Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 11:44   #621
Bilo je sniženje baš poklon paketa i moglo ih se po niskim cijenama uzeti.
Samo.....ne sjećam se jel bilo prije ili poslije Božića.

Mislim da je ipak bilo prije Božića.
BBC drama is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:49   #622
Stvarno ne znam dal ih ponize prije Božića, no znam da ih ja uredno maksimalno snižene kupujem tek iz Nove godine. Znaju se povlačit sve do veljače.

Je li to zato što ih tek tada snize ili sam ja tek ona motivirana za kupovinu ne znam više.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:24   #623
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Je, bilo je 100 % jer sam ja kupovala, ne bas pred sam Bozic nego malo ranije, mozda oko 15. otprilike
tako nekako. bio je popust od 30% na sve poklon pakete jedan vikend oko sredine prosinca. znam jer sam uzela par komada i onaj promašaj od seta mala od lavande koji još nisam zaboravila
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:27   #624
bio je sigurno popust i prije božića na poklon pakete
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:28   #625
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
tako nekako. bio je popust od 30% na sve poklon pakete jedan vikend oko sredine prosinca. znam jer sam uzela par komada i onaj promašaj od seta mala od lavande koji još nisam zaboravila
Tako se i ja sjecam, samo sam ja kupila divne setove pa pamtim po dobrom
Uglavnom bili su i prosle i pretprosle godine 30% off prije Bozica. Pretprosle godine smo ih kombinirali s darivanjem.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:24   #626
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Tako se i ja sjecam, samo sam ja kupila divne setove pa pamtim po dobrom
Uglavnom bili su i prosle i pretprosle godine 30% off prije Bozica. Pretprosle godine smo ih kombinirali s darivanjem.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
S kojim setom (setovima) si bila zadovoljna?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:31   #627
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
S kojim setom (setovima) si bila zadovoljna?
Uzela sam palmolive mak i iris i nuxe parfem i tusiralicu za sebe. Jos sam ih dosta uzela za poklone, tako sam vecinu darova i rjesila za obitelj.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:33   #628
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Uzela sam palmolive mak i iris i nuxe parfem i tusiralicu za sebe. Jos sam ih dosta uzela za poklone, tako sam vecinu darova i rjesila za obitelj.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Hvala.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:13   #629
I meni je divan taj palmolive set, tek sam ga neki dan otvorila, mak je predivan, iris jos nisam probala
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:16   #630
Bilo je setova lani, znam, ja sam uzela jedan muški i jedan ženski kolegici koja baš ima rođendan 1.1....

Nego koji su to teen setovi u Mülleru i koja im je cijena... ja upravo takav trebam za nećakinju....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:32   #631
Mene mame ti poklon setovi, ali rekoh strpiti ću se do tog popusta, ionako moram trošiti zalihe, jer nemem kamo sa tim svim silnim bočicama. Ja sam si prošle godine izela set Himalya kremica za lice dnevnu i noćnu i s tim da su bile oko 55 kn na akciji u 5 mj, i još ako se uzme onaj sveukupni -15 na cijeli iznos računa se stvarno isplati.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:34   #632
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Uzela sam palmolive mak i iris i nuxe parfem i tusiralicu za sebe. Jos sam ih dosta uzela za poklone, tako sam vecinu darova i rjesila za obitelj.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Pozdrav. Kakva je trajnost Nuxe parfema?
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:17   #633
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
I meni je divan taj palmolive set, tek sam ga neki dan otvorila, mak je predivan, iris jos nisam probala
Meni je isto mak favorit, jedan sam dobila i potrosila pa sam kad je bio popust otisla po jos jedan set za backup
Quote:
Eydis kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kakva je trajnost Nuxe parfema?
Meni traje dok ga ne izribam sa sebe a na odjeci dok se ne opere. Ultra trajan a nije zagusljiv i napadan.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:08   #634
DM #3

Jel tko kupovao Bocassy serum u zadnje vrijeme? Kupila sam ga u dm-u danas (nakon dugo vremena sto ga nisam koristila) i kad ga tek istisnem ima mi neki cudan, skoro kao uzegli miris. Bio je snizen na 129 kn, no rok trajanja kaze 2019. Sutra ga idem vratit i to mi bas ide na zivce sad grrrr

Usput, tek sam danas skuzila da nema vise -25% na proizvod po izboru. Prvo su digli broj bodova koji je potreban, a sad ukinuli skroz (dobro ne bas sad, ali ja sam tek sad skontala), no comment. Bila sam veliki fan dm-a, ali im bas opada rejting pod zadnje.

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:41   #635
Mozda je vama ovo topla voda, ali ja nisam imala pojma, pa ako jos netko ne zna - sa bodovima se moze ici u minus.
Spetljala sam nesto s bodovima, nesto sam skinula preko aplikacije, pa sam jos iskoristila i na blagajni... uglavnom, gledam danas i u minusu sam 63 boda.
Da sam to znala ranije bi mozda iskoristila bodove za neki popust, ali ako nisam imala dosta bodova, nisam se ni osvrtala na ponude.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:53   #636
Da li Afrodita ima kakvu promociju u DM?
Vidjela sam da je cura prije mene dobila Afroditine ampule na kasi,blagajnica izvadila ispod kase,pretpostavljam uz kupnju Afroditinih proizvoda,ali ne vidim nigdje kakva je tocno akcija?! Postoji li kakav iznos kupnje

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:25   #637
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Mozda je vama ovo topla voda, ali ja nisam imala pojma, pa ako jos netko ne zna - sa bodovima se moze ici u minus.
Spetljala sam nesto s bodovima, nesto sam skinula preko aplikacije, pa sam jos iskoristila i na blagajni... uglavnom, gledam danas i u minusu sam 63 boda.
Da sam to znala ranije bi mozda iskoristila bodove za neki popust, ali ako nisam imala dosta bodova, nisam se ni osvrtala na ponude.
Moze se ici do -100.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:19   #638
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post

Usput, tek sam danas skuzila da nema vise -25% na proizvod po izboru. Prvo su digli broj bodova koji je potreban, a sad ukinuli skroz (dobro ne bas sad, ali ja sam tek sad skontala), no comment. Bila sam veliki fan dm-a, ali im bas opada rejting pod zadnje.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ovo sam upravo shvatila

užas

imala sam planoveeee
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:31   #639
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li Afrodita ima kakvu promociju u DM?
Vidjela sam da je cura prije mene dobila Afroditine ampule na kasi,blagajnica izvadila ispod kase,pretpostavljam uz kupnju Afroditinih proizvoda,ali ne vidim nigdje kakva je tocno akcija?! Postoji li kakav iznos kupnje

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Uz kupnju bilo kojeg proizvoda za lice osim maski, dobiju se Afrodita ampule. Do 30.11. Kod proizvoda za lice visi letak
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:46   #640
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Uz kupnju bilo kojeg proizvoda za lice osim maski, dobiju se Afrodita ampule. Do 30.11. Kod proizvoda za lice visi letak
Aaaaa,ja se vratila i gledala,ali nisam nikakav letak uocila,hvala

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.