Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2005., 09:40   #21
Andric je bio nacista.
Njegov opis Bosne i narocito Bosnjaka je pun procetnicke mrznje. Negov opis nabijanja Rade na kolac su Srbi uzeli kao historijsku cinjenicu kao i zakopavanje srpske djece u temelje mosta na Drini.
Ne postoji ni jedan jedini dokaz da su Turci ikad ikoga nabili na kolac a ponajmanje Srbe. Ironije je ta da su upravo Turci nabijani na kolac od strane pravoslavaca (Rumuna pod vodstvom Vlada Tepesa-Drakule).
Andric je uvjek opisivao neku strasnu mrznju u Bosni...sto apsolutno nije bilo tacno. Nikad prije Andrica nije bilo neke posebne mrznje a pogotovu ne strasne. Bosna je egzistirala stoljecima pod Otomanskom vlascu i da je bilo i 1% kako Andric pise, ne bi bilo nemuslimana u BiH ni 1%.
A bilo ih je preko 50%.
Docim, gle.....cetnici su Andricevo izmisljeno djelo uzimali kao inspiraciju (recimo Mladic i Karadzic) pa se o Andricu moze govoriti kao o ideoloskom tvorcu genocida.
Jest, djubre je bilo ministar u Kraljevini Jugoslaviji...Srbi vole da se kurce sa tim "Hrvatom" iz Travnika ali isto tako kriju kao zmija noge cinjenicu da je isto govno-Andric potpisalo i kapitulaciju Kraljevine Jugoslavije.
Andricu, to je jedino pametno sto si napisao.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:31   #22
Quote:
Andaluz1 kaže:
Trainini, trazim te brate jos od onog topika gdje si da link za cionisticki CBS.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:34   #23
Quote:
extremist kaže:

Svedjani su u ne tako davnoj historiji bili najveci pljackasi i smradovi i tek kad su popusili od Petra Velikog za sva vremena...poklopili su se usima i sad glume nekakve tolerantne spodobe. U stvari to su licemjeri, mozda i veci od Engleza.
Nobelova nagrada
Ima li ijedan narod-grupa na svijetu da ti volis!!??

A da,zaboravio sam.....muslimani!
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:41   #24
Quote:
HappyZvone kaže:
Ima li ijedan narod-grupa na svijetu da ti volis!!??

A da,zaboravio sam.....muslimani!
Svedska je primila 60 000 Muslimana, dala im drzavljanstvo....a oni im vracaju tako, sto pljuju po Svedskoj, i sto su svi redom na socijalnoj pomoci, i zive ko bubreg u loju.
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:49   #25
Quote:
Trainini kaže:
Svedska je primila 60 000 Muslimana, dala im drzavljanstvo....a oni im vracaju tako, sto pljuju po Svedskoj, i sto su svi redom na socijalnoj pomoci, i zive ko bubreg u loju.
Ne pljuju svi i nisu svi na socijali!

Jednom muslimanu bosancu u Svedskoj ponudi posao odmah ce ga uzeti,toliko im je draga socijala.

Nastranu izuzeci,kojih ima na sve strane.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:49   #26
Quote:
Trainini kaže:
Svedska je primila 60 000 Muslimana, dala im drzavljanstvo....a oni im vracaju tako, sto pljuju po Svedskoj, i sto su svi redom na socijalnoj pomoci, i zive ko bubreg u loju.
Bubreg koji sve vise i vise postaje kancerogen. Ili ce se pacijent izlijeciti odstranjivanjem kancerogenog tkiva ili cijelog bubrega ili ce umrijeti. Paradoks je sto umiranjem pacijenta umire i rak zbog nedostatka "hranioca".
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 10:55   #27
Kakve veze ima šta je napisao pisac u književnom djelu sa onime što urade četnici koju godinu kasnije?


I sad Andrić kriv za Srebrenicu?

Ne budite smiješni, isto kao da ja danas pogledam film o Supermanu pa pokušam letjeti.

Ili se zaigram Quakea, pa nastavim pucat po ulici u svakome vidjevši aliene.
mate_boban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:05   #28
Quote:
mate_boban kaže:
Kakve veze ima šta je napisao pisac u književnom djelu sa onime što urade četnici koju godinu kasnije?


I sad Andrić kriv za Srebrenicu?

Ne budite smiješni, isto kao da ja danas pogledam film o Supermanu pa pokušam letjeti.

Ili se zaigram Quakea, pa nastavim pucat po ulici u svakome vidjevši aliene.
Direktne veze nema!
Ali....
Tek nakon romana "Na Drini Cuprija" gdje se slikovito opisuje nikad historijski zabiljezeno nabijanje na kolac...Srbi otvoreno spominju to kao da je historijska cinjenica. Uz dodatnu propagandu...u podsvjesti se radja zelja za "osvetom" i tako ti cetnici 1992 docekuju sa apsolutnom mrznjom i zeljom za krvlju da bi se osvetilo nesto sto se nije nikad ni desilo.

