Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 13:18   #141
Quote:
joyce kaže: Pogledaj post
Jučer je onaj travnjak ispred zgrada za znanstvene novake ograđen i svugdje natpisi GRAMAT. Da li netko zna nešto podrobnije o tome što se tamo planira graditi?

Hvala


gradi Gramat stambeni objekat ... detalji početkom lipnja
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 14:25   #142
Mogao bi više netko napravit i neki veći dućan tipa Konzum i sl. jer, koliko sam primijetila, na Borovju ima par malih dućančića za kupit ono najosnovnije (kruh, mlijeko...), a sve ostalo moram kupit negdje usput kad idem s posla i vući do doma...
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 11:43   #143
Trgovina

Nedavno sam ćula da je pored onih kućica u nizu koje su toćno preko puta škole (ima ih 3 zadnje koje su nedovršene i prazne) se ćuvalo zemljište za KOnzum, ali da zasad ništa od toga...nešto se spominje Žužula u vezi tog zemljišta...i da su i te kućice bez dozvole...

Da, Gramat će imati projekte na uvid za 45 - 60 dana...
joyce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 14:48   #144
Quote:
joyce kaže:
pored onih kućica u nizu koje su toćno preko puta škole (ima ih 3 zadnje koje su nedovršene i prazne) se ćuvalo zemljište za KOnzum, ali da zasad ništa od toga...
Da, to zemljište izgleda kao da se nekad davno počelo nešto na njemu radit, prilična je rupa iskopana, ali ništa...
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:54   #145
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Da, to zemljište izgleda kao da se nekad davno počelo nešto na njemu radit, prilična je rupa iskopana, ali ništa...
Zna li netko kaj je s onom velikom livadom (rupom) ispred nove narančasto/zelene zgrade?! I di bi trebao biti plac o kojem pričaju?
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 13:23   #146
Ima li kavih novih informacija o Gramatovoj gradnji?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 17:16   #147
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Ima li kavih novih informacija o Gramatovoj gradnji?!
U tijeku je pobuna susjeda protiv unistenja zelene povrsine. Investitor jos uvijek nema gradjevinsku dozvolu, ali ce ju uskoro imati. Navodno bi objekt trebao imati 8 etaza !?
zabotinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:34   #148
Quote:
zabotinski kaže: Pogledaj post
U tijeku je pobuna susjeda protiv unistenja zelene povrsine. Investitor jos uvijek nema gradjevinsku dozvolu, ali ce ju uskoro imati. Navodno bi objekt trebao imati 8 etaza !?
hm, 8 etaža tamo između zgrada?! Baš me zanima kako bi trebalo izgledati to zdanje ...
a sad, baš da je to bila zelena površina ... pa svaka kiša i tam je jezero na kojem sam kaj patke ne plivaju! Da se to moglo pretvoriti u neku dobro zelenu ili bar ekološki prihvatljivu površinu, istina ... a ne u neki poluneboder ... to se s tobom slažem!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:02   #149
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
hm, 8 etaža tamo između zgrada?! Baš me zanima kako bi trebalo izgledati to zdanje ...
a sad, baš da je to bila zelena površina ... pa svaka kiša i tam je jezero na kojem sam kaj patke ne plivaju! Da se to moglo pretvoriti u neku dobro zelenu ili bar ekološki prihvatljivu površinu, istina ... a ne u neki poluneboder ... to se s tobom slažem!
govorimo o livadi na kojoj su se djeca iz novackih zgrada svakodnevno igrala, ne o onom makadamskom dijelu iza, nego bas o livadi. zelenoj da zelenija ne moze biti.

nasla sam sliku dijela livade (sad ogradjene): http://www.flickr.com/photos/8428340@N06/507556944/

vise o akciji: http://borovje.blogspot.com/
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:05   #150
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
govorimo o livadi na kojoj su se djeca iz novackih zgrada svakodnevno igrala, ne o onom makadamskom dijelu iza, nego bas o livadi. zelenoj da zelenija ne moze biti.

