Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2016., 21:11   #3161
Quote:
mungus kaže: Pogledaj post

https://www.forum.hr/showthread.php?t=988159

Vjerojatno ću dobiti karton za komentiranja moderature, ali moram ovo podijeliti s kolegama ovdje.

Naš kolega john wayne, koji je dao veliki doprinos ovdje, je dobio karton od čak 300 bodova za navodni rasizam. Sve vidite u linku
i to moderator nekakav "the edge", tko je uopće taj, nisam ga uopće vidio ovdje na temi??
Drzi se Dzone... pade bzvz totalno, odsluzi malo robije pa natrag...

https://twitter.com/realDonaldTrump/...19370711461890

Trump na twitteru o Putinovoj odluci... vidi se da mu je bas drago sto je Obamu napravio smesnim...
DzonziBG is offline  
Old 30.12.2016., 21:13   #3162
Lijepo je malo za promjenu vidjeti kako američki predsjednik hvali ruskog kolegu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 30.12.2016., 21:18   #3163
Quote:
mungus kaže: Pogledaj post

https://www.forum.hr/showthread.php?t=988159

Vjerojatno ću dobiti karton za komentiranja moderature, ali moram ovo podijeliti s kolegama ovdje.

Naš kolega john wayne, koji je dao veliki doprinos ovdje, je dobio karton od čak 300 bodova za navodni rasizam. Sve vidite u linku
i to moderator nekakav "the edge", tko je uopće taj, nisam ga uopće vidio ovdje na temi??
John je držao revolvere prokleto nisko , a kad je John psovao i trava bi se zacrvenila .

Obama sam sebe sramoti pred očima (one osvještene) javnosti .

Zadnje uređivanje Katus : 30.12.2016. at 21:38.
Katus is offline  
Old 30.12.2016., 21:20   #3164
Trump!

Kako istrolaše onu ćalovinu Obamu pa ovako nešto se dugo nije vidjelo.

Iskreno, nakon svega, bolje nije ni zaslužio nego da se svi s njim isprdavaju...
MaurS is offline  
Old 30.12.2016., 21:31   #3165
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Neka ga trollaju. Obama se sramoti na neviđeno. Rugao se Trumpu da je klaun, na kraju je najveći klaun i luzer ispao on sam. Odlazi bez dostojanstva, poražen na svim poljima. On, dobitnik Nobelove nagrade za mir nakon par mjeseci mandata jedino što je nastavio i ostavio Americi u nasljeđe su poražene inozemne politike praćene ratovima i smrću, svijet na rubu novog velikog rata, pojavu Islamske države i pratećeg gerilskog terorizma na Zapadu, u samoj Americi nikad veći jaz između slojeva društva i međurasni sukobi, gospodarstvo na koljenima, propali Obamacare. Idi, Barače i ne vraćaj se!
Gospodarstvo na koljenima?
Prema svim statističkim podatcima, gospodarstvo je u prilično dobrom stanju, nezaposlenost nikad niža.
trivial is offline  
Old 30.12.2016., 21:34   #3166
"This is frankly the most damaging and embarrassing answer the US could receive," Michael Kofman, a global fellow at the Wilson Center specializing in Russian and Eurasian affairs, told Business Insider on Friday. "It's quite clear that both the Obama administration and Congress are trying to box Donald Trump in on Russia policy. But instead of responding to this latest salvo with predictable retaliatory measures, Russians have chosen to make them a nonissue."

U par recenica objasnjen dublji smisao cele ove kerefeke...

Ne treba zaboraviti ni republikance u kongresu, ni njihovog trenutnog lidera Ryana koji kao veran pas klima glavom na Obamine poteze... svi su oni podrzali nove i tvrdje sankcije Rusiji pre par dana...

Trumpa za sve to zabole... zadnji twit govori koliko nema nameru da pravi kompromis oko ovog pitanja, i legne na rudu...
DzonziBG is offline  
Old 30.12.2016., 21:41   #3167
Evo što Kochovi bolesnici House Freedom Caucus traže od Trumpa.

