Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 10:09   #1381
Mislim da te dođe oko 1,1 kn/kWh.

To je oko 26 kn dnevno, dobro računaš.
sunce_more is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:36   #1382
Otprilike, ako grijalica cijelo vrijeme radi maksimalnom snagom (a ne radi). Stoga bi iznos trebao biti manji. Koliko? Nemam pojma.
Littlefoot is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 21:30   #1383
Thanks!
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:47   #1384
Da li je tko uzeo struju preko HT-a i kakva su iskustva?
sandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:02   #1385
Ko trenutno nudi najjeftiniju struju, imam dvotarifno brojilo preko HEP-a zasada pa ako ima šta povoljnije..
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:43   #1386
Opet HT "slučajno" zaboravlja obračunati popust. Svaki mjesec prošle godine sam morao slati prigovor jer su obačunavali naknadu (koju po ugovoru sam bio oslobođen do kraja ugovora) a sada opet slično (285kn bonusa mi nije dodijeljeno) Btw uvijek ista osoba odgovara
Quote:
...provjerom je utvrđeno kako nehotičnim propustom nije dodijeljen popust dobrodošlice za uslugu Električne energije OMM1 i OMM2

Slijedno navedenome, navedeni popust je dodijeljen naknadno te će se isti primjenjivati od 1. prosinca 2017. godine.
Uz ispriku na nastaloj situaciji, srdačno Vas pozdravljamo.

S poštovanjem
Voditelj u Odsjeku za upravljanje pritužbama
D.V.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 12:12   #1387
Citam par strana iza o zahtjevu za samoocitanje koji umanjuje naknadu za opskrbu. Spominjete iznos od 100kn? Sad na HT struji u izracunu ustede pise da ta naknada iznosi 200,69kn? Koliki je na kraju kod hepi i hepa "popust" za citanje brojila?
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:18   #1388
U HEPI-ju, opskrbna naknada (s PDV-om) mjesečno iznosi 8.362 kn, pomnoženo s 12 mjeseci čini 100.344 odn. tih reklamiranih "100" kn. Više informacija ovdje.
Littlefoot is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:05   #1389
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...na-EU-sudovima
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 07:06   #1390
Ne znm tocnu dinamiku kako je ta liberalizacija zamišljena, ni tko ima kakve troskove, ali.. Država je pomogla HEP-u najviše još na pocetku, kada nisu poceli primjenjivati onaj propis o objedinjenom racunu. Mogli su ljudi i plaćati manje, ali kada su culi da npr dobijes 4 jebena racuna u jednommjesecu za struju (kad je obracun) to su bile horor price koje su mnoge odbile.

Naravno, nisu pomogle ni price kako prodavaci obrlate starije ljude. A bogami su i mene RWE putujuci putnici malo obrlatili. Vec sam bio spreman online naruciti ugovor, 12%. I dodu na vrata, ja im kazem da evo bas cu naruciti, kazu pa hajde odmah, kad smo vec tu, isto je 12%. Ali naravno da nije bilo 12%. Moraju i oni proviziju negdje uzeti.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:27   #1391
RWE ugovori

Nakon sklapanja pa zahtjevima za raskid ugovora o RWE ne mogu reći ništa pozitivno. Nakon toliko usmenih obećanja od agenta te proučavanja ostavljenih primjeraka za 5 priključka shvatio sam da je sve samo neistina i pokušaj obmanjivanja. Nakon odluke o raskidu potpisanih ugovora kao prvo na upite postavljene službama putem e-maila odgovor sam čekao više od 10 dana (u međuvremenu sam i bez odgovora podnio zahtjeve za raskid) što je u današnje vrijeme komunikacije uistinu neodgovorno, bar po mom mišljenju. Da ne spominjem da nisam dobio cjelovite odgovore na postavljena pitanja što pisano što usmeno od strane djelatnika službi. Sve u svemu, sve mi se čini velika obmana, puno obećanja kao u naših političkih stranaka a jedno veliko ništa.
drelkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 01:12   #1392
mislim da je poslovna politika ovih novih igrača na tržištu dampiškim cijenama uništiti HEP, a onda prodavati svoju struju puno skuplje nego to HEP radi sada.
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 08:33   #1393
Da, 5% manje, prava dampinška cijena.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 11:42   #1394
Pozdrav svima,

Tko trenutno imaj najeftiniju cijenu na trzistu?

HT
RWE
HEPI
GENi

Prosjecna mjesecna potrosnja oko 300kn.
D.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 19:45   #1395
Angry HEP - nova rata za struju

Prvo: Molim da se ne ljutite na mene ako tema već postoji, nego da post preusmjerite na pravo mjesto i obavijestite me putem PP.
Imam preko 5 banki, uzmite u obzir, a i poživčanil sam.

Da počnem: dobio sam obračun struje (za zimski period) u kojem je vidljivo da sam preplatio cca 70 kn.
Rate za naredni (LJETNI) period su preko 30 kuna većeg iznosa.

Budući da u zimskom periodu radi bojler za centralno, a nemam klimu koja bi me hladila u narednom periodu, mislim da to nije u redu.

Jesu li u međuvremenu državotvorci povećali neki parafiskalni namet na potrošnju električne energije ili da pišem žalbu?
bobonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 22:03   #1396
Quote:
bobonja kaže: Pogledaj post
Prvo: Molim da se ne ljutite na mene ako tema već postoji, nego da post preusmjerite na pravo mjesto i obavijestite me putem PP.
Imam preko 5 banki, uzmite u obzir, a i poživčanil sam.
Bobonja, ne se živcirat'. Jedno pivce za živce i sve bu ti ravno do Srijema.

(Inače, u popisu tema se lako nađe ono što te zanima. )


Quote:
bobonja kaže: Pogledaj post
Jesu li u međuvremenu državotvorci povećali neki parafiskalni namet na potrošnju električne energije ili da pišem žalbu?
Da, povećali su račune za struju! Običan harač, veze nema s potrošnjom. Zato se naj živcirat, ipak ti je preko 5 banki. Inače bu te vrag odnesel.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 23:32   #1397
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Bobonja, ne se živcirat'. Jedno pivce za živce i sve bu ti ravno do Srijema.

(Inače, u popisu tema se lako nađe ono što te zanima. )




Da, povećali su račune za struju! Običan harač, veze nema s potrošnjom. Zato se naj živcirat, ipak ti je preko 5 banki. Inače bu te vrag odnesel.
Tebi puno hvala, a odgovornima ništa, pročitah malo pa mi je malo jasnije. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

EDIT: to mi je povećanje rate preko 20%.... opet grrrrrrrrrr... pisat ću žalbu.

Zadnje uređivanje bobonja : 15.05.2018. at 23:35. Reason: dopuna
bobonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 12:56   #1398
Quote:
D.C. kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Tko trenutno imaj najeftiniju cijenu na trzistu?

HT
RWE
HEPI
GENi

Prosjecna mjesecna potrosnja oko 300kn.
mene isto zanima, s tim da je meni mjesečna potrošnja 150kn, dvotarifno brojilo (mali stan, toplana)
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 17:19   #1399
Za male račune je HT najjeftiniji.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 21:11   #1400
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Za male račune je HT najjeftiniji.
hvala
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.