Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2005., 22:26   #1
krema za izbjeljivanje

kupila ja to cudo da izbilijelim dlacice na rukama i evo upravo probala na jednom malom djelicu (kao probajte prije blabla) i ne vidim bas neku promjenu ono minimalna je
no uglavnom ono sta primjetih je da mi ode boja s koze (bila na solariju par puta) dovraga tako da sve mi se cini da cu odustat od te akcije "izbijelimo"
Jel izbjeljujete stogod i koliko drzite? Ne vise od 10 min (ko sta pise) ili malo produzite?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:33   #2
koristila sam domaci pripravak, nekad davno, tamnoputa sam i isto mi je kozha djelovala blijedje nakon toga.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:37   #3
Ja sam izblijedila nausnice,prvi put drzala 15 min...rezultat onako,drugi put jos 10 min i bijele su,jedino sto se pod odredjenim kutom vidi da su ispod tamne,nisam uspjela ispod dlake posvjetlit.

meni nije posvjetlilo kozu,a i tu imam neke fleke,pa se ne vidi.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 22:40   #4
ako se toliko daju 'prouchavat', znachi da ih ima....zashto to ne skinesh voskom?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 23:24   #5
ja sam imala od cupka to za izbjeljivanje i isto mi je malo koza posvjetlila.sam kaj se kod mene ne kuzi toliko jer sam prirodno svijetlije puti i ne hodam po solariju tak da...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 07:04   #6
Koristim od Čupka kremu, za ruke i nausnicu. Neki dan sam izbijelila na rukama i dobro je ispalo. Ne platinasto bijelo (bilo bi smiješno) već tako da ne izgleda umjetno. Ovo je drugi put da to radim. Nije bilo reakcije ovaj put, ali prvi put je koža pocrvenila lagano i onda sam stavila termalnu vodu i nakon toga kremu i sve je bilo ok.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 11:56   #7
Kupim u DM-u Gele Blanc (blajh) i pomiješam jedan mali dio sa 12% Hydrogenom (najbolje gelasti), pa promiješam dok smjesa ne postane maziva. To stavim na ruke i držim do 10 min.
Dlačice postanu gotovo prozirne i skoro da se ne vide, a jako mi je lijepo kada se malo vide na preplanuloj koži.
Nisam primijetila da mi se i koža izbjeljuje.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 12:22   #8
i ja sam se tako tjeshila u 13-oj godini kako je to slatko i sexy, dok se ipak nisam suochila s okrutnom istinom kako vidljivim dlakama, bez obzira na boju, nije mjesto na zhenskim nogama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 12:37   #9
Da imam dlakurde na rukama, skidala bih ih bez obzira na cijenu.
Inače, imam i na leđima sitne male dlačice, ljeti su zlaćane na brončanoj koži.
Da takve rastu na nogama, ne bih se depilirala.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 13:14   #10
Quote:
maristella69 kaže:
Da imam dlakurde na rukama, skidala bih ih bez obzira na cijenu.
Inače, imam i na leđima sitne male dlačice, ljeti su zlaćane na brončanoj koži.
Da takve rastu na nogama, ne bih se depilirala.
takve ima frendicina seka po nogama...i ostatku tijela.cesto je ljena brijat nog ei uopce joj se ne kuzi po ljeti kad potamni a dlake posvjetle.cak je i simpa za vidjet.
dok ja svoje dlakurde moram rjesavat kak god znam.osjecam se ko dikobraz tamne i cvrste....i puno njih
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 14:41   #11
koristim kremu za izbjeljivanje dlačica na nausnici (ne želim si priuštiti bol čupanjem dlaka)

bila sam kupovala u ljekarnama gdje bi to oni smućkavali, pa onda neku talijansku kremu zaboravih naziv, sad koristim Čupko


i meni je to o.k.

pobijele samo dlačice, koža ne
__________________
A ti Krešiću...čerupaj svoju kokoš na svom pragu!
DJanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 21:44   #12
Ja koristim Čupko kremu za izbjeljivanje (na rukama) i super mi ispadne. Sad dok sam bijela, ne vidim promjenu na koži (ne posvijetli) ali kad malo potamnim, vidi se razlika.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:55   #13
Quote:
Kristina19 kaže:
Ja koristim Čupko kremu za izbjeljivanje (na rukama) i super mi ispadne. Sad dok sam bijela, ne vidim promjenu na koži (ne posvijetli) ali kad malo potamnim, vidi se razlika.
vidis, vidis, ma ja bila na solariju par puta, a probala sam malo te kremice (cupko) na dijelu ruke pa skuzih da mi je i koza izgubila tu solarij bojicu ali nisam jos jako crna pa nema veze sad jos moram cijele ruke
(nausnica - pinceta)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 17:20   #14
krema za izbjeljivanje dlaka

može netko preporučit koju dobru?
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 17:25   #15
Čupko ako imaš osjetljivu kožu
Strep je dobar, ali malo agresivniji

koju god da izabereš, vodi računa da se razlikuju one za izbjeljivanje dlačica na licu od onih za ostale dijelove tijela
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 17:31   #16
treba mi za ostale dijelove... ima nekih oznaka na pakiranjima za razlokovanje namjene?
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 17:38   #17
Quote:
Platna Bilanca kaže:
treba mi za ostale dijelove... ima nekih oznaka na pakiranjima za razlokovanje namjene?
obično piše na kutiji
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 17:46   #18
ok, hvala
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:14   #19
Izbjeljivanje dlačica

Problem.
Nemrem više trpit dlačice iznad usne. Dost su crne i htjela bi ih izblajhat.
E sad, ne znam di to ima za kupit. I kolko košta.
Dal netko ima iskustva s time? Ajd pliz ak neko zna di ima za kupit i kolko dođe, nek napiše jer mi fakat treba!
Blunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:19   #20
vosak vosak vosak
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.