Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2016., 11:08   #1081
Quote:
metix kaže: Pogledaj post
A kakva vam je Naturella? navodno s balzamom kamilice
meni je naturella najbolja, tanki su i predobri. Always su plastični a libres su predebeli zgrudaju se.. Naturela su svakako najbolji
lenyhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 23:33   #1082


Koristim ove već godinama, otkad sam ih otkrila u dm-u. Prije su bili tanji, u ovom trenutnom pakiranju su ih malo ojačali, ali mi ne smeta. Od pamuka, nemaju dodanih mirisa, nisu izbjeljivani klorom.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 10:01   #1083
Quote:
lenyhica kaže: Pogledaj post
meni je naturella najbolja, tanki su i predobri. Always su plastični a libres su predebeli zgrudaju se.. Naturela su svakako najbolji
Također, koristim isključivo Naturella već sigurno dvije godine
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:52   #1084
Septona ulošci? Kupiti ili ne kupiti? Usporedba s Violeta ili LIbresse ulošcima?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:04   #1085
Počinjem razmišljati da pokušam koristiti tampone jer mi je pogotovo po ovim vrućinama već lagano dosta toga da se 4-5 dana osjećam kao medo koji se gega.
Tu na forumu sam pročitala post koji sad ne mogu pronaći, pa ako mi možete pomoći, please. Jedna cura je iskazala svoje oduševljenje nekim tamponima koji se lako stavljaju, lako vade i nemaju konac. E, pa ja bih te! Koji su to?

Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Najgore s ulošcima mi je zadnjih par godina što (iako ih mijenjam stalno) uvijek nekako procuri malo ispod (ne ispod kao na sredini gaća, nego pod guzicom mislim), ali ne mogu sjediti na jednom mjestu prva dana menge zbog toga i biti ukoćena
Stavim si zato ispod uloška jedan onaj dnevni, al onda se osjećam ko da imam pelenu i ono što me počelo jako živcirati je što me, pošto se brijem, svi ti "plastični" ulošci nekako grebu po koži. I živcira me što šuškaju u gaćama.
Zato želim preći na tampone.
Pa, ja uvijek stavim jedan uložak i ispod guze i još dva sa strane kad mi je najobilnije krvarenje (to mi je nekad drugi, a neka treći dan).
Drugi i treći dan i dalje planiram nositi uloške, ali tamponi su mi zanimljivi za prvi, četvrti i peti dan.
Mene hvala Bogu ulošci ne grebu i ne smetaju (iako već 20 godina koristim Always). Najbolji su mi što se tiče upijanja, a ne iritiraju me. Jedino mi je nepraktično 5 dana nositi “pelene”, duže majice, neuglednu, tamniju odjeću i tako to…
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:06   #1086
Koristim ove:

Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 13:49   #1087
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Također, koristim isključivo Naturella već sigurno dvije godine
Od Naturella uložaka nisam očekivala da budu tako jako naparfemisani. Ulošci ne bi trebalo da imaju miris.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 14:00   #1088
Meni se ne sviđaju Naturella ulošci upravo zbog mirisa.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 14:00   #1089
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Od Naturella uložaka nisam očekivala da budu tako jako naparfemisani. Ulošci ne bi trebalo da imaju miris.
Ne podnosim uloske niti toaletni papir s mirisom. Ne mogu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 03:31   #1090
Ja sam godinama koristila Naturellu sve dok nisam probala Violeta Cotton - savršenstvo; mekani, ne osjetiš ih, prirodni, a k tome uz svaki drugi uložak dobiš mokru maramicu u paketiću
Definitivno moj br. 1
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2019., 12:28   #1091
Postoje li dnevni ulošci u pojedinačnom pakiranju (koji brand i gdje kupiti)?
Sad mi baš trebaju.
Hvala.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2019., 00:02   #1092
Postoje, npr. Libresse , svaki ulozak je zamotan u veoma mali i tanak paketic kao na toj slicici na kutiji. Trebalo bi ih biti u Mulleru/DM-u valjda
Austeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2019., 12:19   #1093
Quote:
Austeya kaže: Pogledaj post
Postoje, npr. Libresse , svaki ulozak je zamotan u veoma mali i tanak paketic kao na toj slicici na kutiji. Trebalo bi ih biti u Mulleru/DM-u valjda
Hvala!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2020., 18:45   #1094
Danas sam otvorila novu kutiju duchesse dnevnih uložaka bez mirisa koje inače koristim. Kad ono, naparfumirani su! I to se osjeti bez da ih približavam nosu.

Sad ne kužim da li je to tako bilo uvijek prlikom otvaranja nove kutije, samo nisam obraćala pažnju, ali mislim da ipak prije nisu imali praktički nikakav miris.

