Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 22:38   #2381
Mensčini da Nanutica nezna ni upola toliko o njemu koliko smo mi ovdje saznale na ovoj temi,zato nam izgleda nepripremljena,mi očekujemo više,ali kad gledaš sa druge strane za normalno svekolikopučanstvo koje ne čačka po netu i ne surfa po forumima ovo možda i može proći kao nekakva exkluziva..
Ja sam se već unaprijed pripremila da u nedjelju nećemo previše saznat jer će ga pitat pitanja na koja mi već znamo odgovot,tipa kakve žene voli....ja bih isto voljela da malo više saznamo o Cansu i da ga malo izbombardira sa nekim škakljivijim pitanjima,eto jednostavno da ga vidim kak se tu snalazi,kak reagira...
Jedva čekam i baš me živo zanima kakva će to pitanja bit,a i odgovori
Boranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:48   #2382
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Zašto nema šanse? Mogla je biti njihova odluka da ga to ne pitaju, ovisno o tome kako je tekao intervju i koliko su daleko mislili da mogu ići s njim.
Onda su vasi novinari neka posebna vrsta...to kod nas ne bi proslo nunca jamas,mislim uz tu celu podlogu o svadji,da ga ne izbombarduju pitanjima o Cansu trebalo bi da se desi cudo ...al ajde,da ne pricamo unapred,ima jos jedan deo,we'll see
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 23:06   #2383
Ja sam tek sada pogledala intervju na netu..Ako je zbog cca10 pitanja i 15 min emitiranog materijala vrijedilo ići u Istanbul..svaka čast

Loše pripremljen intervju:jel vam se život promijenio, koja anegdota sa snimanja...pa to je stvarno gotovo amaterski,pogotovo jer je serija snimana prije 5-6 god mogli smo više toga čuti o njemu a ne o seriji .
Uvjerena sam da je to moglo biti puno bolje i "ekskluzivnije", jer on baš djeluje kao dobar sugovornik, a ne neka američka zvijezda koja će zaspat od dosade na intervju.

I recite što god hoćete al ja sam odmah skužila ispod stola Nanutičinu nogu,njiše stopalo,čisti znak zainteresiranost..
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 04:26   #2384
Ma i meni ona djeluje zblanuto.
Podrhtava joj glas, prstima se igra s usnom, mazi svoju bradu rukom, mlati nogicom, trepce kao mahnita samo sto propuh ne izazove, pogledava u pod, pa u njega, pa u pod, pa u njega (brzo gore, dole - kao da govori sebi saberi se i pogledaj ga smireno, pa ga skicne, pa vidi da ne ide, pa opet u pod )...
Cak mi se ucinilo da je on uzvratnim pitanjima pokusava opustiti, nasaliti se s njom.

Ja mislim da ona jeste citala o njemu, mozda cak i za leksikon zna, jer kad on spomene MMA, njen ton skoci dok ponavlja - A MMA!
Ali mislim da ju je njegov sarm zatekao.

On mi djeluje djecacki razdragano, sretno, kao da mu je drago zbog interesa (u Hrvatskoj) za njega...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:02   #2385
Glede odgledanog II dijela intervjua, već sam sve rekla ali evo opet ću se malo nadovezati...
Mehmet mi je čak još bolji i ljepši nego kad sam gledala I dio .. Lijepo je pričao s toliko emocija i topline je sve rekao.
Nije arogantan i ni jednog trena nisam osjetila kod njega nesigurnost, čak je komunicirao na jedan lijep i prijateljski način i jako je poštovao sugovornika, „našu Nanuticu“ ...Ali meni Mehmet djeluje kao muškarac koji ne dozvoljava ženam da koriste svoju seksualnu moć i dobiju što god požele.
Nanutkica mi je potvrdila što svi vidimo kako je već dugo novinarski profesionalizam na strašnoj nizbrdici ..Nanutkica je imala “viška energije" pa ju je krenula potiskivati a trebala je uspostaviti kontaktu sa svojim emocijama i bilo bi superička …
Mehmet od mene ima sve pohvale..