nasla sam sliku dijela livade (sad ogradjene): http://www.flickr.com/photos/8428340@N06/507556944/

vise o akciji: http://borovje.blogspot.com/


sorry, ja sam misla da je to ona šoder graba ... uh, ako je to ona livada odmah uz zgrade novaka, pa to je zbilja umobolno i puno preblizu ... svemu! Osim toga, pa od te novotvorine nitko u postojećim zgradame ne bu videl ni sunca ni mjeseca! E jes nam urbanizam ... a taman sam povjerovala u dobar urbanistički plan bar jednog gradskog novog naselja.... A onaj dio kaj gleda prema nasipu neka i dalje bude šoder sa otocima šikare ... za djecu dušu dalo
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 10:07   #151
Kako napreduje akcija za livadu?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 22:52   #152
ljudi, da li je "bajadera" u prvoj gardijskoj gradjena ok?
zgrada je iz 2001.

tenks!
__________________
''...noone is innocent...''
quazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 10:04   #153
mislim na onu sivu zgradu, kada se ide prema sofri, s lijeve strane.
hvala!
__________________
''...noone is innocent...''
quazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 14:55   #154
Quote:
quazar kaže: Pogledaj post
mislim na onu sivu zgradu, kada se ide prema sofri, s lijeve strane.
hvala!
Jedna frendica kupila stan tamo prije par godina i zadovoljna je.
zabotinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:28   #155
Znam da nema veze sa stanovanjem, ali mi se činilo najlogičnije postaviti pitanje ovdje:

Da li netko zna kakvi su doktori u domu zdravlja Borovje (opće prakse, ginekolog, stomatolog...)?
Hvala!
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:52   #156
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Znam da nema veze sa stanovanjem, ali mi se činilo najlogičnije postaviti pitanje ovdje:

Da li netko zna kakvi su doktori u domu zdravlja Borovje (opće prakse, ginekolog, stomatolog...)?
Hvala!
na općoj ... ja zadovoljna ... dr. Cegnar Katarina; mislim da uzima još uvijek nove pacijente, a ima i super sestru ... hrpu toga možeš obavit telefonom
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 18:00   #157
Quote:
quazar kaže: Pogledaj post
ljudi, da li je "bajadera" u prvoj gardijskoj gradjena ok?
zgrada je iz 2001.

tenks!
Jedna strana jest, druga nije
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 09:55   #158
Quote:
elegant kaže:
da je to ona šoder graba
Na toj šoder grabi bi se, navodno, trebala gradit zgrada (ili zgrade ) čiji bi investitor bio jedna banka. Informacija je došla od cure koja radi u dotičnoj banci, a koliko je pouzdana, ne znam.
Inače, ono što grade pokraj one žute zgrade kraj beniznske je prestrašno, uopće nemam pojma kak je netko mogao za to dobiti dozvolu, razmak između zgrada će biti točno 1,5m - bez pretjerivanja!
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 12:52   #159
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Na toj šoder grabi bi se, navodno, trebala gradit zgrada (ili zgrade ) čiji bi investitor bio jedna banka. Informacija je došla od cure koja radi u dotičnoj banci, a koliko je pouzdana, ne znam.
Inače, ono što grade pokraj one žute zgrade kraj beniznske je prestrašno, uopće nemam pojma kak je netko mogao za to dobiti dozvolu, razmak između zgrada će biti točno 1,5m - bez pretjerivanja!
Ovo od Just graditeljstva je koma baš sam neki dan tuda prošla i vidla zagrađen teren ... kako i tko im je to dozvolio, voljela bih znati; a zar za tako nešto ne treba suglasnost susjeda (mislim da predstavnik stanara u žutoj zgradi mogao bi mjerodavan za to)?!
A ono šoder jezera bilo bi dobro da sanira tko god bio ... ima kaj novo sa Gramatom?
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 16:51   #160
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Na toj šoder grabi bi se, navodno, trebala gradit zgrada (ili zgrade ) čiji bi investitor bio jedna banka. Informacija je došla od cure koja radi u dotičnoj banci, a koliko je pouzdana, ne znam.
Inače, ono što grade pokraj one žute zgrade kraj beniznske je prestrašno, uopće nemam pojma kak je netko mogao za to dobiti dozvolu, razmak između zgrada će biti točno 1,5m - bez pretjerivanja!
danas sam zavirila u Gramatovo gradilište.... ništa se ne qradi, samo se radnici prešetavaju po livadi
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.