Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 17:26   #21
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Hervis ima losu kvalitetu kettlera
sad mi nista nije jasno, sta nije svaki Kettler isti bez obzira di kupis?
Razlikuje se po kvaliteti Kettler iz razlicitih ducana?
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 12:51   #22
Quote:
TriviA kaže: Pogledaj post
sad mi nista nije jasno, sta nije svaki Kettler isti bez obzira di kupis?
Razlikuje se po kvaliteti Kettler iz razlicitih ducana?
Pa normalno kettler ima orbitreke po 1000 eura i orbitereke za masovnu proizvodnju za centre metro, hervis i slicne i to nije niti priblizno prava kvalitera kettlera nego je to masovna proizvodnja s niskom cijena ali onda je normalno da je kvaliteta niska jer je takva i cijena
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:00   #23
Ima li netko iskustva sa ovima? Vidio ga,probao i cini mi se dosta cvrst...
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 09:12   #24
Quote:
Mago de Umago kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa ovima? Vidio ga,probao i cini mi se dosta cvrst...
Hammer ti je njmacki trgovac koji svoju robu radi u kini kao i svo nasi veletrgovci fitnessa,nije los ali su kineski orbitreci radeni od nesto slabijih materijala i ako nije kvaliteta vrhunska to se sve rasklima i bitno je da ima serivsa u dijelocva a u tome cini mi se da turbo sport nije bas jak
To sam barem ja cuo
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 04:14   #25
Pro Form PF 470 HR

Pozdrav
Trebao bi mi jedan savjet... Planiram si kupiti ovaj orbitrek http://blue-gym.com/shop/product_inf...products_id=48
pa bih voljela cuti vasa misljenja...Isplati li se dati te pare? Jeli kvalitetan? Jeli netko mozda narucivao preko ove trgovine?
Unaprijed hvala!
sunny05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 13:12   #26
kakvim vam se čini ovaj orbitrek?
http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1164
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 15:38   #27
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
kakvim vam se čini ovaj orbitrek?
http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1164

Tesko je reci malo pise o njemu tj. ne pise najbitnbije a to je koliko je zamasnjak a to je najbitnije kod cijene orbitreka

Ali koliko znam prati ga glas da je skup za ono sta nudi
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 17:26   #28
a koje bi mi preporučio, do 1500 kn?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 09:55   #29
orbitrek..

htio bi si kupiti orbitrek (radi koljena je potrebna neka vjezba u kojoj nema distorzije)...
koji preporucujete?
na sto da se pazi kada se kupuje?

koliko kosta kvalitetan orbitret, a da nije neki space shuttle?

hoce mi se popraviti guza zahvaljujuci njemu? hocu dobiti plocice na stomaku? hoce mi ponovno narasti kosa?
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:09   #30
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
htio bi si kupiti orbitrek (radi koljena je potrebna neka vjezba u kojoj nema distorzije)...
koji preporucujete?
na sto da se pazi kada se kupuje?

koliko kosta kvalitetan orbitret, a da nije neki space shuttle?

hoce mi se popraviti guza zahvaljujuci njemu? hocu dobiti plocice na stomaku? hoce mi ponovno narasti kosa?

Daj to mali pojasni. Inače i ja imam problema s koljenima, ali sam mislila da Orbitrek baš nije najbolji kod tih problema.
Inače ga imam i oko 3 mjeseca redovito vježbam oko pola sata dnevno. Meni super odgovara jer imam osjećaj da stimulira jako veliki postotak mišića.
ja sam svoj platila oko 1.000,00 kn, to je bila neka akcija u Intersportu. To je neka srednja cijena.
meliJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:45   #31
ruptura prednjeg ukrizenog ligamenta, djelomicna meniscektomija napravljena...
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:58   #32
Ja ti ga prodam za 300KN

Ovakav
Sinn69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 11:05   #33
u ducanu pa do 700 kn ili koji stoticu manje?! pa dajte ne pretjerujte, ljudi, s takvim pitanjima, kupite onda radije neki polovni (a i tu vjerojatno nece bit' lako naic' na nesto prihvatljivo, treba jako pazit' da je sve ok). i, sorry, ali malo se bolje informiraj prije nego sto se zaletis u losu "investiciju". postoji velika tema o orbitreku pa si tamo mozes potraziti hinteve, kao i na malim oglasima.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 14:17   #34
Ja bih molila da mi netko kaže šta je najbitnije kod kupovine orbitreka, na šta obratiti pažnju?
Nisam se još sretala sa tim pojmovima tipa "zamašnjak", "magnetni" i slično, pa molim da mi objasnite šta se uglavnom gleda kod kupovine....? Hvala
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 16:22   #35
Pitanje za Orbitrek BK-TE 005

Bok ekipa!
Imam samo jedno pitanjce, ali koje me jako, jako muči. Naime, dobio sam kao poklon gore navedenu spravu proizvodjaca Olpran, ali ono što mi je apsolutno nevjerovatno da NIKAKO, ali baš nikako ne mogu skužiti kako se pokreće njezino računalo!!!
Naime, sve je jasno gdje se moze podesiti minute, kalorije, prijeđeni kilometri itd, ali nigdje nema tipke START kojom bi se pokrenulo vrijeme ili što već!
Zna li netko? Uputstvo nisam dobio, njihov zastupnik u Hrvatskoj više ni ne postoji, a firma je iz Češke il Slovačke... Na moj upit nisu još reagirali, a prošlo je nekih 7 dana.
Hvala unaprijed na uputstvu za uporabu!
dzukee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 15:40   #36
Pozdrav svima, evo, ja sam kupila u Top Sportu Kettlerov orbitrek prije tri godine misleći da bum vježbala na njemu... Eh, baš sam se prevarila, tak da nakon tri god. u biti samo skuplja prašinu. Sad, ako netko želi, ja bih mu/joj ga prodala... tak da mi se javite onda private za daljnji dogovr.
Leeloo1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 23:36   #37
jel ima tko da bi prodao orbitrek?
ja sam u potrazi za njim
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:48   #38
Orbitrek je vrhunska stvar, tko god razmišlja, neka ga kupi.
Ostalo su izgovori,nedisciplina,lijenost, a to ne daj rezultate, naravno.Koriste ga profesionalni sportaši.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:33   #39
KUPUJEM KETTLER ORBITREK

Kupujem Kettlerov orbitrek, rabljen, ali jako uščuvan, a koji nije baš puno korišten - ako postoji takav. Do 1700kn mogu dati za njega, a model može biti KETTLER Crosstrainer Calypso 600 ili jači...HVALA
Nana139 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:49   #40
I ja bih trebala kupiti orbitrek. Pojma nemam na što treba obratiti pažnju

Može koji savjet?

Kupila bih i preko oglasnika. Koje modele mi preporučujete?

Hvala!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.