Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 10:00   #101
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
U Rosesu TH ducan pun robe, snizeno 50% i minus 20% na blagajni!!
u rosesa su dva outleta sta prodaju hilfija...jedan je the core-ov (koji je zatvoren na frankopanskoj i ne drzi samo hilfija vec i laurena etc), a drugi prodaje samo hilfigera ...treba zavirit u oba jer se zna dogodit da za istu stvar u jednom platis upola manje
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 20:02   #102
Ima li kakvo sniženje u Splitu, jer sljedeći tjedan idem u šoping?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 14:25   #103
jel zna netko kakvo je stanje u Zagrebu?Jel se može sada naći još plutača ili su skroz zamijenili kolekcije?
Imaju oni outlet?
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 16:37   #104
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
jel zna netko kakvo je stanje u Zagrebu?Jel se može sada naći još plutača ili su skroz zamijenili kolekcije?
Imaju oni outlet?
imas hilfigera u rosesa,
ja sam si nedavno kupila njihove gumene cizme, i danas sam ih nosila i naravno promoce, i sad neznan sto napraviti
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:43   #105
pomagaajte poludila sam za hilfiger cizmama,, ali kostaju 250€,, dala bi ja nekako za njih, iako teska srca,, jer su mi stvarno predivne,, ali me muci kakva je kvaliteta,, ovako izgledaju cvrste, prava koza,,, ali imala sam tenisice od hilfigera i uzasno se razocarala,, i sad me to muci,, ne znam bi-ne bi bilo kakvi savjeti su dobrodosli

http://www.amazon.de/Hilfiger-Denim-...7&sr=8-1-fkmr1

pitala sam i na temi "gdje i kakve cizme..",,,ali od viska glava ne boli
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 09:35   #106
Link ti nije dobar, ispravi ga )
Adunjanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 09:43   #107
didi, glupo ce zvucat, al svaka obuca, pa i najkvalitetnija ovisi o tome kako hodas, koliko trosis, unistavas obucu.
moj ormar pun hilfijeve obuce, oces tenisice, oces cipele, cizmie kratke visoke, cvrsta koza il brusena...sve trecu godinu izgledaju kao jednom nosene. nepoderive, kvalitetne i cvrste. prija ima dva para obuce ista kao moje, jedne i druge izgledaju kao da su bile u ratu..
neces fulat ako znas cuvat obucu
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 10:18   #108
ja sam prezadovoljna s hilfiger obucom - imam dvoje cizme, tenisice i sandale i sve je odlicno
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:37   #109
http://www.amazon.de/Hilfiger-Denim-...7&sr=8-1-fkmr1

ne mogu vise editirat svoj post,, pa evo taj model konkretno,, ako ih netko ima slucajno, kakve su za kisu,, sad na drugoj temi neka cura govori da su njenu frendicu uzasno nazuljale joj,, bas me zivcira ovo,, ne bi sad htjela dat skoro 2000 kn,, a da nisam u potpunosti zadovoljna

ma kuzim sve to za uzdrzavanje i sve,, nisam bas najbrizniji tip,, ali za ove bi se brrinula
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:56   #110
Od sve obuće što posjedujem min 30% je TH i neke stvari imam valjda 8 godina i sve je kao novo. Imam svega...od japanki i špagerica, balerinki, mokasina, salonki, do tenisica i čizmi, no jako pazim na obuću. Udobno mi je sve i ništa mi ne prokišnjava, ali moje hodanje po kiši se svodi na par metara iz kuće u auto i iz auta u zgradu na posao, pa tu nisam mjerodavna.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 18:32   #111
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
http://www.amazon.de/Hilfiger-Denim-...7&sr=8-1-fkmr1

ne mogu vise editirat svoj post,, pa evo taj model konkretno,, ako ih netko ima slucajno, kakve su za kisu,, sad na drugoj temi neka cura govori da su njenu frendicu uzasno nazuljale joj,, bas me zivcira ovo,, ne bi sad htjela dat skoro 2000 kn,, a da nisam u potpunosti zadovoljna:54::04:

