Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 14:27   #61
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Najbolji način upoznavanja je preko zajedničkih prijatelja, drugova, poznanika, kolega. Tako se najviše ljudi upoznava nevezano za veze, brak itd. Ostali načini su manje zastupljeni, ali nisu manje vrijedni samo ljudi ih tako shvaćaju.
za ovu novu genraciju iz vrtica, da

ma ne i za mene
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 02:13   #62
Što sam stariji(a sad već preko 40),sve mi bolje ide. Ne znam jel to zbog toga što su cure samo pristojne ili ima i nešto više. Doduše,moram biti dobro raspoložen i razgovor jednostavno krene. Onda ih stavim na fejs pa kad vide da sam oženjen i da imam djecu te da se uglavnom volim zezati..jednostavno odustanu a ja bih baš volio imati dosta mladih frendica na fejsu. Sa druge strane,neke koje me ne poznaju uživo,jednostavno pristanu na fejsu U svakom slučaju, nemam problema sa upoznavanjem uživo. No,ipak,prvo ocijenim imam li ikakve šanse
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 11:15   #63
Quote:
sensuman kaže: Pogledaj post
Što sam stariji(a sad već preko 40),sve mi bolje ide. Ne znam jel to zbog toga što su cure samo pristojne ili ima i nešto više. Doduše,moram biti dobro raspoložen i razgovor jednostavno krene. Onda ih stavim na fejs pa kad vide da sam oženjen i da imam djecu te da se uglavnom volim zezati..jednostavno odustanu a ja bih baš volio imati dosta mladih frendica na fejsu. Sa druge strane,neke koje me ne poznaju uživo,jednostavno pristanu na fejsu U svakom slučaju, nemam problema sa upoznavanjem uživo. No,ipak,prvo ocijenim imam li ikakve šanse

Zasto zelis puno mladih frendica na fejsu?

Obzirom da si ozenjen, to je red naglasiti odmah u pocetku komunikacije.
Ako ostavljas njima da to same otkriju, zasto se cudis njihovom reakcijom?
__________________
Odes lijepo u knjiznicu pa procitas.
Hobnob is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 14:56   #64
Quote:
duccobucco kaže: Pogledaj post
Moram biti pismen da bi te zaveo, moram biti načitan da bi ti se svidjeo, moram biti bogat da bi se poželjela pokazivati sa mnom. AJ mi reci kaj ne moram bit a da zadovolji vaše kriterije ili češ po skrivečki ,ma daaaaaaj od nosa niš ne vidite a muškarci prolaze kraj vas i vi ostajete matore usidjelice na prstu.

ajde nije generalno tako ali u vecini
horge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 20:30   #65
Quote:
Hobnob kaže: Pogledaj post
Zasto zelis puno mladih frendica na fejsu?

Obzirom da si ozenjen, to je red naglasiti odmah u pocetku komunikacije.
Ako ostavljas njima da to same otkriju, zasto se cudis njihovom reakcijom?
ne znam,jača mi ego,čini mi se da sam još "nečemu",volim gledati lijepo..od žena,automobila,prirode
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 20:37   #66
Nemam ja tih problema već dvaest let, ima još onih koje trpe nezaposlene, s ovrhama i koje čim a čak i vole jer nije sve ubogatstvu, ima neš i u jutarnjoj kavi v lancunu i još neš.
duccobucco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 04:22   #67
Quote:
suncica kaže: Pogledaj post
Steta sto si ju blijedo gledao - trebao si joj reci da ti je drago da se sa tako malo slova tako dobro predstavila te da ti je sad dalje skroz lako odluciti ima li smisla s njom razgovarati, a odgovor je jasan...

Ne znam da li te zanima zena koja ti kaze da si seljacina, ali uletio si vrhunski nekulturnoj zeni. Takvih ima jednako kao i muskaraca... Ne ostanes paf nego ides dalje.


Ajmo smisliti novi način za slučajno upoznavanje... ja sam dala prijedlog, treba ga doraditi da ne izgleda kao susret očajnika jer to ne treba biti i nisam tako mislila.
Po mome ne bi bilo loše kad bi neki klubovi ili kafići imali Single's night.. tako da se zna da nitko prisutan nije zauzet pa bi svi bili otvoreniji razgovoru i zezanciji jer znaš da ako započneš razgovor neće se krivo protumačit i neće doći neka ljubomorna cura ili momak i gledat te kao da si im htio preoteti vlasništvo hehehe
a ja sam opet staromodna i nikad ne bih prišla nekom dečku, smatram da oni trebaju bit oni 'hrabriji' no nisu mi jasne žene koje imaju tako visoko mišljenje o sebi da onako odvratno reagiraju. Pa kad ti netko priđe i normalan je i želi se upoznat, pa i da nisi zainteresirana, budi čovjek i pruži ruku i upoznaj se - neće ti kruna past sa glave.
a što se ovako 'slučajnog' upoznavanja tiče, stvarno je najbolje doba bilo na fakultetu ili inozemstvu, kad moraš pričat s ljudima da bi se snašao, pa ti ništa nije bed i upoznaš hrpu ljudi)
Dea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 21:55   #68
Pa uvijek se može upoznati ljude samo pitanje je ima li druga strana interesa. Vidim da su mnogi povučeni. Pri upoznavanju ne mislim na to da se progovori koja riječ već da se razimjene kontakti i da se kasnije čujete/vidite. Po noći kad piju većina ljudi je opuštenija nego inače preko dana pa je lakše upoznati. Ja osobno ne pijem više i lakše mi je nekoga upoznati kad sam trijezan nego prije kad sam pio.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:56   #69
Naravno internet upoznavanje ne vjerujem, na tipkovnici mi fale neka slova, možda i u glavi al zato djevojke obilazim u širokom luku. Ego sam davno sahranio a kod udatih pazim na svoja rebarca i da ne razočaram. Sve u svemu malo ali slatko zadovoljstvo i mirnije spavam,ko voli nek izvoli, ja odo
duccobucco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 01:37   #70
Ne vidim zašto isključiti internet dopsivanje. To je način kao bilo kkav drugi. Bogu hvala na internetu jer da ga nema ne bih znao mnoge ljude koje danas znam i koji su značajni u mom životu.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 07:58   #71
Ljudi izadjite van, uclanite se na ples, u teretanu, neku radionicu....
Nakon nekoliko neuspjesnih godina provedenih na raznoraznim online portalima za upoznavanje partnera nasla sam si trenutnog decka ni vise ni manje nego u susjedstvu, dakle skoro pred nosom!
Uclanila se u teretanu, skinula dosta kila (jos ih uspjesno skidam da se pohvalim), i upoznala njega! Normalnog decka iz susjedstva.
Sad, jesmo li srodne duse ili ne vrijeme ce pokazati, zasad nam je jako dobro.Nimalo dosadno.
A i makla sam se s neta i iz stana.
Ja sretna.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 12:12   #72
Pa eto bravo za tebe. Susjedstvo je klasičan način upoznavanja.

