Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2008., 09:25   #21
Znam curku koja je kod nje dala raditi svoju vjencanicu,...zena je haljinu pogodila samo tako...buduci da je mladenka bila dosta niska, a i dosta okrugla (nije trudna), nije bilo bas lako naci najbolji model...no, Matija je napravila haljinu u kojoj je ona izgledala prekrasno..nisu se vidjeli nedostaci...sakrila ih je, a naglasila je one dobre stvari na njoj...nor. noge...

Haljina je dosla kao suho zlato, ali i vrijedilo je...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 00:10   #22
meni se isto cine njeni radovi ok, bas budem isla iduci tj pogledati, kuma sam na svadbi, ali 7000 mi je malo too much
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 00:36   #23
Cura iz srednje je na maturalnoj imala njenu haljinu i mogu reć da mi je to bila definitivno najljepša haljina tu večer.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 00:50   #24
Quote:
I, me & myself kaže: Pogledaj post
tri haljine su ih koštale 45 000 kn (znači svaka 15)
Boze kakvo preseravanje
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 01:05   #25
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Zašto ne daju otkaz!??

Mislim da se u Zagrebu vrlo lako može naći posao plaćen 3000 kuna mjesečno + prijava....
Pretpostavljam da te krojačice nisu u cvijetu mladosti baš pa ajde ti nađi posao, teško je sa 25 a kamoli sa 45 godina.. Inače, ako netko ima novca ne vidim ništa loše u tome da haljinu koja mu je dizajnirana i skrojena savršeno, plati 15 000 kuna. Ja si to ne mogu priuštiti ali tko može - zašto ne. Bolje tako imat nešto unikatno i po svom ukusu nego pljunut te pare za komad robe koji svaka druga sponzoruša fura.. Voljela bi vidjet slike tih haljina koje su spomenute djevojke kupile kod Vuice......................
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 01:15   #26
Evo kaj vam Matija poručuje

Quote:
Želja mi je ispuniti sve Vaše želje. Stoga dok gledate moje haljine, pokušavajući odabrati koja je najbolja baš za Vas, nemojte se ustrućavati nazvati me jer ću Vam se osobno javiti ili odgovoriti na svaki Vaš poziv.

Kažem to stoga jer ste mi jako stidljive pa, raspitujući se okolo dobivate krive podatke. I sama sam pročitala na nekim forumima razne neistine, posebno o cijenama mojih haljina i vjenčanica. Zato svima Vama koji ovo čitate, uz pretpostavku da ste me kliknuli jer volite to što radim, otvaram vrata dobrodošlice uz 3 telefona na koja će Vam se uvijek netko javiti.

Matija
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:46   #27
15 tisuća kuna? za u pravilu gotovo uvijek kičasto nakaradne kopije trendy haljina. thanks but no thanks.
ajd možda su kvalitetno izrađene ali to ne briše činjenicu da matija bezočno kopira sve što stigne. a ja bome ne bi davala tolike novce nekome tko nema ni trunku originalnosti.
al daleko najjači su pokušaji originalnog stiliziranja odjeće na revijama. ja mislim da su božićne predstave u mojoj osnovnoj školi bile uvjerljivije stilizirane od ove katastrofe.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:54   #28
kod nas na maturalnoj je jedna cura imala njenu haljinu i izgledala je kao papagaj
al doslovno, uzas

inace, vidila sam par njenih haljina, neke su me odusevile, neke ne.
sve ovisi o modelu
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:02   #29
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
15 tisuća kuna? za u pravilu gotovo uvijek kičasto nakaradne kopije trendy haljina. thanks but no thanks.
ajd možda su kvalitetno izrađene ali to ne briše činjenicu da matija bezočno kopira sve što stigne. a ja bome ne bi davala tolike novce nekome tko nema ni trunku originalnosti.
al daleko najjači su pokušaji originalnog stiliziranja odjeće na revijama. ja mislim da su božićne predstave u mojoj osnovnoj školi bile uvjerljivije stilizirane od ove katastrofe.
jel ova zenska inace bjelkinja?
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:05   #30
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
jel ova zenska inace bjelkinja?
da.
pretpostavljam da je ovo bio pokušaj prikazivanja "moderne ratnice" a ispao je križanac hrvatske cajke i princa s bel aira. yuck.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:07   #31
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
da.
pretpostavljam da je ovo bio pokušaj prikazivanja "moderne ratnice" a ispao je križanac hrvatske cajke i princa s bel aira. yuck.
UMirem!

