Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 23:03   #81
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
al sad mi to ništa više nije bitno. bio sam pametan prije, al sad mi se teško sjetit te osobe haha
to je samo faza... videćeš prošao sam kroz sve to
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Old 02.11.2017., 23:04   #82
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Pa ne al njihovo ponasanje je feminizirano...

Necu jos sry
Biti emo nema nikakve veze sa biti feminiziran.

Emo person

Emo's are stereotyped as depressed people who cut, and have dark hair that covers 3/5 of their face, they wear converse, girl pants, and tight shirts. Okay, who came up with that. So, not true. Not even close. And emo person is someone who feels emotions very strongly. Hint, the word emo. Whether it be happy, sad, mad, whatever. And they don't have to dress or look a certain way either! Also, not all emo's cut. Some do some don't. Cutting, writing, going off alone, whatever, they do it as a way to express their emotion or release what they feel. 
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 02.11.2017., 23:06   #83
Djecakinja soshla s uma!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 02.11.2017., 23:08   #84
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
jako sam se puno odricao. npr u srednjoj školi nisam jeo jer sam štedio za knjige i filmove. tata mi je isto puno toga kupio. recimo da sam počeo kupovati tamo negdje 2006. i onda do 2010. je bilo najplodonosnije razdoblje pa sam onda upoznao x1 osobu. ajd u sljedećih 5 god još se to dosta kupovalo.

ali od 2016. skoro ništa jer mi je stipe uništilo život.

u kući imam najviše stvari iz egipta jer sam se nekoć jako divio ramzesu II. i puno knjiga i motiva iz mitologije.

jednom sam čak uštedio i kupio knjigu od tisuću kuna. to mi je recimo najveća investicija što se knjiga tiče. baš sam dugo štedio i nisam skoro ništa jeo.

jako sam si lijepo sobu uredio, al sad mi to ništa više nije bitno. bio sam pametan prije, al sad mi se teško sjetit te osobe haha al zanimljivo je u svakom slučaju, doživjet ću vlastiti noir film.
Ja tako danas radim kada kupujem albume. Sa albuma sam poceo pa sam poceo traziti razne postere, knjige... pocao sam kupovati i stripove koje sam narucivao preko algoritam trgovine da bi se nakon par mjeseci zatvorili. :rip:


Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Sneč


Pa emo je doslo od emotivni, stalno nesto cmolje kao curice...
Znaci muskarci ne smiju biti emotivni po tvome?
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 02.11.2017., 23:10   #85
djecakana mess
Guillotine is offline  
Old 02.11.2017., 23:10   #86
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
djecakana mess
E dode mi da ju lupim na ove nebuloze.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 02.11.2017., 23:13   #87
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Ja tako danas radim kada kupujem albume. Sa albuma sam poceo pa sam poceo traziti razne postere, knjige... pocao sam kupovati i stripove koje sam narucivao preko algoritam trgovine da bi se nakon par mjeseci zatvorili. :rip:
joj znam kako ti je ja sam tako puno puta vidio nešto i otrčim kući po pare i to se doslovno u par sati proda (sudbina namjestila da mi napakosti naravno). stripove sam obožavao, ali su nažalost bili preskupi pa sam se njih odlučio odreći iako imam sve u pdf formatu ali nije to to. sad bih si htio još par stvari priuštiti koje sam želio. imam čak i cd-e od beyonce.