bdw
forum sinoć zaštekao , pa se nismo ni družili..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 15.02.2013. at 08:08.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:41   #2386
Koji on ima govor tijela, ili bolje rečeno lica, uživala sam
Ne znam čini li mi se to ali sa bradom kao da mu još više oči dolaze do izražaja.
I da čini mi se pomalo nervozan, ne zato što je on takav nego kao da mu čitava atmosfera nije baš ugodna

A Nanut....joooj Nanut moja, umjesto da nabaciš blaženi osmjeh i duboko dišeš, svi znamo da Akih odlično miriši, ti se držiš napeta ko struna

Ne mogu se odlučiti žuri li se njoj negdje ili je toliko zblešena kaj joj srce poskakuje na bradatog Turčina, da je ovaj mutavi pogled i zgrčena poza najbolje što je mogla smisliti
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 15.02.2013. at 08:55.
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:21   #2387
Nisam ga nikad smatrala plitkim, al ni jako dubokim, no sve mi se više čini dubokim, ono na taman. Kako efektne usporedbe koristi - istok Turske kao posvojeno dijete, ludilo za serijama u Turskoj kao fast food... Čovjek je i politički i socijalno osviješten, empatičan, nezanesen slavom, realne percepcije, praktičan s nogama čvrsto na zemlji.S druge strane, kao idealna protuteža, djetinje zaigran, iskren i spontan, pustolovan, znatiželjan(putovanja).
Kad je ovako pristupačan, ljubazan i topao u komunikaciji s nepoznatim ljudima, mogu misliti kako je divan sa svojim voljenima.Kako je divno ovakvog čovjeka imati u svojoj blizini, zavidim ne samo njegovoj budućoj, već i obitelji, prijateljima, pa i poslovnim suradnicima (čak i onoj kostimografkinji).
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:37   #2388
Nemojte me ubiti (znam da hocete), ali meni je drago da ga nisu pitali za Cansu (mozda ga i pitaju u nedjelju, vidjet cemO). Mene ta tema oko Cansu ne zanima, to je bilo prije 6 godina, mozda se nisu slagali ili jesu, pa sto. A i vec je rekao svoje misljenje, kao sto znamo sve o onom "slucaju sa kostimografkinjom" i izvrsno je odgovorio u onom intervju (ima ga na ovoj temi) da se i on sam sali na vlastiti racun oko toga Ne mogu se svi sa svima slagati. I dobro je rekao da ljudi zele spojiti u RL imaginarne TV parove i mislim da je i time puno rekao (izmedju redaka: ne ide to u RL uvijek tako lako, treba razluciti imaginarni i stvarni zivot ). Svidjelo mi se i ono o serijama kao fast foodu, i potvrdilo moju pretpostavku da Turci luduju za odredjenim glumcima samo za vrijeme snimanja serije a poslije ih pustaju na miru. Nije ni cudo, jer u Turskoj je ogromna TV i filmska proizvodnja (ipak je to velika zemlja) pa je i konkurencija jako velika. Kao sto je i sam rekao, jako je tesko naci dobar projekt a jos i dobiti ulogu u njemu. Pa i on je bio drugi izbor za Silu.

A i znam da bi on na pitanje o Cansu cisto diplomatski odgovorio, i da ne bi on bio blesav da kaze ista lose o njoj cak i ako misli u sebi ista lose o njoj.
Vrlo je emocionalno inteligentan.
S jedne strane, velika steta da se nama nije Nova TV javila da im damo sve informacije o njemu (lako ja njima dam biljeske) da se bolje pripreme za intervju s njime, a s druge strane moramo imati na umu cinjenicu da ipak vecina gledatelja serije Sile ne cita ovu temu na forumu i ne znaju prakticki nista o Mehmetu Akifu i zato su se kroz intervju provlacila "prebanalna" pitanja iz perpsektive nas forumasica. Mogao se intervju puno bolje napraviti, ali danas je ionako novinarstvo prepovrsno i neistrazivacko.
Sto se tice navale na profile, lijepo smo Nicole i ja molile da se ne navali, te sam lijepo objasnila koje bi dugorocnije posljedice bile da je odgovorio ijednoj od vas, pa se nije poslusalo. Ali kasno je sad plakati, sto je, tu je.

