Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 13:23   #781
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Nagrišpana, koja je manja masna? Imala sam do nedavno Kiss My Face Face+Neck i prodala je jer mi je bila premasna i znojila sam se ko svinjče pod njom :/ Jel 3 in 1 sensitive side 'lakša'?
Pa rekla bih da mrvicu je. Meni nijedna nije radila probleme sa znojenjem pa... Poslala bih ti dekant, ali putujem na more

Inače, Missha Soft Finish sun milk Baršunast osjećaj na koži, kao da nije SPF krema.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 22:20   #782
kakav je ovaj avene sprej? za lice imam njihovu emulziju spf 50 i odlicna mi je, nisam nikad izgorila kad sam se njome mazala. e sad mi treba nesto jednako dobro i za tijelo.. jel se isplati to uzet?
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:19   #783
Imate li vi po ramenima i gornjem dijelu ledja smedje tockice ilitiga brown spots? Meni se malo pocele pojavljivati, nije sad da sam obilata njima kako znam vidjeti kod naroda, ali ima ih.

Moze li se to kako ocistiti?
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:59   #784
Trazim neko cudo za zastitu od sunca koje bi odradilo sljedeci zadatak:
Idem na dvotjedni put s muzem po Italiji krajem svibnja, on se naravno mrzi trackat a svijetle je puti i lako izgori. Ja isto, no trackanje ni problem
Dakle cjelodnevni obilasci po suncu, otkrivene ruke,noge i lice... on mrzi sve masno, i opcenito se neda krstit kad mu kazem da se maze.
Prijedlog neceg lako mazivog, sto manje masnog, a da stiti kak spada i najosjetljivije dijelove na licu? Please pomagajte
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 12:44   #785
Imas one sprejeve sa SPF faktorom.

Za lice nekakav fluid.

A mozda najpametnije da nosite lagane kosulje dugih rukava
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 12:55   #786
Ovo može pomoći za lice, UPF40:

https://www.decathlon.hr/p/8299612_m.../838-266-58_cm

https://www.decathlon.hr/p/8355862_m.../3852-296-60cm

https://www.decathlon.hr/p/8208178_t...900-rain.html#
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 18:14   #787
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imas one sprejeve sa SPF faktorom.

Za lice nekakav fluid.

A mozda najpametnije da nosite lagane kosulje dugih rukava
Imas preporuku za SPF sprej?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 22:02   #788
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Imas preporuku za SPF sprej?
prošle godine sam spominjala garnier ambre solaire dry mist spf 50. ima i verzija sa spf 30. ne ostavlja bijele tragove, lako se razmazuje, brzo upija te se ni ne osjeti na koži nakon par minuta. ne sadrži alkohol što je rijetkost među sprejevima u drogerijskom rangu. u nuždi može proći i na licu, no nije toliko ugodan te ostavlja manji film. pogledaj po ljekarnama i slične sprejeve apotekaskih brandova sa spf
inače ja sam krenula sa testiranjem uriage termalne sa spf 30 no još je rano za neke konkretne dojmove
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 07:32   #789
Da li je netko koristio ovo?
Ovaj zlatni ne ostavlja trag, lijepo se razmazuje, a ovaj zeleni je onako zute boje i mislim da bi tu moglo ostajat tragova. http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7e68859eb2.jpg
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 07:42   #790
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
prošle godine sam spominjala garnier ambre solaire dry mist spf 50. ima i verzija sa spf 30. ne ostavlja bijele tragove, lako se razmazuje, brzo upija te se ni ne osjeti na koži nakon par minuta. ne sadrži alkohol što je rijetkost među sprejevima u drogerijskom rangu. u nuždi može proći i na licu, no nije toliko ugodan te ostavlja manji film. pogledaj po ljekarnama i slične sprejeve apotekaskih brandova sa spf
inače ja sam krenula sa testiranjem uriage termalne sa spf 30 no još je rano za neke konkretne dojmove
Ja koristim taj i odličan mi je, bas sam se pitala ima li neki bolji, ali koji god gledam ima alkohol u sebi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 09:40   #791
peachwoman, mislim kako ovi proizvodi sa fotke još kod nas nisu došli.

