Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 21:40   #6941
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jel ima netko nikel okoloocni serum sa smiljem?
uzela sam ga na blef samo zbog -20% i sad ne znam sto da mislim.
treba se kao staviti ispod kreme, sprjecava bore, pegla postojece blablabla... medjutim, to se takvom brzinom upije, ostavi mi okoloocno podrucje suhim kao sahara i istakne sve moguce i nemoguce bore koje se inace ni pod povecalom ne vide.
nakon toga ni nikakva krema ne pomaze.
jel moguce da je to tako los proizvod ili ja nesto krivo radim??
(ne bi mi bilo prvi put da mi je nikelov proizvod bas zestoki shit, ali naivna sam pa se uvijek nadam da je do mene i da nesto krivo radim..)
ja sam ga potrošila nedavno, no bilo je to prije ovih zahlađenja. isto mi je tako tako. tekstura je na prvu fina, jedna od onih kakve volim, no nakon što se upije, preslabo je to. nema nikakve konkretne sastojke za anti-age njegu, samo one za hidrataciju, a i oni su nekako bazični te nisu dovoljni za suhu i/li zahtjevniju kožu. o nekom utjecaju na podočnjake i bore nema ni govora. uglavnom, još jedan proizvod za nezahtjevnu kožu u toplijem periodu godine. ambalaža je s druge strane kriminalna jer na mom primjerku pipeta nije funkcionirala nakon par korištenja. tekstura je ili pregusta za pipetu ili prolazi zrak negdje. ne bih opet kupila ni preporučila osim možda nekome u nježnim dvadesetima u proljeće.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:00   #6942
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja sam ga potrošila nedavno, no bilo je to prije ovih zahlađenja. isto mi je tako tako. tekstura je na prvu fina, jedna od onih kakve volim, no nakon što se upije, preslabo je to. nema nikakve konkretne sastojke za anti-age njegu, samo one za hidrataciju, a i oni su nekako bazični te nisu dovoljni za suhu i/li zahtjevniju kožu. o nekom utjecaju na podočnjake i bore nema ni govora. uglavnom, još jedan proizvod za nezahtjevnu kožu u toplijem periodu godine. ambalaža je s druge strane kriminalna jer na mom primjerku pipeta nije funkcionirala nakon par korištenja. tekstura je ili pregusta za pipetu ili prolazi zrak negdje. ne bih opet kupila ni preporučila osim možda nekome u nježnim dvadesetima u proljeće.
hvala ti na odgovoru.
ma meni je to bas jako lose zasad - cak mi nema ni h od hidratacije, bas naprotiv, nakon sto se upije, isusi mi kozu dramaticno
doduse, u zadnje vrijeme sam navikla na ulja pa mi je mozda ovo prevelika razlika i zato me neugodno iznenadilo
probam jos dan-dva i onda pa-pa ako ne valja.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:51   #6943
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
hvala ti na odgovoru.
ma meni je to bas jako lose zasad - cak mi nema ni h od hidratacije, bas naprotiv, nakon sto se upije, isusi mi kozu dramaticno
doduse, u zadnje vrijeme sam navikla na ulja pa mi je mozda ovo prevelika razlika i zato me neugodno iznenadilo
probam jos dan-dva i onda pa-pa ako ne valja.
Probaj u nju dodati kap ulja prije nanošenja.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:22   #6944
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Probaj u nju dodati kap ulja prije nanošenja.
a unutra kao ima ulja smilja i pise da se stavlja direkt na kozu pa nakon toga ide krema.
zato sam ja nakon tog cuda stavila kremu pa onda jos i ulje jer me sve zivo zatezalo.
ne svidja mi se uopce ni u jednoj od tih kombinacija.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:04   #6945
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a unutra kao ima ulja smilja i pise da se stavlja direkt na kozu pa nakon toga ide krema.
zato sam ja nakon tog cuda stavila kremu pa onda jos i ulje jer me sve zivo zatezalo.
ne svidja mi se uopce ni u jednoj od tih kombinacija.
Pa ja bi prije nego bacim dodala neko ulje koje ti odgovara pa probala.Ja sam sva suha i često mi pomogne dodavanje ulja i u kreme i u puder.Ako sa kap-dvije ulja dodatih u njega i dalje ne bude valjao onda baci.Ne znam koliko ulja ima u sebi ako je tako slabo hranjivo.
Ja bi u to dodala ulje kave
Danas ću probati napraviti kremu sa tim uljem za okoloočno jer mi se ulje teško upija pa mi je to problem malo ujutro prije šminke.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:07   #6946
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa ja bi prije nego bacim dodala neko ulje koje ti odgovara pa probala.Ja sam sva suha i često mi pomogne dodavanje ulja i u kreme i u puder.Ako sa kap-dvije ulja dodatih u njega i dalje ne bude valjao onda baci.Ne znam koliko ulja ima u sebi ako je tako slabo hranjivo.
Ja bi u to dodala ulje kave
Danas ću probati napraviti kremu sa tim uljem za okoloočno jer mi se ulje teško upija pa mi je to problem malo ujutro prije šminke.
necu baciti, nego proslijediti.
probat cu jos dan-dva pa ako mi se ne svidi, baj baj.
definitivno mogu reci da mi je nikel toootalno bezvezan brend. steta. jer zvuci dobro u teoriji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:10   #6947
Pozdrav;
Da ne lutam ovom temom jer stvarno ima jako puno stranica, molila bih preporuku za kremu oko očiju za jako suhu kožu, treba biti i hidratantna i hranjiva, a opet ne preteška ( pokušala sam sa prirodnim pripravcima na bazi maslaca i ulja, ali sve to mi je preteško na koži ), da ne bude skuplja od 120 kn. Hvala.
aposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:28   #6948
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a unutra kao ima ulja smilja i pise da se stavlja direkt na kozu pa nakon toga ide krema.
zato sam ja nakon tog cuda stavila kremu pa onda jos i ulje jer me sve zivo zatezalo.
ne svidja mi se uopce ni u jednoj od tih kombinacija.
na samom dnu sastojaka je eterično ulje smilja te ono zapravo i nema neka svojstva u smislu njege, iako su vjerojatno na njega mislili kad su naveli da djeluje na bore, no količina je toliko mala da je zanemariva za bilo što osim očito marketinške fore.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:16   #6949
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ja sam ga potrošila nedavno, no bilo je to prije ovih zahlađenja. isto mi je tako tako. tekstura je na prvu fina, jedna od onih kakve volim, no nakon što se upije, preslabo je to. nema nikakve konkretne sastojke za anti-age njegu, samo one za hidrataciju, a i oni su nekako bazični te nisu dovoljni za suhu i/li zahtjevniju kožu. o nekom utjecaju na podočnjake i bore nema ni govora. uglavnom, još jedan proizvod za nezahtjevnu kožu u toplijem periodu godine. ambalaža je s druge strane kriminalna jer na mom primjerku pipeta nije funkcionirala nakon par korištenja. tekstura je ili pregusta za pipetu ili prolazi zrak negdje. ne bih opet kupila ni preporučila osim možda nekome u nježnim dvadesetima u proljeće.
Otprilike isto i kod mene, s tim da bih ja napomenula da mi je bila ok na +35. Sve prije i kasnije je njaaah. i još jedna stvar od Nikela koja je tako... ne znam što bih rekla. Kao 79kn nije puno, ali i je ako ne služi svrsi. I svaki put se pitam na osnovu čeka su dobili one silne medalje za svoje proizvode kad meni od puuuno toga probanog niti jedan proizvod nije dobar. Ali valjda nekome je.Možda zbilja curkama + 20 god. ali onda ih ne mogu reklamirati kao anti age, jer to nisu.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:10   #6950
Bug jesi ti pisala o nekoj Afroditinoj okoloočnoj da je dobra protiv podočnjaka?

