Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 21:44   #141
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Kaze buraz da mu je mob poceo stekati uzasno.. I da mu u messengeru i whappu zasteka mob ne zeli otvorit tipkovnicu po 10 min.

Powered by LG G6
Koristi li možda Gboard? Danas sam si aktivirao Honor 8 za testiranje i Gboard mi se smrznuo dva puta u dva sata. Što je jedno 9000% više puta nego što mi se to dogodilo na OnePlusu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 07:36   #142
Ima Gboard na mobu, al ak se ne varam koristi onu katastrofu huawei swipe tipkovnicu... Huawei mi ima jednu od najlosijih tipkovnica na trzistu iskreno. Jos jedan od mnogobrojnih razloga zasto nisam htio uzet P10 pored G6.

Al ne njemu mob opcenito "steka" mislim on je kao i ja presao sa iOSa.. Samo sta on nakon ajfona nijedan android nije imao duze od pola god. Cudi me da je honor izdrzao cijelih 5 mj.

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:30   #143
Treba biti strpljiv, što on očito nije. Ak mu par puta zašteka i odmah prodaje mob, meni osobno je to bzvz. Al svakome njegovo.

IOS i Android su dva različita svijeta. Čak i najoptimiziraniji Androidi zaštekaju kad instaliraš sve i svašta, Honor je po optimizaciji u vrhu sa svojim EMUI. Moj Honor 8 nema nikakvih problema od kad sam ga kupio. A od početka koristim i GBoard.

Ja bi preporučio vraćanje na tvorničke postavke. Ako nakon toga mob radi ok, onda je način korištenja pogrešan i vraćanje na Iphone je možda bolja opcija.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:15   #144
Pa normalno to sam mu i ja rekao... Meni je njegov mob ok izuzev toga sto ne volim neke huaweieve sitnice.. Malo se grije al je mob fakat super..

I meni je G6ica do zadnjeg updatea imala povremene laggove i sl. Da kucam u drvo sa zadnjim updateom mob je fluidan ko voda... Ma prijatelju proda iphone 4 u osno vrijeme zeli veci ekran, okej kupim mu tada S3, pa ga proda jer opet naravno mob steka i uzme iphone 5. Okej iphone 5 je fakat dao svoje pa kretenu kupim p9 lite, e p9 lite nije dobio sa 3gb rama i senzor otiska prsta nije "brz" pazi nije brz a brzi je nego na mom g6..

Okej vratimo ga u ducan uzmu mi naravno 300kn jer vracam novi mob. Uzmes mu honor i evo 5 mjeseci opet mob steka. Vraca se on na ios. Ma nemos ti ta danasnja djeca ne znam. To sve treba potuc majke mi. Mob je dobar koliko sam ja tipkao na njega, samo mom burazu u glavi nije dobro. Tak sam i napisao u oglas. Da vlasniku u glavi steka.

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:49   #145
Jedno pitanje. Imam mob od drugog mjeseca i nisam htio staviti na nougat. Međutim užasno me iritira crni navigacijski bar. I nekuzim kako da ga promjenim u bijeli sa crnim tipkama. U emui theme editoru sam vidio da kada se kreira tema za emui 5.0 postoji mogućnost biranja boje navigacijskog bara dok kod kreiranje teme za emui 4.1 ta mogućnost ne postoji. Zanima me dali na nougatu ima tih tema sa bijelim nav. barom? Netko koristi ili slično? Hvala unaprijed
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 17:59   #146
Honor 8 Puknuto staklo

Prije svega LP svim forumašima.
Evo kupio mobitel prije godinu dana u TELE2 i danas padne i pukne mi staklo, ali ono pukne xD.
Sad me zanima pošto je u garanciji koliko dugo se čeka popravak, koja je cijena otprilike i dali se može platiti na rate...
Prije svega me zanima cijena i dali je jeftinija ako je mobitel pod garancijom.

Unaprije Zahvaljujem na svakoj pomoć
svaboold is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 23:06   #147
nema garancija nikakve veze ni sa popravkom niti sa cijenom istog, zaboravi riječ garancija jer si sam kriv za oštećenje.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:25   #148
da,ali šta ako ima garanciju na lom stakla?Elipso recimo daje dvogodišnju garanciju na lom...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:13   #149
Ali je napisao da je kupio mob u Tele2 koji ne nudi takve akcije.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:10   #150
Svaboold jesi imao gore kaljeno staklo? Jesi pitao servis koja je cijena ?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:20   #151
Zar se sa Honorom 8 ne moze registrirati na HiCare da se postane zlatni clan i produlji garancija?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:16   #152
Može se regati ali je članstvo obično. Gara 2 godine.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:58   #153
Pozdrav!

Sta moram podesiti da mi poruke dolaze na Viber i WA i kad nisam spojena na wifi? Tada mi poruke dodu tek kada otvorim mobitel.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 16:26   #154
U postavkama baterije postavi da se Viber i WhatsApp NE ZATVARAJU kada se ugasi ekran.

U postavkama baterije stisni menu gore desno (tri točkice) i onemogući optimizaciju Viber i Whatsapp aplikacija za bateriju.

i to bi na 5.0 trebalo biti dovoljno.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 12:48   #155
Ja ne mogu naci te tri tockice
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 13:44   #156
Odi u postavke baterije. Klikni gore desno ispod sata plavi nazubljeni krug.
Predzadnja opcija dolje je povezivanje tijekom spavanja. Probaj uključiti ako je to to.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 15:04   #157
Hvala!! To je bilo u pitanju
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:44   #158
Već treći put mi se desilo da kad palim kameru, baterija na 55% mob se gasi jer je baterija prazna....mob radi na nougatu,EMUI 5.0.1
Jel se kome već to desilo? Kaj da radim?
Chinelao is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 18:05   #159
Reklamiraj servisu, to nije normalno ponašanje. Kada se ugasi i opet ga upališ, koliko posto pokazuje baterija?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:13   #160
Nakon par minuta ga ponovno upalim i baterija je možda 1% manje nego prije gašenja
Znači servis ne gine :/
Chinelao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.