Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 20:02   #1741
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
da,besplatno je na poštu ako je narudžba 100 i više kuna
Ako je manja od 100 kn (na poštu) plaća se naknada od 17 kn
a koliko se ceka narudzba da stigne na postu?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:23   #1742
tri-četiri radna dana.
kad naručim, npr na ponedjeljak ili utorak, stigne do vikenda, no narudžbe od srijede najčešće stignu u sljedećem tjednu, u ponedjeljak ili utorak.
čbelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:18   #1743
Hm... naručila sam danas i doći će u srijedu... ako naručim u petak isto je (znači to bi bilo 3 radna dana)... ako naručim u utorak dođe u petak... to su mi inače najčešći dani kad naručujem.... a mislim da je kod svih pošta isto...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:40   #1744
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a koliko se ceka narudzba da stigne na postu?
3 radna dana
ovdje ti sve piše https://www.avon.hr/REPSuite/orderDeliveryDetails.page
s tim da su ovi datumi dostave u stvari za kućnu dostavu, za dostavu na poštu dolazi dan kasnije.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:11   #1745
Hvala na odg.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:19   #1746
Da li u K17 ima True hidrokolor ruževa i koja im je cijena?
Freyja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:29   #1747
Quote:
Freyja kaže: Pogledaj post
Da li u K17 ima True hidrokolor ruževa i koja im je cijena?
Ima... 25,90kn
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:50   #1748
Lilarose, moze li se jos uvijek kupiti mega effects maskara, ne vidim ju u katalogu?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:58   #1749
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Lilarose, moze li se jos uvijek kupiti mega effects maskara, ne vidim ju u katalogu?
Ja je vidim na neto ponudi u sljedećoj kampanji (17).... 31,90kn
Doduše, samo piše nijansa Brown black
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:13   #1750
Na mojoj pise blackest black
Javi ako se nekad pojavi u katalogu, kupujem odmah
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:58   #1751
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Na mojoj pise blackest black
Javi ako se nekad pojavi u katalogu, kupujem odmah
Može
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 21:00   #1752
Znači fali mi 20 kn do najvećeg popusta i taman mi jedan neisporučen proizvod iz C15 iznosi toliko. Ja pustim narudžbu od 930kn, uračuna mi se i to neisporučeno i sve skupa dakle ima 950kn - ne dobijem popust od 25%. Pa mamu vam. -.-
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:54   #1753
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Znači fali mi 20 kn do najvećeg popusta i taman mi jedan neisporučen proizvod iz C15 iznosi toliko. Ja pustim narudžbu od 930kn, uračuna mi se i to neisporučeno i sve skupa dakle ima 950kn - ne dobijem popust od 25%. Pa mamu vam. -.-
iznos toga proizvoda ti je bio uračunat u narudžbu C15 bez obzira što tada nije isporučen, oduvijek je u Avonu tako.
šteta da ti je izmakao popust zbog tih 20 kn
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:08   #1754
Ja sam se počastila za Božić i naručila kupku od jabuke i cimeta. Je li tko probao?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:36   #1755
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
iznos toga proizvoda ti je bio uračunat u narudžbu C15 bez obzira što tada nije isporučen, oduvijek je u Avonu tako.
šteta da ti je izmakao popust zbog tih 20 kn
Nije, bogami. Nisu mi uračunali tih 20kn tada. Na samom dnu računa mi je bio taj proizvod i nije pisao iznos kraj njega niti išta. A i u opisu žutog semafora piše da se proizvod uračunava tek onda kada ga isporuče ili tako nešto. Uglavnom, nije bio sto posto. Malo glupo. Mislim, nije da sam puno izgubila (40-ak kn), no dobro. Evo, sada i to znam - na teži način.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:08   #1756
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Nije, bogami. Nisu mi uračunali tih 20kn tada. Na samom dnu računa mi je bio taj proizvod i nije pisao iznos kraj njega niti išta. A i u opisu žutog semafora piše da se proizvod uračunava tek onda kada ga isporuče ili tako nešto. Uglavnom, nije bio sto posto. Malo glupo. Mislim, nije da sam puno izgubila (40-ak kn), no dobro. Evo, sada i to znam - na teži način.
nisam rekla da su ti to knjižili na račun već u narudžbu (kak da to objasnim)
pogledaj na svojoj avon stranici kada se ulogiraš bruto iznos narudžbe kad si naručila taj proizvod u K15 i vidjet ćeš da je taj proizvod pribrojen iznosu.
U K16 ti je taj proizvod na računu i taj iznos od 20 kn, ali na avon stranici ti taj iznos nije pribrojen što je i u redu...
Znači, iznos računa u K16 na uplatnici ti je sada veći (za iznos tog proizvoda) od bruto iznosa koji stoji na avon stranici
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:14   #1757
Puder u prahu

Da li je netko koristio mineralni puder u prahu (str.184 u tekućem katalogu)? Kakve su nijanse? Ili je pak bolje uzeti Mark Magix HD puder u prahu? (trenutno na str.189)
Avon Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:04   #1758
Je li neko naručio lampu za čitanje? Kakva je?
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:29   #1759
zašto mi ne prihvaća šifru iz fokusa za mark mineral crush lak za nokte u nijansi topaz
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:35   #1760
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
zašto mi ne prihvaća šifru iz fokusa za mark mineral crush lak za nokte u nijansi topaz
"Proizvod se ne može više naručiti jer je rasprodan.....
za određene proizvode koji su do iscrpljenja zaliha (kao ovaj, premda tako nije navedeno u Fokusu) ne bude sivi kružić već tako piše..." veli teta iz Avona
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.