I sto reci, Akif je stvarno divan u intervjuu, nista neocekivano. i drago mi je sto je brbljav, samo da su mu dali da jos vise prica, razvezao bi se on jos ohohoho.
I da, jako mi je smetalo sto su ili pokazivali scene iz Sile ili njegova ledja (fucka mi se za Nanuticu, ona je samo postavljac pitanja!) umjesto da su vise pokazivali njega.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:38   #2389
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ako je zbog cca10 pitanja i 15 min emitiranog materijala vrijedilo ići u Istanbul..svaka čast
Mislim da se njima isplatilo ići pa makar i za 15 minuta. Zna se koliko je zanimanje za MA ovdje i da bi svi željeli o njemu saznati nešto. A i imali su sponzora za put u Istanbul, to su jasno i pokazali.
Samim time što je intervju podijeljen u tri dijela povećava gledanost svake epizode In Magazina.
Šteta je što nije duže. Ponavljam, bilo bi lijepo kad bi postavili cijeli intervju s prevođenjem tako da dobijemo potpuniji dojam.

Meni je drago što su išli makar i za tih 15 minuta. Bar ga mogu gledati i čuti kako priča i ispod čitati prijevod.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Podrhtava joj glas, prstima se igra s usnom, mazi svoju bradu rukom, mlati nogicom, trepce kao mahnita samo sto propuh ne izazove, pogledava u pod, pa u njega, pa u pod, pa u njega (brzo gore, dole - kao da govori sebi saberi se i pogledaj ga smireno, pa ga skicne, pa vidi da ne ide, pa opet u pod )...
Ja prvo nisam obraćala pažnju na nju, ali nakon par gledanja sam uočila ove pokrete plus to da stalno ruke pokazuje (stavlja ih u prvi plan), malo na koljenima, malo na licu...

I mislim, također, da je ona bacila pogled na ovaj naš forum. Možda ne i čitala sve, ali da je pratila temu. Mislim da je.
A on mi je meden.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
On mi djeluje djecacki razdragano, sretno, kao da mu je drago zbog interesa (u Hrvatskoj) za njega...
Mislim da je stvarno sretan zbog toga što dobro prolazi u Hrvatskoj i što ga Hrvatice vole.

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Koji on ima govor tijela, ili bolje rečeno lica, uživala sam
Ne znam čini li mi se to ali sa bradom kao da mu još više oči dolaze do izražaja.
I ja. da nemam pojma o čemu priča ja uživam slušati ga, baš je odličan sugovornik. Milina ga slušati.

Da, i meni se čini tako.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nemojte me ubiti (znam da hocete), ali meni je drago da ga nisu pitali za Cansu , i uopce me ne zanima sto bi on rekao.
I dobro je rekao da ljudi zele spojiti u RL imaginarne TV parove i mislim da je i time puno rekao (izmedju redaka: ne ide to u RL uvijek tako lako, treba razluciti imaginarni i stvarni zivot ).
A i znam da bi on na to pitanje cisto diplomatski odgovorio, i da ne bi on bio blesav da kaze ista lose o njoj cak i ako misli u sebi ista lose o njoj.
Zašto bi te ubili. Ja bih voljela da su ga priupitali, ipak je prošlo neko vrijeme pa ono. A i čisto zbog naših novinara koji su ga olajavali, ali ne grizem se što nisu (i ovako je pokazao da je simpatičan, šarmantan, dobar...).
Također mislim da ne bi ništa negativno rekao.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Vrlo je emocionalno inteligentan i to isijava iz njega.
moramo imati na umu cinjenicu da ipak vecina gledatelja serije Sile ne cita ovu temu na forumu i ne znaju prakticki nista o Mehmetu Akifu i zato su se kroz intervju provlacila "prebanalna" pitanja iz perpsektive nas forumasica. Mogao se intervju puno bolje napraviti, ali danas je ionako novinarstvo prepovrsno i neistrazivacko.
Sto se tice navale na profile, lijepo smo Nicole i ja molile da se ne navali, te sam lijepo objasnila koje bi dugorocnije posljedice bile da je odgovorio ijednoj od vas, pa se nije poslusalo. Ali kasno je sad plakati, sto je, tu je.

