Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2016., 11:46   #1
FRITZ WLAN POVEZIVANJE

POZZZ.


Imam problem .....

Naime kupio sam Fritz Wlan Repeater 300E za pojačavanje signala i uštekao u utičnicu .....naravno da ne mogu ništa ..... malo surfajući po netu uvidio sam da to sve treba nekako konfiguirati tj.povezati nekako sve sa routerom .... živim u jednom od 4 stana i ostala 3 imaju te pojačivače i sve im funkcionira ...i prije u ovom stanu je bio pojačivač isti kakav sam kupio , samo ovaj koji je živio tu uzeo ga je sa sobom ..no problem je što je naš gazda trenutno odsutan i ne vraća se do 15.02.2016,tako da to znači da bi ja bio bez neta skoro mjesec dana ,a ovi stanovi su gore tako da mi je daleko stalno ići gore dole.....

Pitanje glasi : Jel mogu ja to kako konfiguirati i povezati bez gazde i molio bih cijeli postupak ....


Naziv mreže i password imam samo je signal loš pa zato trebam pojačivač
voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 01:06   #2
Kupio si pojačivač, dakle imaš upute za konfiguriranje istog, sve ti unutra piše, ili pogledaj na internetu kako se konfigurira taj model koji imaš...google is your friend
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.