Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 20:23   #141
Možete mi reći gdje gledate cure? Ja sam uvijek gledala na watchseries ali sada mi nijedan link ne radi tamo.

Nisam ni znala za novu sezonu imam sada sta gledati
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:30   #142
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Možete mi reći gdje gledate cure? Ja sam uvijek gledala na watchseries ali sada mi nijedan link ne radi tamo.

Nisam ni znala za novu sezonu imam sada sta gledati
Na watchseries. Ja obično idem na streamplay.to-click here to play-proceed to video i eto ga. I zatvoriti hrpu toga što će ti se otvarati u međuvremenu.

Imaš sada što gledati 3 mjeseca.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:55   #143
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Na watchseries. Ja obično idem na streamplay.to-click here to play-proceed to video i eto ga. I zatvoriti hrpu toga što će ti se otvarati u međuvremenu.
Tako i ja.


Pogledala sam do kraja

Lauren mi uvik nekako izgleda kao da je ili pijana ili tako nesto

Andrew, za njega nemam komenatara uzas, uzas.

Cheryl mi se ne svida vec od prije, kako je pocela tako je i zavrsila.

Zao mi je Jessea, on mi izgleda kao ok momak, bas se zaljubio, a bio mu je odlican otac kad je rekao da mu je drago sto nisu uspili jer bi mu sin sigurno isao za dragom

Susan me sokirala kad je ostavila Seana ne kuzim sto ce biti s njima, na kraju se opet ljubakaju.

Bilo bi super da snime nesto nakon pola godine ili godine da vidimo tko je jos u vezi.

Anthony & Nadia su oboje glumci, nekako ne vjerujem u neku njenu ljubav prema njemu, a on je glumac dokazano.

Scarlett

Sharon mi se vise uopce ne svida, zao mi je Nicka jer mi on izgleda dobar, ona ce ga totalno okrenit na svoje ako ostanu skupa.

Vanessa mi je koma, nacin na koji razgovara i kako se odnosi prema Andrewu su mi neoprostivi.

I moj najdrazi par je ostao, Simon & Alene , oni su mi odlicni i to mi je u ovoj ciloj prici i najvaznije i najlipse
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:16   #144
I ja sam odgledala.
I također šok i nevjerica za Susan i Seana no doduše slična priča kao kod onih prethodnih isto selo-grad pa nisu uspjeli. Ja ju kužim al onda nije trebala oko njega toliko skakati i govorit mu "L word" jadan čovjek se ponadao.

Guglala sam pa sam našla da nisu oni skupa nikako, više mu se ne javlja uopće (toliko o tome da će bit prijateljica) i da je ljuta na produkciju kako su ju prikazali u lošem svjetlu.


Što se tiče Nicka i Sharon to sam odmah na vjenčanju znala kemija je bila tu, a za njih sam pročitala da je ona u procesu selidbe u Melbourne jer on mora biti uz obitelj (tata mu je jako bolestan).


Seka blizanka nije toliko trebala zavlačiti jadnog Jessea, baš je ok momak. No čitam da su ju seka i Nick spojili s bad guyem Jonom iz prethodnih sezona http://www.dailytelegraph.com.au/ent...58a52dd1ae47c5


Simon mi je presladak s frizuricom, podsjeća me na dr.Housea i oni se još nisu uselili ali su skupa ...


Cheryl necu ni komentirat i onog Andrewa dobro su im platili za show to je sigurno


Anthony mi je smrdio od početka iako i ona mi pari ko neka oštrokondža
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:08   #145
U soku sam zbog Susan, niti mu se ne javlja vise, koma.
Super da su Simon i Alene jos skupa

Hocemo gledati americku skupa?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:39   #146
Svakako
Od četvrtka kreće ako se ne varam...
http://people.com/tv/married-at-firs...ing-portraits/

iako to mi je malo parova sad naspram AU malo su nas razmazili
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:21   #147
samo 3 para, pih, sto je to
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:37   #148
Pratim američku.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:04   #149
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
samo 3 para, pih, sto je to
Kod njih je pravi brak, pa ne mogu naći 20 odvažnih.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:09   #150
Baš sam pogledala sve...jao jao

Mislim da je ova sezona drugačija od ostalih jer svi se inicijalno sviđaju jedni drugima, ali vidim da će ih kasnije udariti realnost i da će biti puno drame i suza.

Što se parova tiče, nekako najmanje mislim da će uspjeti Nathan i Sheila. On mi jednostavno nije...mislim da nije spreman za brak, čini mi se da je igrač i da je mlad. Mislim sve bi on to u teoriji htio, ali nije još za to. To naglašavanje, my queen i sl. mi nije sjelo nimalo. I oni zavjeti koje je na licu mjesta smilio. Pretjerivanje. Po meni.
A koliko vidim i ona će puuno plakati kroz cijelu sezonu, tako da nije ni ona baš zrela i spremna toliko, čini mi se, mada još ne znam što je razlog.
I nekako mi je izgledao cijelo vrijeme da samo čeka da dođe u sobu i skine je. Sa tim nekim ''predigra'' poljupcima.
I opet netko priča o big O u relityjima. Mislim nije da je to sada neka sramota, ali mi je to nekako intimno.