I sto reci, Akif je stvarno divan u intervjuu, nista neocekivano. i drago mi je sto je brbljav, samo da su mu dali da jos vise prica, razvezao bi se on jos ohohoho.
I da, jako mi je smetalo sto su ili pokazivali scene iz Sile ili njegova ledja (fucka mi se za Nanuticu, ona je samo postavljac pitanja!) umjesto da su vise pokazivali njega.
Potpisujem. S ovim dijelom se slažem.
__________________
Eksik Sarp :)

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 15.02.2013. at 10:01.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:13   #2390
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ma i meni ona djeluje zblanuto.
Podrhtava joj glas, prstima se igra s usnom, mazi svoju bradu rukom, mlati nogicom, trepce kao mahnita samo sto propuh ne izazove, pogledava u pod, pa u njega, pa u pod, pa u njega (brzo gore, dole - kao da govori sebi saberi se i pogledaj ga smireno, pa ga skicne, pa vidi da ne ide, pa opet u pod )...
Cak mi se ucinilo da je on uzvratnim pitanjima pokusava opustiti, nasaliti se s njom.

Ja mislim da ona jeste citala o njemu, mozda cak i za leksikon zna, jer kad on spomene MMA, njen ton skoci dok ponavlja - A MMA!
Ali mislim da ju je njegov sarm zatekao.

On mi djeluje djecacki razdragano, sretno, kao da mu je drago zbog interesa (u Hrvatskoj) za njega...
Djeluje tako zato što je bila svjesna onoga što je pitala tek kada je pitala. Odmah na početku mu je rekla nešto u stilu da bi ga sada da dođe u Hrvatsku salijetali i žene i muškarci. Nisam ovo razumjela drugačije osim da bi od muških dobio batine jer im je zaveo žene, majke, cure, sestre. Sama tvrdnja ne odgovara istini. Evo, bila sam u ljeto 2011. na Brijunima kada ih je posjetio i Bon Jovi. Nitko ga nije salijetao. Dakle, gospodine Mehmete slobodno dođite u Hrvatsku: hrana je i kod nas izvrsna, a ljudi srdačni i pristojni.

Nekada novinar nije mogao biti svatko, u poslu su mogli opstati samo profesionalci koji su poznavali, ne samo osnove profesije već su o istoj sve znali. U drugom dijelu nas je Hrvatice novinarka etiketirala kao zatucane babe koje nemaju svoj život pa žive život svojih tv junaka do te mjere da se u svojim crkvama mole Bogu za svoje izmišljene junake do slijedeće epizode. Ja sam prošle godine u svijet sapunica "pobjegla" jer sam shvatila da gledajući sapunice gubim samo vrijeme, gledajući ostalo i vrijeme i živce. Dakle, gospodine Mehmete, slijedeći put kada odem u crkvu molit ću se Bogu za Vaš uspjeh u novom projektu i blagoslov u Vašem osobnom životu. Vi ste to zaslužili pametnim i pristojnim odgovorima na glupa pitanja. Treći dio hvala, neću gledati.
__________________
Pasion - milijuni ljudi procjenjuju koliko smo napredovali kao društvo u posljednjih nekoliko stoljeća, unatoč tome, još uvijek smo isti muškarci i žene u potrazi za ljubavi.
Amentu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:16   #2391
Čitajuču vaše postove, nešto sam zbunjena i imam pitanje : koliko intervjuja je bilo več na Novi ? Ja sem juče gledala intervju (onaj kad kaže o konjima, da su bili maleni..), a ve ovdje pišete i o II. djelu, pa sad ne znam, da li sam nešto propustila ? A inače, krasne ste sa svojim komentarima, sve idete u detajle, duhovite ste, tako da mi zaista napravite svaki dan ljep i možem se nasmijati do suza.
maja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:19   #2392
Quote:
maja999 kaže: Pogledaj post
Čitajuču vaše postove, nešto sam zbunjena i imam pitanje : koliko intervjuja je bilo več na Novi ? Ja sem juče gledala intervju (onaj kad kaže o konjima, da su bili maleni..), a ve ovdje pišete i o II. djelu, pa sad ne znam, da li sam nešto propustila ? A inače, krasne ste sa svojim komentarima, sve idete u detajle, duhovite ste, tako da mi zaista napravite svaki dan ljep i možem se nasmijati do suza.
Dva su dijela bila. Prvi je bio u srijedu, drugi jučer, a treći će biti u nedjelju.

