Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 11:54   #41
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Sta je Markator parfumerija
beautique se zove, kod mene je modiana i to zajedno, znaci vjerovatno je njihova prodavnica.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 12:26   #42
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
curke, ja kad isprobavam nikad ne čopim tester, gurnem ruku odozada i izvučem ono što nitko nije isprobao, i što ide na prodaju. zločesto, al jebiga, gadi mi se.
No krasno. Da te barem svaki sljedeci put natjeraju da kupis te proizvode!

Inace, vidjela sam izjave takvih: "Ja u DM dolazim otvarati i isprobavati maskare, a u parfumerijama ih kupim".

patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 12:58   #43
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
curke, ja kad isprobavam nikad ne čopim tester, gurnem ruku odozada i izvučem ono što nitko nije isprobao, i što ide na prodaju. zločesto, al jebiga, gadi mi se.
Gadljivo je to što će netko poslije tebe kupiti taj proizvod.Sori,ali ovo što ti radiš meni je gadljivo
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 14:59   #44
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
e sad se sjetih
kod mene u dmu ima jedna polica, mala, na njoj pise, "snizeni proizvodi zbog ostecenja", i tu ima isto dosta sminke. pokusavaju one valjda ali ne ide im bas...
to sam i ja vidla i tu mi se dm jako zgadio..inace ih volim,ali to mi je odurno..
prodaju sminku koju ja ne bi nekome ni poklonila..i to svu tu zmuljanu,zgnjecenu strackanu i kao daju popust od oko 20-30% na te proizvode,a ti proizvodi su totalno unisteni
tko bi dao iti lipe za ruz koji je skroz znjecen ili za puder kojeg vise od pola fali i sav je zamuljan..uzas..a oni jos traze cak 70% vrijednosti tog proizvoda koji je definitivno za otpis i vracanje proizvodacu ...
kad valjda imaju previse zdronckanih stvari,pa ih je sram hrpetinu toga vracati..

inace ja uvijek uzimam tester...ne volim da netko dira nesto sto bi ja kupila,pa to postujem i ja-ne diram nikad stvari za prodaju..
kad kupujem obavezno pogledam da li je tko dirao-ako je ne uzimam,ako nije obavezno kupim
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 15:44   #45
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
Gadljivo je to što će netko poslije tebe kupiti taj proizvod.Sori,ali ovo što ti radiš meni je gadljivo
ak mi paše proizvod kupim ga, nije baš da sve vratim nazad.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:14   #46
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
curke, ja kad isprobavam nikad ne čopim tester, gurnem ruku odozada i izvučem ono što nitko nije isprobao, i što ide na prodaju. zločesto, al jebiga, gadi mi se.
Nije zlocesto, samo pokazuje manjak kulture
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:09   #47
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post


