Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 16:32   #9581
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Šta reći....najbrže što može

https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.n...71&oe=5977A96A

izvor:
alakurt79
ha, ha..... bilo i nema više... čini mi se da on koristi onu uslugu/opciju da fotka ostaje vidljiva 24 sata i onda sistem briše (nemogu se sjetiti kako se zove )....
Eto tko kaže da se on nezna služiti najnovijom tehnologijom .. jest da ja neznam jer imam zastarjelu tehniku (čitaj mob) .. al zato on ima najnovije ...

ah, Mehemt akif ah..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:20   #9582
traktor na cesti

Evo kako nas Meho upoznaje sa običajima u Turskoj ... traktor na brzoj cesti..

https://www.instagram.com/p/BUfEDfRg...n-by=alakurt79
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 23:16   #9583
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
Evo kako nas Meho upoznaje sa običajima u Turskoj ... traktor na brzoj cesti..

https://www.instagram.com/p/BUfEDfRg...n-by=alakurt79
U kom delu Turske lije ova kiša?
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 15:02   #9584
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
U kom delu Turske lije ova kiša?
U Brazilu.


I nešto o njegovim prijašnjim objavama. Nije da objavljuje ono što bi fanovi željeli vidjeti, ali relativno je aktivan. Vozi on i dalje svoj film.

Prije tri tjedna je objavio jednu svoju stariju staru fotku, a sada vidim da ju je napravio poznati fotograf Muhsin Akgün, 2013, u vrijeme Fatiha, a čini se za onaj intervju u Radikalu, neposredno nakon incidentu na setu. No ne sjećam se da je tada bila objavljena, bar ne uz intervju, objavio ju je sam Meho na svom FB-u. Meni tu djeluje malo zastrašujuće, ali s obzirom na trenutak kada je nastala, fotograf je odlično dao njegovo tadašnje raspoloženje.

Obrisao je sliku svoje majke koju je postavio na Majčin dan (a takve prigodničarske postove uglavnom odmah sutradan obriše), a ja ću je postaviti jer mi je jako draga.



Obrisao je i onu svoju prvu reakciju na rezultat Erdinog referenduma (pucanj u sve živo), ali je potom postavio sliku na kojoj je smrtno ozbiljan, a pisalo je Smile!




Objavio je i post s riječima koje je napisao turski kazališni glumac Müşfik Kenter, a koje predstavljaju oštru kritiku društva.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:45   #9585
Oni njega čine sretnim, pa on deli radost sa nama...



izvor:
IG alakurt79
https://www.instagram.com/alakurt79/
..... a Alakurta nema na slici
....ili ovo što ima, trebamo računati da nam se pokazao
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:57   #9586



izvor
IG alakurt79
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:16   #9587
^ huh...
promenio se. ne samo zbog (broja) sedih.
sta radi u poslednje vreme? gaji masline? cuva pse?
i ja bih da sam na njegovom mestu.

ps.
on je to blokirao komentare?
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:51   #9588
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
znala sam ... pa ti odmah nakon što je objavio..
a u roku 1 sata gotovo 2000 likeova..
E da to je Mehmet .. i dalje, još uvijek, tražen i promptno primjećen...

Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
^ huh... :misli :
promenio se. ne samo zbog (broja) sedih.
sta radi u poslednje vreme? gaji masline? cuva pse? :zubo :
i ja bih da sam na njegovom mestu.

ps.
on je to blokirao komentare?
e da... to je sad "novo" lice koje je priroda promijenila... iako najviše on sa bradom i ovdje fotkanjem odozdo

ostao je njegov osmjeh na usnama i oči ..



A komentare vrlo rijetko dozvoljava...
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:30   #9589




NEW

Karlin is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.06.2017., 17:29   #9590
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
^ huh...
promenio se. ne samo zbog (broja) sedih. :misli
sta radi u poslednje vreme? gaji masline? cuva pse?
i ja bih da sam na njegovom mestu.

ps.
on je to blokirao komentare?
Rekoh ja još “onomad” da je dodao koje kilo, mislim da je to unelo promenu .
Malo teretane, i eto njega na svome.


Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
znala sam :five ... pa ti odmah nakon što je objavio..
a u roku 1 sata gotovo 2000 likeova..
E da to je Mehmet .. i dalje, još uvijek, tražen i promptno primjećen...



e da... to je sad "novo" lice koje je priroda promijenila... iako najviše on sa bradom D i ovdje fotkanjem odozdo

ostao je njegov osmjeh na usnama :trep i oči ..

