Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Pogledaj rezultate ankete: Razlomiti zbirne teme?
Da 5 83.33%
Ne 1 16.67%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 20:17   #1
Prijedlozi i komentari moderature

NEMA smisla spajanje topica o svim zadacima, odnosno zatvoren je topic o Matku fizicu i sad je kao spojen sa topicom koji se bavi gramatikom, nema smisla, glupo je
dododo is offline  
Old 14.04.2007., 20:23   #2
Cuj, bio je dosta slab odaziv na onaj topic pa sam mislio kako bi bilo najbolje imati jedan topic za bilokakvu pomoc sto se zadataka tice, cisto da forum bude organiziraniji.

Jednako ces dobiti odgovor na pitanje na tom topicu i na onom o matku fizicu

Inace, za prijedloge i sl. imas topic ovdje


Ako se pokaze da ovo sa ujedinjenim topicom ne funkcionira, rado cu vratiti temu o matku fizicu. Vidjet cemo
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 14.04.2007., 22:52   #3
dragi moderatoru, mislim da malo pretjerujes zadnjih dana. takodjer, ne bi bilo lose uz moda skolarca imat i moda studenta kad je vec rijec o kutku za skolarce I studente.
tjeskobna pastrva is offline  
Old 14.04.2007., 23:14   #4
Pretjeruje jer nikog nije bilo na podforumu 3 mjeseca pa je ekipa dobila krilca koja su sad srezana ili?

Najbolje da svaki forumaš za svako pitanje otvori novi topic
Nema veze ako je tematika ista, ako je pitanje već postavljeno, ako .... Ne, nema veze. Ja sam se registrirala na forum, od svojih novaca plaćam račun za Internet, mogu radit što hoću.
E pa to vam je

Ako mislite da bi vam student tolerirao bespotrebne topice, ne bi.
Budimo iskreni prvenstveno prema sebi samima pa si svak za sebe odgovorimo na pitanja:
  • Da li idejek linka na postojeće topice o školama/fakultetima/maturi/...?
  • Da li umjesto nekih gugla i stavlja im podatke sa službenih stranica fakulteta za koje je pitanje postavljeno? (a valjda je to prvo mjesto na koje bi jedan budući student trebao pogledati)
  • Bi li vam jedan student kroatistike mogao odgovoriti na pitanje što se radi na vježbama iz fizike na FER-u?
Sad kad ste odgovorili krenimo dalje s topicom i odgovaranjem na isti.
Maisie is offline  
Old 14.04.2007., 23:49   #5
ma mod je dobar
jest da je purger, ali boze moj, niko nije savrsen...

a ovaj topic bi najbolje bilo da zakljuca, jel sta bi sad treba, otvorit po jednu temu za zadatke iz hrvatskog, matematike, fizike...
ja smatram da je pogresno da neko uopce moze ode postat zadatak, pa da mu ga netko rjesava, sumnjam da ce tako netko nesto naucit, sumnjam da netko ko zeli nesto naucit, posta ode svoje zadatke...(bez ikakvog pokusaja rjesavanja)


mejsi cinis se kao neka pametna cura(i napaljena), ali ne vidim zasto bi neki student kroatistike trebao znati sta se radi na vjezbama iz fizike na feru
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Old 14.04.2007., 23:52   #6
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
dragi moderatoru, mislim da malo pretjerujes zadnjih dana. takodjer, ne bi bilo lose uz moda skolarca imat i moda studenta kad je vec rijec o kutku za skolarce I studente.
Cuj, mene su postavili ovdje da napravim nekakvog reda, to se i trudim napraviti.

Znaci ne da svatko otvori po n-tu temu o filozofskom fakultetu ili da se za svaki zadatak koji netko ne zna rijesiti otvara nova tema

Trudim se biti maksimalno ljubazan i susretljiv, ako zatvorim temu, dam i link gdje da se obrate. Iako imaju trazilicu i top temu s linkovima i trebali bi biti u mogucnosti to naci i sami.

Što se tice moda studenta....nemam nista protiv da dođe jos jedan mod, meni manje posla
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 14.04.2007., 23:55   #7
Quote:
heheh kaže: Pogledaj post
ma mod je dobar
jest da je purger, ali boze moj, niko nije savrsen...

:
Ovo ti zaista nije tribalo,u najmanju ruku ispa si jadan

Bože sačuvaj nas primitivčina
Emo§ion:D is offline  
Old 14.04.2007., 23:56   #8
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ovo ti zaista nije tribalo,u najmanju ruku ispa si jadan

Bože sačuvaj nas primitivčina
ma nije on nista lose mislio (nadam se )
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 14.04.2007., 23:58   #9
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
ma nije on nista lose mislio (nadam se )
Sumnjam da je mislio išta dobro,ako uopće ima sposobnost misliti išta..
Iskreno ću ti reći da mu ne bi ništa spočitala da mi se više ne riga od tih sjeverno južnih phizdharia
Emo§ion:D is offline  
Old 15.04.2007., 00:00   #10
Nemoj mi tu svađe radit

Sad sam skuzio da je topic o zalbama i komentarima nije na ovom podforumu.