Kad smo vec kod testera, meni je odvratno kad gamad balkanska svoje prste gura u proizvode koji nisu testeri. Recimo sjenila, testeri postoje u ladici koja se izvuce i na kojoj pise "molimo koristite tester", a svako je zamrljano i vide se otisci prstiju. Lakovi se posuse par mjeseci nakon otvaranja, ali to ne sprecava glupace da ih otvaraju (lakove koji nisu testeri) i mazu po stalku ili knjizici s popisom sastojaka (bit ce da je stalak iste nijanse kao njihov nokat). Olovke za oci i usne je prakticki nemoguce naci nezamrljane. Kad sam kupovala neku kremu za tijelo, od 6 kutija samo na jednoj je bila citava naljepnica preko kutije i poklopca. Najgore su one koje otvaraju maskare, pa ih druge cure kupe sasusene. Ja bih ih sve natjerala da kupe proizvode koje su zagadile
hoćete mi napisati perfumeriju u centru grada (ZG) koja drži manhattan kozmetiku i da ima izložene primjerke četkica za sve njihove maskare? pa kad kupujem maskaru, četkica je jedini odlučujući faktor. kako da vidim četkicu ako ne otvorim maskaru?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:41   #48
Ako nema izlozenog testera, nemoj unistavati proizvod. Jednostavno ga nemoj kupiti. Nema ni testera sladoleda u ducanu, ne znas kakav je okus dok ne probas, pa mozes procitati sto pise i kupiti ili ne kupiti. Ili bi otvorila pakiranje, polizala, pa ako ti se ne svidja, vratila u skrinju?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:45   #49
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
ak mi paše proizvod kupim ga, nije baš da sve vratim nazad.
Koliko posto proizvoda kupis? I za koliko novca mjesecno ostetis drogerije/parfumerije i druge kupce?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 01:27   #50
Danas u Mülleru, jedna zena je isprobavala korektore u olovci. Oni su stajali u pretincima koji su sa strane imali izdvojeni utor za tester. Ona je uzimala korektore iz pretinaca gdje su proizvodi, ne testeri, nove olovke na kojima su se jos vidjele crte od tvornickog ostrenja i mazala ih na ruku. Probala je 3 nijanse. A ja se nisam usudila reci joj "gospodjo, to nisu testeri" ili "gospodjo, testeri su sa strane". Vjerojatno bi se derala na mene, kao i one dvije balkanke o kojima sam vec pisala. Sto sam mogla? Reci prodavacicama, pa da ju natjeraju da kupi sve proizvode koje je ostetila? Reci zastitaru? Popricala sam o tome u DM-u s prodavacicom jer je jedna zena dosla reklamirati boju za kosu - netko je iz kutije ukrao jedan dio. No, prodavacica je samo slijegala ramenima i rekla da je to njihova kultura, da si neki umisljaju da se mogu ponasati kao doma. Razmisljam da pokrenem peticiju kojom bismo zahtijevali da ljudi koji isprobaju proizvod koji nije tester budu prisiljeni isti platiti, pa ju posaljem DM-u u Hrvatskoj i Mülleru u Hrvatskoj...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 09:15   #51
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Danas u Mülleru, jedna zena je isprobavala korektore u olovci. Oni su stajali u pretincima koji su sa strane imali izdvojeni utor za tester. Ona je uzimala korektore iz pretinaca gdje su proizvodi, ne testeri, nove olovke na kojima su se jos vidjele crte od tvornickog ostrenja i mazala ih na ruku. Probala je 3 nijanse. A ja se nisam usudila reci joj "gospodjo, to nisu testeri" ili "gospodjo, testeri su sa strane". Vjerojatno bi se derala na mene, kao i one dvije balkanke o kojima sam vec pisala. Sto sam mogla? Reci prodavacicama, pa da ju natjeraju da kupi sve proizvode koje je ostetila? Reci zastitaru? Popricala sam o tome u DM-u s prodavacicom jer je jedna zena dosla reklamirati boju za kosu - netko je iz kutije ukrao jedan dio. No, prodavacica je samo slijegala ramenima i rekla da je to njihova kultura, da si neki umisljaju da se mogu ponasati kao doma. Razmisljam da pokrenem peticiju kojom bismo zahtijevali da ljudi koji isprobaju proizvod koji nije tester budu prisiljeni isti platiti, pa ju posaljem DM-u u Hrvatskoj i Mülleru u Hrvatskoj...

podrzavam te!!! koje babe - veli mi frendica da je jedna BABA doslovno isprobala sve ORIGINALNE ruzeve, a onda pitala - pa kaj tu nema nediranih ruzeva
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 09:22   #52
@ lianne, od kud ovi SPEEESLATKI smajlici
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:31   #53
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
podrzavam te!!! koje babe - veli mi frendica da je jedna BABA doslovno isprobala sve ORIGINALNE ruzeve, a onda pitala - pa kaj tu nema nediranih ruzeva
Ajme, jos su gori ti koji isprobaju proizvod kojeg nitko nije taknuo jer im se tester gadi, pa onda uzmu drugi proizvod kojeg nitko nije taknuo da ga kupe.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:38   #54

Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
podrzavam te!!! koje babe - veli mi frendica da je jedna BABA doslovno isprobala sve ORIGINALNE ruzeve, a onda pitala - pa kaj tu nema nediranih ruzeva
takve treba

ja vecinom kad nekoga "ulovim" se pravim glupa a la "e gospodjo, ovdje su vam testeri" izvadim jedan i onda im bude neugodno.. a jednom me jedna pa sam joj rekla nek samo zamisli obratno da ja mrljam po njenom ruzu i onda ga ona kupi takvog
al me to ne zanima, ja bi se i svadjala ak treba...

patientia, podrzvama tvoj prijedlog.. odvatno je to!
mislim da se ne isplati ici k prodavacica u drogerijama, njima je svejedno mozda u nekoj parfumeriji... one bi sigurno nesto rekle, bar u ovima gdje ja idem sam sigurna da bi se nesto reklo.. mozda nebi natjerila da kupe ali bi ih ruzili.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:44   #55
U parfumerijama nije takva situacija jer prodavacice paze da kupci ne bi nesto ukrali, bas im vise za vratom, ali onako napadno. Zato i izbjegavam parfumerije (nisam ni toliko pri lovi da bih kupovala brandove koje drze samo u parfumerijama). Uvozniku bi trebalo biti najbitnije koliko proizvoda se gubi, u ducanima mozda poslovodji... Super mi je Avon, svaka maskara, svaka olovka za oci, je u foliji (ili kartonskoj kutiji, ali ako je otvarana, onda je savijen onaj mali zatvarac), ne moze se desiti da je maskara otvarana ili sasusena. Ne volim visak ambalaze (iz ekoloskih razloga), ali takva ambalaza je nuzna (ili barem naljepnica koja se strga pri otvaranju).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:46   #56
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Super mi je Avon, svaka maskara, svaka olovka za oci, je u foliji (ili kartonskoj kutiji, ali ako je otvarana, onda je savijen onaj mali zatvarac), ne moze se desiti da je maskara otvarana ili sasusena. Ne volim visak ambalaze (iz ekoloskih razloga), ali takva ambalaza je nuzna (ili barem naljepnica koja se strga pri otvaranju).
da da, nesto tipa okrugla naljepnica koja se prepolovi kad otvoris karmin, ili maskaru, ili bilo sta drugo.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:48   #57
kod nas u vecini robni kuca a la KAUFHOF, KARSTADT su zadnji godina poceli ljepiti sa onim prozirnim trakicama sve otvori.. znaci sve olovke, maskare, tusevi, gloss, ruzevi.. SVE je zaljepljeno.. Tako da je tesko odljepit da te ne uhvati dok trazis pocetak trake
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:57   #58
Da da, bas to. Cini mi se da ArtDeco olovke to imaju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:07   #59
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
@ lianne, od kud ovi SPEEESLATKI smajlici
vidi...

__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:11   #60
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
U parfumerijama nije takva situacija jer prodavacice paze da kupci ne bi nesto ukrali, bas im vise za vratom, ali onako napadno. Zato i izbjegavam parfumerije (nisam ni toliko pri lovi da bih kupovala brandove koje drze samo u parfumerijama). Uvozniku bi trebalo biti najbitnije koliko proizvoda se gubi, u ducanima mozda poslovodji... Super mi je Avon, svaka maskara, svaka olovka za oci, je u foliji (ili kartonskoj kutiji, ali ako je otvarana, onda je savijen onaj mali zatvarac), ne moze se desiti da je maskara otvarana ili sasusena. Ne volim visak ambalaze (iz ekoloskih razloga), ali takva ambalaza je nuzna (ili barem naljepnica koja se strga pri otvaranju).
dada..trebalo bi nesto takvo..
inace neke firme stavljaju one tvrde bar kodovve preko pola cepa i ambalaze u kojima je i zastita protiv krade,a i ne mozes ih otvoriti..to na blagajni skinu i mislim da ide opet u uporabu..tako nesto je super rijesenje..
i podrzavam peticiju,jer stvarno nikako ne podrzavam prckanje po kozmetici...
ima se fino tester koji sluzi u te svrhe i njega diraj do mile volje..ostalo je nekultura..uh..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.