Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 15:21   #241
Nisam sve, isprobala sam jednu od frendice i onda sama kupila jedan (mislim da je nijansa 07), ali ne bih imala ništa protiv da ih skupim sve
ljubii is offline  
Old 18.11.2017., 15:40   #242
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
A daaj Jesi ih sve isprobala? Ja imam 3 nijanse ali me i ostale mame

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Koje si nijanse probala? Sad ste i mene navukle kad ih hvalite.
putovanježivota is offline  
Old 18.11.2017., 16:23   #243
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Priključujem se na šalice. Tiha su mi patnja iako već ispadaju iz ormarića koliko ih imam

...

Sad totalno offtopic, ali jeste vidjele Catrice adventski kalendat igdje? Vidim da ga reklamiraju, ali nigdje nema neki unboxing, ili gdje kupiti, cijena..
Šalice i ja primam

Catrice adventski kalendar se mogao osvojiti na nagradnoj igri na Catrice fejsu, ali mislim da ga nema za kupiti. Essence adventski navodno ima u Mulleru, ali nisam osobno išla gledati (bolje da nisam).

Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Uzasan tjedan,jos kolokviji i ovaj nadolazeci pa se onda nadam miru malo.

Lakovo prolaze svi osim zutih i bas zelenih. Holo obozavaaam Najdrazi i najboljo holo lakovi su Golden Rose, sve ih moram skupit ko Pokemone..
1. Sretno na kolokvijima, mene tek čekaju početkom 12.mj, a kad krene bit će ludnica. Ne znam koji mi je vrag bio da sam si toliko pretrpala raspored i nemam vremena ni okrenuti se

2. Ja bih čak voljela samo holo lak u poklonu, ako Mrazica uopće planira uzimati mi lakić. A najbolji holo lak do sad mi je essenceov (koliko znam nedavno je stigao na police, postoji 4 ili 5 nijansi, a za sad imam srebrni).
iva2301 is offline  
Old 18.11.2017., 17:18   #244
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Kakve lakove za nokte volite, koje nijanse su vam najdraže, koje uopće ne volite?

Ja sam sam o tome pisala u upitniku, ali budem malo i tu
Najviše volim holo lakove, nježne nude i roskaste boje.
Tamnije nijanse volim jedino sa šljokicama, jako volim šljokice
Inače ne nosim baš tamne lakove, pogotovo ne crvene.
Lakove volim sve opsesija su mi.
Quote:
iva2301 kaže: Pogledaj post
Šalice i ja primam

Catrice adventski kalendar se mogao osvojiti na nagradnoj igri na Catrice fejsu, ali mislim da ga nema za kupiti. Essence adventski navodno ima u Mulleru, ali nisam osobno išla gledati (bolje da nisam).


1. Sretno na kolokvijima, mene tek čekaju početkom 12.mj, a kad krene bit će ludnica. Ne znam koji mi je vrag bio da sam si toliko pretrpala raspored i nemam vremena ni okrenuti se

2. Ja bih čak voljela samo holo lak u poklonu, ako Mrazica uopće planira uzimati mi lakić. A najbolji holo lak do sad mi je essenceov (koliko znam nedavno je stigao na police, postoji 4 ili 5 nijansi, a za sad imam srebrni).
Vidjela sam, ali se nisam odvažila sudjelovati
Uzela sam nedavno ja taj Essence holo i super je, ima JAKO puno šljokica.

Iako meni će uvijek no 1 biti H&M zlatni holo kojeg više nema
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 18.11.2017., 17:38   #245
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Koje si nijanse probala? Sad ste i mene navukle kad ih hvalite.
Ja imam 03,05 i 07
Najbolji holo lakovo ikad, puno su mi drazi nego Essence holo. Oni su mi jako hrapavi i tesko se skidaju uzasno.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 18.11.2017., 19:12   #246
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Ja imam 03,05 i 07
Najbolji holo lakovo ikad, puno su mi drazi nego Essence holo. Oni su mi jako hrapavi i tesko se skidaju uzasno.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Hvala. Sad pogledala na netu koji su to. Ma nije to za mene. Ne mogu se zamislit s njima, ali vjerujem da lijepo izgledaju. Super mi se cini ova nijansa 3.
putovanježivota is offline  
Old 18.11.2017., 19:29   #247
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ja si i ovako moram kupiti neke cizmice, najobicnije, ravne, svaki dan za posao, pa ako nista ne nadem drugo iskoristi cu tu kutiju kad kupim.
ovo me baš nasmijalo - ti ćeš biti Baš prava Mrazica, ono - komaaad! od kutije

ja ne sudjelujem, ali mi je milo čitati vaše postove :klap:
i jmeni se sviđaju GR holo lakovi, vidjela sam ih kod jedne forumašice na Instagramu, onaj ljubičasto plavi me tako iritira da ću ga morati potražiti ... no, problem je jedino što ja nikad ne uzimam samo jednu stvar, u paru ili nikako, a često i duplom paru
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 18.11.2017., 19:45   #248
uh sve nekak preskočim ovu temu joj

dakle što se tiče kutije - dokle god je od srca može bit i plastična vrećica iz Kauflanda, a šalice daaaaaaaaaaaaa, opsjednutaa obožavam ih i kako ločem hektolitre kave i čajeva fkt ih i koristim milijardu dnevno

lakiće ne koristim, tu i tamo nekakav evelin učvršćivać da se malo zasjaje, nisam lakirala nokte 3g, prije par mjeseci nadobudno kupila jedan predivan crni Essence iz one Galaxy kolekcije, nosila ga jednu večer na koncert, vratila se doma i skinula
maslelu is offline  
Old 18.11.2017., 20:01   #249
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ovo me baš nasmijalo - ti ćeš biti Baš prava Mrazica, ono - komaaad! od kutije