Prva dva dijela:
http://www.youtube.com/watch?v=FO3qolrQbHY 1.dio

http://www.youtube.com/watch?v=OTqJ1FX7kAU 2.dio
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:30   #2393
Opet sam jutros gledala oba dijela intervjua i bez obzira na to što prosječni gledatelji nemaju naše znanje o njemu, vidi se koliko je loše i površno odrađen. Pitanja su jako banalna i veliki su skokovi sa teme na temu. Puno krivnje snosi i montaža jer smo trebali vidjeti i dio sa prijevodom. Bilo bi jako zanimljivo vidjeti Mehmetovu trenutačnu reakciju na ono što čuje. Ovako je sve ostalo dosta nezgrapno i nedorečeno
Nanutica je bila vidljivo nervozna, posebno u prvome dijelu. Imala je jak obrambeni stav i potpuno je bila ukočena Nije ostala imuna na njega i to se vidi iz svakog njenog pokreta, ali umjesto da tu kemiju iskoristi i opušteno se baci u razgovor, jedino što je napravila je da je ostavila dojam da je jako neprofesionalna. Čak je i on pokušao više puta doprijeti do nje i opustiti je. Međutim, čini mi se da ona ipak nije toliko neupućena u informacije o njemu jer su joj ruke stalno u prvom planu Mislim da nigdje nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar o njenom nastupu, tako da se naši komentari o njoj ne mogu objasniti zavišću ni ljubomorom. To je jednostavno jako loše odrađen posao. Bila sam joj malo zavidna što ga je imala priliku upoznati, a onda sam vidjela njihovu zajedničku sliku i njega sa rukama u džepovima. To mi je sve objasnilo. Njen potpuni promašaj
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:37   #2394
Puno hvala na odgovoru, sada idem gledati ovaj koji sam propustila.
maja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:40   #2395
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Opet sam jutros gledala oba dijela intervjua i bez obzira na to što prosječni gledatelji nemaju naše znanje o njemu, vidi se koliko je loše i površno odrađen. Pitanja su jako banalna i veliki su skokovi sa teme na temu. Puno krivnje snosi i montaža jer smo trebali vidjeti i dio sa prijevodom. Bilo bi jako zanimljivo vidjeti Mehmetovu trenutačnu reakciju na ono što čuje. Ovako je sve ostalo dosta nezgrapno i nedorečeno
Nanutica je bila vidljivo nervozna, posebno u prvome dijelu. Imala je jak obrambeni stav i potpuno je bila ukočena Nije ostala imuna na njega i to se vidi iz svakog njenog pokreta, ali umjesto da tu kemiju iskoristi i opušteno se baci u razgovor, jedino što je napravila je da je ostavila dojam da je jako neprofesionalna. Čak je i on pokušao više puta doprijeti do nje i opustiti je. Međutim, čini mi se da ona ipak nije toliko neupućena u informacije o njemu jer su joj ruke stalno u prvom planu Mislim da nigdje nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar o njenom nastupu, tako da se naši komentari o njoj ne mogu objasniti zavišću ni ljubomorom. To je jednostavno jako loše odrađen posao. Bila sam joj malo zavidna što ga je imala priliku upoznati, a onda sam vidjela njihovu zajedničku sliku i njega sa rukama u džepovima. To mi je sve objasnilo. Njen potpuni promašaj
apsolutno se slažem s boldanim djelovima..mi sigurno nismo mjerilo jer smo svašta o njemu saznale pa nam se pitanja samim tme čine banalna..ali bila ona banalna ili ne intervju je u svakom slučaju prilično šlampavo i nezgrapno odrađen ( s Nanutičine strane) a sigurna sam da ja to primjetio i sam MAA, al je Bogu hvala svojom neposrednošću, srdačnošću i šarmom spasio stvar!

u svakom slučaju na neki smo način i dobile ono što smo željele..potvrdu da je divan!
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:41   #2396
Evo vijesti iz današnjih novina:

Uglavnom osvrt na intervju (izjave)....za one koji nisu gledali, ako takvih i ima!




