.. višak kože je tu, godinama. I predstavlja mi psihički problem. Dakle, moje pitanje je čisto hipotetski. Što se tiče same procedure vjerujem da bi prvi korak bila preporuka psihijatra, a za psihijatra državne ustanove sumnjam da će izdati takvu uputnicu. Pa, postoji li mogućnost?
jazzeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:49   #3352
Pa probaj prvo razgovarati sa liječnikom opće prakse. Pa otiđi kod psihijatra pa probaj i tamo. Sve opcije isprobaj. Probaj pisati na HZZO da vidiš što oni kažu u startu. Šalji mailove na sve adrese koje ti padnu na pamet.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:18   #3353
Tražim ortodonta i doktora opće prakse, RIJEKA

Lijepi pozdrav svima!
Može li mi itko preporučiti doktora opće prakse i ortodonta u Rijeci?

Također me zanima da li me ortodont može primiti ako se ne prebacujem njemu. Naime nedavno sam preselila iz drugog grada (sada sam u Rijeci) i trebala bih ići na pregled zbog aparatića za zube kojeg nosim ima godinu dana i najvjerojatnije da će ići dolje kroz max 3 mjeseca pa mi nema smisla obavljati neke velike papirologije ako me može primiti i bez svih tih komplikacija (nemam pojma kako bi to uopće bilo izvedivo ali evo, vrijedi pitati).

Što se tiče doktora opće prakse, postavljam pitanje radi savjeta i vaših iskustava. Inače sam zbilja rijetko kod liječnika, možda svakih 5, 6 godina i to radi nekih gluposti, ali me sada zanima krvna slika radi nekih (nadam se) sitnica. Sve u svemu, idealno bi mi bilo da mogu s njim/njom porazgovarati i na temelju krvne slike što je više moguće promjenom u prehrani raditi na poboljšanju stanja, a ne tabletama (što manje to bolje naravno).

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

LP
optiminax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:01   #3354
Jazeni,
abdominoplastika je isla na zeret hzzo-a definitivno prije 5 godina, kakp je sada nisam sigurna. Mislim da ti pregled psihijatra nije nuzan. Trazi dr opce prakse uputnicu za plasticnu kirurgiju, najbolje za neki KBC.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 23:53   #3355
Tražim dobrog dermatologa u Zagrebu, može i privatnog, radi uklanjanja bradavice. Pošto se radi o licu, nije mi baš svejedno kod koga ići.
Provocateur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:38   #3356
Moj sin ima problema sa tjeskobom i anksioznost. Kome se obratiti?
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 15:37   #3357
Preporuka za dobrog endokrinologa u zg..
Leptirić28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 23:16   #3358
Trazim preporuku, opca praksa, Zagreb zapad, Spansko/Malesnica

Pregledao sam i pretrazio teme i ovo je bilo zadnji put 2012. godine a od tada se dosta toga promjenilo...

Dakle, trebam preporuku za lijecnicu opce prakse za kcer, 12 godina. Kvartovi Spansko, Malesnica, Vrapce. Radije bih lijecnicu jer je cura ali i lijecnik kao opcija...

Ako moze preporuka sa dvije tri recenice o doticnoj osobi, bio bih zahvalan


.
lisitza71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:34   #3359
Leptirić28,
Privatnog ili preko HZZO-a?

Preko HZZO-a mogu preporučiti:
- dr. Marija Despot, Rebro
- dr. Davorka Herman Mahečić, Vinogradska
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 20:40   #3360
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
Leptirić28,
Privatnog ili preko HZZO-a?

Preko HZZO-a mogu preporučiti:
- dr. Marija Despot, Rebro
- dr. Davorka Herman Mahečić, Vinogradska
Pa rade ni preko HZZO-a, ali ako je bolje privatno onda bi rade tako. Na Rebru vec idem kod reumatologa pa bi mi bilo bolje bilo ic tamo kad vec cesto boravim
koliko se dugo ceka na pregled?
Leptirić28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.