Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 22:21   #41
uzeti naočale za trening, sa silikonskom gumom,
racing imaju premalo meke gume,
jeftilen je obična guma, valjda su dobre
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 14:04   #42
ja sam sa šveđankama(swedish racing model) sasvim zadovoljan
u bazenu koristim obične po 40 kn, a na otvorenoj vodi metalizirane po 80kn
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 08:31   #43
da podignemo ovu temu iz mrtvih,,,

ovak trebaju mi naočale za plivanje u bazenu,s time da bih plivao sa lećama što mi je i doktor rekao da bih mogao ako kupim kvalitetne naočale koje fino prijanjaju i ne puštaju vodu unutra.

molio bih vas preporuku nekih naočala
__________________
Work hard,study hard and then you can fix refrigirators and stuff
act_a_fool is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 19:04   #44
Gdje osim u Intersportu u Zagrebu ima za kupiti naočala za plivanje? Odnosno gdje uopće u Zagrebu ima za kupiti marke Arena i Speedo?
MarinM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 18:03   #45
Žena mi je kupila naočale za plivanje ADIDAS na koje sam izgubio živce i dva sata vremena da ih sastavim i na kraju neznam ni dali sam ih dobro sklopijo. Nisam nikakav profić, čak ni amater ali radi zdravstvenih razloga moram dosta plivat pa me zanima dali su te naočale koje sada imam dobre ili bi možda morao kupiti arenine? Hvala!
Dean is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 02:11   #46
Quote:
Dean kaže: Pogledaj post
Žena mi je kupila naočale za plivanje ADIDAS na koje sam izgubio živce i dva sata vremena da ih sastavim i na kraju neznam ni dali sam ih dobro sklopijo. Nisam nikakav profić, čak ni amater ali radi zdravstvenih razloga moram dosta plivat pa me zanima dali su te naočale koje sada imam dobre ili bi možda morao kupiti arenine? Hvala!
Napravi test... idi u bazen, stavi ih na glavu i plivaj... nakon 100 m ćeš znati!

Jedino što ne preporučam je kupiti naočale sa fixnim razmakom između okulara; ako ti 100% ne paše ulaziti će voda, pogotovo na okretima...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 20:39   #47
Exclamation

Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
Misliš?

Koliko ja znam, radi se o nekom premazu koji se svremenom istroši. A postoje za kupit i neke kapi protiv maglenja, ali nije mi se nikad dalo pljunut(lol) pare za to.
hhahhaha....istina nakon 5 miseci speedo naocale nesto se istrosilo,a nesto san maka nokton....jako tanak ali primamljiv sloj savjetujem bez tog reflektirajuceg premaza.....sranje ....nakon nekog vrimena izgledaju kao da si tenkon priko njih prosa...
zika-4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 19:16   #48
[QUOTE=pakleni_patuljak;13573887]http://www.woolf.hr/reklamni%20letak.htm[/QU

znaš možda neku trgovinu u Ri gdje se može nabaviti nešto slično i do koje najniže temperature mora se mogu koristiti?
bryant24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:35   #49
Kupaći kostim-gdje kupiti?

Bok!

Krećem na plivanje i treba mi sportski kupaći kostim (po mogućnosti jednodijelni), a da vrijedi nešto? Gdje se to u snježnom Zagrebu može kupiti?
Hvala!!!
mimux365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 10:32   #50
Imaš u Rost Športu (Dom sportova), Zagrebšport (Mladost), mislim da ima i po Turbo sportovima.. I u Reebokovom outletu je bilo, ne znam dal imaju još.
Ma uglavnom, u bilo kojem većem sportskom dućanu, nije to neka filozofija nać.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 15:15   #51
I u Hervisu!
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 19:37   #52
Intersport i Cisalfa
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:24   #53
Quote:
MarinM kaže: Pogledaj post
Gdje osim u Intersportu u Zagrebu ima za kupiti naočala za plivanje? Odnosno gdje uopće u Zagrebu ima za kupiti marke Arena i Speedo?
Jel moze mi netko dat odgovor na ovo?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 23:44   #54
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Jel moze mi netko dat odgovor na ovo?
Speedo i Arena plivačku opremu prodaje trgovina smještena desno od ulaza na bazen Mladosti (SRC Mladost, Jarunska 5).
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 22:49   #55
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Jel moze mi netko dat odgovor na ovo?
Turbo sport jucer objavio na FB stranici:
Nove Speedo, Rider i Ipanema Gisele Bundchen kolekcije u Turbosportu……….kupaći kostimi, naočale, kape za plivanje, sandale…………
Yesterday at 11:54am
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 14:44   #56
naocale se moraju drzat na ocima kao priljepak, probate ih malo stisnut i pustit. naravno nece dugo drzat ali to je znak da vam nece propustat. kod silikonskih nisu udobne u pocetku ali se brzo prilagode. i na nosu se rasire ako je potrebno. ja imam speedo vec godinama i mrak su mi. 140kn
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 07:22   #57
Iako mi smeta kad mi se slana voda nađe u očima ne nosim naočale jer onih par što sam probao su puštale vodu na veliko,kao i dvije maske,a i nije baš da moram često uranjat glavu.Sad kad bi kupovao uzeo bih neke skupe a da rade svoj posao kako spada
Abi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 20:06   #58
jesi probao swedish racing model? (ima arena i speedo)
minimalistički i vrlo podesivi dizajn, ja nakon par godina korištenja još uvijek vrlo zadovoljan
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:48   #59
KRATKE PERAJE ZA PLIVANJE BR.48

Molim vas gdje bi bilo za kupit kratkih-malih peraja za plivanje broj 47/48.
Hvala...
hrcko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 17:17   #60
optika vitrum

U optici Vitrum u Masarykovoj 12 u Zagrebu sam vidla da imaju naočale s dioptrijom i maske za ronjenje s dioptrijom. Imaju i naočale za sport u koje se ugradi dioptrija.
:jump ing:
vampa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.