Eliminate air pollution standards for smog-forming ozone (174), lung-damaging soot (fine particles, 178), and rules to reduce air pollution from tailpipes (175, 181) and smokestacks (182, 183)
Reverse course on climate change, including: erasing carbon pollution regulations for power plants (173, 182, 183), tailpipes (175, 181), and airplanes (194); cancelling the Paris agreement (161); and eliminating the Green Climate Fund (172).
Roll back Clean Water standards that protect the Great Lakes (186), Chesapeake Bay (185), and to prevent pollution of wetlands (13) and rivers (199) across the nation.
Block regulations to prevent dangerous chemical accidents that release toxic chemicals into surrounding communities (189).
Jeopardize Worker safety, including repealing standards to prevent lung cancer among workers exposed to silica dust (135).
Repeal two dozen energy efficiency standards for appliances and industrial equipment (28-53).
Repeal natural gas pipeline safety standards passed in response to gas pipeline disasters, including the 2010 San Bruno disaster in California (153).
Repeal fuel economy and tailpipe standards for cars that are saving consumers money at the pump, reducing our dependency on oil, and reducing air pollution (175, 181).
Eliminate food safety regulations, including fish inspections (3).
Strip FDA’s authority to regulate the tobacco industry (55).
Repeal an FDA rule to safeguard our food supply against tampering by terrorists (83).
Eliminate the State Department agencies responsible for environmental science, protecting our oceans, and addressing climate change (162, 170, 171).
Block FAA regulations aimed at improving the safety of air traffic management at airports (156).

http://blogs.edf.org/climate411/file...Rules-List.pdf

Srećom nemože se to tek tako zaustaviti i sud mora reći svoje. Kad pročitaš ovo i još oni udar na demokraciju koji su izveli u N. Carolini...
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Old 30.12.2016., 22:40   #3168
Quote:
mungus kaže: Pogledaj post
Da, da. Jel ti možda što znači sljedeća brojka: 19,879,389,298,528.93 ?
Koja komedija. Oko duga se brinu oni koji fanatično obožavaju čovjeka čiji ekonomski plan je dug,dug i manji porezi na najbogatije. I totalno ignoriranje da je Obama naslijedio najgoru krizu od velike depresije. To je malena sitnica koja ne treba spomenuti.
Sad kad se zaposlenost oporavila, sad bi bilo dobro da se ide sa većim
porezima i mjerama za smanjivanje gdp to debt omjera, a ne na snižvanja poreza na najbogatije kad imaš dobru zaposlenost i problematičan gdp to debt.

Takva njegova politka(fiskalna ekspanzija i protekcionistčke mjere) bi mogla izrokovati dugoročni problem za ameriku, sa time i za hrvatsku ako sa takvom politkom izazove značajniju inflaciju, kamatne stope će ići puno više i cijena našeg zaduživanja će biti dosta viša.
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Old 30.12.2016., 23:07   #3169
Quote:
elninjo7 kaže: Pogledaj post
Koja komedija. Oko duga se brinu oni koji fanatično obožavaju čovjeka čiji ekonomski plan je dug,dug i manji porezi na najbogatije. I totalno ignoriranje da je Obama naslijedio najgoru krizu od velike depresije. To je malena sitnica koja ne treba spomenuti.
Sad kad se zaposlenost oporavila, sad bi bilo dobro da se ide sa većim
porezima i mjerama za smanjivanje gdp to debt omjera, a ne na snižvanja poreza na najbogatije kad imaš dobru zaposlenost i problematičan gdp to debt.

Takva njegova politka(fiskalna ekspanzija i protekcionistčke mjere) bi mogla izrokovati dugoročni problem za ameriku, sa time i za hrvatsku ako sa takvom politkom izazove značajniju inflaciju, kamatne stope će ići puno više i cijena našeg zaduživanja će biti dosta viša.
Još jedan genije koji misli da povećanje poreza i štampanje para bez pokrića/zaduženje mogu spasiti ekonomiju.
Tko je vidio jačati američku i europsku srednju klasu kad je puno bolje izvesti svu proizvodnju u Meksiko i Kinu.
Trump nije Ron Paul koji bi uveo zlatni standard i ukinuo Fed. Trump je merkantilist.

Hrvatsku promatrati u ovom kontekstu je nadrealno. Hrvatski problem je što nemamo kapitalizam, udio države u BDP-u je iznad 60 %, a dug nam raste isključivo zbog suludog uvoza hrane i sličnih stvari zadnjih 20 godina, te najveće birokracije u Europi po broju stanovnika.
__________________
You may very well think that. I couldn't possibly comment.
Frank Underwood is offline  
Old 30.12.2016., 23:25   #3170
Quote:
Frank Underwood kaže: Pogledaj post
Još jedan genije koji misli da povećanje poreza i štampanje para bez pokrića/zaduženje mogu spasiti ekonomiju.
Tko je vidio jačati američku i europsku srednju klasu kad je puno bolje izvesti svu proizvodnju u Meksiko i Kinu.
Trump nije Ron Paul koji bi uveo zlatni standard i ukinuo Fed. Trump je merkantilist.