Uzgred, ne rece nista o potpisivacu kapitulacije!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:10   #29
Quote:
HappyZvone kaže:
Ima li ijedan narod-grupa na svijetu da ti volis!!??

A da,zaboravio sam.....muslimani!
Za Happy Zvone....intelektualnu nakaradu....
Kritika je prvenstveno upucena Andricu koji nije ni narod ni grupa.
Za Svedjane sam rekao historijsku cinjenicu.
Vikinzi su bili, uz Mongole, apsolutno najveci pljackasi u historiji. Ipak, Mongoli su bili za dlaku bolji jer si mogao platiti "porez" i bio bi postedjen. Vikinzi nisu nikad nudili nagodbu...sve dok ih Petar Veliki nije zauvjek poslao u historiju. Osim sto im je broj sveo na razumnu i prihvatljivu mjeru....Pero ih je zauvjek pacifizirao.
Izvoli me ispraviti u historijskim cinjenicama.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:11   #30
Na stranu to sto pojedini idioti jednu knjigu uzimaju kao jedan od razloga da istrjebe neki narod, nego to s nabijanjem na kolac stvarno nije praktikovano? Je li ti to babo pricao ili pouzdano znas?
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:12   #31
Quote:
f00f kaže:
Bubreg koji sve vise i vise postaje kancerogen. Ili ce se pacijent izlijeciti odstranjivanjem kancerogenog tkiva ili cijelog bubrega ili ce umrijeti. Paradoks je sto umiranjem pacijenta umire i rak zbog nedostatka "hranioca".
Ne, nisam u Svedskoj. Tamo gdje sam ja...svaka Svedjanka masta da zivi i napusti mlitavog svedjanina i hladnu svedsku i dodje ovdje da je guzi crnac. Apsolutno svaka. Dok se njihovi impotentni muzevi igraju KKK sa muslimanima (koji opet guze te rasne kobile) bas kao i vecina vas ovdje.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:15   #32
Quote:
extremist kaže:
Ne, nisam u Svedskoj. Tamo gdje sam ja...svaka Svedjanka masta da zivi i napusti mlitavog svedjanina i hladnu svedsku i dodje ovdje da je guzi crnac. Apsolutno svaka. Dok se njihovi impotentni muzevi igraju KKK sa muslimanima (koji opet guze te rasne kobile) bas kao i vecina vas ovdje.
Dobro sad jasno nam je da si tu gdje jesi radi crnaca, ali nemoj da si umisljas da si rasna kobila. Ti im dodjes kao trening prije rasnih kobila.
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:15   #33
Quote:
extremist kaže:
Ne, nisam u Svedskoj. Tamo gdje sam ja...svaka Svedjanka masta da zivi i napusti mlitavog svedjanina i hladnu svedsku i dodje ovdje da je guzi crnac. Apsolutno svaka. Dok se njihovi impotentni muzevi igraju KKK sa muslimanima (koji opet guze te rasne kobile) bas kao i vecina vas ovdje.
Eto ti istovremeno odgovor na tvoje o svedjanima i "historijske cinjenice"!
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:15   #34
Quote:
f00f kaže:
Na stranu to sto pojedini idioti jednu knjigu uzimaju kao jedan od razloga da istrjebe neki narod, nego to s nabijanjem na kolac stvarno nije praktikovano? Je li ti to babo pricao ili pouzdano znas?
Jedini zabiljezen slucaj u novijoj historiji (dakle zadnjih 1500 godina (necemo sad ici u doba pracovjeka) nabijanja na kolac je od strane krscanina Vlada Tepesa nad muslimanima Turcima nakon bitke za Karpate. Ni jedan jedini covjek na podrucju balkana nikad nije nabijen na kolac.
A cim si poceo pricu...vidi se da si i ti citao mnogo Andrica. Tog "hrvata" koji je postao cetnik i velikosrbin.
I pricao i pisao cistim 'rvackin jezikon!
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:19   #35
Quote:
f00f kaže:
Dobro sad jasno nam je da si tu gdje jesi radi crnaca, ali nemoj da si umisljas da si rasna kobila. Ti im dodjes kao trening prije rasnih kobila.
Broj crnaca ovdje je oko 7%...dakle ne previse a jedini turisti koji dolaze u ovaj dio USA su iskljucivo skandinavci. Uglavnom zene u potrazi za crnjama. Cesto ostanu i trudne i dobiju papire pa ostanu. Toliko o toj sugavoj drzavi. Jad i bijeda. Cim je napustaju i dolaze u USA. Bar je nas balkance potjerao rat. A sta je s njima?
Takodjer 100.000 nijemaca godisnje napusta njemacku i seli se u USA. Svake godine. Nazalost USA vlasti pustaju te impotentne i priglupe smrdonje da se naseljavaju umjesto da dovode pametne i radne Kineze. Ali eto...
Jebem vam ja smrdljivu Evropu. Govno od kontinenta.
