Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2012., 20:34   #21
pozdrav dečki i tebi wonderu.Opet si boi u pravu.Danas izgleda riknula do kraja.Počela blinkat ona strelica,i potreban veliki gas da bi opće krenuo.Sada sam banana,neznam od kuda krenuti.Možda ovog servisera u savskom gaju maslića ili kak se zove.Koga pitat,pmagajte- H V A L A
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 09:24   #22
ne zvuči na dobro.
kako god, traži nekoga van ovlaštenog servisa jer bi te ovlašteni oderao žestoko.

probaj tu
http://www.vozila.com.hr/handlers.asp?handlerId=175

čovjek se bavi automatskim mjenjačima pa ga pitaj za savjet ali počni i tražiti rabljeni mjenjač po oglasima.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 08:18   #23
bok daćki.Jučer razgovarao sa veljom i nemože nabavit polovnu automatsku getribu,ali mi je dao ideju da mi ugradi normalni mjenjać.Dali netko ima iskustva ili je nešto čuo otome,naravno pozitivno.Danas bi trebao ići na dogovor pa bi molio brze odgovore.Puno havala.ps.wonderu.Zvat ću danas on og škota da vidim koliko je kod njega popravak.
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 08:48   #24

nemoj da te čuje, on je englez.

da je moj auto, nema nikakve šanse da bi u automatika išao ugrađivati ručni mjenjač.
kod tebe bi se to i moglo, ali sama pomisao na količinu sranja (i plaćenih radnih sati) koje treba za ugraditi pedalu kvačila, sajlu (ili hidrauliku) za upravljanje kvačilom, ručicu mjenjača i moguće probleme (a sigurno će ih biti)...dođe mi da bi rađe zapalil auto nego kemijal sa ručnim mjenjačem i svime što ide uz to (veljko je poznati muljator ali je jedini koji može nešto nabaviti za volva. a ni radiona mu nije baš reprezentativna).

rabljeni mjenjač neznaš što je prošao. popravak tvoga nemora nužno biti skuplje. bolja je opcija popraviti svoj mjenjač nego tražiti tuđeg.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 05:27   #25
danas idem kod velje da mi objasni neke stvari u svezi zamjene getribe.Zanimaju me nuspojave,ili to ili prodaja ovakvog.Ali ni saqm neznam ,danas ću zvat onog engleza jućer sam zakasnio,možda on da neki savjet,budem javio bok dečki
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 12:39   #26
getriba

nisam se javljao 20 dana jer sam se oporavljao od popravka getribe.Uglavnom sam zvao sve koji nešto znače u popravljanju grtriba,i svi su se složili da najbolije staviti normalnu getribu a ne popravljat automatsku,jer za popravak nsu me tražili 2500E a to mi je bilo previše pa sam prihvatio ideju od velje i dao mu da to presloži.Mogu reći da je veljo to odradio vrhunski brzo i pedantno a sad ću vidjeti koliko će trajati.Sada prodajem neispravnu automatsku getribu pa ko je oče slagat nek nse javi,prodajem još alu felge+zimske gume 225/17 odlićne,malo vožene pa ko treba sada kad padne snijeg nek nazove na 091/6556514 bok cure i dečki
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:52   #27
bok dećki!nakon dužeg vremena se javljam i zato,jebiga sory.Nego ukratko,volvo v70 2.5 td dosta dimi ali ostalo sve u redu.Dali netko zna zašto i kome da se javim.H V L A
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 15:32   #28
Quote:
kiler kaže: Pogledaj post
bok dećki!nakon dužeg vremena se javljam i zato,jebiga sory.Nego ukratko,volvo v70 2.5 td dosta dimi ali ostalo sve u redu.Dali netko zna zašto i kome da se javim.H V L A
he he . ti mu ga dođeš ko ona rodbina koja dolazi samo kad ima problema ili posudit lovu . dimi ? kako ? plavo bjelo ,crno . ujutro ,popodne ,navečer ? nego kak se družiš sa veljom tak ga priupitaj za bošistu .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 19:15   #29
Probaj kod Velje
Šala, pa jebem ga, ni volvo nije ko što je nekad bio...
bronson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:43   #30
evo mene opet,sada če vampir reći kad nešto treba onda piše i moli.a tako ije crko volvo u vožnji samo se ugasio i neće upaliti,ako netko nešto zna molio bi da se javi.koliko pumpi za gorivo ima i gdje ssu.sutr je petak pa da sutra kupim ili šta ja znam
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:45   #31
evo mene opet,sada če vampir reći kad nešto treba onda piše i moli.a tako ije crko volvo u vožnji samo se ugasio i neće upaliti,ako netko nešto zna molio bi da se javi.koliko pumpi za gorivo ima i gdje ssu.sutr je petak pa da sutra kupim ili šta ja znam
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:14   #32
daj daj . nije volvo crko . on nemože crknit . on u stvari samo odmara .
a jebo ga život daj malo podataka kaj se događa ima dima nema dima vrti nevrti . daje kakve znakove ( osim pospanosti )
Pa nutra je onaj redni petak sa elektronikom na pumpi . tu nema puno nauke .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:31   #33
bok vampi,provalio sam.pukli zubi na zupčastom ali na onoj strani di je pumpa,pa ču sada zamjeniti oba zupčasta,ali je problem kako ovaj od pumpe staviti u fazu.v70 2.5 tdi 1998.ako netko zna bilo bi lijepo da kaže ty
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:46   #34
volvo mi se sviđ'o sve do ove teme