A komentare vrlo rijetko dozvoljava...
Obećala sam, gde god bude novosti o njemu, ja ću postati .
Verna sam ja svom (svakom) izboru.

A pogled?
I dalje “ubija” njime.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:37   #9591
I dalje "plijeni" pogleda, a i dalje je no.1. po tom pitanja....
Ova fotografija njega, (ako nije izokrenuta, a mislim da nije), pokazuje da on sjedi u svom Mercedesu (naslon za glavu je identične boje kao u automobilima koje smo već vidjeli), na mjestu suvozača.
Da mi je znati tko vozi?
No, i ova druga fotografija je snimljena iz iste perspektive, pa zaključujem da su možda snimljene istoga dana. I još jedan detalj koji mi je (uz više kila, više sijedih, i sreću koja isijava iz očiju i osmijeha), pao u oči... to je kapa šilterica koja datira još iz doba "uvrijeđene dame", znači gotovo dvije godine... to samo još jednom dokazuje koliko je "šparan"...(Momci iz mog okruženja, šilterice mijenjaju svaka dva-tri mjeseca, najviše svake sezone... )
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:44   #9592
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
I dalje "plijeni" pogleda, a i dalje je no.1. po tom pitanja....
Ova fotografija njega, (ako nije izokrenuta, a mislim da nije), pokazuje da on sjedi u svom Mercedesu (naslon za glavu je identične boje kao u automobilima koje smo već vidjeli), na mjestu suvozača.
Da mi je znati tko vozi?
No, i ova druga fotografija je snimljena iz iste perspektive, pa zaključujem da su možda snimljene istoga dana. I još jedan detalj koji mi je (uz više kila, više sijedih, i sreću koja isijava iz očiju i osmijeha), pao u oči... to je kapa šilterica koja datira još iz doba "uvrijeđene dame", znači gotovo dvije godine... to samo još jednom dokazuje koliko je "šparan"...(Momci iz mog okruženja, šilterice mijenjaju svaka dva-tri mjeseca, najviše svake sezone... )
Po pitanju štedljivosti, na fan stranicama se utrkuju da dokažu da je i košulja sa slike već viđena na njemu.U tom sličaju, pada u vodu “moje viđenje”da je dodao kile.Jer, ako staje u istu od pre 4-5 godina, znači da nije.
A kačketa ima puno,to je činjenica, valjda mu zato i traju tako dugo.Zaista puno, ovaj je konkretno “pozajmljivao” i Toniyu.
Sve u svemu, izgleda dobro, mada bih ja volela da su sede na njemu drugačije raspoređene, u stilu,duža kosa, kraća brada… ali on voli ovako. Ili čak, da brade uopšte nema.Čudno, Firat mi se nije dopadao golobrad, jedva sam se navikla, a sad bih baš takvog Mehmeta volela da vidim.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:34   #9593
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Po pitanju štedljivosti, na fan stranicama se utrkuju da dokažu da je i košulja sa slike već viđena na njemu.U tom sličaju, pada u vodu “moje viđenje”da je dodao kile.Jer, ako staje u istu od pre 4-5 godina, znači da nije.
A kačketa ima puno,to je činjenica, valjda mu zato i traju tako dugo.Zaista puno, ovaj je konkretno “pozajmljivao” i Toniyu.
Sve u svemu, izgleda dobro, mada bih ja volela da su sede na njemu drugačije raspoređene, u stilu,duža kosa, kraća brada… ali on voli ovako. Ili čak, da brade uopšte nema.Čudno, Firat mi se nije dopadao golobrad, jedva sam se navikla, a sad bih baš takvog Mehmeta volela da vidim.

vidim da ono noćno gađanje, noći provod sa puškom i curom nemaš namjeru stavljati.. ali i to je on

A vidim i da je on "otkrio" taj snapshot ili kako već a ja to nemogu vidjeti


E sad za kile i protek vremena sa robom.. uh itekako je moguće pojedine stvari.. ovo j eon dobro zakamuflirao.. jer to su na njemu nijanse koje zapravo tek fotoaparat otkriva baš na licu.. ja stanem u košulje od prije 6-7 godina al dobila sam 10 kg
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:04   #9594
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
vidim da ono noćno gađanje, noći provod sa puškom i curom nemaš namjeru stavljati.. ali i to je on :nogica

A vidim i da je on "otkrio" taj snapshot ili kako već a ja to nemogu vidjeti :tuzni