Hrvatsku promatrati u ovom kontekstu je nadrealno. Hrvatski problem je što nemamo kapitalizam, udio države u BDP-u je iznad 60 %, a dug nam raste isključivo zbog suludog uvoza hrane i sličnih stvari zadnjih 20 godina, te najveće birokracije u Europi po broju stanovnika.
Ma naravno smanjivanje poreza je uvijek magično rješenje za sve. Kochov labaratorij Kanzas sa svojim suludim razanjem poreza ima najgori rast u USA i situaciju da nemogu otvoriti neke škole. Država ima neke troškove i nekad treba dizati porez. po mogućnosti kad imaš zaposlenost i dobre gospodarske pokazatelje. Kad je kriza reži da potaknes rast i zaposlnost.

Što se nas tiče naš dug prema inozemstvu zapravo pada kao debt to gdp. Ali u potpunosti se slažem sa činjenicom da nas socijalstički mentalitet ubija, kao što vidim sad na suludom potezu oko INE, popuštanjim sindkatima, prevelikom porezima i stvranoj "velikoj državi".
Koliko god libertarijanci i republikanci bili puknuti kao što vidimo gore na primjeru Freedom Caucusa toliko služe kao glas da se izbjegnu suludi socijalistčki potezi koje naša vlada provodi.

Itekako se nas tiče koje će biti kamatne stope i cijene zaduživanja.
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Old 30.12.2016., 23:29   #3171
MADCITY is offline  
Old 30.12.2016., 23:32   #3172
Quote:
mungus kaže: Pogledaj post

https://www.forum.hr/showthread.php?t=988159

Vjerojatno ću dobiti karton za komentiranja moderature, ali moram ovo podijeliti s kolegama ovdje.

Naš kolega john wayne, koji je dao veliki doprinos ovdje, je dobio karton od čak 300 bodova za navodni rasizam. Sve vidite u linku
i to moderator nekakav "the edge", tko je uopće taj, nisam ga uopće vidio ovdje na temi??
Kažnjen potpuno zasluženo, bilo bi super da i drugi forumaši ne prestaju vrijeđati Obamu i druge političare.
Blues Dada is offline  
Old 30.12.2016., 23:52   #3173
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Kažnjen potpuno zasluženo, bilo bi super da i drugi forumaši ne prestaju vrijeđati Obamu i druge političare.
Čiča, imao sam poštovanje prema tebi zbog tvojih godina, ali brate, ponašaš se kao neki prepubertetlija.

Nije kažnjen zasluženo, već potpuno nezasluženo. Navodno zbog rasizma. Gdje je moderator u njegovom postu vidio rasizam???
Ovih dana je rasizam ubikvitaran, treba ga samo malo potražiti i pronalazi se lako.
Ovo je tragikomedija! Da nije tako tužno, ubio bih se od smijeha.

I što si ono htio rijeći? Ne trebamo prestati vrijeđati Obamu i druge političare?

Da nisi možda počinio grešku u koracima, ovaj, u tipkovnici?

Ako je prema tvojoj interpretaciji Obama vrijeđan, zanima me kako gledaš na tvoje ranije postove o Trumpu. Jesi li ga i ti vrijeđao? Koliko puta su tebe trebali kažnjavati?

Kako se ovdje definira vrijeđanje političara? Koji su kriteriji? Koliko puta su na drugim postovima bili vrijeđani hrvatski ili srpski političari, Orban, Merkel, Hofer, Le Pen, Wilders. I što sad? Trebamo paziti da se dame i gospoda ne uvrijede. Pa ovo je internet forum, a ne skup diplomata.

Protestiram zbog kazne John Wayne-u, koja je potpuno neosnovana.
linuks is offline  
Old 31.12.2016., 00:08   #3174
Quote:
mungus kaže: Pogledaj post
Očito nisi upoznat sa pravilima ovog foruma. Nije dopušteno vrijeđanje drugih korisnika, ali je potpuno dopušteno vrijeđanje javnih osoba, pa tako i političara. Tako ja mogu napisat da je Obama idiot, to nije protivno pravilima. A mogu napisati i da je zločinac i ubojica. Uostalom, ti si sam izrazio sumnju da je Trump psihički bolesnik, pa te nitko nije kartonirao za to. Razumiješ?

