Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 11:26   #61
Mia ima puno dislajkaža u odnosu na lajkaže
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:39   #62
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Nestat che taj rijetki osmijeh kad za pola godine bude przhila pomfri u McDonaldsu. Nekoch shecherne staze, ubrzo uljavi podovi!


Više McDonalds ima restorana u Hrvatskoj nego Mia fanova

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Mia ima puno dislajkaža u odnosu na lajkaže


Forum mafia?
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:56   #63
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Umjesto neistinitih i uvredljivih komentara, uživajmo zajedno u Mijinu singlu ‘Bezimeni’ koji se nalazi na njezinu albumu ‘Život nije siv’.

Bravo Mia, provjereni hit

Očekujemo najmanje 30 milijuna pregleda do kraja godine
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:57   #64
Nijedan negativan komentar, tj. svi pozitivni komentari govore u prilog prihvaćenosti singla. Kad izađe videospot koji će - kao i uvijek - biti visoke produkcije, pozitivni komentari stvorit će nepreglednu gomilu, a pregledi će samo ići prema gore.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:59   #65
Pjesma ima 10 komentara i 400 pregleda. Dovoljno je receno.
Naravno da nema negativnih komentara kad ju je pogledala samo Mia, njena sira porodica, susjedi i njihova macka i Vi
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:11   #66
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Nijedan negativan komentar, tj. svi pozitivni komentari govore u prilog prihvaćenosti singla.
5 komentara
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:13   #67
Pjesma je objavljena tek jučer otprilike u ovo doba. Ima 448 pregleda, a ne 400, kako neki tvrde. Omjer je sviđanja i nesviđanja 76-12, što je vrlo dobro za mladu izvođačicu svježega izričaja. Time sam sve rekla.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:16   #68
Quote:
Maleficent kaže: Pogledaj post
5 komentara
Ne siri dezinformacije! Pjesma ima 10 komentara!

Grokan, ja se ispricavam sto sam napisao 400 pregleda umjesto 450, velika je to razlika


EDIT: Ekšuli, vidim 5 komentara, ali gore pise komentari - 10.
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:19   #69
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Ne siri dezinformacije! Pjesma ima 10 komentara!
Meni prikazuje 5

Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Pjesma je objavljena tek jučer otprilike u ovo doba. Ima 448 pregleda, a ne 400, kako neki tvrde. Omjer je sviđanja i nesviđanja 76-12, što je vrlo dobro za mladu izvođačicu svježega izričaja. Time sam sve rekla.
U redu, nije fer uspoređivati brojke pregleda od neke amaterke tipa Mije, i globalne zvijezde Severine. Ali možemo uspoređivati omjer lajkova i dislajkova.

Bezimeni
76
14
Postotak lajkova: 84.4%

Kao
40,231
2,484
Postotak lajkova: 94.1%

Zašto?
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:20   #70
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Nijedan negativan komentar, tj. svi pozitivni komentari govore u prilog prihvaćenosti singla. Kad izađe videospot koji će - kao i uvijek - biti visoke produkcije, pozitivni komentari stvorit će nepreglednu gomilu, a pregledi će samo ići prema gore.
sneč
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:35   #71
Ne razumijem koja vam je satisfakcija u tome da dajete pjesmi dislajkove. Ionako ne možete protiv ukusa javnosti koja podržava Miju i njezin pjevački smjer što ga kontinuirano njegujem još od prvoga singla. Broj pregleda te omjer slaganja i neslaganja na svim objavljenim videozapisima na službenom Mijinom kanalu dokaz je naklonosti sveopće javnosti. Forumski dislajkovi na lyric videu samo su kratkotrajna anomalija. Šteta što to činite iz niskih pobuda ne obazirući se na Mijinu poruku koju prenosi svojim pjesmama. Niste objektivni kritičari i zato ne treba prihvatiti vaš sud. Vjerujem da bi Mia prihvatila objektivnu kritiku kojoj je cilj da konačan proizvod (pjesma) bude još bolji i uspješniji, no ove kritike nisu takve. Zato - dislajkam ja vas!
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:36   #72
Quote:
Maleficent kaže: Pogledaj post



U redu, nije fer uspoređivati brojke pregleda od neke amaterke tipa Mije, i globalne zvijezde Severine. Ali možemo uspoređivati omjer lajkova i dislajkova.
Kako nije u redu? Groky nam je rekla da ce Mia "prepustiti" Sevki balkansko trziste, a ona ce puniti svjecke arene jer je napisala jednu pjesmu na engleskom.