Ostavit cu ovo otvoreno dok se ne izjasne sudionici rasprave malo o nacinu moderiranja
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 00:08   #11
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
Nemoj mi tu svađe radit

Sad sam skuzio da je topic o zalbama i komentarima nije na ovom podforumu. :

Ostavit cu ovo otvoreno dok se ne izjasne sudionici rasprave malo o nacinu moderiranja
Joj daj idejek sjaši
Ne radim nikakve svađe,samo iznosim mišljenje o primitivcima koji mišljenje o ljudima iznose na temelju mjesta stanovanja..
Prestrašno!
I daj,ako te to razveseli,opali mi karton,crveni je ok jer imam neki feeling da će se haha pojaviti i da ću pisat..khm....svašta.
Mislim,sada ozbiljno,dosta mi je tih glupih prepucavanja..
A i ti bi mogao smanjit doživljaj i ne zatvarat ljudima toliko tema
NHF
Adieu..Lipo sanjajte anđele po mogućnosti
Emo§ion:D is offline  
Old 15.04.2007., 00:10   #12
Ne budi tako ozbiljna

Ovo je upravo postao sluzbeni topic za prijedloge i zalbe na ovom podforumu, uzivajte
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 00:11   #13
Hoćeš i njega stickyjat?
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Old 15.04.2007., 00:14   #14
Mislim da to nije potrebno, link postoji na obje top teme ako kome zatreba

A i duhu susretljivosti, ako se netko bude zalio, uputiti cu ga ovdje

Kao sticky ce ici chat o prijemnima ove godine. Ali ne jos
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 00:20   #15
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ovo ti zaista nije tribalo,u najmanju ruku ispa si jadan

Bože sačuvaj nas primitivčina
gledaj, ovo stvarno ne bi komentira, al eto stvarno ne bi tija da netko pomisli nesto sta nisan reka, ne znan uopce kako ti odgovorit na nesto ovakvo, uopce se nisan nada da bi netko ovo moga shvatit kao neku vrst uvrede, gle u prvom trenutku stvarno sam te imao namjeru uvrijedit, i to dovoljno za jedan dobar ban, ali posto nisan nikad volio vrijedjati ljude (iako se volim salit, ali nikad s namjerom da uvrijedim nekoga) proc ces s pristojnim odgovorom...

nastojat cu ti ne zamjerit na ovakvom odgovoru, jer je vjerojatno ponukan krivim shvacanjem mojih rijeci, ali volio bi procitat rijec isprike, ipak si mislim prva koja me nazvala primitivcinom, a inace se jezim od takvih ljudi...



p.s. neke svoje odlicne prijtelje cesto nazoven purger, i s tim rjecima ih sigurno ne pokusavam uvrijediti...
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Old 15.04.2007., 00:38   #16
ja sam studenta predlozila samo zato sto je par tema zabunom spojeno ili zatvoreno a odnosili su se na studije a mod nije bio upucen u to da se odnosi na razlicite stvari... naravno ne mora student bit al imat bar dva moda po pf-u nije lose, nemre covjek sve sam, velik vam je ovo forum. inace, ne znam, ja sam ovdje dosla valjda dva dana prije neg je mod postavljen tako da nista nije bilo zakljucano a onda odjednom pol tema zakljucano. valjda ih se i trebalo kljucat al ipak mi je u tom trenutku to izgledalo malo zastrasujuce i zato mi se ucinilo kao pretjerivanje, nisam gledala ovaj pf i ne znam kolko dugo nije bilo moda i zasto.
tjeskobna pastrva is offline  
Old 15.04.2007., 00:43   #17
Nisam siguran koliko je dugo podforum bez moderatora, mislim dosta dugo, i u tom vremenu se nakupilo dosta smeca i nastao je kaos...sad se trudim to malo organizirati, ako uocim duplu temu cim je otvorena, zakljucavam i stavljam link na pravi topic sto se i moze vidjeti

Ako se nakupi nesto postova na duploj temi, obicno spajam s pravom i ostavljam redirect da bi se forumaši snašli

Ovo sto sam zabunom zatvorio ili spojio, tu se jos vidi neiskustvo, nece se ponavljati ubuduce, na greskama se uci

A sto se tice ovog sa studijima...ako je netko student, opet ne znaci da ce znati koji sve studiji postoje. Trudim se pratiti koliko je god moguce.

A ovo za drugog moda sto kazes i nije lose...ali malo po malo, doci ce valjda i to, i prije su bile dvije moderatorice

Toliko od mene, budite pozdravljeni
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 00:51   #18
ma ispravio si sve, neas beda. ak vidim da ima jos nekaj pm-nem ti.
i nis protiv tebe, sam kazem bilo bi ti lakse da imas sumoda, manje posla, ne? a svejedno sad student il svelja ne znam kako ih birate al napravite im mali upitnik ako ce bit vise kandidata
tjeskobna pastrva is offline  
Old 15.04.2007., 00:53   #19
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
ma ispravio si sve, neas beda. ak vidim da ima jos nekaj pm-nem ti.
Slobodno

Ili napiši ovdje ako nije neka sitnija korekcija u pitanju

Drugi mod ce valjda doci s vremenom, trenutno nisam u poziciji traziti tako nesto
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 00:55   #20
ostavi nam zasad ovu temu za primjedbe, dobro ce doc dok se malo ne ufuras


sretno!
tjeskobna pastrva is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.