Zvijezda turske sapunice 'Sila': 'Jeo sam odličnu ribu u Dubrovniku, došao bih ponovno'



Quote:
Turski glumac Mehmet Akif Alakurt, poznatiji kao Boran-aga iz popularne turske uspješnice , u intervjuu za InMagazin Nove TV pričao je o seriji “Sila” koja ga je proslavila, a otkrio je i ponešto i o svom nedavnom posjetu Hrvatskoj.

- Prije dva, tri mjeseca posjetio sam Hrvatsku. Da je bar tada postojalo takvo zanimanje za seriju u kojoj glumim. Obišao sam zidine u Dubrovniku.


Odsjeli smo u blizini, ondje ima dobre ribe pa smo pojeli dobru večeru. Bilo je ugodno i razmišljam o ponovnom posjetu od tjedan dana - rekao je miljenik žena u Hrvatskoj.
http://www.jutarnji.hr/boran-aga--je...ovno-/1085301/




Boran-aga: Treniram borilačke vještine, ono... MMA i kavez




Quote:
Mehmet Akif Alakurt od djetinjstva je bio živahno dijete. Odrastao je u velikoj obitelji i s braćom često radio 'spačke'. Danas je ozbiljniji i hobi su mu borilačke vještine

U nastavku intervjua za InMagazin u kojem je rekao da planira ponovno posjetiti Hrvatsku te da se prema ženama ponaša zaštitnički i da u tome ponekad pretjera, Mehmet Akif Alakurt otkrio je detalje iz djetinjstva te čime se bavi u slobodno vrijeme.

- Uživam u borbenim vještinama, ničeg se ne bojim. Trenutačno se bavim miješanim borbenim vještinama. Ono... MMA i kavez - otkrio je turski zavodnik.

Popularni Boran-aga iz 'Sile' je ispričao i da kao dijete nije bio baš miran kao bubica. Odrastao je u velikoj obitelji i s braćom je često radio razne nestašluke.

- Dobra strana odrastanja u velikoj obitelji jest to što se rijetko dosađuješ. Uvijek se imaš s kim zabavljati. Uzor mi je bio ujak koji je preminuo. Osim njega... S braćom sam uvijek imao dobar odnos, bliski smo. Mama je u školi često razgovarala s ravnateljima. Bio sam takvo dijete - otkrio je.
http://www.24sata.hr/show/boran-aga-...i-kavez-302122



Neustrašivi Boran aga: Bavim se borilačkim vještinama, ničeg se ne bojim!

Quote:
Boran aga je tijekom intervjua otkrio detalje iz djetinjstva, čime se bavi u slobodno vrijeme, ali i neke anegdote sa snimanja!

U nastavku intervjua s Mehmetom Akifom Alakurtom, zgodnim Boran agom iz serije Sila, doznat ćete sve o glumčevim novim Projektima. Našoj Ivani Nanut glumac je povjerio i detalje iz svog djetinjstva!

'Dobra strana odrastanja u velikoj obitelji jest to što se rijetko dosađuješ. Uvijek se imaš s kim zabavljati. Uzor mi je bio ujak koji je preminuo. Osim njega... S braćom sam uvijek imao dobar odnos, bliski smo. Mama je u školi često razgovarala s ravnateljima. Bio sam takvo dijete', otkriva popularni glumac.

Boran otkrio i avanture sa snimanja Sile

Mehmet je otkrio i nekakve uspomene sa snimanja: 'Imam jednu uspomenu. Kad smo zbog snimanja otišli onamo, trebali smo konja. Trebali smo ga naći. Konji u Mardinu uglavnom su niski. Ja sam visok 190 centimetara pa kad sam uzjahao, nogama sam doticao tlo. Na tom konju kojeg su doveli. Pokušali smo, no nije išlo. U okolici smo tražili konje. U tri sata udaljenom džokej-klubu Turske našao sam velikog konja.

Otišao sam onamo pogledati ga. Uzjahao sam, a konj je bio trkaći. Timaritelji su mi rekli da budem oprezan, da je konj jako brz. Ja sam bio pun samopouzdanja pa sam im rekao da se ne brinu. Uzjahao sam i izašli smo u manež, u otvoreni manež. Potjerao sam konja u galop, ali ga nisam mogao zaustaviti. Odnio me i poslije zbacio, i to u velikoj brzini. I ja sam se šepajući vratio u Mardin. Poslije sam se morao vratiti konjima odande. U početku možete primijetiti da je konj malen i da stojim. To se dogodilo. To mi je uspomena'.

