Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2008., 01:59   #281
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
evo ovako odprilike izgleda ta haljina... gore, kod ovratnika je malo nabran materijal, ali stvarno malo, jedva vidljivo. ali ovaj stil je...

http://forademoda.files.wordpress.co...lack-dress.jpg
Duge crne satenske rukavice bi i bile pun pogodak na ovu haljinu, pogotovo ako je nosis na bal. I preko rukavice stavis veliki prsten, kao sto je gore predlozen, i veliku narukvicu.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 14:12   #282
ŠTO OBUĆI ZA DEJT?

MOJE DAME, PLIZ POMOZITE MI.
OVAKO:
INAČE NOSIM PUNK STIL, ŠIROKE HLAČE ILI ONE FULL USKE CRNE I UGLAVNOM TOP CRNE BOJE. ALI KAD IDEM NA DEJT, TREBALA BI SE VALJDA NEKAKO SREDITI. E SAD. NEMAM POJMA ŠTO BI OBUKLA, A DA NE ISPADNE PRESVEČANO NI PREOBIČNO, A OPET DA BUDE U MOM STILU.
DAJTE MI NEKI PRIJEDLOG...!
__________________
PUNK IS NOT DEAD !!!
Lady Punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 14:24   #283
pa kud idete za dejt?

po meni, odjeća ovisi o prilici... i kako želiš da te se shvati
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 17:37   #284
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Koja je svrha tog posjeta Veneciji? Je li postoji neka prigoda - neka zabava, neki prijem?
Jer, ako je to samo vikend, posjet gradu, obilazak grada i druzenje s rodacima, mislim da trebas nositi nesto uobicajeno i u cemu se ugodno osjecas. Nesto opustenije za obilazak grada, ne preveliku petu i poneses nesto "ljepse" za na vecer, za veceru isl.
Ma druženje uglavnom obilazak znamenitosti i tako.Ali ne bih htijela izgledati kao da sam pala iz balkasnke provincije što u biti jesam.
Tako da sam kupila nešto nove robe na placi naravno,pretežno klasične boje crna bijela,dolčevite i tako.imam par šoseva do koljena i razmišljam da li investiram ui kakv zgodan šešir.Imam i ovu kombinaciju bijeli šos do koljena i crna dolčevitka,kožni bež kaput i ne znam za sandale ili čizme.prijedlozi.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:13   #285
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ma druženje uglavnom obilazak znamenitosti i tako.Ali ne bih htijela izgledati kao da sam pala iz balkasnke provincije što u biti jesam.
Tako da sam kupila nešto nove robe na placi naravno,pretežno klasične boje crna bijela,dolčevite i tako.imam par šoseva do koljena i razmišljam da li investiram ui kakv zgodan šešir.Imam i ovu kombinaciju bijeli šos do koljena i crna dolčevitka,kožni bež kaput i ne znam za sandale ili čizme.prijedlozi.

E sad sve to ovisi. Crno bijela kombinacija je nešto s čime ne bi trebala pogriješiti. Ali sve zavisi od materijala kako se slažu. O stilu suknje ovisi i to čizme ili cipele. Jedino što mi svakako bode oči je bež kaput, na crno bijelu kombinaciju
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 19:39   #286
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ma druženje uglavnom obilazak znamenitosti i tako.Ali ne bih htijela izgledati kao da sam pala iz balkasnke provincije što u biti jesam.
Tako da sam kupila nešto nove robe na placi naravno,pretežno klasične boje crna bijela,dolčevite i tako.imam par šoseva do koljena i razmišljam da li investiram ui kakv zgodan šešir.Imam i ovu kombinaciju bijeli šos do koljena i crna dolčevitka,kožni bež kaput i ne znam za sandale ili čizme.prijedlozi.