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja koristim taj i odličan mi je, bas sam se pitala ima li neki bolji, ali koji god gledam ima alkohol u sebi.
živa istina. ja sam doslovo godinama gledala te sprejeve i one bez tlaka po drogerijama s ciljem da kupim nešto što manje masno i za svaki dan u verzijama kids, sensitiv, sport i vulgaris al nikad nisam uspjela pronaći neki bezalkoholni. par puta sam kupila preloše proizvode koje sam koristila doslovno dvaput. sensitiv i kids imaju nagore sastave bez obzira na brand što nema nikakve logike, al ljudi se vjerojatno zakače za taj naziv i kupuju. isto tražim nešto bolje od ovog dry mista, jer nije savršen, al je daleko najbolji od svega dostupnog u našim drogerijama.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 11:07   #792
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio ovo?
Ovaj zlatni ne ostavlja trag, lijepo se razmazuje, a ovaj zeleni je onako zute boje i mislim da bi tu moglo ostajat tragova.
Stavljala sam ja nekidan sastav ovdje pa cure kažu da je jako visoko alkohol i da bi dugoročno mogli isušivati. Sutradan sam otišla ponovo da probam jer prvi put sam samo malo probala na nadlanici kako se upija.Kad sam drugi put probala i pomirisala alkohol se baš osjeti. Ja odustala
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 15:37   #793
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Imas preporuku za SPF sprej?
Hej, malo kasnim s odg., ali koristila sam ovaj kojeg spominje miss burleska (spf 30).
I stvarno je dobar

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
prošle godine sam spominjala garnier ambre solaire dry mist spf 50. ima i verzija sa spf 30. ne ostavlja bijele tragove, lako se razmazuje, brzo upija te se ni ne osjeti na koži nakon par minuta. ne sadrži alkohol što je rijetkost među sprejevima u drogerijskom rangu. u nuždi može proći i na licu, no nije toliko ugodan te ostavlja manji film.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 14:54   #794
Jel kreme za zaštitu od sunčanja spriječavaju "dobre" nuspojave sunčanja kao npr. tamnjenje kože? Lako dobivam boju, ali imam jako bijele noge jer sam uvijek u dugim hlacama, a glupo mi je furat kratke kad su mi ruke skroz tamne, a noge skroz bijele. Linolada style.
Želim osunčati noge, a bojim se da nisu možda prebijele za sunčanje. Jel pametno onda staviti neki zaštitni faktor?
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 12:21   #795
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Jel kreme za zaštitu od sunčanja spriječavaju "dobre" nuspojave sunčanja kao npr. tamnjenje kože? Lako dobivam boju, ali imam jako bijele noge jer sam uvijek u dugim hlacama, a glupo mi je furat kratke kad su mi ruke skroz tamne, a noge skroz bijele. Linolada style.
Želim osunčati noge, a bojim se da nisu možda prebijele za sunčanje. Jel pametno onda staviti neki zaštitni faktor?
Stavi manji faktor, tipa 20 i nakon toga marmeladu ili nesto za poticanje tamnjenja. Tako ja cijelo ljeto, isto sam tamnoputa, brzo hvatam boju i imam isti problem zbog dugih hlaca koje moram nosit zbog posla.
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 20:47   #796
Zamjena za LRP Anthelios ili nesto bolje? Uvjet je da ne masti kozu i da je bez mirisa ili da je barem vrlo diskretnog mirisa jer mi se od svih povraća 8-}
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 14:02   #797
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio ovo?
Ovaj zlatni ne ostavlja trag, lijepo se razmazuje, a ovaj zeleni je onako zute boje i mislim da bi tu moglo ostajat tragova. http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7e68859eb2.jpg
Došli su ovi proizvodi kod nas, bacila sam oko na njih danas, ali baš ovo što je već za njih spomenuto-primjetila sam alkohol jako visoko i odustala od kupnje. Ja mislim da dugoročno mogu napraviti više štete nego koristi.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 07:03   #798
Spominjao se na nekoj temi Bioderma spf sprej, u nasim ljekarnama ima samo jedna vrsta i to 400 ml a na Notinu postoji i sprej mist. Da li je netko probao koji od bioderme?
Imam garnier koji spominjete ali bih htjela neki bez mirisa i po mogucnosti sto laksi.
Miss tu uriage termalnu sa spf sam vidjela samo za lice, kakva ti je, je li bez mirisa?
Prvenstveno trebam nesto za ruke i nadlanice, ne za lice.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 14:40   #799
U kojim trgovinama se može kupiti Hawain tropic kreme za sunčanje?Ima na Notinu ali nekako su mi jeftine pa se bojim da nisu fejk.
Bipa?Dm?Muller?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 12:13   #800
negdje sam pročitala da je dobro prvo staviti marmeladu (ili bilo što za poticanje tamnjenja bez faktora), pa nakon toga spf. a obično ljudi stave prvo spf, pa marmeladu. što je bolje i kojim redom vi stavljate?
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.