A ono što je najvažnije, kolega nije kažnjen radi vrijeđanja, nego radi nekakvog (izmišljenog) rasizma. A što su potpune bedastoće. Obama je gradio kampanju na tome što je crnac ("prvi crni predsjednik") jednako kao što je Hillary gradila kampanju na tome što je žena ("prva žena predsjednica"). To su činjenice, a ne rasizam. Isto tako ako napišeš da je Obama mulat jer mu je majka bijelkinja to je opet najobičnija činjenica. Evo, ti mi objasni što je u njegovom postu bilo rasizam?
John wayne je pisao svakave zanimljive postove, neki su bili čak puno oštriji od ovog koji mu je kartoniran. Ovaj moderator "the edge" očito ne prati temu uopće kad mu je palo napamet onakav post kazniti sa čak 300 bodova.
Evo, sad sam pogledao, taj lik nije napisao nijedan jedini post na ovoj temi, a ovdje je bilo odličnih moderatora koju su pratili izbore i sudjelovali u raspravi, ne slažeš li se da su oni mjerodavniji?
Cudo mi da su pravila na ovom forumu tako slobodna, ja sam na nekim engleskim forumima i da nekog nazoves idiotom, ubojicom ili da si rasista, bio bi ti zabranjen pristup na forum. Sve se moze objasniti bez vrijedanja i to pametni ljudi rade. Za Trumpa sam rekao da neki poznati psiholozi, profesori sa cuvenog univerziteta, misle da je psihicki bolesnik.

@linkus ne vjerujem da sam nekog vrijedao, jednom sam rekao za jednog forumasa da je idiot zbog vrijedjanja i dobio dva kartona.
Blues Dada is offline  
Old 31.12.2016., 00:13   #3175
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Cudo mi jus da su pravila na ovom forumu tako slobodna, ja sam na nekim engleskim forumima i da nekog nazoves idiotom, ubojicom ili da si rasista, bio bi ti zabranjen pristup na forum. Sve se moze objasniti bez vrijedanja i to pametni ljudi rade.
Obama je ubojica koji je postao predsjednik tako što je njegov team promovirao njegovu boju kože, sjetimo se prve njegove kampanje. Svojim mješanjem u Siriju, Libiju i Ukrajinu ubio je na stotine tisuća ljudi.
Gospodin John Wayne nije zaslužio karton za rasizam (kojeg nije bilo) samo zato što je to detaljno opisao
Blinko Black is offline  
Old 31.12.2016., 00:21   #3176
@Blues Dada
Ne da mi se sad tražiti što si sve pisao o Trumpu, ali pisao si da je mentalni i duševni bolesnik i još što ne. Mungus ti je sve dobro rekao.

Ako nekoga nazoveš ubojicu, onda ga to može uvrijediti. Ali ako je taj stvarno počinio ubojstvo, onda je to istina, a istina najviše boli.
linuks is offline  
Old 31.12.2016., 00:21   #3177
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Gospodin John Wayne nije zaslužio karton za rasizam (kojeg nije bilo) samo zato što je to detaljno opisao
Nije ga bilo?

"Evo par linkova koji pokazuju potpunu nesposobnost te velike crne prevare..."

hmm...
listerstorm is offline  
Old 31.12.2016., 00:25   #3178
Quote:
listerstorm kaže: Pogledaj post
Nije ga bilo?

"Evo par linkova koji pokazuju potpunu nesposobnost te velike crne prevare..."

hmm...
Gdje je tu rasizam i gdje su linkovi?
Blinko Black is offline  
Old 31.12.2016., 00:33   #3179
Biti će veličanstveno gledati kako gospodin Trump ulazi u Bijelu Kuću. Uvjeren sam da će je dobro očistiti od neugodnih mirisa svog prethodnika i njegove nesposobne administracije. Nakon čišćenja slijedi dobra suradnja sa Veličanstvenim Putinom
Blinko Black is offline  
Old 31.12.2016., 00:41   #3180
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Gdje je tu rasizam i gdje su linkovi?
nesmijes reci crncu da je crn
nema vise zemsko musko no
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.