Slazem se s Cordeliom, bez kozni kaputic mi nikako ne ide uz ostalo sto si nabrojala. Ne znam kakva je suknja, ali ako je klasicnija do koljena, ja bih radije cizme. Sandale (ne znam jesi li, u biti, mislila na cipele), ne bih nikako, hladno je, a moze padati i kisa. U stvari, ne znam kada idete.
Mislim da nema potrebe da investiras u sesir. Ako bas zelis neko "pokrivalo" za glavu, uzmi si neku slatku kapicu, beretkticu isl.
Zaista mislim da se ne trebas previse opterecivati time - nema nista lose u balkanskoj provinciji. Budi sto jesi i obuci ono u cemu se ugodno osjecas, jer ako bas tada obuces nesto sto inace ne nosis bas previse, npr., sesir, tek tada mozes izgledati kao da si "ispala" odnekud. Uostalom, sigurno cete puno hodati po gradu i obilaziti, moras paziti na udobnost i prakticnost.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 19:43   #287
Quote:
Lady Punk kaže: Pogledaj post
MOJE DAME, PLIZ POMOZITE MI.
OVAKO:
INAČE NOSIM PUNK STIL, ŠIROKE HLAČE ILI ONE FULL USKE CRNE I UGLAVNOM TOP CRNE BOJE. ALI KAD IDEM NA DEJT, TREBALA BI SE VALJDA NEKAKO SREDITI. E SAD. NEMAM POJMA ŠTO BI OBUKLA, A DA NE ISPADNE PRESVEČANO NI PREOBIČNO, A OPET DA BUDE U MOM STILU.
DAJTE MI NEKI PRIJEDLOG...!
Pa ne znam je li u punk style ulazi i neka kraca crna suknjica, a dolje crne deblje carape...To mi se cini OK.
Premda mi se za dejt cini OK i to sto inace nosis.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 19:45   #288
Ok kaput ne,šos lagano prati linju tijela.Nije uski skrotz već je malo uži u gornjem dijelu.Svwe ja pamučno jer sam alrguična pa skoro na sve osim prirodnih materijala.
Pitala sam štzo da obučem jer bi bilo malo glupo obilaiziti recimo crkvu svetog Marka u trapericama ili trenirkii tenisicama.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 20:57   #289
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ok kaput ne,šos lagano prati linju tijela.Nije uski skrotz već je malo uži u gornjem dijelu.Svwe ja pamučno jer sam alrguična pa skoro na sve osim prirodnih materijala.
Pitala sam štzo da obučem jer bi bilo malo glupo obilaiziti recimo crkvu svetog Marka u trapericama ili trenirkii tenisicama.
Ja bih ipak cizmice na taj sos. Mozes obuci kaputic, ali neke druge boje, ako imas ili jaknu.
Sto se tice zadnje recenice - ne vidim zasto! Naravno da neces u trenirci, barem ja ne bih, ijer nace ne volim trenirke po gradu. Ali traperice i dobre tenisice ili cizme, zasto ne? Naravno da da. Ja jako puno putujem i obilazim na putovanjima, za turizam se ne treba bas previse sredivati, najbitnije je da se u tome osjecas lijepo i udobno.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 22:02   #290
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Ja bih ipak cizmice na taj sos. Mozes obuci kaputic, ali neke druge boje, ako imas ili jaknu.
Sto se tice zadnje recenice - ne vidim zasto! Naravno da neces u trenirci, barem ja ne bih, ijer nace ne volim trenirke po gradu. Ali traperice i dobre tenisice ili cizme, zasto ne? Naravno da da. Ja jako puno putujem i obilazim na putovanjima, za turizam se ne treba bas previse sredivati, najbitnije je da se u tome osjecas lijepo i udobno.

Potpisujem
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 10:32   #291


ovo nisam obukla josh ni jednom od kad sam kupila, trebam savjetich

naaaaime, iz nekog razloga zaaarko no ovu gore majchicu zelim obuchi predivne rebraste petrolej najlonke, i u biti ono shto me muchi je suknjice.. ne znam kakvu, koje boje i kakvog kroja buduchi da je majica sama po sebi balonasta, a ja sam mrshavica pa mi i ne stoji najbolje ali nea veze

dakle, suknjica?? ilio chak neke kratke hlachice, ali koje boje??
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 23:03   #292
Daklem...

