Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 18:45   #141
Svidjaju mi se Kelme modeli, ali nekako mi se cini da imaju malo deblji đon, a to mi ne treba. Igram iskljucivo na parketu. Da li ova trgovina futsal.hr ima i poslovnice negdje ili samo webshop (konkretno zanima me Osijek).
Top flex su 500 kn, to mi je malo previse.

tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:49   #142
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Svidjaju mi se Kelme modeli, ali nekako mi se cini da imaju malo deblji đon, a to mi ne treba. Igram iskljucivo na parketu. Da li ova trgovina futsal.hr ima i poslovnice negdje ili samo webshop (konkretno zanima me Osijek).
Top flex su 500 kn, to mi je malo previse.

tapatalk/good old 4.9.5
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=47831
Neymar95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:55   #143
Vidio sam to, al ne znam jel jos radi ta trgovina.
Hvala svakako!





tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:58   #144
Kakva su vam iskustva s Mizuno tenisicama na nogomet na umjetnoj travi?
tomislav1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:42   #145
Evo ja moram napisat negativni osvrt na Kelme Millenium sala tenisice. Naime, kupio sam ih u hrfutsal trgovini u Osijeku i evo danas sam ih vec drugi put odnio reklamirat. Oba puta mi se jedna odlijepila na vrhu vec nakon 2-3 rekreacije. Stvarno sramotno za jedan takav brand.
A politika trgovine prati kvalitetu. Moras ostavit tenisice, oni ti prvo nude popravak, a na zamjenu cekas po par dana da se jave.
Uglavnom, jako jako lose i neprofesionalno.

tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 10:21   #146
Quote:
tomislav1979 kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s Mizuno tenisicama na nogomet na umjetnoj travi?
Omiljeni tip tene mog brata, a i ja ih trenutno imam (akcija kupis 1 dobijes 2 par gratis). Sasvim solidne, pružaju dobar osjećaj za loptu, lagane ...Međutim, koristim ih uglavnom na parketu i zbog mog stila igre često se zna desiti da joj se odlijepi "đon" (na lijevoj s untrašnje strane, a na desnoj teni sa spoljašnje strane).
__________________
http://www.sportskilist.com/
papanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:40   #147
Pozdrav ekipa!

Ne znam gdje da postavim upit pa cu pokusati ovdje.

Dakle, trazim Adidas Universal tenisice. Pozeljno da su tamnoplave boje, iako se necu bunit ukoliko nadjem bijele ili crne (samo da nadjem ).
Ako itko zna gdje se mogu kupiti u Zagrebu, neka napise ovdje ili mi posalje pm.
Placam pice za provjerenu informaciju.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:26   #148
Quote:
tomislav1979 kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s Mizuno tenisicama na nogomet na umjetnoj travi?
Nikako Mizuno, a pogotovo ne u trgovinu TENISICE HR.

ovo su tenisice mog sina od 14 godina nakon mjesec dana koji je golman u rukometu.
U trgovini, a ni uvoznik Sport agent ne žele prihvatit reklamaciju
FIMISA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 11:30   #149
Wink

Pozdrav

Ima netko iskustva s adidas micoach speed cellom,se može stavit u štucnu jer mi kopačke nemaju utor za njega, je komplicirano ulogiravanje u taj adidasov sistem,ima još gdje u hrvatskoj kupit il moram prek ebay-a,bio bih zahvalan ako neto ima odgovor
lol22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:17   #150
Jedno pitanje, ako tko zna, vidim razne teniske za nogomet, e sada uglavnom sam igrao u dvorankama i to onima koje su imale povrsinu (dakle mislim na sve osim đonova) tvrdu, a sada vidim da ima modela kojima je povrsina jako meka. Pitanje, da li boli kada udarite loptu? Mislim kako je moguce da im je povrsina tako meka, a da neosjetite nista kada udarate loptu?
weath is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:32   #151
Jesi ikad igrao nogomet bos? E takav je osjecaj.




Salim se, trenutno imam adidas janeirinha sala, krpeni oplat im je gore i nema govora o bolu. Jedino ako si nekakva mimoza i ne igras bas nogomet, onda povlacim ovu izjavu gore

tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:14   #152
Ma igram samo sta sam uvijek igrao sa onima sta imaju dosta jaku povrsinu od neznam cega vjerojatno skaj, a sada vidim da modeli imaju jako meki materijal od meke sintetičke kože?! Ali i to je sta kazes valjda ih nebi radili da boli kad udaras.
weath is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 02:09   #153
Ljudi molim malu pomoć gdje je u Zagrebu (po mogućnosti zapad ili centar) moguće kupiti kopačke s čepovima po jeftinijioj cijeni, od 100kn do 300kn. Mislim da je sada već vrijeme sniženja, popusta jer je uskoro "kraj sezone".
Da skratim priču ne treba mi za nogomet tako da nemora bit vrhunske kvalitete, već mi treba za košnju trave, berbu plodova sa voćkica na strmom brijegu itd. Trebaju mi kopačke jer mi ništa neodgovaraju od tenisica niti od cipela koje nemaju ripne/čepove. A brijeg je dosta strm 30-40°, pa mi se stalno kliže.

Guglao sam no vidim samo online trgovine, a to mi neodgovara jer ja moram osobno doći u trgovinu probati obuću s bar dva različita broja zbog različitih kalupa od proizvođača i tek tada nakon probe mogu kupiti.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 07:48   #154
Hvala vam na pomoci nasao sam i kupio kopacke od Adidasa za 290kn na snizenju za 20% kod Pittaroso. Kopacke imaju plasticne cepove i pise da je namjena za natural ground. Lijepo je hodati u njima po zemlji i nema nikakve brige za hodanje i stajanje na strmom brijegu. LP
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:14   #155
Tenisice za mali nogomet, podloga beton. Što preporučate?
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:03   #156
Quote:
barakapetbe kaže: Pogledaj post
Tenisice za mali nogomet, podloga beton. Što preporučate?
isto pitanje. koja marka za beton?
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:49   #157
Par kolega sto igra sa mnom u dvorani igraju i na asfaltu i imaju Kelme (ne znam tocno koji model), kazu da su zadovoljni. Imaju ojacan đon tako da bi trebale trajat duze nego inace.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:09   #158
Tenisice ma mali nogomet umjetna trava kavez 4x4

Neznam da li je lovačka priča, dobio sam info da postoje one koje koje imaju mjerač za amortiziranje udarca.Ako neko zna koju više neka napiše.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 00:56   #159
Koje su najudobnije kopacke za turf?
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.