Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 13:49   #81
ouch haha. Fali ti kvacica u 'fulas'. Fulala si ceo pravopis.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:30   #82
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic. Pročitaj prvi post


Nekad su bile moderne izreke tipa "bolje šutiti pa da svi misle da si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju".
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:02   #83
Je, ali nekad nije bilo toliko budala koliko ih ima danas pa me nije sram hehe.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:06   #84
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic. Pročitaj prvi post

Lol, dobra
Ajde necemo više flejmati. Zabranjeno je
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 07.04.2017. at 17:20.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:28   #85


Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 17:38   #86
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
@brico - fulao si ceo fudbal, kao i rod subjekta u rečenici, a kao što obično fulas i pravopis i to do boli.
Zaboli mene ***** za pravopis sve dok ti razumijes sto sam ja htio reci, a ti si to ocigledno odlicno razumio/la sudeci po tvojoj reakciji

PS: Znam, ne treba mi objasnjenje
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:19   #87
Nemam pojma što si htio reći. No jasna mi je nakana. Tako da se, držeći se one o povlačenju pametnijih, povlačim.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 21:45   #88
Naravno.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:36   #89
ok, vidim da ovo ipak zahtjeva malo više truda

ajmo ovak kolegice: ja vidim i čitam ono što piše crno na bijelom. tj u ovom slučaju onaj tvoj post malo više gore. a koji btw veze s ničim nema*. pogotovo sa zafrkancijom na temi tad kad sam napisala ono što si quotala.

čitanje među tvojim retcima prepuštam ti mami/dečku/mužu tj onom s kim dijeliš režije za kućanstvo. taj sport me ne zanima.

*nađi makar jedan moj post u kojem istovremeno hvalim iphone i pljujem android; šaljem ti onaj najnoviji max factorov glossy ruž za usne
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 12:09   #90
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što si htio reći. No jasna mi je nakana. Tako da se, držeći se one o povlačenju pametnijih, povlačim.
Naravno
Potpuno te razumijem :klap:

btw: Razlog zasto preci na iPhone

Edit:
Pa to je stara tehnologija
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:12   #91
Quote:
HariHari1990 kaže: Pogledaj post
Procitao sam par komentara.
Mislim, najbolje je uzet flagship mobitel na neki duzi period cirka 3-4 godine i onda opet uzeti novi, a mijenjat svake godine mob koji nema nekog velikog napretka jednostavno nema nikakvo smisla.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Ne bi složio jer barem meni najbitnije je jamstvo. Druga stvar koju gledam je cijena prema padu vrijednosti. Pa ako neki mobitel ima isti pad u prvoj godini kao kojeg koristim za drugu godinu onda je nerazumljivo da ga ne zamijetiti. Ostale stvari su baterija, OS, znakovi korištenje itd
mr. X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:59   #92
Prijatelj prednarucija G6 u tele2
295kn (150kn opcija uređaj) racun i odmah 800kn
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:52   #93
Sve skupa preko 7800 kn na 2 godine, puno previše. U trgovini na rate će vjerovatno biti oko 4500 i da uzme tarifu 80 kn na bonove na 2 godine je eto 1920 kn, 6420 kn. 1400 kn poreza na budale.

A da ne govorimo da pričeka 2 mjeseca pa uzme uređaj nov na njuškalu, još bi 100 € uštedio sigurno.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:19   #94
To je tebi tako? A sta je sa onima koji nemaju keš ili karticu za kupit ga na rate? To je usluga koja je dostupna (manje više) svakome i oni tu uslugu naplacuju kroz tarifu. A u ducanu ce bit sigurno preko 5tkn
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:24   #95
realno, tko nema toliko kesa ili karticu, vrlo vjerojatno nema ni novaca za skuplji mobitel. to znaci da bi trebao gledat jeftinije mobitele. al zivimo u Hr gdje pola ljudi misli da je njihovo ustavno pravo imat mobitel od 3000, 4000+ kn pa ce ga kupit bilo kako pa makar na 36 rata ili potpisujuci preskupe ugovore.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:11   #96
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Sve skupa preko 7800 kn na 2 godine, puno previše. U trgovini na rate će vjerovatno biti oko 4500 i da uzme tarifu 80 kn na bonove na 2 godine je eto 1920 kn, 6420 kn. 1400 kn poreza na budale.

A da ne govorimo da pričeka 2 mjeseca pa uzme uređaj nov na njuškalu, još bi 100 € uštedio sigurno.
Jebena ti je računica...zašto ubrajaš i tarifu??? Mobitel je 4.400 na 2 godine, a tarifu si je čovjek uzeo koja mu odgovara i to će platiti 3.480...sad bi ti njega na bonove samo da bi ti računica bolja bila
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:44   #97
Ali moze i pretplata. Recimo od drugih operatera pretplata je ista kao i bonovi i ista je matematika. Preskupa je tarifa. Tko nema za mobitel taj nek sk uzme LG K10 ili nesto slicno a ne S8 u prednarudzbi. Smjesno.

Uracunava se i tarifa jer placas i jedno i drugo. A platis puno previse. Radim jako dugo u telekomunikacijama pa znam da je puno preskupo ovo u redovnim cijenama i pogotovo tele2 izuzev ekipne tarife sa 4 mobitela i 4x Honor 6x gdje moze imat minimalni racun 450kn mjesecno za sve flat i 0.5gb. To je 10000kn kroz dvije godine. Uredaji kostaju cca 2000kn svaki i to je cijena koja je oke. Ostalo sve ne ulazi u obzir...vise manje

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:48   #98
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
realno, tko nema toliko kesa ili karticu, vrlo vjerojatno nema ni novaca za skuplji mobitel. to znaci da bi trebao gledat jeftinije mobitele. al zivimo u Hr gdje pola ljudi misli da je njihovo ustavno pravo imat mobitel od 3000, 4000+ kn pa ce ga kupit bilo kako pa makar na 36 rata ili potpisujuci preskupe ugovore.
Zato svak ima svoju glavu i svoj novcanik i radi ono sta misli da mu je najbolje. Neko bi radije zivija 30g "punim plucima" i umra, a neko bi zivija 100g a nema nista u zivotu. Zamisli da smo svi ljepi i pametni. Nebi valjalo. Neko treba zivit i van kalupa
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:08   #99
sve bi bilo ok da ti isti, koji "zive punim plucima" poslije ne kukaju... a takvih je na forumu bilo previse. uzmu preskupu tarifu samo da bi im mobitel bio jeftiniji, a onda dodju na forum i traze nacin kako da raskinu ugovor,a kad im se kaze da to ne mogu bez placanja penala, onda su im operateri krivi za sve, operateri su lopovi i sl.. ili ima jos vecih bisera koji se dodju zalit na forum da im opetater salje racune, pokrece ovrhu i sl. za broj kojo ne koriste, a taj broj (pretplatu) su uzeli samo zbog mobitela. kartica im stoji u ladici pa su mislili da ne trebaju zbog toga placat pretplatu
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:57   #100
@CroGamer24
Ma je, tarife su preskupe to se slažem, ali ista bi mi bila i da ne uzmem kod njih mobitel tako da ne vidim svrhu ubrajanja nje u računicu (kad govorimo o cijenama mobitela). Ili je tarifa jeftinija ako nisi uzeo i mobitel u paketu???
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.