evo ti broj servis je pouzdan, ali je malko izvan grada. Inače najčešće rade VW grupu, iako rade i sve ostalo, ali tebi je ionako ugrađen VW-ov motor. Servis Martinović 091/5097678
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:46   #35
Quote:
kiler kaže: Pogledaj post
bok vampi,provalio sam.pukli zubi na zupčastom ali na onoj strani di je pumpa,pa ču sada zamjeniti oba zupčasta,ali je problem kako ovaj od pumpe staviti u fazu.v70 2.5 tdi 1998.ako netko zna bilo bi lijepo da kaže ty
Dobro je nema štete... Moj savjet je da se s drugim remenom ne zezaš i mijenjaš ga najkasnije svakih 70 tkm makar je inerval 100-120 tkm... Ovaj na pumpi može i duže jasno ako ti nije problem što ćeš malo ostati na cesti ako ipak pretjeraš...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:53   #36
Lijepo sam ti rekao da preko volvo kluba sve rijesis. Mogao si rijesiti automatsku getribu kod tipa u Varazdinu kod kojeg svi klubasi slazu svoje. Velju svi clanovi kluba zaobilaze u sirokom luku zbog cijena (ovime ne zelim uvrijediti njega osobno) i postoje alternativni nacini dobave dijelova.

A sto se servisa na Volvu tice, opet u klubu postoji osoba koja popravlja za super povoljnu cijenu a tata-mata je za volvo...

A ti kako volis...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:38   #37
evo idem se sada regat na klub pa da vidimo ko mi može pomoč,nazvat ču i onoga da vidim kaj veli jer neda mi se šlepat do tam,jer kreten koji je mjenjao taj remen nije stavio oznake.najgore kaj je sada vikend,nemrem vjerovat svaki put kad nekaj rikne mora biti vikend,dečki fala kaj ste mi pomogli
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 00:29   #38
poz.evo moram se opet ispricati jer se dugo nisam javio.sto opet znaci da je sve bilo u redu,mislim na auto.v 70 1998godina.Danas prilikom voznje u brzini od 70-80 km na sat autek je samo zacukal,kao nije stel gas primit,onda ga je primil zacukal opet i onda se zgasil i vise ga bog nebi upalio,sad sam ga doslepal doma i neznam od kuda bi krenuo.Z nam da moram nenada zvati ali ako netko ima bilo kakav savjet bio bi zahvalan.B the W trebam 4 felge 15 cola thanks
kiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 08:07   #39
evo tebe . ti si ko moja punica . aaaaa je ti volvo opet dugo trajo . . ništa , a štaš sad zovi hak .

nego ,jedino kaj TI možeš pogledat je da je cjela žica na el ventilu pumpe i da na njemu imaš 12 v . ostalo prepusti odgovornima za te slučajeve



haha . nego si skužil da ti volvot uvjek umre pred vikend .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 12:48   #40
uvijek pred vikend i svaka 2 mjeseca....
svi su znaci da se rijesis tog auta
toliko problema......
a neces poslusati partfis-a i nazvati pravog covjeka.....
auto moras redovito servisirati da bi te sluzio
a ne samo popravljati kad nesto ode...zato i je tako kako je
ps---da nije zupcasti rekao bye bye....??????????jesi pogledao?
bitno je da ti usput i felge kupujes....
rijesi kavrove,napravi posten posao i vozi se dalje....
zelim jos puno setnih km sa tim volvom...
inace i meni se volvo svidja i svi imaju rijeci hvale za njega.....(dok je u tudjem dvoristu hehe)sala mala
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.