Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2010., 01:12   #1001
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
aj ne rise andy...za razliku od nove, na rtlu gledamo najnovije epizode + one su u udarnom terminu...
kakve najnovije epizode..opet ćemo mi o stranim serijama...
već i kokoši na grani znaju da je "jedino kvalitetan domaći program garancija visoke gledanosti" TOČKA
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 01:20   #1002
Quote:
hemicar kaže: Pogledaj post
Procenti su, kako sam kazes, visoki. Reprize repriza tih serija ne padaju ispod 20%. Bolji zivot obara sve pred sobom, iako je sniman jos u doba stare juge. Boris Dvornik je imao zapazenu ulogu.
Po meni, sve serije su jad i beda osim rodjaka sa sela i delimicno bele ladje (serija je nastavak serijala "Tesna koza" sa mega smesnim Shojicem, medjutim Srbi su potpuno otupeli, te scenarista mora svaku foru da objasnjava pa se svaka epizoda razvuce).
Kod nas se prikazuju sve vase sapunice. Ranjeni orao je ljiga na kvadrat. Medjutim, ako dolina sunca kod vas ima rejting 20%, onda me ne cudi gledanost ranjenog orla kod nas od 40%, jer je u produkciju i glumce ulozeno mnogo.

Veze ti blage nemaš!
Selo gori baba se češlja je fenomenalna serija.
Dosta te snobovštine i jeftine samokritike!
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 01:23   #1003
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Veze ti blage nemaš!
Selo gori baba se češlja je fenomenalna serija.
Dosta te snobovštine i jeftine samokritike!
ti nemaš blage veze o kulturi. čovjek ima pravo izrazit svoje mišljenje. još je naglasio "po meni" ...
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 01:28   #1004
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
ti nemaš blage veze o kulturi. čovjek ima pravo izrazit svoje mišljenje. još je naglasio "po meni" ...

Jel si gledao seriju?
Nisi?
Da jesi i ti bi bio ogorčen ovakvom diskvalifikacijom.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:12   #1005
Nova TV bi povećala svoju gledanost kad bi svoj program sastavila kao mješavinu HTV-ovog i RTL-ovog. Recimo:

12.00 Vijesti
12.15 Talk show
13.15 Kulinarski show
14.00 Sapunica
14.45 Inspektor Rex
15.30 Humoristične serije
17.30 Infotainment emisija (tipa Provjereno i Dobro jutro, na malo zabavniji i ležerniji način)
18.30 Domaća dramska serija
19.00 IN Magazin (tu o poznatima i slavnima)
19.15 Dnevnik
20.00 Najbolje godine
21.00 Game show/ Domaća dramska serija/ Film
22.00 Domaća humoristična serija
22.45 Vijesti
23.00 Strana dramska serija
23.45 Strana humoristična serija
00.15 Film
...
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 16:12   #1006
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
kakve najnovije epizode..opet ćemo mi o stranim serijama...
već i kokoši na grani znaju da je "jedino kvalitetan domaći program garancija visoke gledanosti" TOČKA


Ja cu radije gledati cijeli dan Uvod u anatomiju i Kucanice nego neku debilnu HR seriju totalno cijepljenu od humora npr. Bracne Vode na hrvatski nacin, ona neka isto tako dosadna NOVA TV serija kojoj ni ime ne znam (ukinuli su je, vidi cuda)

Na NOVOJ jedino sto valja je Dnevnik, ali ostalo je sve teze sranje
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 21:17   #1007
Andy, Bea ti je odg.
A mislim na CSIove,Mentalist, Kosti,Kucanice,Uvod,Dobrotvor,Chuck, Bionic women, L.A. Dragnet, zakon brace itd.
Najbolje godine su prva i jedina uspjesna serija na novoj kojoj gledanost raste i dalje...da prikazuju lost i heroes, moje misljenje bi bilo drugacije...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 22:57   #1008
Možda je to vaše mišljenje, ali je činjenica da je domaći program (tj. program na hr. jeziku) uvijek bio gledaniji od nekakvih Heroja i Chuckova.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 23:12   #1009
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Možda je to vaše mišljenje, ali je činjenica da je domaći program (tj. program na hr. jeziku) uvijek bio gledaniji od nekakvih Heroja i Chuckova.
ali najbolji su mi komentari da "domaći program niko ne gleda". pa da ga niko ne gleda nebi bila tolka gledanost
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 23:15   #1010
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Možda je to vaše mišljenje, ali je činjenica da je domaći program (tj. program na hr. jeziku) uvijek bio gledaniji od nekakvih Heroja i Chuckova.
Ja ne znam tko bi gledao nekakvu seriju koja je totalno cijepljena od humora (a takvih ih je mnogo u nasoj 'humoristicnoj' zemlji) Od 'Bracnih Voda' do ona 3 zida ili koliko vec na RTL-u

Zasto RTL imaju najbolju gledanost od 14-18 da su stavili blok hrvatskih serija gledanost ne bi bila tolika.
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 23:19   #1011
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Ja ne znam tko bi gledao nekakvu seriju koja je totalno cijepljena od humora (a takvih ih je mnogo u nasoj 'humoristicnoj' zemlji) Od 'Bracnih Voda' do ona 3 zida ili koliko vec na RTL-u