Drugi par koji vidim u prijateljskom ali ne i ljubavno/romantičnom odnosu su Cody i Danielle. Ne znam, ali meni se nekako osjeti baš jako da je on mlađi i mlad još.

Nemam pojma, zapravo se nadam da griješim za oba para. Znam tako ljude totalno krivo pročitati.

I treći par mi je najdraži. Oni mi se najviše čine da imaju šanse. On mi je začudo toliko sponatan, smiješan, simpatičan tip. Iako, fizički onako malo buckast i nizak nije baš moj tip. Mada faca mu jest slatka. Ali karakterom mi je baš privlačan. Skroz. Za sada.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:54   #151
Ajmeeee, što je onaj Nate ljigav
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:59   #152
Nikako da se javim, pogledala sam sve odmah.

Parovi su saroliki, svida mi se odabir, a zao mi je sto je onaj lovas, zaljubljenik u svog psa odustao, a i glazbenik je bio dobar, steta zbog njih.

Za sad mi ova sezona, iako je americka, izgleda zanimljivo.

Poceli su sa momackim/djevojackim vecerima koje su sve samo ne mirne, na koje smo navikli, a ocito ce i cila sezona biti turbulentna.

U svakom slicaju gledat cu je onu proslu sam pokusla pogledati do kraja, nakon sto sam odgledala AU, ali jednostavno nije islo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:26   #153
I meni Nate pari samodopadan..i nezreo. Cim sam cula ono u najavi "my queen...my kingdom" too much je to sve a i ne bi se cudila da ima on jos curičaka na lageru.
Ona je simpa, ali mislim da isto zivac.


Cody mi jedan od najsimpa likova ikad u serijalu, no ona bi mogla biti kokos sto se vidi i iz najava. Cuj prekinula 7 godina vezu i onda se ide udat za stranca maa...yes, how yes no mogo bi Cody ostat jadan posran, kao i Jesse u AU verziji


A&A su mi ok, za nju "experti" ponavljaju kako je gorgeous i predivna a on...he has a great personality well...duhh! ne znam nije mi se cinila previse zagrizena kad ga je vidjela , ali kad je rekao da je obiteljski tip i voli djecu to joj je podiglo ocjenu. Ne znam....ona je ono mamina kcer, Barbika, a on je nako...osrednji tip.Neka low class verzija Davida iz pretprosle sezone

Od svih...eventualno bi A&A mogli moozda uspjet.

No vidjet cemo ceka nas show
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 22:06   #154
Am I still the queen?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:23   #155
Mozete li mi napisati u porukama gdje gledate nove epizode, tamo gdje sam ja gledala je sve ukinuto? Hvala
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:44   #156
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Mozete li mi napisati u porukama gdje gledate nove epizode, tamo gdje sam ja gledala je sve ukinuto? Hvala
Na isti način kao i do sada. Na watch series online. Ako ti ne radi neki link, probaj neki drugi.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:26   #157
Ne mogu naci na niti jednoj stranici, pokusala sam na nekoliko
Druge stvari nadem bez problema, ovo nikako
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:28   #158
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Ne mogu naci na niti jednoj stranici, pokusala sam na nekoliko
Druge stvari nadem bez problema, ovo nikako
Nemam pojma u čemu je problem. Ja na watchseris čim utipkam Married at first sight pronađe i onda stvarno ima hrpa linkova na izbor.

Je li još tko gleda?
Ne mogu reći da mi je prezanimljivo, ali znatiželjna sam vidjeti što će biti sada kad su se vratili doma.

Par koji slaže se očito dobro slaže, a ostala dva sumnjam da će uspjeti. Trenutno mi je čak mučnije gledati C&D, nego li N&S. On je totalno zeznuo na medenom mjesecu, posebno s onom izjavom na kraju kako se želi malo povući da nije mogao biti svoj....da budu samo prijatelji za sada.
Nedostaje mu inicijative.
Oni jedini nisu spavali i kada je ona mislila sada će, on s tom izjavom izletio! Piši propalo. Sada će biti prijatelji.

A N&S jedan dan se vole, drugi suze rone. U njih je sve predramatično i pretjerivanje općenito. Kada se sjetim samo njegovih zavjeta...
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:21   #159
Pocela je 6. sezona, dat cu joj sansu, ali ova americka verzija mi nikad nije niti priblizno zanimljiva kao AU.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:08   #160
Pogledala sam 2. epizode koje su izasle, ima promjena, nema vise onog odugovlacenja na pocetku, odmah se upoznaju parovi, na samom pocetku se mladenke upoznaju medusobno isto kao i mladozenje i to mi se bas svida.
Izgleda mi sve malo brze, sto je super.

Parovi su zanimljivi, bit ce tu svega, a pregled ove sezone je obecavajuci
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.