Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 02:22   #1
Question Dorothy Perkins

Što mislite o Dorothy Perkins odječi i obuči?
Ja mislim da je bolja od Esprita i našega x-nationa!!
Bar po kvaliteti (x-nation) i po cijeni (Esprit).
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 10:56   #2
Kupila sam si suknju, hlace i majicu cim se otvorio u Rijeci i mogu reci da sam zadovoljna kvalitetom i cijenom.
Gledajuci na njihovom sajtu (www.dorothyperkins.co.uk) vidim da imaju jako jako lijepih haljinica, cipela, bluzica (haljina srednja cijena oko 30 GBP) ali nazalost nista od toga ne vidim u nasem rijeckom ducanu, cini mi se da bas ne popunjavaju asortiman a nemaju bas ove stvari koje su jako trendy.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 10:57   #3
Quote:
cutecat kaže:
Kupila sam si suknju, hlace i majicu cim se otvorio u Rijeci i mogu reci da sam zadovoljna kvalitetom i cijenom.
Gledajuci na njihovom sajtu (www.dorothyperkins.co.uk) vidim da imaju jako jako lijepih haljinica, cipela, bluzica (haljina srednja cijena oko 30 GBP) ali nazalost nista od toga ne vidim u nasem rijeckom ducanu, cini mi se da bas ne popunjavaju asortiman a nemaju bas ove stvari koje su jako trendy.
kako se kreću cijene i koliko si šta platila?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 20:13   #4
Quote:
chiquita kaže:
kako se kreću cijene i koliko si šta platila?
Pretpostavljam da je Magma, možeš si mislit...
A inače mi je to nekak bapski dućkas.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 21:34   #5
ovisi kako se nosis?
mislim da si moja baka tamo nebi nishta nashla.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 21:46   #6
Dok sam bila u Londonu znala bih si kupiti nešto s vremena na vrijeme. Cijene su ok, nešto kao topshop i sl. Dosta kvalitetno (mislim da je esprit ipak za klasu bolji) i uglavnom onako klasičnija odjeća, ima i trendy elemenata. Sve u svemu, bila bih jako sretna da dođe u Zagreb.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:17   #7
Quote:
Crow Jane kaže:
A inače mi je to nekak bapski dućkas.

bapski?! pa ima prejebenih stvarcica, vec sam upikirala hrpu obleke....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:57   #8
Quote:
meg kaže:
bapski?! pa ima prejebenih stvarcica, vec sam upikirala hrpu obleke....

Da, na britanskom sajtu. Stvarnost u HR je malo drukčija ipak.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 11:31   #9
Taj dućan ima samo u Rijeci?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 12:02   #10
da, ali dobiti ce ga i zg uskoro. ja sam kupila jako dobru retro majcu sa pojasom, rastezljiva, cvrsta za 219 kn. i kupila sam si torbu bijelu za 249 kn i kad sam ju stavila frendica je brijala da je iz furle. stvarno ima dobrih stvari. a ima i onih kaj jedno izgledaju isto. kao i u svim takvim duchanima. a jeftinija je od top shopa recimo..
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:57   #11
a nis, cekamo da dodje u zg....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 19:57   #12
kada odem u crikvu na ljeto, onda ću i do rijeke navratit,
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:19   #13
svi donji dijelovi su im enormno veliki...a gornji mali(normalni)...
primjerice najmanje hlace su im mislim 8 koje su ogromne i prema 8 iz top shopa a manje valjda nemaju? a imaju hlace recimo do broja 16 ja mislim sta je pak enormno veliko dok su im majicice sve s, m, l i nema bas velikih brojeva. koda je za ljude s velikim guzama i malim gornjim dijelom?! ne znam ali da ima fora stvari, ima i nisu skupi jako

Zadnje uređivanje hana : 25.05.2006. at 23:59.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 00:00   #14
a offtopic kvaliteta x nation mi uopce nije losa, dapace, sve sta imam od njih traje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:36   #15
ovdje je dp onako, srednja zalost. svega imam 1 komad odjece od tamo i pravo se zacudih kako to (jedan 60.-te stil mantil). jeftin je, izbor i nije nesto (barem meni), kvaliteta isto tako nista posebno. onako, vrlo bland i predictable.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 10:30   #16
Quote:
xiola bleu kaže:
ovdje je dp onako, srednja zalost. svega imam 1 komad odjece od tamo i pravo se zacudih kako to (jedan 60.-te stil mantil). jeftin je, izbor i nije nesto (barem meni), kvaliteta isto tako nista posebno. onako, vrlo bland i predictable.
Slazem se.
Ovdje kotira ispod Topshopa, Warehousea, pa i Oasis.
Mozda nesto iznad New Looka, s time da je New Look, po ugledu na Topshop, poceo narucivati limited-edition kolekcije od dizajnera u jeftinoj izvedbi.
DP--osrednja kvaliteta, osrednji dizajn, povremeno se zna zalomiti nesto simpaticno, recimo bas to sto Xiola spominje prije par godina im je kolekcija u stilu 60tih bila ok.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 12:15   #17
evo skoknula do njihovog sajte, ima zgodnih stvarčica, i cijene su im ok, neg vidjela sam da imaju nešto tipa prodaje prek interneta, tipa ono sastavljaš si svoju košaricu, jel koja probala naručit prek inaterneta? jel posluju s hr?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 18:31   #18
(meni je x nation grozan ali nije sad to tema)...kupila sam 3 majice u dorothy-jedna mi nekako gubi formu jer ju valjda prečesto perem, jednoj se izvlači konac, a jedna je ok ali i najskuplja od ove 3...neznam, nije me baš oduševilo
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 21:32   #19
Nemam nista iz tog ducana, ali se jedna moja frendica tamo usrecila. Naime, trudna je sedam mjeseci, dosad je dobila preko 20 kg ( no comment) i visoka je samo 165 cm. Dakle, ne stane ni u trudnicku robu koju ne moze prevuci preko bokova i trbuha. U Dorothy P. je pronasla nekoliko pari capri hlaca koje je bez problema obukla. Istina je da su hlace broj 18 i 20 (ne znam koji je to nas broj), i za 350,00 kn ima dva para ljetnih hlaca. Sreci njenoj nema kraja.
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 00:24   #20
Quote:
BigMama kaže:
Nemam nista iz tog ducana, ali se jedna moja frendica tamo usrecila. Naime, trudna je sedam mjeseci, dosad je dobila preko 20 kg ( no comment) i visoka je samo 165 cm. Dakle, ne stane ni u trudnicku robu koju ne moze prevuci preko bokova i trbuha. U Dorothy P. je pronasla nekoliko pari capri hlaca koje je bez problema obukla. Istina je da su hlace broj 18 i 20 (ne znam koji je to nas broj), i za 350,00 kn ima dva para ljetnih hlaca. Sreci njenoj nema kraja.
tocno to ja kazem. tamo imaju enormno velike brojeve (i modele) hlaca, meni je sve ne veliko nego dupla ja... najmanji broj 10 a veci od desetki u drugim ducanima...a vidjela ljepihc cargo hlaca
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.