E sad za kile i protek vremena sa robom.. uh itekako je moguće pojedine stvari.. ovo j eon dobro zakamuflirao.. jer to su na njemu nijanse koje zapravo tek fotoaparat otkriva baš na licu.. ja stanem u košulje od prije 6-7 godina al dobila sam 10 kg
Mislila sam dati još nekome mogućnost da bude vreden, da to uradi .
Ali ako je pripalo meni da prenesem, nemam ja problem „preneti i njega takvog“ .

evo
https://www.instagram.com/p/BVYAe3dA...n-by=alakurt79

Snapchat se može naći, prenele su ga fan stranice, ali ja ne umem preneti video od njih ovde na forum.Sliku umem



Eto osmeha, zeka zubi se naziru tik pod mesečinom

Koliko sam otpratila ovo njegovo pucanje,zapravo postavljanje toga, najpre je bilo na snapchatu/snapshot(kako god) pa onda ovo na IG.
Možda se na instagramu pojavilo upravo zbog ove poruke, kojom je želeo objasniti da je ovo zabava,a ne lov na divljač, ubijajnje životinja,jer čitam da postoje takvi komentari na stranicama, pa biće i njemu u porukama.

Poslednja slika na IG-u.... ima tu štošta što mi nije jasno oko njegovog izgleda, ne samo težina, je ili nije se ugojio.Prvo, slikana je nekako „odozdo“, pa mislim da nije najverniji (njegov)prikaz.
I da, njegova frizuza, već dugo se ovako išišva ....jedva da nešto od kose ostavi, a i zadiže ovaj deo iznad čela na gore u nekakvo nešto, ne znam kako da to nazovem
...daj Meho pusti da malo podraste, vrati one bezbrižne šiške na čelo.

Sve u svemu, slika je do sada dobila najveći br. „like“ u odnosu na sve druge koje je postavio.
Posle nje i ukupan br. pratioca na IG-u se „preko noći“ baš povećao.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 16.06.2017. at 19:26.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:27   #9595
Ne znam gdje on to dijeli slike, ali fanovi prenose. Kažu, današnja.

Uživa on na suncu. Ma i inače uživa.

đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:35   #9596
Samo da dopunim @đurđevak
Toni, Tonijeva drugarica...i poznata nam terasa....





izvor:
https://www.facebook.com/Alakurtt79
a izvor kaže, snapchat ig alakurt79
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:40   #9597
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje on to dijeli slike, ali fanovi prenose. Kažu, današnja.

Uživa on na suncu. Ma i inače uživa.

https://s25.postimg.org/qur3jq4r3/19...66997248_n.jpg
Ovo bi moglo biti u Efezu.
Neka uziva.

4 god proslo od prikazivanja Sile na nasoj TV. ,vrijeme leti.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje TheWitch : 16.06.2017. at 20:06. Reason: citiranje slika nije dozvoljeno
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:01   #9598
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
a izvor kaže, snapchat ig alakurt79
Hvala, e ja to ne mogu vidjeti.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ovo bi moglo biti u Efezu.
Neka uziva.
Moglo bi biti, ali s obzirom da je najvjerojatnije u svom novom (privremenom? ) domu iznad Kaşa, bar sudeći prema ostalim fotkama, ovo bi mogao biti jedan od brojnih amfiteatara u okolici. Čak i u samom Kaşu .

Što se tiče one njegove slike izbliza, i meni se na prvu učinio podosta drugačijim, ali kao što cure kažu, mislim da je to zato što je uslikan odozdo. A ima i nekakav čudan izraz lica, kao ono kad pola sata čekaš da netko okine pa ne znaš što ćeš s facom, nasmijati se ili ne. Frizura se ni meni ne sviđa.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:12   #9599
Novo!?.... čini se da voli crno/bijelu "žablju" preskpektivu.

Izvor: alakurt79 IG
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 16:30   #9600
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje on to dijeli slike, ali fanovi prenose. Kažu, današnja.

Uživa on na suncu. Ma i inače uživa.

https://s25.postimg.org/qur3jq4r3/19...66997248_n.jpg
aktivirao je onaj stari, stari FB..
https://www.facebook.com/Alakurtt79?...WSFEED&fref=nf

evo i prije cca dva sata mobitelom proslijedio fotku.. moguće baš tad i fotkanu..

a ono kamenje mi prebijelo za Efez (mada i sunce upeklo).. no moguće je da je nešto obnovljeno.. specifične su stepenice ..

A napokon je "otkrio" da se psi zovu Tony i Montana .. mislim to je za mene novost

Zadnje uređivanje ball : 22.06.2017. at 09:29. Reason: slika u link
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.