Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 22:34   #41
kaj je najbolje ja sam tog lika pocela slusat tamo 2001, ponekad mi pasu ti latino slageri za usi pa mi je bas paso njegov glas i ta romantic muzika, totalno smjesno da sad 16 godina poslje se toliko proslavio bas taj lik za kojeg sam misla da sam ja u HRV znam

prvu sam cula Imaginame sin ti, mi sueno

sad skuzila da sam tu vec komentirala

inace sumnjam da ce taj vise imat hitove to je onako jedan hit i zaboravit ce ekipa na njega ovako izvan latino okvira,on je vise slager pjevac a i boli ga dupe, latinosa ima pun kuki a tamo je vec 20 godina poznat para mu nece falit
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 12:59   #42
26.11. u Areni
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:08   #43
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
26.11. u Areni
mess....očekujem fijasko

EDIT samo donje tribine u prodaji...vidim da je do sada prodao 2 karte
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:18   #44


Čak je najavljen kao: Luis Fonsi - DESPACITO!

http://www.zagrebarena.hr/default.as...18&godina=2017
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:46   #45
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
mess....očekujem fijasko

EDIT samo donje tribine u prodaji...vidim da je do sada prodao 2 karte
Hrvatska još spava.

To će se ulaznice dijelit po radio postajama, špoing centrima i sl.


Samo ne kužim logiku naših promotora... dopeljat će lika koji ima 1 pjesmu, bukirat mu arenu i stavit samo pola dvorane u prodaju da bi na kraju prodali još manje ali zato ne žele dopeljat nekog većeg koji će im vratiti uloženo
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:25   #46
Despasito prodao oko 120 karata na tribinama do sada (70 od tih 120 su vjerojatno neke sponzorske - radio nagradne igre...jer se vidi da je jedan dio u komadu prodan)...i kutovi donjih tribina su snizeni na 185kn
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:26   #47
Jel ides?
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:42   #48
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
kaj je najbolje ja sam tog lika pocela slusat tamo 2001, ponekad mi pasu ti latino slageri za usi pa mi je bas paso njegov glas i ta romantic muzika, totalno smjesno da sad 16 godina poslje se toliko proslavio bas taj lik za kojeg sam misla da sam ja u HRV znamt
Bezveze saltam forum u dosadi, ćao x
enihau, meni je pretreš ova situacija sa Desprcitom, ima šesto miljona boljih tih regeton pjesmuljaka od te. A Fonsi sam ima prekrasnih tih starih pjesama, divno pjeva, sve baladne su mu redom prekrasne. Aqui estoy yo sa Bisbalom i jos onom nekom dvojicom je bas ono stvarčina
Da dolazi prije 5 godina u neku manju dvoranicu, ja bi to odma isla gledat. Ovako ga se smatra one-hit wonderom (mislim tu kod nas, van latino podrucja), a lik ima karijeru iza sebe. Šteta.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:00   #49
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Bezveze saltam forum u dosadi, ćao x
enihau, meni je pretreš ova situacija sa Desprcitom, ima šesto miljona boljih tih regeton pjesmuljaka od te. A Fonsi sam ima prekrasnih tih starih pjesama, divno pjeva, sve baladne su mu redom prekrasne. Aqui estoy yo sa Bisbalom i jos onom nekom dvojicom je bas ono stvarčina
Da dolazi prije 5 godina u neku manju dvoranicu, ja bi to odma isla gledat. Ovako ga se smatra one-hit wonderom (mislim tu kod nas, van latino podrucja), a lik ima karijeru iza sebe. Šteta.
Potpisujem sve sto si rekla!
Meni je osobno njegova Elige me jedna od top top.. izmedju ostalih..
Ovo je jedina prilika da ga ikada čujem uživo, tako da je karta vec u džepu i nadam se da se nece otkazati koncert
Despacito što se mene tiče ne mora niti pjevati, ali evo, Despacito ga je doveo u RH što ni u najluđim snovima ne bi rekla prije 10 godina
Dagmar1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 03:50   #50
Luis je izbacio duet sa Demi Lovato...meni se sviđa,pjesma je pjevljiva i zarazna
LINK
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 06:36   #51
17M u 20ak sati, Demi sleja u 2017

Previse sleja izgledom (iako se malo udebljala) ... u spotu mi previse kopira Rihannu iz WT


Pjesma mi zvuci kao i svaka druga latino jeftina cajka
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:04   #52
pjesma nije zarazna ko Despacito ali je skroz dobra za ove hladne dane
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:20   #53
Fonsi nova Grecova omiljena rec, malopre je zvao Boza "Hey Fonsi"
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:44   #54
sneč
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:20   #55
Poot želi biti Rihanna u Wild Thoughts
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:10   #56
Gori pjesma!
A Fonsi me može jebat u pičku! Prezgodan!
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:58   #57
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Gori pjesma!
A Fonsi me može jebat u pičku! Prezgodan!
Sneć
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:03   #58
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:54   #59
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
A Fonsi me može jebat u pičku! Prezgodan!
Stvarno sam razočarana
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 01:07   #60
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Gori pjesma!
A Fonsi me može jebat u pičku! Prezgodan!
pa jel ovo najjači komentar ikad
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.