Quote:
Znaci muskarci ne smiju biti emotivni po tvome?
znate kako ja volim kad su onako muški emotivni da će djelima to pokazati i da kažu neke stvari ali ne na pičkast način. recimo x osoba se jednom preda mnom rasplakala i to je bilo prehot, ali ja nisam nikad pred njom...
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 02.11.2017., 23:13   #88
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
nisu. sve su dvd-i. imam kolekciju 300+ original filmova na dvd-ima, 100tinjak enciklopedija, 300+ knjiga, suvenire iz cijeloga svijeta... dok nisam izludio bio sam jako zainteresiran za kulturu, umjetnost, povijest, sport, filmove (najviše noir), anti-cajka glazbu, vlastitu karijeru itd... onda su mi x osobe zauvijek uništile život pa sam izludio i postao glup.

a mi smo to zvali video, taj uređaj gdje ideu kazete jel. al to sam imao samo u ranom djetinjstvu dok nisam dobio komp i dvd.
slej
ja nisam nikad kupio dvd film jer sam to uvijek skidao ilegalno. knjige i neke albume kupujem. imam kompletne diskografije od lane, madonne i depeche mode-a, neke albume od riri, bey, abel, florence, the xx, arctic monkeys, daft punk-a i to je to imam i rumours od fleetwod mac-a (moj omiljeni album svih vremena )
ja ne volim kad meni neko poklanja suvenire, osjećam se glupo da imam suvenir iz mjesta gdje nisam bio tako da na frižideru izlažem samo one koje sam ja kupio
koje si godište btw?
exiled is offline  
Old 02.11.2017., 23:17   #89
i dinosauruse sam obožavao ili kako moja mater kaže on je već s 4 godine znao latinske nazive dinosaura, ali jako dugo nije počeo pričati i hodati. najveća sreća kad mi je tata donio ogromnu, vrlo vjernu repliku t-rexa iz italije pa mi mater bacila. a kad sam bio mali izgledao sam ISTO kao zayn iz 1D (ali svjetlija verzija odmah da vas spriječim u pokušaju sneča )
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 02.11.2017., 23:19   #90
Quote:
HDZ je na sjednici vlade najavio povećanja plaća uhljebima. Kao da to nije dovoljno, obradovao ih je i viješću o kolektivnom ugovoru.

Naime, na današnjem predstavljanju prijedloga proračuna za sljedeću godinu, ministar rada i mirovinskog sustava Marko Pavić najavio je povećanje plaća državnih i javnih službenika.
volume3d is offline  
Old 02.11.2017., 23:20   #91
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
1. joj znam kako ti je ja sam tako puno puta vidio nešto i otrčim kući po pare i to se doslovno u par sati proda (sudbina namjestila da mi napakosti naravno). stripove sam obožavao, ali su nažalost bili preskupi pa sam se njih odlučio odreći iako imam sve u pdf formatu ali nije to to. sad bih si htio još par stvari priuštiti koje sam želio. imam čak i cd-e od beyonce.

znate kako ja volim kad su onako muški emotivni da će djelima to pokazati i da kažu neke stvari ali ne na pičkast način. recimo x osoba se jednom preda mnom rasplakala i to je bilo prehot, ali ja nisam nikad pred njom...
1. Ja sam jedan strip Outcasta platio mislio oko 150 kuna. Mislim da je to previse. Jedino sam prosld godine na Interliberu strip Naruto na nekom snizenju 70 kn.

Ja imam oko deset CD-a. Imam Gagu (The Remix, TFM, BTW, AP, C2C, J), Lanu (BTD, UV, HM, LFL), Melanie Martinez (Cry Baby), Lorde (Melodrama), Marina & the Diamonds (Electra Heart). Planiram dovrsiti cijelu Laninu i Gaginu diskografiju, onda Lorde i Marininu i zatim planiram kupiti albume The 1975.

2. Daaaa
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 02.11.2017., 23:21   #92
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
slej
ja nisam nikad kupio dvd film jer sam to uvijek skidao ilegalno. knjige i neke albume kupujem. imam kompletne diskografije od lane, madonne i depeche mode-a, neke albume od riri, bey, abel, florence, the xx, arctic monkeys, daft punk-a i to je to imam i rumours od fleetwod mac-a (moj omiljeni album svih vremena )
ja ne volim kad meni neko poklanja suvenire, osjećam se glupo da imam suvenir iz mjesta gdje nisam bio tako da na frižideru izlažem samo one koje sam ja kupio
koje si godište btw?
ja sam uvijek bio nekako kolekcionarskog karaktera, uvijek sam nešto skupljao. često mi govore omg zašto kupuješ filmove kad ih moš skinit s interneta al kad izgledaju tako lijepo na polici. a počeo sam s pokemonima brijem. kad sam čuo ono 'moraš skupit sve' odmah sam se cijeli uzbudio.