ja ne sudjelujem, ali mi je milo čitati vaše postove :klap:
i jmeni se sviđaju GR holo lakovi, vidjela sam ih kod jedne forumašice na Instagramu, onaj ljubičasto plavi me tako iritira da ću ga morati potražiti ... no, problem je jedino što ja nikad ne uzimam samo jednu stvar, u paru ili nikako, a često i duplom paru
Vec sam unaprijed razmisljala kako se snaci, ali cini mi se da necu morati. Drago mi je sto sam te malo nasmijala jer sam citala tvoje upise na chat temi.
putovanježivota is offline  
Old 18.11.2017., 20:26   #250
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Hvala. Sad pogledala na netu koji su to. Ma nije to za mene. Ne mogu se zamislit s njima, ali vjerujem da lijepo izgledaju. Super mi se cini ova nijansa 3.
I ja sam sad gledala o čemu pričaju i fora su, ali ni ja se ne mogu zamisliti s njima.
Ja sam za klasične lakove, volim sve nijanse crvene, roze, narančaste, nudaste...
Ne nosim šljokice, bijele, crne lakove.
I meni bi zapravo dobro došlo nešto što bi mi produžilo trajanje laka na noktima.
anđeo tame is offline  
Old 18.11.2017., 22:17   #251
Napisala sam u Upitniku, no ponoviti ću, lakove ne koristim. Ponekad stavim bezbojni lak, no to je rijetko.
Tako da molim svoju Mrazicu da mi ne uvrsti lak u poklon.
crvenokosa112 is offline  
Old 19.11.2017., 00:03   #252
Ja volim lakove, štoviše opsjednuta sam njima (zato imam 70+ komada ) u zadnje me vrijeme peru holo lakovi ali nemam nijedan, imam samo crem i crellyje i poneki sheer...
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 19.11.2017., 13:17   #253
Volite li mirisne svijece?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
adry88 is offline  
Old 19.11.2017., 14:08   #254
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Volite li mirisne svijece?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Daaa Baš mi gori jedna fina od vanilije iz Ikee.

Kad smo kod Ikee (Ikeje?), volite li ili bi htjele možda kakve sitnice od tamo (npr. svijeće, one stalke za svijeće u kojima puno nas drži kistove za šminkanje i sl)?
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 19.11.2017., 14:14   #255
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Daaa Baš mi gori jedna fina od vanilije iz Ikee.

Kad smo kod Ikee (Ikeje?), volite li ili bi htjele možda kakve sitnice od tamo (npr. svijeće, one stalke za svijeće u kojima puno nas drži kistove za šminkanje i sl)?
Ti stalci su meni super. Uvijek vidim to na fotografijama. Mirisne svijece nisam do sada kupovala. Kupovala sam one male lucice (bez mirisa) gdje dobijes puno komada za malo kuna.
putovanježivota is offline  
Old 19.11.2017., 15:03   #256
Ja volim mirisne svijeće i ti stalci su mi super, ali ja toga svega imam doma dosta.
Meni bi eventualno trebalo nekakvo veliko ogledalo.

A kozmetičke torbice, kistovi, spužvice za make-up, konjac spužve, pincete, rašpice itd.?
Da li možda želite nešto takvo?
Meni bi eventualno dobro došla neka rašpica za nokte, svega ostalog imam dovoljno.
anđeo tame is offline  
Old 19.11.2017., 15:36   #257
Stalak za kistove mi na zalost ne stane u omaric...svijece volim ☺ imam i ono di se tope voskici raspice ne koristim, pincete imam 2 spuzvice za lice ne volim bas ☺

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
adry88 is offline  
Old 19.11.2017., 15:45   #258
Mirisne svijeće obožavam
Najviše volim mirise vanilije, kolačaste i tople, zimske mirise.

Volim i Ikeu, ali mislim da imam dovoljno sitnica od tamo

Pincete, rašpice i sav taj pribor za šminkanje imam i ne treba bi novo, jedino bi mi dobro došla Konjac spužvica, njih volim i koristim ali ih više nema u dm-u

Da li koristite mirisne sprejeve za tijelo, npr Avon, Oriflame i Farmasi?
Ja osobno ne
ljubii is offline  
Old 19.11.2017., 16:31   #259
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ja volim mirisne svijeće i ti stalci su mi super, ali ja toga svega imam doma dosta.
Meni bi eventualno trebalo nekakvo veliko ogledalo.

A kozmetičke torbice, kistovi, spužvice za make-up, konjac spužve, pincete, rašpice itd.?
Da li možda želite nešto takvo?
Meni bi eventualno dobro došla neka rašpica za nokte, svega ostalog imam dovoljno.
Mirisne svijeće volim. Iz Ikee stvari isto volim.

torbica,kistova,spužvica ,rašpica i ostalog imam i previše. Pinceta može ako je neka super koja ne otupi kroz mjesec dana. Body sprejeve ne koristim. Lakove ne koristim skoro uopće i ne bih ga voljela dobiti. Mislim da sam negdje pročitala pitanje za šalicu - ne obožavam ih baš ali ako moja mrazica misli da će mi se svidjeti prihvaćam i to
danchi ri is offline  
Old 19.11.2017., 17:02   #260
Baš i ne koristim mirisne sprejeve za tijelo.
Šalice jako volim, ali ih imam jako puno.
anđeo tame is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.