Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 14:54   #821
Quote:
Schy*s kaže: Pogledaj post
A kazala mi je Gospođa šefica mama ljupkina da na kraju sudac donosi presudu kao i u slučaju koji sam gore već navela...
Jedino za slučaj da su neku od onih cura s Njuškala sredili što su prodavale kopije pod njenim imenim. To je kažnjivo.

Nema šanse da ona dobije presudu kod bilo kojeg suca za običnu curicu prišivenu na majicu ili bilo gdje drugo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 18:28   #822
Quote:
Schy*s kaže: Pogledaj post
Onda su trebali tužiti i Jagodicu Bobicu, makar je izašla prije njih.
A kazala mi je Gospođa šefica mama ljupkina da na kraju sudac donosi presudu kao i u slučaju koji sam gore već navela...

Nebum sad bila prosta, ali pretjeruju. Cula sam da in roba kosta od 20 do 50 kn, sama znas koliko je otprilike materijal i onda se prodaje za 450 do 1000 KN...
Ovako..
Posto sam iz SLo., napisati cu, kako to ovdje ide, ma da sumnjam da bi kod vas bilo drugcije.
Ona moze kao zastititi svasta. Tj. krizici, pola krugovi, itd.,...
Ali, treba napomenut, da je tu bitno koju boju je zastitila, i koliki "ubod" kod tog krizica. Ako je 0,5 cm x 0,5 cm, onda ti stavis 1x0,7, i crvene boje, pa je to nesto drugo..
Bas je to bilo kod nas, tako da tesko, da dobije na sudu, ak ides crtu po crtu. Jer vj. oni rade barem lica po kalupu..
A ta nj. mama mi digne zivac uvijek kad nesto prokometira. PA otkud joj ta ideja? PA neka ide i prvo preuci sta je zastitila, kakva prava imaju na to, kako to ide, ne da nesto buba, dosta napadalno, a kad joj pitaju nesto konkretno/malo preciznije pitanje, ona se izgubi.
Mislim...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 14:01   #823
Nigdje nista ne pise u tome i jest problem. Cekam da vidim sto ce odvjetnik saznati jer se sve brze sazna kad se plati.
Njihove su zastie apsurdne. Kao da Apple sad zastiti ime, amerikanci i svi koji imaju englesko govorno podrucje bi trebali smisliti neko novo ime za Jabuku. Sto vise o tome mislim, to vise ima smisla moja teorija da pricaju nebuloze. Eto. Ja cu raditi po svome, i nadam se da cu uspjeti dobiti ugovor s tom velikom tvrtkom,makar samo za sezonu, i makar za jednu sezonu 2012. i onda nek njih idu tuziti. Bez obzira koliko novaca sa tuzbama u HRV zaradile nece imati za odvjetnika koji ce moci s njihovim pricati. A i meni reklama. Bas sam se zanatila. Niti ja ne mogu Ljupku smisliti,ali nek joj bude. Ona je samo ime, a ne osobnost. Amen
Schy*s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 10:06   #824
Vec je bilo govora o pravnoj strani price, ali mi se ne da kopati po postovima koliko se sjecam, radilo se o zastiti autorskih prava jer su majice kakti autorsko djelo. Sto je nemoguce jer da bi nesto bilo autorsko djelo mora biti originalno, nikad vidjeno, potpuno novo... sto likovi nasiveni na majice bas i nisu
Mozda su one zastitile poseban nacin izrade ili neke karateristicne detalje. Ime je zasticeno i ako bi netko drugi pod tim imenom prodavao majice, onda bi tek bilo govora o krsenju zakona.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 00:10   #825
BIlo bi dobro da se konačno sazna što su one to točno zaštitile.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 10:52   #826
vjerojatno ništa.

ali i dalje trate vrijeme na prijavljivanje i ubijanje fejs fan stranica koje im ne odgovaraju.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 11:24   #827
imaju li ducan ili se mora ici na dogovor?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 10:14   #828
A ja mislila da se ovdje raspravlja o "prekrasnim" curicama i vrlo povoljnoj robi :P
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 08:58   #829
majice joj izgledaju ko vece za krumpir,.... uzas. bas mi se zgadila ta "ljupka".
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 10:54   #830
Joj meni su te curice baš onako scary.. Čak mi se neki modeli haljina i sviđaju, ali ja bi si vjerojatno odšila te curice
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 23:30   #831
meni je ljupka baš super :O
nije umišljena nit ufurana,baš normalna cura....
a to za zaštitu tih prava..hm,pa ne mislim baš da je to moguće,jer svaka njihova curica je različita,ne mogu zaštiti baš sve
muppetgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 16:52   #832
nije ona ljupka, ona se zove LJUBICA , al to skriva ko zmija noge
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 10:22   #833
Quote:
nina 55555 kaže: Pogledaj post
nije ona ljupka, ona se zove LJUBICA , al to skriva ko zmija noge
i? to tebe smeta

da ti nisi onaj billybull koji ima fetis to stalno pistai u komentarima na portalu vecernjeg lista
Sto te briga i da se zvala Sredozemka :nezna: to je samo njen izbor i njen problem..... si zher da nema neku frendicu koja se zvala Leposava a ti ju cijeli zivot znas imenom npr. Ivana
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.