ma kuzim sve to za uzdrzavanje i sve,, nisam bas najbrizniji tip,, ali za ove bi se brrinula:ceek::ck:
imam takve, ali onu tamnosivu/crnu verziju od prošle godine i gledam kako ću si ove godine uzeti i smeđe. Tako da onda znaš kakve su mi.
Nisu promočile i super su udobne (imam čudno stopalo tako da me inače sve nažulja, ali Tommy nikad).
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 19:59   #112
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
imam takve, ali onu tamnosivu/crnu verziju od prošle godine i gledam kako ću si ove godine uzeti i smeđe. Tako da onda znaš kakve su mi.
Nisu promočile i super su udobne (imam čudno stopalo tako da me inače sve nažulja, ali Tommy nikad).
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Od sve obuće što posjedujem min 30% je TH i neke stvari imam valjda 8 godina i sve je kao novo. Imam svega...od japanki i špagerica, balerinki, mokasina, salonki, do tenisica i čizmi, no jako pazim na obuću. Udobno mi je sve i ništa mi ne prokišnjava, ali moje hodanje po kiši se svodi na par metara iz kuće u auto i iz auta u zgradu na posao, pa tu nisam mjerodavna.
obradovale ste me s odgovorima bit ce moje, bit ce moje

nego,, dal ih ima negdje u hr za kupiti,
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 15:45   #113
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
pomagaajte poludila sam za hilfiger cizmama,, ali kostaju 250€,, dala bi ja nekako za njih, iako teska srca,, jer su mi stvarno predivne,, ali me muci kakva je kvaliteta,, ovako izgledaju cvrste, prava koza,,, ali imala sam tenisice od hilfigera i uzasno se razocarala,, i sad me to muci,, ne znam bi-ne bi bilo kakvi savjeti su dobrodosli

http://www.amazon.de/Hilfiger-Denim-...7&sr=8-1-fkmr1

pitala sam i na temi "gdje i kakve cizme..",,,ali od viska glava ne boli
Čizme Tommy Hilfiger imaš za kupiti u Multibrand Boa u West Gate-u. Mogu se kupiti na sve kartice i do 6 rata.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:13   #114
U kojem Hilfigeru ima za kupit satova njihovih? Zapela sam za jedan savrsen bijeli, a ne znam gdje bih ga mogla kupit.
U pitanju je ovaj http://usa.tommy.com/tommy/browse/pr...d=&skuColorId=
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 10:22   #115
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
U kojem Hilfigeru ima za kupit satova njihovih? Zapela sam za jedan savrsen bijeli, a ne znam gdje bih ga mogla kupit.
U pitanju je ovaj http://usa.tommy.com/tommy/browse/pr...d=&skuColorId=
satova je bilo u kaptol centru, ako se nije nešto promijenilo...
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 20:33   #116
uhhh...tema za tomija....dakle, obožavam im sve modele čizama gumenih/kožnih, tenisica, muških jakni.....

...al VIŠE NIKAD ih nebi kupila....!!!! dakle, ako pljunem toliko novaca-očekujem kvalitetu! kao što mi je nike pružio kvalitetu, kao što mi ju timberland pruža, tako hoću da mi i TH pruži! a ne da ja kupim jedne visoke tenicise, one se deformiraju nakon mj dana, i sada su potpuno odljepljene u ormaru. pa se sjetim kupit jedne niske, a one se nakon 2tj odlijepe od naprijed (đon) i otraga (zavinuti dio đona), odem u dućan-zamijenim ih, i tek tak skužim koliko su se razvukle već. dakle, hodam u njima ko čovjek, nemam izvrnuti hod, vežem ih, znači nisu labave....

TH-never again...
šaljem pozdrav njihovim dizajnerima jer rade prokleto dobar posao, al brate za te novce mogu kupit malo bolje ljepilo!!
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:40   #117
zna li netko telefonski broj tommy hilfiger trgovine u ilici?
smješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:52   #118
carrie_ - Jako sam iznenađena tvojim iskustvom s TH tenisicama. Ja već godinama iz sezone u sezonu kupujem balerinke i čizme TH i stvarno sam super zadovoljna... Nijedne do sada mi se nisu odlijepile ili raspale ili takvo što.
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 13:09   #119
Traperice im nikako ne vrijede tih novaca. Jedne od lošijih su zapravo i nikad više neće u moj ormar
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 13:14   #120
iako imam u ormaru podosta obuće TH (prvenstveno zbog meni super dizajna), moram priznati da se i ja slažem s carrie_. Kvaliteta im baš nije jača strana, posebno tenisice i balerinke, koje se stvarno brzo razljepe, osobito guma na prstima. Mokasine i čizme su ok, jer su i opšivene, ali ako je samo ljepljeno, vrlo brzo će se otkeljiti...
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.