Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 19:58   #561
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Htjedoh gore napisat da bi ga neka tvornica/linija naočala trebala angažirati kao njihovo lice.
Rođen da reklamira naočale .
Definitivno .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 01.11.2013., 19:29   #562
ASK KIRMIZI

ASK KIRMIZI (2013): Užitak gledanja omiljenog glumca, ali pomalo gorak okus prevelikog očekivanja


Quote:
Ina84 kaže: Pogledaj post
Pogledala sam Ask Kirmizi sinoć i moram priznat da sam ostala zatečena...Film treba pogledati i Ivančice jedva čekam šta ćeš ti napisati.
Nakon što sam pogledala film, pustila da se slegnu dojmovi, nabacila sam nešto na papir (doslovno, papir i olovka), a onda u panici tražila tvoj osvrt jer mi se moj dojam činio previše kritičan. Utješilo me da i kod ovog filma razmišljamo slično (da ne kažem isto). Opet pišem osvrt poslije tebe pa se ponavljam, jer si ti već rekla bitno.
Potpisujem sve što si napisala, ali izdvajam neke dijelove, i ostavljam svoj trag.

Ambiciozno zamišljen film, vizualno raskošan (kamera fotografija) s kadrovima koji će se pamtit, s glumačkom podijelom pogođenom kao u malo kojem filmu, film koji je obećavao puno, ali je meni ostvario malo od tog obećanog, jednostavno me nije uvjerio.

Quote:
Ina84 kaže: Pogledaj post
Prva riječ koja mi fali u filmu je toplina.Sve je nekako zbrzano.
I s ove dvije rečenice si pokrila najveće nedostatke filma, s tim da je tvoja senzibilnost bolje detektirala nedostatak topline, ja to nisam znala definirati. Ponekad se čini da je film samo niz jako atraktivnih slika, ali vrlo mlako povezanih u cjelinu. Uz to dotiče puno motiva, ali sve ostavlja nedovšeno.

Quote:
Ina84 kaže: Pogledaj post
Nije problem u glumi.Tayanc je odličan,zna prenjeti svaku emociju ne mogu ovdje duljiti ali i Nurgul i Ezgi su odlične Nurgul naročito fascinantna je.
Naprotiv, ona spašava film. Glumačka postava odlična, i po glumačkim ostvarenjima i po atraktivnosti. Ako sam i totalno subjektivna kad je Tayanc u pitanju (iako sasvim odgovorno i racionalno tvrdim da je izvrstan glumac), nije mogao odigrati bolje nego što je, vrhunski.
Uloga Nazligul: Sinav kao da ju je pisao baš za Nurgul, to je Žena i glumica i kako reče Ina, fascinantna je u ovoj ulozi.
Ezgi također, meni prelijepa, i uvjerljiva u ulozi žene čiji se brak-život okreće naglavačke.

Maestralan početak, ponovni susret, ona scena s njegovim suzama (nitko ne plače ko Tayanc ), strast, kemije na tone. A onda uobičajeno: on laže gdje stigne, ide njoj pa se vraća ženi pun grižnje savjesti i cmizdri joj u krilu. „Dobar dečko“ kako mu reče Nazligul (u toj sceni je totalni kreten), a zapravo pomalo bezlični Ferhat, koji je, uz to, digao ruku na obje žene koje toliko voli.
Dio gdje Zejnep upoznaje Nazli ne otkrivajući tko je, opet jako dobro zamišljeno ali zbrzano na kraju, nedovršeno. Kraj mi se najmanje svidio, meni neuvjerljivo.
Istina, imamo jednu smrt kao u svakoj „pravoj“ turskoj priči, ali onu koja osigurava najmanje odvažan, ili zapravo, vrlo kukavički kraj.


Čini mi se da je Osman Sinav vrlo ambiciozno želio napraviti film kojim će zaobići stereotipe, ali da je upao u baš svaki u koji je mogao.

I jedna moja, sasvim osobna, opaska. Uživala sam u fimu gdje protagonisti najnormanije puše i piju, a da radi toga nisu društveni izopćenici, kao što je već dugo godina standard u ponekad sterilnoj američkoj filmskoj i tv produkciji. Barem u ovome, film je autentičan.

Iako sam očekivala više, sa zadovoljstvom sam ga pogledala, ako ništa, onda još jednom ponavljam radi glume i glumaca i izvrsnog soundtracka.
Ivančica5 is offline  
Old 01.11.2013., 20:02   #563
Nemam ja šta posebno dodat osim da smo s pravom imale velika očekivanja a ispade da je film najbolji baš u tom vizuelnom i audio dijelu uz odličan casting.Ne može bez tužnog kraja kao u većini turskih filmova imaš pravo.Volim filmove koji imaju dušu,čija me priča emotivno dotakne pa čak i ako film ima neke mane a ovdje mi to fali.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 01.11.2013., 20:21   #564
Quote:
Ina84 kaže: Pogledaj post
Nemam ja šta posebno dodat osim da smo s pravom imale velika očekivanja a ispade da je film najbolji baš u tom vizuelnom i audio dijelu uz odličan casting.Ne može bez tužnog kraja kao u većini turskih filmova imaš pravo.Volim filmove koji imaju dušu,čija me priča emotivno dotakne pa čak i ako film ima neke mane a ovdje mi to fali.
Imala sam ja još za napisat, ali i ovo je puno.
S ovim boldanim si me podsjetila na pjesmu "Lijepa bez duše" (u originalu "Bella senz'anima"), takav je ovaj film, lijep i bez duše-uglavnom.
Ali Tayanc je snimio i film s dušom, i ti ogromnom, i praktički bez mana "Pazar - Bir ticaret masali", tako da se ne možemo požaliti.
Ivančica5 is offline  
Old 01.11.2013., 20:57   #565
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Ali Tayanc je snimio i film s dušom, i ti ogromnom, i praktički bez mana "Pazar - Bir ticaret masali", tako da se ne možemo požaliti.
Tako je spremam se da ga predstavim i na Turskim filmovima .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 02.11.2013., 10:28   #566
Kzlar, ovo je tema o glumcima na pdf Televizija, molim vas da razgovor o filmovima nastavite na primerenijem mestu, temi.
Bhea is offline  
Old 17.11.2013., 13:39   #567
Nova slika

__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 17.11.2013., 15:22   #568
Nova slika sa Tayancevog twittera
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.