Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2004., 04:56   #21
Bila u tom Lushovom ducanu u Zd ovo ljeto i miris me pokosio, a volim mirisljave stvari inace.
I skoro sve sto sam posnifala mi nije bas islo...
Ne znam , bojim se da mi nije bas nesto, a i cijene su povece
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 11:14   #22
Quote:
vjeverica kaže:
malo cu offtopicat , ali MORAAAAAAAAAAAAAm pohvaliti njihovu web stranicu , svaka cast

i inace kupujem ponekad kod njih neke sapuncice , ali ovom stranicom me mame da kupim josh

Potpisujem!

Iako sam iz Zg,rijetko sam isla tamo,jedino kad mi je bilo usput(a cesto mi je usput )Ali kad sam vidjela onu njihovu web stranicu toliko sam toga narucila,dragi je ostAO u soku,jer ja sam si ni vise ni manje narucila za 500kn !Jadnik!


__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 11:21   #23
Quote:
Hana_ kaže:
da, i mene isto

bas je fora stavljat stvari u kosaricu..danas ujutro sam se igrala i natrpala puuno stvari i bas me to veselilo decku je skoro pozlilo ..


I ja sam "malo" natrpavala... ali onda rekla : STOP!
ici cu ja ipak u njihov ducancic i to sve lijepo uzivo poshnjofati

ali ipak sam zapisala cijeli popis raznih kuglica, samponcica i kupki koje moram poshnjofati

ipak kada ti nesto sfali ili zapne za oko , a nisi iz Zagreba ( kao ja), za svaku pohvalu sto mozes naruciti
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 00:30   #24
Meni je dobar njihov peeling za lice Ocean Salt.

S ostalim stvarima nisam bila nešto previše oduševljena.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 09:26   #25
Do otvaranja virtualnog ducana, jedino mjesto gdje ste u Hr mogli kupiti Lush, osim u Zgb, bio je ducan na rivi u Malom Loshinju. I to samo ljeti.

Dakle, shto da kazhem...moja se sestra s godishnjeg vratila dva dana ranije, jer je svu lovu tamo spichkala

Josh imam njihov piling - seka je uvijek 'dobre ruke' , onaj od badema shto izgleda kao sushi, malo preoshtar za lice ali dugo traje.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 23:05   #26
ne...ima i u splitu magic.zadnjih 7-8 mjeseci sigurno.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 00:29   #27
e pa bas vam hvala, chitala sam tu neki dan o tim sapunchichima i sve mi sline curile i odem danas tam i sva srecha pa sam samo 100 kn imala sa sobom!!!
kokoshke jedne, sad ste mi otkrile novo mjesto si chu ostavljat brdo para!! nek vas bude sraaaaam!
.:kuYa:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 19:58   #28
Quote:
FannyB kaže:
Meni je dobar njihov peeling za lice Ocean Salt.

S ostalim stvarima nisam bila nešto previše oduševljena.
I ja sam probala taj piling, nije lose, mozda malo pregrub za lice, nekako je ta sol unutra prekrupna. Ali nije los.

Probala sam jos neke sapuncice za piling za tijelo, nista posebno, probala sam puno bolje proizvode.

Sa kremama sam jako razocarana, skupe su, a kvaliteta im nije bas neka. Probala sam nekoliko, stvarno se vise ne mogu sjetiti kako su se zvale. I nakon par dana prestala ih koristiti. Jedna od njih bila je Enzymion, za mjesovitu kozu. Nikad nisam prezalila novce koje sam za nju dala, a jos sam probala tester u ducanu. No pomislila sam, kvragu, nema veze sto smrdi ko drek, ak valja. Ali nije valjala.
Ne znam zasto sam to kupila, valjda su me opcarali oni blokovi sarenih sapuna i sve te kombinacije. Pa sam pomislila kako to nesto vrijedi, bez konzervansa, pa svi ti neki egzoticni sastojci, itd.