ja sam nešto od suvenira kupio, dosta toga mi je tata donio iz cijelog svijeta, puno toga su mi fanovi poklonili ali većinom su to statue tako da ih mogu izložiti. i bit će mi žao kad jednom umrem kome ću to sve ostaviti jer se bojim da se nitko neće dovoljno brinuti za njih.
ja sam 5 godina stariji od tebe brijem
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 02.11.2017., 23:22   #93
Gdje je djecakana sad pobjegla? Nadam se da ju nismo rasplakali.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 02.11.2017., 23:23   #94
djecekana nikad bliže nije bila outanju
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 02.11.2017., 23:25   #95
dječak je strejt? zanimljivo.
exiled is offline  
Old 02.11.2017., 23:26   #96
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
1. Ja sam jedan strip Outcasta platio mislio oko 150 kuna. Mislim da je to previse. Jedino sam prosld godine na Interliberu strip Naruto na nekom snizenju 70 kn.

Ja imam oko deset CD-a. Imam Gagu (The Remix, TFM, BTW, AP, C2C, J), Lanu (BTD, UV, HM, LFL), Melanie Martinez (Cry Baby), Lorde (Melodrama), Marina & the Diamonds (Electra Heart). Planiram dovrsiti cijelu Laninu i Gaginu diskografiju, onda Lorde i Marininu i zatim planiram kupiti albume The 1975.

2. Daaaa
uh meni je želja imati stripove alana moorea i franka millera. moore mi je najdraži i autor je mog omiljenog stripa watchmen (koji u biti nije klasični strip nego graphic novel, kao roman u slikama ajmo reć). jednom kad te bude zanimalo posveti se proučavanju alana moorea.

cd-e sam većinom poklonio siblinzima, imao sam neko luksuzno izdanje kylie minogue.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 02.11.2017., 23:26   #97
je li i zvone i dalje strejt?
mlada razuzdana alfabeta i dalje chata dok male i zvone štrebaju
exiled is offline  
Old 02.11.2017., 23:26   #98
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
dječak je strejt? zanimljivo.
On je emo.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 02.11.2017., 23:27   #99
pa dječekana je mislila na femi emače....nije ništa krivo rekla

dječekanini emači = ovi na kojima se fizički vidi da su emači
alfini emači iz definicije = labiluše koje ne možeš prepoznati pa automatski ne spadaju u 'emače'
volume3d is offline  
Old 02.11.2017., 23:27   #100
Ja sam kao dijete uvijek molio moje da mi kupuju enciklopedije. Imam tako jednu liniju ogromnih enciklopedija iz Mozaik Knjige (Zemlja, Znanost, Čovjek, Životinje). Onda su isto jedno vrijeme bile aktualne manje enciklopedije sa zemljama svijeta.

Inace zanimljiva prica, na kraju prvog razreda osnovne skole, moji su meni zeljeli kupiti bicikli jer sam prosao sa pet. Ja nisam zelio bicikli i rasplakao sam se jer mi je bilo krivo njima reci da ne zelim bicikli nego enciklopediju 'Faktopedija'. Kada sam im rekao, njima je to bilo presimpaticno pa su mk kupili i Faktopediju i jos jednu knjigu. Od tada su mi rodaci uvijek za rodendane kupovali enciklopedije.

Ja inace skupljam razglednice i imam ih izmedu 30 i 40 trenutno. Uvijek kada negdje idem kupim, a i kada netko koga poznam ide na putovanje, kazem im da mi ne kupuju nikakve suvenire nego samo razlegnicu.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.