Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 14:54   #3781
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
sultanah servirala smeš! glas joj je previše prepeglan ali sleja pjesma
ali ona ima generalno lepu farbu pa pegla ne smeta, dok JK ni parna postaja ne pomaže

mvp je dimitrov. aranžmani su za ovo podneblje ispred vremena. još kad odbojka poveže par dobrih dana s olovkom, moglo bi album da snečira i testisamenta i maidinu tajnu
TurboFlop is offline  
Old 18.11.2017., 15:01   #3782
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
kakav je ovo skandal? nisam upratio, a mrzi me da čitam zaostatke


Sve je pocelo ovako, tajno smo se dogovorili da snimimo ovaj spot sa najvise seksipila ove godine, i ja budala njemu sam doveo Mashu a on meni nesto dlakavo sto salje Vinki dlake a nije gilja prc samo takav



zasto je ovaj giphy ovako propao
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 18.11.2017., 15:02   #3783
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
0 4 U
znaš kakve su sankcije

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
a more bit da je, jer nista se ne vidi samo se osjeti...bas nevidljivo
jel ti dolaziš na kraju na x mjesto včrs ili ne?
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 18.11.2017., 15:03   #3784
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
ali ona ima generalno lepu farbu pa pegla ne smeta, dok JK ni parna postaja ne pomaže

mvp je dimitrov. aranžmani su za ovo podneblje ispred vremena. još kad odbojka poveže par dobrih dana s olovkom, moglo bi album da snečira i testisamenta i maidinu tajnu
ne smeta mi, čak mi i super zvuči
eminah je zasijenila jk u svemu - bolja pevaljka, veći hitovi, ljepša, ljepši i bogatiji muž +i veća fešn icon
produkcija će slejati na albumu
exiled is offline  
Old 18.11.2017., 15:06   #3785
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post

jel ti dolaziš na kraju na x mjesto včrs ili ne?
mislim da 98 % da da
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.11.2017., 15:07   #3786
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
btw ja poslao glasove par minuta nakon ponoči pa me možete diskvalifikovati lp
Podupirem ovo Ivanka! Dovljno je neukusa već na forumu
BozWon is offline  
Old 18.11.2017., 15:09   #3787
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Sve je pocelo ovako, tajno smo se dogovorili da snimimo ovaj spot sa najvise seksipila ove godine, i ja budala njemu sam doveo Mashu a on meni nesto dlakavo sto salje Vinki dlake a nije gilja prc samo takav
kabru tebra

bar da ti je dovelo bebinog švalera pa da imate dobra kola za spot, a ovako te baš ispalilo. al ne mogu da kažem da sam iznenadjen, ozbirom na to ko je u pitanju

osvetićete im se visokim plasmanom sutra il kad već ivanka pronađe abakus

Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ne smeta mi, čak mi i super zvuči
eminah je zasijenila jk u svemu - bolja pevaljka, veći hitovi, ljepša, ljepši i bogatiji muž +i veća fešn icon
produkcija će slejati na albumu
zasijenim te ja
TurboFlop is offline  
Old 18.11.2017., 15:09   #3788
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ne smeta mi, čak mi i super zvuči
eminah je zasijenila jk u svemu - bolja pevaljka, veći hitovi, ljepša, ljepši i bogatiji muž +i veća fešn icon
produkcija će slejati na albumu
laži sam boldao
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 18.11.2017., 15:12   #3789
živim za ovaj press!
exiled is offline  
Old 18.11.2017., 15:21   #3790
sad nešto googlam i naiđoh na članak iz 2012 :

Quote:
- Emina ima specifičnu boju glasa, a ono što je drugačije kod nas se pljuje i omalovažava, dok bi se na Zapadu plaćalo milionima – rekla je Karleuša
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 18.11.2017., 15:23   #3791
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
kabru tebra

bar da ti je dovelo bebinog švalera pa da imate dobra kola za spot, a ovako te baš ispalilo. al ne mogu da kažem da sam iznenadjen, ozbirom na to ko je u pitanju

osvetićete im se visokim plasmanom sutra il kad već ivanka pronađe abakus
A upozoravali su na njega i slali !!!WARNING!!! poruke al ja naivna i mlada. I svaler je kladim se zenskastiji od bebice, na kraju se Masha najvise usladila, nivo testosterona u separeu je bio bas po njenoj volji, eto dok neko pati drugi koristi sansu.