mislim da je to ona

Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:09   #32
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
da.
pretpostavljam da je ovo bio pokušaj prikazivanja "moderne ratnice" a ispao je križanac hrvatske cajke i princa s bel aira. yuck.
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:19   #33


ne znam zasto, al ja bi dodala jos i xene ratnice
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 13:27   #34

umirem
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 13:51   #35
Čitam evo što cure pišu da su njene haljine po 15 tisuća kn ...to nije istina, treba lijepo ići pitati i informirati se...ova kriza je sve lupila po đepu, pa vjerojatno tako i nju. Trebate se cure znati postaviti.... ja sam sad šivala haljinu boje pudera koja će mi ujedno i bit vjenčanica, nisam joj rekla da mi je to vjenčanica ( jer znam da bi cijena bila duplo skuplja, ne samo kod nje nego je tako i kod svih naših dizajnera,jer svi gledaju kako da te oderu )...a tu dugu haljinu sam platila oko 6000 kn,a svakako i vrijedi toliko.

Boli me briga tko šiva, neke njene krojačice ili ona i još manje me briga jesu plačene ili nisu i za koliko rade. Nitko ne pita kolika je plaća onim ženama na Konzumovim blagajnama koje rade i petkom i svecom,a većina nas tamo kupuje kruh svaki dan ... paradox.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 15:54   #36
Htjela bih se nadovezati na ovu temu... meni je Matija šivala vjenčanicu i haljina je sve ostavila bez daha. Posvetila mi je mnogo vremena, uložila je mnogo truda u nju i vrijedi svake lipe

A ne moram ni govoriti da je haljina imala metre i metre svile i čipke...
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:52   #37
Quote:
Yorkshire kaže: Pogledaj post
Htjela bih se nadovezati na ovu temu... meni je Matija šivala vjenčanicu i haljina je sve ostavila bez daha. Posvetila mi je mnogo vremena, uložila je mnogo truda u nju i vrijedi svake lipe

A ne moram ni govoriti da je haljina imala metre i metre svile i čipke...
molim te, koliko si je platila? prekrasne su, ali sve mislim da su preskupe hvala
RIBICA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 16:15   #38
Quote:
RIBICA1 kaže: Pogledaj post
molim te, koliko si je platila? prekrasne su, ali sve mislim da su preskupe hvala
Ja sam svoju haljinu platila 3800kn ovo ljeto i divna je.
iako mi ona po zadnjim haljinama previse kopira Pavlina, tj tako mi se cini. isprika ako sam ikoga uvrijedila.
__________________
Today I caught myself smiling for no reason :)
tomanchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 14:40   #39
Quote:
Yorkshire kaže: Pogledaj post
Htjela bih se nadovezati na ovu temu... meni je Matija šivala vjenčanicu i haljina je sve ostavila bez daha. Posvetila mi je mnogo vremena, uložila je mnogo truda u nju i vrijedi svake lipe

A ne moram ni govoriti da je haljina imala metre i metre svile i čipke...
oprosti što upadam bez veze, ali kako si je poslije očistila?
eve26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 21:47   #40
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo sa gospodjicom Matijom. Mene je zena doslovno isla zaj. i napraviti od mene budalu. Trazila sam mjesecima haljinu za jednu posebnu prigodu, sve sam obisla i njene haljine su mi najvise dopale. Bila som kod nje 2 subote za redom i svaku subotu je imala drugu celebrity prijateljicu koja je cure obasipala komplimetima , ne znam da li je to bila slucanost ili marketinski trik, kao sad kad te pohvali neki nas celebrity kako ti predivno stoji haljina ti ces odma past na guzicu i kupit ju

Haljina je stvarno bila predivna, ni cijena joj nije bila niska, jedino sam je ja zamolila da mi haljina ne osvane u novinama prije nego je ja obucem (cc2 tjedna), da bi se dogodilo upravo suprotno, tu MOJU haljinu je gospodja posudila jednoj nasoj xx koja je osvanila na gro naslovnica, gospodjicama je bio prevelik trosak cak i platit kemisko ciscenje i malo popraviti patent i pojedine djelove cipke. E pa kod Matije nikada vise!
zsa zsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.