Mehmet je tijekom intervjua otkrio još jednu zanimljivost - koji mu je hobi u kojem zaista uživa! 'Trenutačno se bavim miješanim borbenim vještinama. Ono... MMA i kavez', otkrio je za In Magazin te dodao kako se više ničega ne boji. Što je još slavni Boran aga otkrio, pogledajte u prilogu.
http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...---274712.html
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:47   #2397
Amentu, slazem se s tobom. Kod nas u HR ne salijetaju strane zvijezde pa ni domace, nismo mi gnjavatori. Kao sto velis, Bon Jovi je bio na miru u Brijunima,a i ja sam vidjela dosta "svjetskih" zvijezda u HR i nitko ih nije dirao niti opsjedao. Srela bih ih slucajno, na moru jer se puno skicem po cijelom Jadranu i imala valdja srece da ih vidim (a da nisam ni znala da su taj i dan tu).
A i puno stranih zvijezda je bas reklo kako im je bilo dobro u HR jer ih ljudi nisu opsjedali i pustali su ih na miru. Mogu naci citate ako treba.
Zato mislim da bi i Mehmetu Akifu bilo ugodno u Hrvatskoj kao turistu, i nadam se da nije povjerovao glupoj Nanutici u vezi toga da bi ga salijetale.
Ah, kriva osoba na pravom mjestu.

Drugo, ovo za molitve na misi je isto sramotna izjava za Nanuticu. Ako se ikad placala misa u crkvi za nekog lika u sapunici, to je bila rekla kazala za jednu babu u Zagori da je platila misu za onu Eden iz "Santa Barbare" (a kad je ta serija uopce igrala, prije 20 godina valjda) i odonda se to vuce kao urbana legenda kad god se prica o zaluđenosti sapunicama.
Valjda je voditeljica mislila da ce biti duhovita, ali je to bio uzasan proser i mene je bilo sram kad je to izjavila.
Zato jos vise skidam kapu Mehmetu kako je izvrsno izvukao sebe u intervjuima i mislim da je na kraju razocaran kako je sve to teklo, sto se izvrsno vidi i po fotkama sa njom.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:03   #2398
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Opet sam jutros gledala oba dijela intervjua i bez obzira na to što prosječni gledatelji nemaju naše znanje o njemu, vidi se koliko je loše i površno odrađen. Pitanja su jako banalna i veliki su skokovi sa teme na temu. Puno krivnje snosi i montaža jer smo trebali vidjeti i dio sa prijevodom. Bilo bi jako zanimljivo vidjeti Mehmetovu trenutačnu reakciju na ono što čuje. Ovako je sve ostalo dosta nezgrapno i nedorečeno
Nanutica je bila vidljivo nervozna, posebno u prvome dijelu. Imala je jak obrambeni stav i potpuno je bila ukočena Nije ostala imuna na njega i to se vidi iz svakog njenog pokreta, ali umjesto da tu kemiju iskoristi i opušteno se baci u razgovor, jedino što je napravila je da je ostavila dojam da je jako neprofesionalna. Čak je i on pokušao više puta doprijeti do nje i opustiti je. Međutim, čini mi se da ona ipak nije toliko neupućena u informacije o njemu jer su joj ruke stalno u prvom planu Mislim da nigdje nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar o njenom nastupu, tako da se naši komentari o njoj ne mogu objasniti zavišću ni ljubomorom. To je jednostavno jako loše odrađen posao. Bila sam joj malo zavidna što ga je imala priliku upoznati, a onda sam vidjela njihovu zajedničku sliku i njega sa rukama u džepovima. To mi je sve objasnilo. Njen potpuni promašaj
Kao da sam ja pisala ovaj post Tincina, imaš poruku!