A mogu misliti kako je tek u Hrvatskoj kad ih ubi zelja da udju u to govno od EU?
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:22   #36
Quote:
extremist kaže:
Jedini zabiljezen slucaj u novijoj historiji (dakle zadnjih 1500 godina (necemo sad ici u doba pracovjeka) nabijanja na kolac je od strane krscanina Vlada Tepesa nad muslimanima Turcima nakon bitke za Karpate. Ni jedan jedini covjek na podrucju balkana nikad nije nabijen na kolac.
A cim si poceo pricu...vidi se da si i ti citao mnogo Andrica. Tog "hrvata" koji je postao cetnik i velikosrbin.
I pricao i pisao cistim 'rvackin jezikon!
Ja ja hajde sad ti meni navedi sto sam citao, samo nemoj zaboravit da me proglasis i srbinom to je inace popularno kad vam se ne ide niz dlaku. Ti si vidim veliki znalac o tome sto se desavalo za vrijeme okupatorske turske vladavine. Pocni nam sad price o ljepotama zivota pod tim krvnicima pa da svi ovako kolektivno povratimo. Nemoj zaboraviti da su pored Srba i Hrvati patili pod turcima, ne racunajuci one koji su izdali svoj narod. Njima je svakako bilo lijepo dok dan danas hvale taj period.
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:24   #37
Quote:
extremist kaže:
Broj crnaca ovdje je oko 7%...dakle ne previse a jedini turisti koji dolaze u ovaj dio USA su iskljucivo skandinavci. Uglavnom zene u potrazi za crnjama. Cesto ostanu i trudne i dobiju papire pa ostanu. Toliko o toj sugavoj drzavi. Jad i bijeda. Cim je napustaju i dolaze u USA. Bar je nas balkance potjerao rat. A sta je s njima?
Takodjer 100.000 nijemaca godisnje napusta njemacku i seli se u USA. Svake godine.
Jebem vam ja smrdljivu Evropu. Govno od kontinenta.
A mogu misliti kako je tek u Hrvatskoj kad ih ubi zelja da udju u to govno od EU?
Tako znaci u USA si hehehe. Jebes Europu? Podrzavas USA. Bushovac. Jesi razmisljao da odes u Irak i krknes kojeg talibana.
f00f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:28   #38
Quote:
f00f kaže:
Ja ja hajde sad ti meni navedi sto sam citao, samo nemoj zaboravit da me proglasis i srbinom to je inace popularno kad vam se ne ide niz dlaku. Ti si vidim veliki znalac o tome sto se desavalo za vrijeme okupatorske turske vladavine. Pocni nam sad price o ljepotama zivota pod tim krvnicima pa da svi ovako kolektivno povratimo. Nemoj zaboraviti da su pored Srba i Hrvati patili pod turcima, ne racunajuci one koji su izdali svoj narod. Nima je svakako bilo lijepo dok dan danas hvale taj period.
Zivot u Ottomanskoj carevini je bio daleko mirniji i laksi nego u ostatku Evrope. Tako je bilo sve do 18 stoljeca a onda je imperija pocela da slabi i dozivila kraj...kao i mnoge druge u historiji.
Sve nacije su opstale pod njom pa i Hrvatska....(ako nije bio Zagreb, jest ostali dio...vecinski). Opstala je i Rumunija, Bugarska, Grcka, Bosna, Albanija, dobrim dijelom Ukrajina.....
Gdje je kasnije dosao KRIZ...nista zivo nije ostalo. Krscani su APSOLUTNO netolerantna grupacija ljudi...nesto poput barbara...samo su se trenutno relativno primirili zbog dobrog standarda. Kad im Kina slomije svu privredu (ellahamdullilah) i postanu guba sto su uvjek i bili...opet ce pokazati svoje pravo lice. Srecom, vecina ce ili izumrijeti ili biti dobro stara pa prema tome nece predstavljati ozbiljnu opasnost.
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:31   #39
Quote:
f00f kaže:
Tako znaci u USA si hehehe. Jebes Europu? Podrzavas USA. Bushovac. Jesi razmisljao da odes u Irak i krknes kojeg talibana.
NE.
Ne podrzavam Busha. Ja sam u onih 57% koji ga ne podrzavaju (citao si ankete).
I USA je nepravedna (citao si moje kritike) ali je opet i kao takva 1000 puta bolja od EU).
EU je savez starih kurvi nesposobnih za bilo kakav pomak. Sve sto su imali reci, rekli su. 2050 ce Sangai sa okolicom imati jacu privredu nego EU. Jebes EU...fuj..
extremist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:39   #40
Quote:
extremist kaže:
.
Gdje je kasnije dosao KRIZ...nista zivo nije ostalo. Krscani su APSOLUTNO netolerantna grupacija ljudi...
Da je to istina sada bi ti ovdje pisao pod imenom Jovo----ili Milodrag!
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.