Danas sam uzela neku Hydra patch al mislim da sam fulala, pa bi ju išla zamijeniti
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:54   #6951
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Javljam se sa potpunim dojmom Ziaje Goat Milk kreme za područje oko očiju. Koristim ju cca 2 mjeseca i više manje sam ju uredno svaku noć prije spavanja koristila i ponekad tjekom dana ako sam primjetila da mi je koža ispod očiju suha i umorna. Sitne borice koje sam imala su manje i "glađe", a koža mi je mekša, te mi se u ovo jesensko vrijeme dogodilo možda 2-3 puta da sam imala problema sa suhim "komadima" kože ispod oka (inaće imam problema sa time da svaku jesen ispod oba oka mi se napravi kao neki suhi lišaj koji niti jedna krema koliko je god stavljam ne rješi i tako već par godina), što je super jer je to sve skupa trajalo 10 dana max. a inaće mi to traje po 2-3 mjeseca. Nisam primjetila nikakvu diskoloraciju niti jače podočnjake ili plavilo/zelenilo.

Jedino bih napomenula da ja jesam mlađa osoba i da nisam sigurna da bi ova krema isto ovako djelovala na nekome tko je +30. Sve ostalo po meni je i zadovoljna sam sa kremom i mislim da je ko' stvorena za mlađe dame koje žele malo bolje hidratizirati područje oko očiju i zagladiti prve naznake bora smijalica ili slično.
svaki put kad vidim ovo u drogerijama, razmišljam jel valja ili ne. Tenks

Jel netko probao BioBaza New Age Mimos gel za područje oko očiju?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:26   #6952
Hvala nekome tko je napisao za Afrodita masku za okoloočno područje! Znači za 10 kn fenomenalno Imala sam dosta isušeno područje ispod očiju i sad je mekano i fino. O nekavim drugim učincima (tipa da smanjuje podbuhlost ili posvjetljuje) ne bih znala jer podbuhla nisam bas, a na tamne podočnjake mislim da nema baš nekog preparata koji djeluje. Bitno da mi fino nahrani i za to je Mrvicu stavljam svaku večer/ jutro već nekih 10 dana i tek sam na polovici prve vrećice.
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 06:25   #6953
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Bug jesi ti pisala o nekoj Afroditinoj okoloočnoj da je dobra protiv podočnjaka?

