Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2015., 19:19   #1821
Ne šalju.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 00:13   #1822
Ako netko zeli prodati svoju original LV NEVERFULL torbu (sto manje nosenu i sl) nek mi se javi s cijenom i fotkama u *poruke*
BOLEYN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:04   #1823
Quote:
BOLEYN kaže: Pogledaj post
Ako netko zeli prodati svoju original LV NEVERFULL torbu (sto manje nosenu i sl) nek mi se javi s cijenom i fotkama u *poruke*
Pazi sto kupujes tako sam i ja kupila "orginal" koji je bio vrhunska kopija a to sam saznala kada sam dosla u njihov ducan u Becu
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 09:59   #1824
Cure jel ima netko da se kuzi da moze pomoci oko prepoznavanja orginala? Narucila bi sa ebaya rabljenu. Nasla sam jednu dosta "povoljnu" a ne znam procijenit jer nisam nikad imala lv

Sent from my SM-G920F
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 12:16   #1825
Quote:
iva1505 kaže: Pogledaj post
Cure jel ima netko da se kuzi da moze pomoci oko prepoznavanja orginala? Narucila bi sa ebaya rabljenu. Nasla sam jednu dosta "povoljnu" a ne znam procijenit jer nisam nikad imala lv

Sent from my SM-G920F
Stavi link
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:55   #1826
U medjuvremenu sam nasla drugu. Dali postoji model "wish bag"?

Sent from my SM-G920F
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 18:46   #1827
Kakva su iskustva i odrzavanje srebrnih vs zlatnih dijelova na torbi (zipovi, kopce i sl)....potamne li oboje s vremenom i sto je bolje uzeti...govorim o originalu, da ne bi bilo zabune, s LV sluzbenog weba....hvala na info
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 11:08   #1828
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Kakva su iskustva i odrzavanje srebrnih vs zlatnih dijelova na torbi (zipovi, kopce i sl)....potamne li oboje s vremenom i sto je bolje uzeti...govorim o originalu, da ne bi bilo zabune, s LV sluzbenog weba....hvala na info
Imam 8 godina staru Speedy, njoj su zip i lokotić malo potamnili, ali to se može očistiti. Neverfull i Favorite su u savršenom stanju. Ne moraš oko toga brinuti Ne znam koji model misliš uzeti, dosta njih ima neku manu koja se često zna desiti
Mego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 13:13   #1829
Dvojba je izmedu alma bb (epi leather, boja coquelicot) sa srebrnim i sa zlatnim...nekako naginjem srebrnom, jer mi vise ide uz sve, iako mi i zlatna lijepo izgleda...ali presudno je sto ce bolje izgledati s vremenom....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2019., 08:42   #1830
Pozdrav.

Gdje je najbolje kupovati LV torbu ako pričamo o trgovini, a ne online shopu? Hoću speedy 25 monogram. Na webu 780 €. To je dosta novca, pa bih je htjela vidjeti i uživo.

I sad gdje je najbolje? LV trgovina u Francuskoj? Ili je isto Austrija, Italija, Francuska u pogledu cijene? Jer sam čula da je najpovoljnije u Francuskoj, sad ne znam jel to istina ili ne.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 12:46   #1831
Cijene na webu bi trebale odgovarati cijenama u trgovinama.....pogledaj po zemljama (kad promijenis lokaciju na webu) kakve su cijene po EU za konkretan model koji trazis, iako mislim da LV drzi svugdje iste cijene....pratim LV Alma BB epi leather i cijena u trgovini je ista kao na webu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 21:56   #1832
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Gdje je najbolje kupovati LV torbu ako pričamo o trgovini, a ne online shopu? Hoću speedy 25 monogram. Na webu 780 €. To je dosta novca, pa bih je htjela vidjeti i uživo.

I sad gdje je najbolje? LV trgovina u Francuskoj? Ili je isto Austrija, Italija, Francuska u pogledu cijene? Jer sam čula da je najpovoljnije u Francuskoj, sad ne znam jel to istina ili ne.
france

https://fr.louisvuitton.com/fra-fr/p...onogram-008777

njemacka, s remenom
uvijek bih za 20 eura vise uzela 30, a ne 25

https://secure.louisvuitton.com/deu-...onogram-008774

GB:

https://www.forum.hr/newreply.php?do=newreply&p=76511659
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 23:33   #1833
@Meadow - zar ti nije bolja opcija uzeti s remenom nego bez...kad ti ne trebaju skines, a vecinom je prakticnije imati slobodne ruke, nego stalno tegliti torbu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 07:51   #1834
Tako su meni svi govorili da za 20 eura više, uzmem veću tj. speedy 30, i ja uzela, i na kraju sam je prodala i uzela onu koju sam u prvom i željela a to je Speedy 25 i to s remenom.

Meni je 30 prevelika za moje potrebe i izgledala mi je ko torba za doktore )

Speedy 25 b (s remenom) mi je s vremenom postala najdraža torba ikad, može se nositi na više načina, unutra ima stvarno dosta mjesta i jako je kvalitetna.

Sve svoje LV torbe kupila sam u dućanima po EU gradovima, svugdje su iste cijene, bilo da je Pariz/Berln/Madrin/Italija... (jedino ne znam kako je u Londonu obzirom na funtu,, ali gdje god su euri, cijena je ista).
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2021., 08:31   #1835
Pozdrav.
Znate li možda koliko košta zamjena ručki na Neverfull?
Hvala 🤗
Annygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2022., 19:08   #1836
Ima li LV europski online shop koji šalje u Hrvatsku? Vidim da službeni (iz Nizozemske) ne šalje, njemački također.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2022., 20:46   #1837
Ove su EU zemlje u koje salju

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2022., 21:24   #1838
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Ima li LV europski online shop koji šalje u Hrvatsku? Vidim da službeni (iz Nizozemske) ne šalje, njemački također.
Nema, ja bas prosli tjedan htjela naruciti.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2022., 01:14   #1839
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Ima li LV europski online shop koji šalje u Hrvatsku? Vidim da službeni (iz Nizozemske) ne šalje, njemački također.
Nema, ali možeš se javiti prodavačima u trgovinu i onda ti pošalju artikl koji želiš (ne znam jedino kako ide onda ako nešto želiš vratiti/zamijeniti).

Hm, pokušavam sad pronaći kontakt i ne uspijevam...
Ajd pitaj u nekoj tipa Luxe second life ili sličnoj grupi na FB, imat će sigurno netko od cura tamo. Ja ne znam gdje sam spremila kontakt
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2023., 20:52   #1840
Quote:
Annygirl kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Znate li možda koliko košta zamjena ručki na Neverfull?
Hvala 🤗
Ovo me zanima, ima tko iskustva?

Moja je napunila 11 godina i od nošenja su rucke dosta potamnile i vidi im se staz, pa razmisljam da zamijenim.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.