Zasto RTL imaju najbolju gledanost od 14-18 da su stavili blok hrvatskih serija gledanost ne bi bila tolika.
na rtl-u ove jeseni ni nije bilo domaćeg programa,zato i je niža gledanost. a nova je zato rasturala. to da je rtl najgledaniji od 14-18h nije istina,hrt ga pretekne oko 16h već. nova tv s nmk koja ide u 17:30h je gledanija od onih dadilja,ratova u kući i slično.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 09:49   #1012
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Ja ne znam tko bi gledao nekakvu seriju koja je totalno cijepljena od humora (a takvih ih je mnogo u nasoj 'humoristicnoj' zemlji) Od 'Bracnih Voda' do ona 3 zida ili koliko vec na RTL-u

Zasto RTL imaju najbolju gledanost od 14-18 da su stavili blok hrvatskih serija gledanost ne bi bila tolika.
E nemoj to hvalit,pa to je koma jedne te iste serije se vrte godinama,to je čisto ispiranje mozgai to prije podne pa opet poslijepodne.
A drugo bračne vode koje po tebi ništa ne valja još uvijek je gledanije od mnogih serija i emisija na rtl-u.
Npr.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=721
Iako ne znam zašto rtl gotovo nikad nema među top 10 najgledanijih.a ima tako dobar program.

Zadnje uređivanje darge : 17.01.2010. at 09:58.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 21:25   #1013
a kolika je kod vas pretplata za HRT?
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 18:50   #1014
INDEXOV komentator Tomislav Klauški oborio je ovosezonske rekorde gledanosti emisije "Nedjeljom u 2", a njegovo gostovanje kod Aleksandra Stankovića bilo je jedno od tri najgledanija u posljednje dvije godine.

Gledanost "Nedjeljom u 2" u kojem je gostovao Klauški bila 19,2 posto (47 posto SHR), a gledanije su u posljednje dvije godine bile jedino emisije u kojima su gostovali Lepa Brena te odvjetnik Zvonimir Hodak kojega je Stanković ugostio nedugo nakon što je ubijena Hodakova kći Ivana.

U 10. sezoni je Klauški gledanošću, između ostalog, potukao gostovanja splitskog gradonačelnika Željka Keruma, "Cro Copa" Mirka Filipovića, kolege novinara Gordana Malića, ali i sagu oko oduzete snimke intervjua kojeg je Stanković vodio sa Emirom Kusturicom.
ex Medeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 19:09   #1015
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
a kolika je kod vas pretplata za HRT?
78kn ili cca.10.5€
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 19:47   #1016
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
78kn ili cca.10.5€
tnx
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 18:21   #1017
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Veze ti blage nemaš!
Selo gori baba se češlja je fenomenalna serija.
Dosta te snobovštine i jeftine samokritike!
Prve dve recenice idu zajedno ko ratluk i voda. O njima necu.
O trecoj hocu. Niti sam zapalio selo, niti cesljao babu, stoga nisam izneo samokritiku. Izneo sam kritiku. Sad nisam siguran sta je jeftina, a sta skupa . I za izraz snobovstina prvi put cujem, no iako pretpostavljam znacenje, ne mogu da ga smestim u kontekst.
Ceo tvoj post neodoljvo podseca na scenario te serije. Toliko prazno, da ni sjajni glumci i raskosan ambijent nisu uspeli da zakrpe.

E toliko o tome.



Zanima me kako RTL razvaljuje udarni termin na osnovu jednog meseca? I uopste, sta je to toliko gledano na toj televiziji? Imate li listu najgledanijih emisija u 2009? Top 10, 15, 20 i slicno...

U Srbiji, od 4og do 11og januara, sem dnevnika, slagalice i granda, sam domaci igrani program:

1. greh njene majke RTS 25,7%
2. ranjeni orao RTS 22,5%
3. dnevnik RTS 22,4%
4. moj rodjak sa sela RTS 22,4%
5. bela ladja RTS 22,1%
6. jesen stize dunjo moja RTS 19,8%
7. slagalica RTS 19,2%
8. zona zamfirova RTS 18,5%
9. grand PINK 16,6%
10.policijska stanica PINK 16,2%
hemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 20:39   #1018
Na rtl-u su navodno gledane serije,mada se rtl-ove emisije,serije i ostalo rjetko kad nađu u top 10,ali su zato navodno najgledanija ili među najgledanijim tv,čak su jači i od htv.Kako matematika je čudna stvar,računaš onako kako ti paše.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 23:21   #1019
di je gledanost za prošli tjedan
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 16:04   #1020
Quote:
hemicar kaže: Pogledaj post
U Srbiji, od 4og do 11og januara, sem dnevnika, slagalice i granda, sam domaci igrani program:

1. greh njene majke RTS 25,7%
2. ranjeni orao RTS 22,5%
3. dnevnik RTS 22,4%
4. moj rodjak sa sela RTS 22,4%
5. bela ladja RTS 22,1%
6. jesen stize dunjo moja RTS 19,8%
7. slagalica RTS 19,2%
8. zona zamfirova RTS 18,5%
9. grand PINK 16,6%
10.policijska stanica PINK 16,2%
Popović & Grand najjači!
Hvala što postavljaš ove podatke redovito, samo tako nastavi.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.