Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 11:42   #4241
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
mama je prije koristila ovaj gel za noge zbog oticanja i bila je zadovoljna. a o neutregena plavoj teglici sam već sve rekla koristim taj bazam od vrata do pete. zimi je neizbježan za ruke jer ih koliko toliko oporavi preko noći. meni su kreme uglavnom preslabe kad krenu nižu temperature.
Ja sam presretna s ova dva proizvida,ne znam šta mi više odgovara ..ja sam ga korsitila za tijelo samo,ali danas idem po novu teglicu jer je ova pri kraju skroz

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:33   #4242
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
http://online.aktival.hr/proizvod/346/venoval-gel
Ovaj gel za noge je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme kupila i već 3 tubu trošim,stojim dugo na nogama i zglobovi mi svaki dan budu natekli..prvi put kad sam se namazala s tom kremom legla sam spavat par sati i probudila se,nisam mogla vjerovati da mi se kosti na zglobovima vide!Oduševljenja sam s njome..bila sam kupila i onaj sprej za noge što je neko hvalio,ali mi nije ništa pomogao..
Druga stvar koja me oduševila je neutrogena balzam u plavoj teglici,bio mi je super za tijelo,ali ovih dana me bura stukla,ruke su mi danima bile crvene,hrapave,krvave..nema s čime nisam mazala,doslovno mi je došlo par puta da plačem koliko me ruke bole i sinoć reko idem ovo probat i namažem se kad ono jutros ruke mekše,finije pa sam ju ponjela na posao i stalno se mazuckam

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
kamo ima ovo za kupiti?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:57   #4243
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
kamo ima ovo za kupiti?
Ljekarne

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:59   #4244
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
Ljekarne

Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk
hvala!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:14   #4245
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
kamo ima ovo za kupiti?
Ja ga kupim u farmaciji,a mislim da bi trebao biti u svakoj ljekarni ..samo se sad zove vival ja mislim,ali pokaži im sliku,tako sam i ja..sve je isto samo je naziv sad drugačiji..i mene taj gel jaaako hladi pa kad se upije sva se ušuškam pod deku i jorgan haha..

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:41   #4246
Koja je cijena?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:49   #4247
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Ja ga kupim u farmaciji,a mislim da bi trebao biti u svakoj ljekarni ..samo se sad zove vival ja mislim,ali pokaži im sliku,tako sam i ja..sve je isto samo je naziv sad drugačiji..i mene taj gel jaaako hladi pa kad se upije sva se ušuškam pod deku i jorgan haha..

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
točno tako i sebe vidim kad je se dokopam. mazanje, upijanje, deka i hrkenzi
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:20   #4248
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Koja je cijena?
54 kn sad sam se sjetila da sam to zaboravila napisati
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
točno tako i sebe vidim kad je se dokopam. mazanje, upijanje, deka i hrkenzi
Veval se zove,al samo sliku pokaži,znat će teta u ljekarni ..meni je čak i ljetos bilo malo hladno od nje,a tek sad ..ja sam se oduševila s njom,nadam se da će i vama biti dobra,čak sam ju svojoj doktorici i med. sestri preporučila

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:29   #4249
meni je pogotovo bitno da nakon sati i sati vožnje vrlo često u kombinaciji s puno stajanja na nogama, kad ću skinut cipele i nakon tuša, mogu umasirati noge nečim što djeluje... a ovo po tvom opisu baš bi moglo biti ono što dugo već tražim
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:59   #4250
Ja se nadam da će ti pomoći,javi kad ga isprobaš..kad sam prva smjena na nogama sam od pola 5 ujutro do 17h dok dođem kući pa ručak..zamisli veličinu m jajeta recimo,tako su mi gležnjevi znati biti veliki,nekad i veći i da je od prvog mazanja pomogao ..i važno da ga mažeš prema gore,ne dolje

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:18   #4251
svakako javim! u ponedjeljak idem odmah uzeti!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:18   #4252
Catrice tekuca kamuflaza!
Sad kad je sav rejv prestao, konacno sam je probala i mogu reci da dugo nisam probala tako dobar korektor da odgovara mojoj sahari oko ociju!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:34   #4253
Aeon, kako se tacno zove taj careice proizovd?
LLme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:40   #4254
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Catrice tekuca kamuflaza!
Sad kad je sav rejv prestao, konacno sam je probala i mogu reci da dugo nisam probala tako dobar korektor da odgovara mojoj sahari oko ociju!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ja sam ju prije hvalila, no nakon nekog vremena sam skužila da mi je preteška I presuha ipak pa sam prešla na Essence stay natural jer mi zbilja nije potreban jaki korektor.

@LLme
Catrice liquid camouflage

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:53   #4255
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
svakako javim! u ponedjeljak idem odmah uzeti!
Jesi uzela gel?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:57   #4256
Quote:
LLme kaže: Pogledaj post
Aeon, kako se tacno zove taj careice proizovd?
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam ju prije hvalila, no nakon nekog vremena sam skužila da mi je preteška I presuha ipak pa sam prešla na Essence stay natural jer mi zbilja nije potreban jaki korektor.

@LLme
Catrice liquid camouflage

Via Tapatalk
Meni je odgovarala na pocetku i danas sam ga bas bacila u smece jer sam ga potrosila i otvorila Age rewind i preporodila se. Catrice mi se nije creasao, ali mi je def bio presuh.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:37   #4257


Moram pohvaliti ovo ulje, odlično je za moju kosu, vrhovi su se potpuno oporavili
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:52   #4258
Quote:
Ivančica19 kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti ovo ulje, odlično je za moju kosu, vrhovi su se potpuno oporavili
Di si kupila i kolko para?
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:35   #4259
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Di si kupila i kolko para?
Kupila sam u cm-u u Brčkom (BiH) , bio je na sniženju 24 kn ( 6 KM) a redovna cijena je 32 kn (8 KM)
nisam ga viđala kod nas
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:38   #4260
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam ju prije hvalila, no nakon nekog vremena sam skužila da mi je preteška I presuha ipak pa sam prešla na Essence stay natural jer mi zbilja nije potreban jaki korektor.

@LLme
Catrice liquid camouflage

Via Tapatalk
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni je odgovarala na pocetku i danas sam ga bas bacila u smece jer sam ga potrosila i otvorila Age rewind i preporodila se. Catrice mi se nije creasao, ali mi je def bio presuh.
Meni je zasad bas lagana, zacudo! Bojala sam se da ce biti suha, ali zasad nije i super mi suradjuje s okoloocnom

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.