Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 21:50   #21
Neka vise reklamiraju svoj youtube channel, da nisam isao preko njihove stranice nikada ga ne bi nasao.
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:57   #22
Nisu normalni: Kolinda pokushala pomusti kravu u Afganistanu
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 18:25   #23
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Quote:
Ta izjava izazvala je erumpciju oduševljenja u HSS-ovim redovima a njihov predsjednik Branko Hrg se zalio s dvije litre domaćeg, punomasnog mlijeka.
Plačem
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:43   #24
uživam u njihovom novom trendu članaka o Kolindi (Kolinda u tajnosti posjetila ovo, Kolinda u tajnosti posjetila ono)
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 19:03   #25
Meni se sviđa kaj imaju posebno sekciju humor. Da se ljudi ne zabune čitajući portal.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 19:25   #26
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa kaj imaju posebno sekciju humor. Da se ljudi ne zabune čitajući portal.
a sekcija humor su im samo ekšual citati poznatih osoba
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:50   #27
news bar

Da nema desnice u Hrvatskoj o čemu bi ovaj satirični portal pisao? To pokazuje da nemate ni trunke originalnosti ni talenta, a i sami ste priznali da ste ljevičari. Satira ne poznaje granice, ne bira političku orijentaciju niti stranku.
Vi se ismijavate crkvi, hdz-u,desnici i svima onima koji imaju stavove koje vi ne podržavate. Zašto se ne ismijavate gej paradama, četnicima, recimo pupovcu i njegovoj patničkoj faci? Naravno, treba imati m... za te stvari, i političke volje.
Sjećam se intervjua s Ružom Tomašić u kojoj je Sor ustvrdio da je Srpkinja baka hrvatske domovine(jer je starčevićeva mama bila pravoslavka) što nije točno jer je ona bila Hrvatica pravoslavne vjere. Imbecilno i maloumno, ne pozanajete ni elementalnu hrvatsku povijest, a mislite da se možete sprdati s istom.
pikovadama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 07:22   #28
humor u sluzbi jedne partije nema vrijednost, ako im je uzor the onion onda su fulali i sport i planet.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 12:33   #29
Aukurac, sad ti i newsbar smeta
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 16:53   #30
kako se ovaj site financira?
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 19:52   #31
pa dok je trajala emisija na HRT-u, nisu ni bili pretjerano aktivni na sajtu. sad su u malo drugačijem razdoblju, vraćanje na staro. al posjećenost im stalno raste, što je nekako očekivano i normalno.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 20:13   #32
i bolji su od spdexa.
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 02:20   #33
sprdex je kupljen od net.hr. sad je ta i domena a i češće pišu, vidi se. prije su s pomniije odabranim tekstovima bli kvalitetniji (čitaj: duhovitiji) od news bara, sad mi je možda dovoljno čitat naslove bez da otvaram sranicu...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 22:12   #34
Može ih se čuti na Gold.fm. Nažalosti i dalje su jednostrani. Da bar ismijavaju nešto što nije politika.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:52   #35
Derani su se na HRTu zbilja nabrali para u tih par prikazivanja. Više 200.000 kn po epizodi.

Heheh, sprdaju se s politikom

Imali su moje simpatije, više nemaju.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 10:51   #36
možete i tu reć svoje mišljenje:

satira u Hrvatskoj.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.