Kad smo kod toga curu se može upoznati na 5 načina:

1. preko prijatelja, poznanika
2. susjedstvo
3. faks, radno mjesto, škola
4. internet
5. 100% nepoznate osobe

Sve je poredano od najlakšega do najtežega načina.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 13:18   #73
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Pa eto bravo za tebe. Susjedstvo je klasičan način upoznavanja.

Kad smo kod toga curu se može upoznati na 5 načina:

1. preko prijatelja, poznanika
2. susjedstvo
3. faks, radno mjesto, škola
4. internet
5. 100% nepoznate osobe

Sve je poredano od najlakšega do najtežega načina.

A na cuvenim "aktivnostima"?

Autobuskoj stanici, Konzumu?

Pod koju to kategoriju spada?

Pretpostavljam zadnju.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 13:32   #74
Da, to spada pod upoznavanje nepoznate osobe kao što su izlasci i takve aktivnosti kao što si naveo.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 14:07   #75
ja bi to cak okrenuo malo poredak, definitivno je lakse do nekoga doci na taj nacin kada si negdje gdje je komunikacija nuzna, dakle 3 bi stavio definitivno ispred 2. Sa susjedima danas rijetko tko i prica, ukoliko nije neki kvart gdje si odrastao to je skoro jednako kao i 5

Meni ipak bas najdraze, u svom dvoristu ionako nije pametno srati bilo to susjedstvo ili posao, nepoznato je uvijek bolje
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 14:19   #76
Susjedstvo je složena stavka. Ako živiš negdje cijeli život od malih nogu onda je važno kakav si dojam ostavio kad si bio dijete, tvoji roditelji itd. Čak najveći zavodnici nisu ništa postizali u susjedstvu.

Treba reći da poseban oblik upoznavanja je prilaženje nekog curi koju znaš iz viđenja ili faksa međutim nikad niste komunicirali do tada pa joj priđeš negdje.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 14:23   #77
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Da, to spada pod upoznavanje nepoznate osobe kao što su izlasci i takve aktivnosti kao što si naveo.
Pa te neke zajednicke aktivnosti treba svrstati pod broj 3 jer to nisu bas 100% nepoznate osobe nego si sa njima cesto.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ja bi to cak okrenuo malo poredak, definitivno je lakse do nekoga doci na taj nacin kada si negdje gdje je komunikacija nuzna, dakle 3 bi stavio definitivno ispred 2. Sa susjedima danas rijetko tko i prica, ukoliko nije neki kvart gdje si odrastao to je skoro jednako kao i 5

I to je tocno, s tim sto bih ja rekao da je broj 1 i broj 3 (tu su negdje) najcesci i najbolji nacin. Ostalo tesko.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 14:24   #78
Quote:
5ive kaže: Pogledaj post
Pa te neke zajednicke aktivnosti treba svrstati pod broj 3 jer to nisu bas 100% nepoznate osobe nego si sa njima cesto.
To su onda poznanici ako si s njim često. Pod 5. opciju sam mislio osobe koje vidiš prvi put u životu.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:07   #79
Meni je postalo lakse nekako pod 5 nego sve ostalo. Susjedstva sam vec nekoliko puta mjenjao, nije bas da je nesto bilo zanimljivo u niti jednom od njih za mene. Na faksu su mi klinke, posao nije takav da bi u njemu susretao zene, internet je postao komplicirano mjesto puno frustriranih zena, krug prijatelja je relativno zatvoren iako nije malen no jbg, to je vec sve zauzeto. Tako da je ostala ta petica, ide to samo treba redovno trenirati.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 18:54   #80
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Meni je postalo lakse nekako pod 5 nego sve ostalo. Susjedstva sam vec nekoliko puta mjenjao, nije bas da je nesto bilo zanimljivo u niti jednom od njih za mene. Na faksu su mi klinke, posao nije takav da bi u njemu susretao zene, internet je postao komplicirano mjesto puno frustriranih zena, krug prijatelja je relativno zatvoren iako nije malen no jbg, to je vec sve zauzeto. Tako da je ostala ta petica, ide to samo treba redovno trenirati.

I kod mene je slicno, samo postoji jos jedan problem. Koliko imas godina?
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.