Mia>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>S&JRo
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:56   #73
Mia Dimšić

Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Ne razumijem koja vam je satisfakcija u tome da dajete pjesmi dislajkove. Ionako ne možete protiv ukusa javnosti koja podržava Miju i njezin pjevački smjer što ga kontinuirano njegujem još od prvoga singla. Broj pregleda te omjer slaganja i neslaganja na svim objavljenim videozapisima na službenom Mijinom kanalu dokaz je naklonosti sveopće javnosti. Forumski dislajkovi na lyric videu samo su kratkotrajna anomalija. Šteta što to činite iz niskih pobuda ne obazirući se na Mijinu poruku koju prenosi svojim pjesmama. Niste objektivni kritičari i zato ne treba prihvatiti vaš sud. Vjerujem da bi Mia prihvatila objektivnu kritiku kojoj je cilj da konačan proizvod (pjesma) bude još bolji i uspješniji, no ove kritike nisu takve. Zato - dislajkam ja vas!

Ne razumijem koja ti je satisfakcija u tome da daješ ljudima migrene.
Forumski postovi koje ostavljaš na temama samo su kratkotrajna anomalija. Šteta što to činiš iz niskih pobuda ne obazirući se na Mijinu poruku koju prenosi svojim pjesmama.
Nisi objaktivan kritičar i zato ne treba prihvatiti tvoj sud.
Vjerujem da bi Mia prihvatila objektivnu pohvalu kojoj je cilj da konačan proizvod(pjesma) bude još bolji i uspješniji, no ove pohvale nisu takve. Zato-dislajkamo mi tebe!
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:10   #74
Je li itko poslušao album? Vidim da je na Deezer. Život nije siv je dobra pjesma. Često je čujem na radiu.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:23   #75
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Je li itko poslušao album? Vidim da je na Deezer. Život nije siv je dobra pjesma. Često je čujem na radiu.
Nemam Deezer. Možda kupim album, ovisi o Grokanovom review-u albuma
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:37   #76
Koji klinac se svi sprdate već tjedan dana?
Ok, otvaračica teme se malo zanijela Mijom, ali niste u redu. Ako ne slušate navedenu izvođačicu, ne spamajte temu svojim zajedljivim komentarima i pokušajima duhovitosti. Ne mogu sve biti kraljice poput Rozge, Severine ili kog god već slušate.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:56   #77
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Koji klinac se svi sprdate već tjedan dana?
Ok, otvaračica teme se malo zanijela Mijom, ali niste u redu. Ako ne slušate navedenu izvođačicu, ne spamajte temu svojim zajedljivim komentarima i pokušajima duhovitosti. Ne mogu sve biti kraljice poput Rozge, Severine ili kog god već slušate.
mislim da bi bila druga stvar da otvaračica ove teme ne spama i zagađuje x i y teme nebitnim osobama kao što je njena fejv
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:01   #78
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
mislim da bi bila druga stvar da otvaračica ove teme ne spama i zagađuje x i y teme nebitnim osobama kao što je njena fejv
U redu, oprosti, ne znam pozadinu. Ne morate i vi biti kao i ona. Gledaj na ovo kao temu o glazbeniku i poštuj je kao takvu. Bar bi to bilo fer prema svakom izvođaču.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:01   #79
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Koji klinac se svi sprdate već tjedan dana?

Ok, otvaračica teme se malo zanijela Mijom, ali niste u redu. Ako ne slušate navedenu izvođačicu, ne spamajte temu svojim zajedljivim komentarima i pokušajima duhovitosti. Ne mogu sve biti kraljice poput Rozge, Severine ili kog god već slušate.


+

Ja neću više

(Iako je otvarač/ica ove teme zaslužila spamanje)
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:22   #80
Čini se da će ovom temom napokon zavladati zasluženi mir. Ne bih rekla da mi je bio potreban odvjetnik, no bitno je da se ozračje smirilo.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.