Za tjedan dana mi stiže bordo (tamno)zelena, plišana juicy torba. Velika je, nosi se onako, across the body...

A mene zanima na što točno da je nosim? Kakve tenisice, majice...?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 00:38   #293
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Daklem...

Za tjedan dana mi stiže bordo (tamno)zelena, plišana juicy torba. Velika je, nosi se onako, across the body...

A mene zanima na što točno da je nosim? Kakve tenisice, majice...?
vidin na drugom topicu da planiraš kupovat majice u boji borše. luda glavo.
možeš na sve po meni. traperice, tenisice/uggs, trenerku, sportske majice.
da vidiš na šta ja sve natandrčin reebokicu iden bas sad napisat
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:55   #294
Kombinacija boja!!

Pozdravljam vas sve i nadam se da će te mi pomoći oko odabira!!!
Trebam se svečano obući, ono klasika, odijelo, kravata..... A da ne izgledamo ja i pratilja kao nebo i zemlja, tj. da uskladimo boje....
Ona nosi na sebi ljubičasto prekriveno prozirno crnim materijalom...
I sad kakvu košulju da obučem, kravatu, odjelo, šta mi preporučate...
Možete staviti slike tako da bolje vidim, jer se baš i ne razumijem u modu, hehe!!!
THX!!!
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:17   #295
Pa ako hoces da budes BAS uskladjen s njom ona idi s ljubicastom kosuljom,crno odjelo i crna krava.

A ako hoces da budes "dovoljno" uskladjen onda mozes crna kravata crno odjelo i kosulja po izboru
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:51   #296
e vako
posto ja mrzim vidjeti rozu, ljubicastu, crvenu isl, na muskima, ja te nikako ne bi obukla u ljubicastu kosulju (ali to sam samo ja jel)
slazem se s malinom - definitivno crno odijelo. kosulja bijela, siva ili crna (crna ako ti bas jako dobro stoji crno), a kravata kombinacija crne, ljubicaste i boje kosulje - po mogucnosti prugasta.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:20   #297
ja bih ljubicastu kosulju

samo ne znaju to svi nosit pa se ti prepozanj jesi li jedan od onih koji znaju
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:29   #298
sada se dosta nose one uske kravate kao nekad.meni su vlro otmjene neka ona bude ljubichasta
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 16:35   #299
Šta se tiće kombiniranja boja,sa ljubičaston obožavan vidit,i nosin crno i sivo.Jednostavno mi te boje prelipo idu.
Crna onako daje neku eleganciju i dubinu,a sivo je baš onako casual,i baš je lipo silo.
Tako da bi ti te boje išle super,predpostavljan da ćeš imat crno odjelo,pa možeš ljubičastu košulju i onda onu lipu,modernu tanku crnu kravatu,ili crnu košulju pa onda ljubičastu kravatu da ubije monotoniju.Naravno sve ovisi o godinama,stilu,kako se osječaš u svemu tome a i šta tvoja druga polovica misli o tome.
A osim crne i sive,na ljubičastu ide i zelena,pa eto ako želiš da ne budete baš isti,a da opet budete stilski usklađeni
tt_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 16:56   #300
Uzmi nekoliko boja....recimo: crnu, bijelu, ljubicastu, sivu
Sad odluci za koju boju zelis da dominira(ja bih uzela crnu) pa nek to bude boja odjela.

Zatim odaberi kosulju,ako je i ona neutralnih boja onda uzmi kravatu neke zvilje boje da ubije monotoniju,pa moze biti kombinacija ljubicasto crno il smao ljubicasto.

A mozes povesti i pratilju da ti pomogne u odabiru
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.