Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 20:07   #21
Vidila sam na Poljickoj da ima neki Bike Doctor

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:17   #22
Odlično!
Obečavajuće ime Hvala ti!
perina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 18:01   #23
Javi dojmove

Nisam svraćala tamo, tako da nemam nikakvog iskustva s njima, samo sam vidjela u prolazu.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 21:53   #24
Zna li netko gdje u Splitu promijeniti obruče na cestovnom biciklu ?
Možda u Bike Doctora ? Je li bio netko ?
Pitao u Extreme shopu (kod pothodnika) ali nisu htjeli ni pogledat jer da im je 'servis prebukiran mjesec dana unaprijed a možda i duže'
__________________
facebook.com/crnihr
crn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 03:46   #25
Quote:
crn kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje u Splitu promijeniti obruče na cestovnom biciklu ?
Možda u Bike Doctora ? Je li bio netko ?
Pitao u Extreme shopu (kod pothodnika) ali nisu htjeli ni pogledat jer da im je 'servis prebukiran mjesec dana unaprijed a možda i duže'
Da taj extreme shop je bezobrazno skup, a i nisan dobila neki touch ljubaznosti od strane ekipe unutra mozda san ja uletila kad im je bija los dan ili nesto al sudeći po komentarima i iskustvu drugih
Čini mi se ko da su im cijene prenapumpanene...

inace ovi Doctor Bike je sad je uz cestu,uz onu cestu koja je granica St3 i Blatina, točnije preko puta OŠ St3 al s druge strane, doctor bajk je uz cestu al na blatinama.otic cu tamo odnit na servis i spasit ovo moje čudo od Limexa
Vozila san se tjedan dana sa pokvarenim prednjim kočnicama, s tim da je 1 kočnica otpala
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 22:26   #26
......................

Ljudi ako van zatriba servis, ja san preko prike saznala za njegovog priku koji ima svoju radionu i obozavatelj je bicikli, naplatit ce van normalno i sad svih saljen u njega.. javite se na pm za kontakt

ja prezadovoljna a nema sanse da cu u ove servise kročit, samo u meštra za biciklu
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:38   #27
prednja vilica

di ima kupit prednju vilicu za obični mountain bike al da je obična (kruta) vilica a ne ona sa ugrađenim amortizerima?
u extreme shopu najjeftinija kruta vilica 529 kuna - nisu normalni s tim cijenama
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 15:41   #28
Servis ZA BICIKLE

Što se desilo sa svim ovim servisima, nestali ... niti jedan koji se spominje na ovim stranicama više ne egzistira
Zna li tko ima li novih

pozz
Hadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:56   #29
Pitaj tu (ili moooždaaa tu, ali bolje na prvoj temi).

Ne sjećam se da je netko spominjao dobar servis u ST, ali možda netko pročita pa preporuči
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:28   #30
Jel zna netko nešto o nekom brzinskom servisu za bicikle na Poljičkoj ulici, negdje između 2 bolnice??...netko mi je rekao da je pročitqao u Slobodnoj da se otvara...
varichello is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 01:57   #31
Kad sam u Splitu, biku vozim u Rog Jomu, Petra Svačića 5.
Dok popijem kavu čovjek sredi hidrauličnu kočnicu ili namjesti mjenjač. Za veće servise treba više vremena pogotovo u sezoni jer im je gužva, ali to je normalno za grad koji ima (nažalost) tri ipo servisa.
ribetina00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2022., 19:04   #32
Da li neki servis bicikli u Splitu radi servis prednje suspenzije? Imam jednu stariju Cube LTD koja duže nije vožena i vidim da je prednja suspenzija propala i vlažna od ulja sa donje strane.

Poslano sa mog M2007J17G koristeći Tapatalk
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.