Baš sam ljuta i žalosna. Na kutiji i dalje piše ohne duftstoffe 0%
pa kako mogu?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 00:54   #1095
Vec 15-ak godina koristim Always nocne za mengu jer super upijaju ali u zadnje vrijeme imam upale ceste zbog te plastike. Molim vas preporuku za neplasticne uloske za jako obilne menge...
Adaline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 10:05   #1096
Quote:
Adaline kaže: Pogledaj post
Vec 15-ak godina koristim Always nocne za mengu jer super upijaju ali u zadnje vrijeme imam upale ceste zbog te plastike. Molim vas preporuku za neplasticne uloske za jako obilne menge...
Probaj Libresse noćne, puno su manje plasticni od always. Dok sam koristila uloške (godinama sam na menstr.časici), libresse su mi manje smetali i pogodovali infekcijama od svih drugih. I violeta cotton noćni su mi bili super. Always vise ne bih ni mrtva. Btw i kod mene su menge preobilne.
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 10:21   #1097
Violeta, pogotovo ova nova linija uložaka!
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 14:52   #1098
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Probaj Libresse noćne, puno su manje plasticni od always. Dok sam koristila uloške (godinama sam na menstr.časici), libresse su mi manje smetali i pogodovali infekcijama od svih drugih. I violeta cotton noćni su mi bili super. Always vise ne bih ni mrtva. Btw i kod mene su menge preobilne.
Možes li napisati dojmove o tome koju koristiš ako si ih probala više? Kupila sam si Intimina svjetlo rozu onu ultra smooth (DM) prije par mjeseci, trebalo mi je par pokušaja da stavim ali jednostavno je sad. Smeta mi (mislim) duljina, imam osjećaj da mi je predugačka ili preširoka i baš osjetim kako mi pritišće mjehur i puno češće moram na wc s njom, tako da ju koristim od navečer do ujutro i odlična mi je za spavanje u miru, ali i dalje osjetim, pa ne znam jel to sa svakom ili mi treba manji/drugačiji model? Vidim da su one s navojima manje mililitara pa su možda i manje općenito?

Imam normalne menstruacije i najbolji su mi iz NTL-a neka srpska marka, plavo bijelo pakiranje, bez mirisa i plastike gornje, ljepilo je jako (mislila sam da imam moljce u ormaru i na kraju shvatila da je od tog ljepila tako da ne na novo rublje ), imaju krilca. Slični su Violetinim ali meni malo bolji.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 15:41   #1099
Lilli, imam već godinama Ruby cup, M veličinu (veća od dvije), odlična mi je, iako kad su mi najjači dani iz neke predostrožnosti praznim nesto češće. Prije nje sam imala Mooncup, mislim veća veličina, al mi je bila premalog volumena za moju mengu.
Odavno nisam istraživala čašice jer sam zadovoljna s Ruby, al jednog dana mislim uzet veću Organicup, jer za slicne dimenzije ko Ruby dobim par ml više.
Mozda ti je ta tvoja jednostavno prevelika, preširoka. Probaj neku manju možda iz dm-a/mullera, čisto da isprobaš veličinu. Jel odrežeš dršku? Ja sam svojoj odmah ocaparila cijelu dršku jer mi i inače nekako niže stoji
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 17:36   #1100
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Lilli, imam već godinama Ruby cup, M veličinu (veća od dvije), odlična mi je, iako kad su mi najjači dani iz neke predostrožnosti praznim nesto češće. Prije nje sam imala Mooncup, mislim veća veličina, al mi je bila premalog volumena za moju mengu.

Odavno nisam istraživala čašice jer sam zadovoljna s Ruby, al jednog dana mislim uzet veću Organicup, jer za slicne dimenzije ko Ruby dobim par ml više.

Mozda ti je ta tvoja jednostavno prevelika, preširoka. Probaj neku manju možda iz dm-a/mullera, čisto da isprobaš veličinu. Jel odrežeš dršku? Ja sam svojoj odmah ocaparila cijelu dršku jer mi i inače nekako niže stoji
Odrezala sam dršku, donji dio čašice štima dobro je oblikovan, gornji mi neodgovara i to prednji, očito sam krivo procjenila koji oblik će mi odgovarati, ova mi je izgledala anatomski napravljena, zapravo sam htjela od te iste marke onu ravnu, ali je skuplja za nekih 100kn i navodno malo nezgodna za početnike za izvaditi pa sam izabrala ovu. Ta ravna mi je izgledala fino mekano pa sam počela istraživati dalje... Probati ću najvjerojatnije Mooncup, znači osim volumena je dobra? Nju sam i prije gledala.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.