nazalost nema Stoja sanse protiv imboks sekti i gej sentish folk pesmica
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 18.11.2017., 15:23   #3792
karleuša nije kompetentna da ocjenjuje pjevanje naročio ne umjetnice i tekstopisca kakav je sultanah lp
exiled is offline  
Old 18.11.2017., 15:25   #3793
zanimljivo, u 2017 se raspravlja o Karleusi kao pevacici, pre 5 god nezamislivo
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 18.11.2017., 15:25   #3794
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post

nazalost nema Stoja sanse protiv imboks sekti i gej sentish folk pesmica
wait.....ti si Stoja??

__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 18.11.2017., 15:25   #3795
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
wait.....ti si Stoja??

__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 18.11.2017., 15:33   #3796
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
A upozoravali su na njega i slali !!!WARNING!!! poruke al ja naivna i mlada. I svaler je kladim se zenskastiji od bebice, na kraju se Masha najvise usladila, nivo testosterona u separeu je bio bas po njenoj volji, eto dok neko pati drugi koristi sansu.

nazalost nema Stoja sanse protiv imboks sekti i gej sentish folk pesmica
ŠOKIRAN SAM! to bih rekao da sam prvi dan na ovom forumu, ovako je to nažalost još samo jedna afera u beskonačnom nizu šarenog prostitutluka forumskog sivila

ali za ponos oružje nemaju

Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
wait.....ti si Stoja??
a ne ti si

pa ko bi drugi servirao takav slejaž ako ne nevidljivka, moj favorit

TurboFlop is offline  
Old 18.11.2017., 15:36   #3797
Greco favorit broj 2, prelepa balada. Treće mesto po mojim poenima Bozana, verovali ili ne
TurboFlop is offline  
Old 18.11.2017., 15:37   #3798
Plot twist je sledeci a da niste znali,

Ivanka je trima osobama koje ona smatra najiskrenim folkerima na chatu dala punomocje da menjaju glasove do samog kraja ceremonije, ja znam jednu ostale dve ne, verovatno t flop i teja. Tako da krajnji rezultat ne dolazi u pitanje, turbo folk must win !!! Eto, to hocu nocas da vam priznam.
__________________
youtu.be/SHUAwlOHsJM.youtu.be/7w1Qo1awwI4.youtu.be/Vz5PDUVqY9M.youtu.be/59giI0W8HaM.youtu.be/_W287evqYS4.youtu.be/hdIV_3IOQlM.
-invisible- is offline  
Old 18.11.2017., 15:41   #3799
Poslo sam norvezanki link pesme mog takmicara i napisalo mi 'is this our wedding song suggestion?'

LJUBAV
NIKAD VIŠE NI U ŠALI
TurboFlop is offline  
Old 18.11.2017., 15:44   #3800
top15 - so-so

top10 - uspeh

top5 - megauspeh

{15-20 - undervelcoming; 20- flop koji se nikad neće zaboraviti!!!)

Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ne smeta mi, čak mi i super zvuči
eminah je zasijenila jk u svemu - bolja pevaljka, veći hitovi, ljepša, ljepši i bogatiji muž +i veća fešn icon
produkcija će slejati na albumu
sneč! i još bih dodao, bolja osoba. ali ok, jk nije pjevačica i ljubomorna je na yaeminu jer je lepša od nje. ogroman press što je yaemina tako otmjena i sve radi s nekom lakoćom, a ova se živa pokidala a i dalje obična trandža bez čela ljubomorna na eminin uspeh u turskoj.

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
mislim da 98 % da da
ajoj ja još nezz. pričao sam s x osobom njoj je bed ić danas na cajke kao zbog vukovara ovo ono ja nezz šta bih mislio ma pričo sam ti već
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.