Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 17:56   #5601
pa pošalji zahtjev poštom i stavi prioritetno i stigne za jedan dan. sad koliko treba carini da ti izda taj eori broj, ne znam. možda nemaju puno posla pa ti brzo obrade zahtjev
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:59   #5602
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pa pošalji zahtjev poštom i stavi prioritetno i stigne za jedan dan. sad koliko treba carini da ti izda taj eori broj, ne znam. možda nemaju puno posla pa ti brzo obrade zahtjev
Nazivao sam carinu skoro cijelo radno vrijeme i nisam ih mogao dobit. Mislim da bi prije dobio KGK na telefon. Zvao i DHL da mi smanje ležarinu, ako je ikako moguće. No, nisu bili fleksibilni. U carinskim formularima piše da se čeka nekoliko dana na EORI, pa ne mogu dopustiti da mi pet dana roba leži i da platim 250kn ležarine.

Osim moje gluposti i greške, u ovom slučaju mi još najbizarnije djeluje to što bratić koji je duće vrijeme u Carini nije znao reči što da radim. Pa ne znam... k'o da pitaš nešto električara o strui, a on ti kaže da se prvi put sreče s tim što ga šitaš.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:27   #5603
nisam skužila da ti je paket već stigao. mislila sam da si ga naručio i da se unaprijed raspituješ za eori
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:24   #5604
Jedno pitanje...
Danas sam se registrirala na iHerb i narucila jedan proizvod,ptt mi dodje oko 24kn,e sad me zanima da li se moze naruciti npr 2,3 proizvoda za tu ptt? Ili samo jedan i za svaki placat svoju ptt?
I jos nesto...kada dodje paket na adresu da li se mora jos sta placat postaru/dostavljacu?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:27   #5605
Porastom tezine raste i postarina, koju mozes smanjiti ubacivanjem shipping saver proizvoda, cak moze ispast i 0 kn. Ne moras vise nista extra placat.
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:35   #5606
Quote:
drnitro kaže: Pogledaj post
Porastom tezine raste i postarina, koju mozes smanjiti ubacivanjem shipping saver proizvoda, cak moze ispast i 0 kn. Ne moras vise nista extra placat.
a kako to ide?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:15   #5607
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a kako to ide?
Za paket gledaj da ti ne pređe 160kn (subtotal). Sto se tice shipping saver proizvoda, ako gledas iherb u browseru onda lijevo kad se izlistaju trazeni proizvodi pri vrhu imas shipping saver opciju (stavis kvacicu i izlista ti samo ss proizvode), ako gledas preko aplikacije onda imas pod refine/filter/shipping saver. Sto je skuplji ss proizvod to ti vise spusti trenutnu postarinu.
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:51   #5608
Društvo pozdrav!

Obzirom da dosad nisam naručio pakete vrijednosti preko 160 kn (općenito nisam previše puta naručio), nisam siguran što se događa.

Naime, vidim trackingom da je u nedjelju (prije 5 dana) paket stigao u "Arrival in Destination Country
ned, studeni 12, 2017 at 13:16
ZAGREB, HR".

Ali ništa se ne događa od tada, 5 radnih dana prošlo... Je li to uobičajeno, što mi je činiti dalje?
vex007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:17   #5609
Quote:
vex007 kaže: Pogledaj post
Društvo pozdrav!

Obzirom da dosad nisam naručio pakete vrijednosti preko 160 kn (općenito nisam previše puta naručio), nisam siguran što se događa.

Naime, vidim trackingom da je u nedjelju (prije 5 dana) paket stigao u "Arrival in Destination Country
ned, studeni 12, 2017 at 13:16
ZAGREB, HR".

Ali ništa se ne događa od tada, 5 radnih dana prošlo... Je li to uobičajeno, što mi je činiti dalje?
Pa zapravo i je. Meni je paket došao u Zg 3.11., a meni je poštar ostavio papirić tek točno tjedan dana kasnije, sljedeći petak. U Zagrebu sam.
Ništa čudno s našom poštom. Doslovno sve brže dođe iz tunguzije do hrvatske nego po hrvatskoj.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:57   #5610
Ali ja bi svejedno odšetala do svoje pošte i pitala. Tako sam ja "nabasala" na svoj paket, sasvim slučajno, kad sam išla s papirićem po drugi paket
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:48   #5611
Zna netko da li na iHerbu ima za kupit prazne kapsule,znaci one plastike,cahurice kako ih vec tko zove?
Trazila sam ali ne mogu naci
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:50   #5612
https://hr.iherb.com/c/empty-capsules
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:50   #5613
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Zna netko da li na iHerbu ima za kupit prazne kapsule,znaci one plastike,cahurice kako ih vec tko zove?

Trazila sam ali ne mogu naci


Ima, trazi empty pill capsules.
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:02   #5614
Hvala nasla,e sad pise mi ptt 24kn ili 130kn ili 294kn ,manja od 24kn znaci ne moze biti?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:03   #5615
Moze ak ubacis neki shipping saver proizvod extra
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:06   #5616
Quote:
drnitro kaže: Pogledaj post
Moze ak ubacis neki shipping saver proizvod extra
kad ne znam sta?
Mislila sam i ovo npr uzet jel to ss?
https://hr.iherb.com/pr/Carlson-Labs-Empty-Vegetarian-
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 01:06   #5617
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kad ne znam sta?
Mislila sam i ovo npr uzet jel to ss?
https://hr.iherb.com/pr/Carlson-Labs-Empty-Vegetarian-
Ako je onda ti ispod proizvoda piše Shipping Saver
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:17   #5618
Happines, jučer sam radila narudžbu i tvoj kod mi nije prošao, stvarno ne znam zašto. Provjeri što bi moglo biti, da ti ne štekaju rewardsi.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:13   #5619
Ovaj vikend je 15%off na NowFoods proizvode!
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:56   #5620
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Happines, jučer sam radila narudžbu i tvoj kod mi nije prošao, stvarno ne znam zašto. Provjeri što bi moglo biti, da ti ne štekaju rewardsi.
Ne znam, kod mene je sve ok. Možda je to bilo nešto generalno jer sada daju duplo, 10% dobila sam na e-mail:

"Starting Monday, November 20th at 10 a.m. PST, and through the end of November, iHerb is offering DOUBLE Rewards discount + DOUBLE commission! ....."
happines is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.