Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 16:22   #1381
Da.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:50   #1382
Priča se nastavlja
Odnio sam mobitel u servis i već iduci dan su me nazvali i javili kako je problem u bateriji. U prethodnim postovima sam i sam napisao kako sam zamijenio bateriju novom, zamjenskom doduse, a mobitel se i dalje gasio. Zaključak servisa je da preporucaju kupovinu nove originalne baterije. Matičnu vjerojatno nisu ni ispitivali...
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:28   #1383
Također me zanima ima li netko od vas veliku mrlju na ekranu - obuhvaca 60% ekrana. Cini mi se da je zrak usao izmedu stakla i ekrana.
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:34   #1384
U posljednje vrijeme mi se zna dogodit da nakon što otključam ekran, jednostavno ne reagira na dodir...ništa. Moram ga zaključat i ponovo otključat da bi touch proradio. Kako mi garancija ističe za cca 2 mjeseca isplatili se to slati na servis? I što očekivati od servisa (odbijenicu?) kad ne mogu reproducirati problem nego se pojavljuje sporadično 3-4 puta kroz tjedan dana
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:51   #1385
Prvo trebaš napraviti reset na tvorničke postavke (prije toga spremi sve podatke negdje)- to je prva stvar koju će napraviti u servisu.
Nakon toga, ako se problem ponavlja, nosiš im tamo dok ti ne poprave ili ne istekne garancija
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 00:21   #1386
Gdje kupiti najjeftinije originalnu bateriju? Ducan kod nas, online shop izvana, nebitno, samo da je originalna i najpovoljnija.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:14   #1387
U MESC-u je prošle godine original bila 165,48.
Na internetu sam našao za tipa 10-ak kuna jeftinije, ali mi je bilo ok dati da odmah dobijem.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:15   #1388
Moja je kupljena u Agram servisu. Nekih 200kn.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:54   #1389
Je li se itko susreo sa GSOD-om iliti Green screen of death?
Mogu uć u fastboot mode, nekad u download (ali ne mogu flashat KDZ) i u TWRP.
U recoveryu je sve okej dok ne pokušam nešto instalirat (ROM npr.), onda se grafika zblesi i dobijem GSOD sa porukom "demigod crash handler: unknown reset".

Pokušah reinstalirat TWRP, bootloader i nekako sam uspio instalirat AOSCP ROM ali ne mogu bootat OS jer svaki put na bootscreenu (nekad ranije nekad kasnije) dobijem GSOD.

Any suggestions?
Bullet1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:08   #1390
Na svoj LG G4 H818P instalirao sam Nougat Stock V29a-EUR-XX. Ne treba otključavanje bootloadera, niti treba root uređaja. Mogu reći da sam zadovoljan ovim Androidom 7.0.
xpvista is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 00:55   #1391
Pozdrav svima. Imam LG G4 godinu i 5mjeseci. Kupljen je na pretplatu. Nakon 4mj koristenja otisla je maticna i zamijenjena je. U zadnjih 2mj poceo se nenormalno gasiti. Danas je baterija bila 70% i odem uslikati nesto ugasi se, baterija padne na 50%, ukljuci se i samo se pocne gasit i palit. I tako stalno. Zna li netko je li to problem u bateriji ili u necem drugom? Jer precesto se to dogada.
mara-22011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 01:46   #1392
Mislim da je opet matična otišla.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:03   #1393
Pozdrav, jel itko isao trazit od LG-a da mu zamjene maticnu van garancije, upravo je moj G4 otiso u k....c !!! Bio na 40%, bio sam vani, kolko je bilo nekih 3 stupnja vani prije 3 sata, i izgasio se dodjem doma, spojim na punjač i samo se vrti logo, optimiziranje aplikacija i to je to, inace sad je bio 604 s/n, vec je krepao u 4.mj 2016. , prosle godine u 6 mj isto na servisu zbog BURN-IN i baterije
AntoBat93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 06:03   #1394
Ako je u 4. mjesecu 2016. krepao i zamijenili su matičnu- imaš garanciju.
Kad se mijenja bitan dio mobitela (matična je svakako bitan dio), garancija teče ispočetka u originalnom trajanju.
Tako da imaš garanciju do 6. mjeseca 2018.- samo ponesi radni nalog i original garanciju.

Što se tiče burn-ina, koliko se jako manifestiralo i kako su to riješili?
Meni se nekad pojavljuje, a ne znam doživljavaju li to na servisu kao kvar ili se treba svađati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:51   #1395
Burn in ti moraju opet riješiti jer je garancija godinu dana na dijelove.
Isto tak ti vrijedi i garancija na cijeloga 2 g. nakon zamjene ploče. Na mojem su mijenjali ekran nakon dvije godine (u garanciji matične ploče).
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:27   #1396
Hvala na info, ... BURN-IN je za mene bio onak bas iritantan, vidio sam gore postotak baterije i logo od WI-FI, 4G, i ostalog, a iskljuceno je, kad bi bio u nekim aplikacijama vidio sam i dolje one dodirne tipke,...došao na servis rekao, baterija je katastrofa i BURN IN mi se dogadja, kaze gospon, ok BURN-IN cemo rjesit, a za bateriju tesko, ja ga pitam zasto tesko ak je pod garancijom i nes je bzvz reko, uglavnom onda ga ja priupitao: kolko je nova? kaže 160 kn cca, jos je u radni nalog bio upisao: VIDLJIVA OŠTEĆENJA, a mob crticu nije imao doslovno, samo malo čestica prašine u šarafićima, to sam vidio kad sam sjeo u auto nisam se htio vratit posvađat, a bas mi diglo živac, vidljiva oštećenja, msm ono, ko da ima 8 ogrebotina... i mob gotov u roku par dana, baterija NOVA i ekran fino radio do prije nekih 2 mj. kad sam u nekim pojedinim trenucima počeo primjećivat veliku zutu mrlju počevši od sredine ekrana pa se širi prema rubovima u onim neravnomjernim krugovima kao izohipse..da opet trazim zamjenu ekrana??
AntoBat93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:47   #1397
Super, budem ja onda nekad odnio za burn in.
Ovo na ekranu zvuči kao da su nešto zeznuli kod postavljanja ekrana pa je ljepilo problem.
Mislim da se slično događalo i na G3.
U svakom slučaju, moraju ti popraviti to pod garancijom kako god znaju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:49   #1398
Pozdrav, danas sam preuzeo mobitel, nova matična i novi ekran, dodjem doma, poskidam folije i na gornjem desnom ćošku par crtica koje upućuju da im je pao na stol vjv tokom popravka (jer je okvir izradjen od takvog materijala da kad padne onak popuca ko staklo) i ja debil nisam pogledo tamo pred njim...kolko sad još imam garanciju nisam pitao zaposlenika?
AntoBat93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:58   #1399
Imaš sigurno još 2 godine.
Ja bih odnio nazad u servis i tražio da vrate kako je bilo.
Otegotna okolnost je što je pisalo da ima vidljiva oštećenja, ali mislim da i oni sami znaju kad su zeznuli pa će valjda biti ok.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:19   #1400
Ima tko kakvo iskustvo sa extended baterijama tipa 6000 mAh do 8000mAh koje dolaze sa dodatnim caseom (fotka ispod), ako možete preporučiti koji set bi bio dobar
s eBaya ili amazona (uk/de) ?


Meni je LG G4 savršen i ne bih htjela kupovati nekakvog novog bezveze, samo me živcira kratkotrajna baterija pa bih rađe kupila takvu extended bateriju
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.