A što se tiče očekivanja za nedjelju...moja su zbilja minimalna. Da on nije tako pristupačan, otvoren i blagoglagoljiv, na temelju njenog stava i postavljenih pitanja doznale bismo šipak! Ovako je on odradio njen posao
U nedjelju očekujem da će reći ono što bi većina nas rekla...pa kakve žene može voljeti? Iskrene, spontane, normalne. Iskreno, zar ijedna od vas misli da je važno je li visoka, plava, niska, smeđa, zelenooka, duge bujne kose ili kratke otkačene u Rihanna stilu??? Jasno, svatko od nas ima neke preferencije, pa tako i on...ali sve se na kraju svede na onaj čudesan i neobjašnjiv faktor X...trenutak u kojem samo oči komuniciraju.
Objašnjenja radi: s obzirom na svoju visinu od 178 nikada nisam pogledala frajera ispod 190 (to je za mene minimum)...također, nikada nisam pogledala nekoga tko nije iznimno lijep i ima lijepe ruke i kosu (MAA i ja dijelimo ukus )...pa ipak, dogodilo mi se da sam se potpuno neočekivano i do ludila zatelebala u frajera svoje visine, ćelavog i s ne baš tako dugim prstima. Faktor X drage moje...
Stoga, naš Akif će se zaljubiti kad ga Amorova strelica strefi iz nama nepoznatog razloga...i tko kaže da to ne može biti jedna od vas/nas??
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)

Zadnje uređivanje Syrenas : 15.02.2013. at 11:13.
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:05   #2399
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Evo vijesti iz današnjih novina:
[/URL] http://thumbnails101.imagebam.com/23739/336e75237388111.jpg
Neustrašivi Boran aga: Bavim se borilačkim vještinama, ničeg se ne bojim!
Bili smo u pravu, svi prenose dalje intervju.

Ovaj naslov mi je

A slika mi je odlična.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zato mislim da bi i Mehmetu Akifu bilo ugodno u Hrvatskoj kao turistu, i nadam se da nije povjerovao glupoj Nanutici u vezi toga da bi ga salijetale.
Ah, kriva osoba na pravom mjestu.
Ja inače nisam za salijetanje zvijezda, kad nekoga poznatog vidim samo ga pogledam i odem svojim poslom, ali za Mehmeta Akifa ne garantiram uopće. Ali sigurno mu nikad ne bih smetala ili ometala u odmoru jer ga prije svega poštujem.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Drugo, ovo za molitve na misi je isto sramotna izjava za Nanuticu. Ako se ikad placala misa u crkvi za nekog lika u sapunici, to je bila rekla kazala za jednu babu u Zagori da je platila misu za onu Eden iz "Santa Barbare" (a kad je ta serija uopce igrala, prije 20 godina valjda) i odonda se to vuce kao urbana legenda kad god se prica o zaluđenosti sapunicama.
Valjda je voditeljica mislila da ce biti duhovita, ali je to bio uzasan proser i mene je bilo sram kad je to izjavila.
Zato jos vise skidam kapu Mehmetu kako je izvrsno izvukao sebe u intervjuima i mislim da je na kraju razocaran kako je sve to teklo, sto se izvrsno vidi i po fotkama sa njom.
Meni je to bilo glupo. Što će čovjek pomisliti o nama.

Mehmet je intervju, što se mene tiče, odradio odlično.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:19   #2400
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Drugo, ovo za molitve na misi je isto sramotna izjava za Nanuticu. Ako se ikad placala misa u crkvi za nekog lika u sapunici, to je bila rekla kazala za jednu babu u Zagori da je platila misu za onu Eden iz "Santa Barbare" (a kad je ta serija uopce igrala, prije 20 godina valjda) i odonda se to vuce kao urbana legenda kad god se prica o zaluđenosti sapunicama.
Valjda je voditeljica mislila da ce biti duhovita, ali je to bio uzasan proser i mene je bilo sram kad je to izjavila.
Zato jos vise skidam kapu Mehmetu kako je izvrsno izvukao sebe u intervjuima i mislim da je na kraju razocaran kako je sve to teklo, sto se izvrsno vidi i po fotkama sa njom.
Meni nije jasno otkud je ona to izvukla, kako joj je to uopće palo na pamet, evo i meni najneugodiniji dio
Da čovjek može pročitati što se ovdje piše mislim da bi bio iskreno oduševljen sa jako puno pozitivne energije, lijepih riječi i truda kojeg forumašice ulažu

Gdje je ta zajednička slika, gledam po temi ali ne vidim je?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.