Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 11:38   #61
mislim da nemaju. ja sam si kupila njihov tekući vitamin E, stavim ga na cijelo lice, a on je super za bore. jesi li probala onu hranjivu kremu s vitaminom C? piše da je za suhu kožu, pa ne znam da li da je kupim kao noćnu, jer imam mješovitu kožu...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:00   #62
Ja imam normalnu/mješovitu i svaka krema na kojoj piše "hranjiva" meni bude premasna i izaziva prištiće; kao da mi koža ne upija te kreme!Ne bih se usudila probati. Ja za noć stavljam ponekad nivea baby plavu kremu. A najčešće ništa, odmaram kožu...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:04   #63
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Ja imam normalnu/mješovitu i svaka krema na kojoj piše "hranjiva" meni bude premasna i izaziva prištiće; kao da mi koža ne upija te kreme!Ne bih se usudila probati. Ja za noć stavljam ponekad nivea baby plavu kremu. A najčešće ništa, odmaram kožu...

Da, tako i meni...al, često dođem u iskušenje pa kupim neku takvu hranjivu...trenutno su mi super bazna ulja preko noći, ne izazivaju mi prištiće, pa bolje da ne eksperimentiram opet s tim hranjivim kremama...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:35   #64
Kupila sam danas njihov vitamin E, piše na njemu da je baš protiv bora po čelu, oko očiju i usana...To bi moglo biti ok, vidjet ćemo. Piše i da je protiv ožiljaka i ispucane kože (umanjuje stzrije, u šta ne vjerujem!). Ali za bore budem probala.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 14:52   #65
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Kupila si dnevnu hidratantnu kremu s bademovim uljem i ugodno se iznenadila!!
ja sam od nje dobila prištiće,100% sam sigurna da je od te kreme jer prije njene upotrebe ih nisam imala, tijekom sam imala, prije nekih 10 dana sam je potrošila i vratila se na L'Orealovu i nije mi se pojavio više ni jedan prišt.
tako ako ti se pojave prištići znaj da je od te kreme, a ne ko ja upotrebljavala sam je do kraja i pitala se od kud mi prištići
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 17:30   #66
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas njihov vitamin E, piše na njemu da je baš protiv bora po čelu, oko očiju i usana...To bi moglo biti ok, vidjet ćemo. Piše i da je protiv ožiljaka i ispucane kože (umanjuje stzrije, u šta ne vjerujem!). Ali za bore budem probala.
gdje kupis taj vitamin e?
i dali je glupo da se koristi kao prevencija protiv bora jer ja imam tek 20 i kusur..?
maja_Pa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 18:30   #67
Kupi se u DM-u, mislim da je stotinjak kuna. Nije glupo, kad dobijes bore, nema vise prevencije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:33   #68
ja imam taj vitamin E, meni je to dosta masno
mislim da cu si ipak kupiti nesto hidratantno
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:44   #69
Ja uvijek doma imam taj njihov vitamin E i povremeno ga navečer stavim na lice ili samo oko očiju kao kuru (jer je prilično masno).

I uvijek dodajem 10-15 kapi u sva kupljena mlijeka za tijelo i kreme za ruke - koža bude fina i mekana
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:50   #70
hmmm navukli ste me
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 02:05   #71
Podižem ovu temu zato što mi treba jedna informacija

Ovako, pri kraju mi je Holyplantov uljni odstranjivač laka za nokte koji mi se pokazao zbilja odličan, ma nema mu zamjerke, u rangu mi je sa Afroditinim totalno! Međutim, taj odstranjivač sam kupila jednom prilikom na moru u Kerumu i sad mene zanima gdje bi ga mogla pronaći jer nisam ga vidjela u dm-u, a ni u Kozmu ili nisam dobro gledala... kako god, bila bi jako zahvalna kada bi mi netko javio gdje ga ima 100%!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 16:38   #72
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Podižem ovu temu zato što mi treba jedna informacija

Ovako, pri kraju mi je Holyplantov uljni odstranjivač laka za nokte koji mi se pokazao zbilja odličan, ma nema mu zamjerke, u rangu mi je sa Afroditinim totalno! Međutim, taj odstranjivač sam kupila jednom prilikom na moru u Kerumu i sad mene zanima gdje bi ga mogla pronaći jer nisam ga vidjela u dm-u, a ni u Kozmu ili nisam dobro gledala... kako god, bila bi jako zahvalna kada bi mi netko javio gdje ga ima 100%!
Ja mislim da sam ga ja vidjela u Sparu
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 20:29   #73
Quote:
HNB kaže: Pogledaj post
Ja mislim da sam ga ja vidjela u Sparu
Hvala! Pogledat ću!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:25   #74
kako koristite vitamin E? prije kreme? kad ga stavljate - ujutro i/ili navecer?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:30   #75
Navecer bez iceg preko. I maaaaastan je. Ako naneses kremu poslije, ta mast ce izbiti. Ne moze se to preko dana koristiti.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:40   #76
Patientia, jel ti imaš suhu kožu?
Ja imam i baš tražim nešto jako hranjivo za po noći.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:45   #77
i mene zanima kako koristite vit E ali u smislu dal svaki dan ili svaki dan neku kremu pa njega povremeno? i dal samo oko ociju ili cijelo lice?
ja planiram kupit AntiOx koliko ju hvalite (iako se jos neckam izmedju nje i Afrodite, uzet cu onu za koju bude vise pisalo da je za bore) pa neznam di bi onda jos i vit E ugurala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:11   #78
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Patientia, jel ti imaš suhu kožu?
Ja imam i baš tražim nešto jako hranjivo za po noći.
Moja koza je promjenljiva s godisnjim dobima, kad je jako vruce, masna je, zimi je suha, inace je poprilicno osjetljiva.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:11   #79
AntiOx mi je bio jako mastan i ljepljiv.

Vitamin E koristim kad se sjetim.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:15   #80
meni koza nije suha i ne treba joj nista masno . al preko noci mi nije bed stavljat masne kreme, samo jel pod uvjetom da mi ne uzrokuju dodatno mascenje koze. ovaj vitamin e bi koristila u cilju prevencije bora, na cijelom licu. ako masti kozu, mozda ipak nije za mene .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.