Danas sam uzela neku Hydra patch al mislim da sam fulala, pa bi ju išla zamijeniti
ne ne.....ja i Afrodita nikako
srećom kod mene samo sitne bore, podočnjake nemam

moja ljubav je: Bobbi Brown EXTRA Eye Repair Cream
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:07   #6954
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Otprilike isto i kod mene, s tim da bih ja napomenula da mi je bila ok na +35. Sve prije i kasnije je njaaah. i još jedna stvar od Nikela koja je tako... ne znam što bih rekla. Kao 79kn nije puno, ali i je ako ne služi svrsi. I svaki put se pitam na osnovu čeka su dobili one silne medalje za svoje proizvode kad meni od puuuno toga probanog niti jedan proizvod nije dobar. Ali valjda nekome je.Možda zbilja curkama + 20 god. ali onda ih ne mogu reklamirati kao anti age, jer to nisu.
bas to.
jel moguce da su stvarno dobili sve te "medalje" ili je to neka patka.
svaki put ne mogu doci k sebi kako je neki njihov proizvod u praksi los, a kakti osvojio neku prvu nagradu...u necemu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 06:12   #6955
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
bas to.
jel moguce da su stvarno dobili sve te "medalje" ili je to neka patka.
svaki put ne mogu doci k sebi kako je neki njihov proizvod u praksi los, a kakti osvojio neku prvu nagradu...u necemu.
ne budite naivne
''medalje''
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 06:39   #6956
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ne budite naivne
''medalje''
pa mislim da tako nesto ne bi smjeli fejkati na sva zvona.
ili smiju...?
nema neke kontrole za te tvrdnje koje si okace na svaku ambalazu?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:24   #6957
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
svaki put kad vidim ovo u drogerijama, razmišljam jel valja ili ne. Tenks

Jel netko probao BioBaza New Age Mimos gel za područje oko očiju?
ja sam probala i ne bih preporučila to je obični gel koji malo umiri kožu odmah nakon nanošenja u smislu da radi cooling efekt po pitanju natečenosti zbog aloe vere i kofeina i to je sve. po pitanju njege nula bodova i još brzo ispari jer nema neke konkretne sastojke. radije probaj ovu dolje spominjanu afrodita masku


Quote:
lilAngel kaže: Pogledaj post
Hvala nekome tko je napisao za Afrodita masku za okoloočno područje! Znači za 10 kn fenomenalno Imala sam dosta isušeno područje ispod očiju i sad je mekano i fino. O nekavim drugim učincima (tipa da smanjuje podbuhlost ili posvjetljuje) ne bih znala jer podbuhla nisam bas, a na tamne podočnjake mislim da nema baš nekog preparata koji djeluje. Bitno da mi fino nahrani i za to je Mrvicu stavljam svaku večer/ jutro već nekih 10 dana i tek sam na polovici prve vrećice.
meni je isto dobra ova maska, ali više po pitanju umirivanja i smanjivanja natečenosti, čak i njeguje solidno. na podočnjake naravno ništa ne djeluje. opet, to je maska i nije ni predviđena za njegu preko dana pa eto
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:19   #6958
Vichy Slow age eye

U potrazi sam za novom okoloočnom kremom. Za Vichy slow age kremu za lice imam samo riječi hvale, no gore navedenu nisam probala. Jeste li ju isprobale?
Giorgiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:52   #6959
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Bug jesi ti pisala o nekoj Afroditinoj okoloočnoj da je dobra protiv podočnjaka?

Danas sam uzela neku Hydra patch al mislim da sam fulala, pa bi ju išla zamijeniti
ja imam tu hydra patch i mogu ti reci da meni solidno smanji podocnjake. doduse, ja nemam s njima nekih velikih problema, ali vidim da djeluje. i fino i brzo se upije, skroz mi je dobra. uzela sam je dok sam cekala da mi dodje BB i nisam pozalila.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:22   #6960
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja imam tu hydra patch i mogu ti reci da meni solidno smanji podocnjake. doduse, ja nemam s njima nekih velikih problema, ali vidim da djeluje. i fino i brzo se upije, skroz mi je dobra. uzela sam je dok sam cekala da mi dodje BB i nisam pozalila.
Gdje si narucila BB? Uskoro ce mi rockas pa je mozda i vrijeme za probu u skladu s godinama. iako bas jako lajkam clinique aae rich

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.