Uglavnom, nikad vise Lush.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 14:57   #29
nista necu smetati, ja samor adim listu za danas popodne u lushu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 13:26   #30
samo da prijavim, kupila si svasta lijepog Evo upravo drzim njihovu kanu na glavi ...uglavnom skupilo se i u kosarici i na racunu

I vec radim listu za sljedecu posjetu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:14   #31
Quote:
Kosa kaže:
ste skuzili kak jako puno ljudi lici na te svoje avatare??
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 20:34   #32
Mi lejdis, ja vas najljepše umoljavam da mi preporučite kratki spisak Lush proizvoda koje bih si mogla kupiti, s posebnim osvrtom na piling za tijelo...ako netko ima iskustva bila bih zahvalna.
Ja bih neke sapunčiće mirisne, kupkice, soli i to...
Ništa za live, ništa za kosu - to mi ne odgovara iz Lusha
Tnx!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 18:49   #33
Quote:
Ništa za live
kaj je ovo ?

Inace evo ti moja lista koju sam pripremila za sljedeci put

Ginger Man za kupku 3,95 € , Trihomania sampon ( u obliku tvrdog sapuna) za crvenu kosu 6,25 , American Cream regenerator 5,95 , kana od njih 12,95, Turbo Bubble sa gliterom 4,20, Happy for sad gel za tusiranje 5,60 za muza T for Toes puder za noge 9,95, + gel za brijanje 4,95 + svjeze maske su im

teglica od 100 g kosta oko 10,00 € tu pikiram one od jagode, mljac a i peeling od jagode ( strawberry boat oko 9,00 € ) cleanser Angels on a bare skin nekih 8,00 € pa krema za lice Skin Drink 45 ml 15,00 € pa jedna nocna Celestial ili After Life ( specijalna njega nakon tuluma i slicno ) za tijelo Dream Cream 240 ml - 15,00 i jedan tonik za lice Breeze on a sea air 250 ml - 10,30 €

Naravno necu sve kupiti odjednom, svaki puta sam si rekla zgustati se na 3-4 stvari

Kupke su im fenomenalne pr. Absolute Delight, Summer Blues, World Peace, Big Blue
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 18:51   #34
a da ih pohvalim tako su velikodusni sa testerima

Cak su dobile i frendice testere ( svaka po dva velika ) a nisu nis kupile samo su bile sa mnom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 21:16   #35
Kad ono dolazis u zg???

idem ja s tobom da ti pravim drustvo
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 22:27   #36
joj micek a tebe bi bas rado upoznala, ak sve bude po planu krajem veljace
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 00:35   #37
Tipfeler!
Ništa za lice! jerbo mi ništa njihovo za lice nije odgovaralo, štogod sam probala...
I naljutile me tete kad su mi prodavale neku masku koja smije samo mjesec dana u fižideru stajat, pita ona kolko ću, ja rekoha kolko mi treba za mjesec dana, neću više uzimati ako će se pokvariti. Kaže teta - pa to bi vam onda bilo baš 100 grama!
Yeah right! Više od pola sam morala baciti! Grrrr!

Peeling za tijelo, anyone?
svima
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 13:40   #38
pa napisala sam ti peeling za tijelo, od jagode

A tih 100 g maske je meni bilo jedva dosta ( radila jednom tjedno onako izdasno namazala i lice i vrat i dekolte ) tak da mislim da te zena zaista nije imala namjeru "preci" nego da ti malo trosis.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 14:53   #39
tnx, baš sam sad dobila inspiraciju da odem do lusha poslije posla...budem još malo pročačkala topik.

A, kajaznam, ja sam baš zato jer sam skužila da ima toga puno previše - mazala izdašno da izdašnije ne mogu...valjda imam malo lice
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 20:07   #40
Evo, misija Lush obavljena...i više nego uspješno i plodonosno.
Vaša goldberka vam piše okupana u premirisnoj ljubičastoj kupki( a u ormariću u kupaonici su još dvije mirisne i lijepe i ejdna sa šljokicama), lica oribanog Ocean Salt peelingom ( ODLIČAN, zrnca soli su krupna, ali nisu gruba, a miris božanstveno citrusan kakav ja volim)... tijela oribanog sa Buffy The Back SIde Slayer Peelingom za tijelo - prepre dobar, taman toliko grub koliko peeling za tijelo mora biti, a kad se ipere na kži ostaju hranjiva ulja....i još me čeka pločica za masažu....mljacmljac...

Inače, kao što rekoh, u proizvode njihove za lice baš nemam povjerenja, štogod sam kupila nije mi odgovaralo....
Ali, Bože, kad se uđe u taj dućan....imaš osjećaj da bi sve najrađe sa sobom odnijela!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.