Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 16:33   #21
Quote:
juma kaže: Pogledaj post

Jedino me ljuti što su unutra izuzetno tjesne, toliko da neugodno stišće ruku.
onda si po meni uzeo krive rukavice !
istina je da se rasire nakon nekog vremena no ne u neznam kakvom razmjeru, jednostavno postaju mekse, a takoder ti ovisi i kakvo je punjenje ! jednom se zaribah i uzeh one s injekciskim punjenjem , placene su bile 500-600 kn , tvrde pa popiz.... sljedeci dan su bile vracene i uzete one najobicnije prideove od 200 kn , je da ce se mozda zaje za 2-3 mjeseca ako bas treniras svaki dan i ne stedis ih na vreci ali meni su to najdraze rukavice definitivno ! a i 80% dvorane ces cesto vidit bas u njima, jer em su jeftine em nisu tvrde al ni malo !
o ovima govorim
http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=676&ProdId=4100

a za bandaze eto svi seru i po elasticnim dok su meni elasticne neuporedivo bolje od neelasticnih , lakse ih je zamotat a i ne urezuju se medu prstima
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 17:04   #22
Quote:
Siki 6 kaže: Pogledaj post
onda si po meni uzeo krive rukavice !
istina je da se rasire nakon nekog vremena no ne u neznam kakvom razmjeru, jednostavno postaju mekse, a takoder ti ovisi i kakvo je punjenje ! jednom se zaribah i uzeh one s injekciskim punjenjem , placene su bile 500-600 kn , tvrde pa popiz.... sljedeci dan su bile vracene i uzete one najobicnije prideove od 200 kn , je da ce se mozda zaje za 2-3 mjeseca ako bas treniras svaki dan i ne stedis ih na vreci ali meni su to najdraze rukavice definitivno ! a i 80% dvorane ces cesto vidit bas u njima, jer em su jeftine em nisu tvrde al ni malo !
o ovima govorim
http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=676&ProdId=4100

a za bandaze eto svi seru i po elasticnim dok su meni elasticne neuporedivo bolje od neelasticnih , lakse ih je zamotat a i ne urezuju se medu prstima
Sherdogovci pričaju da po klubovima Europe i US treneri ne dopuštaju sparing s rukavicama ispod 16oz jer 10-12oz služe za ozljedit ljude, a na sparingu nije cilj nikog ozljedit. Ako redovito spariraš skupi se mnogo udaraca u glavu koji mogu ostaviti teške posljedice. Zato uzeo 16oz, jedino mi ih je sad žao uništiti na vreći. A trening najčešće ide tako da spariramo po naputku trenera, onda jedan ostaje u ringu gdje ga trener ući a ostali tuku vreće oko ringa i stalno se mjenjamo. Pa mi je nezgodno mjenjat rukavice jer u klubu imaju s otvorenim dlanom, one su relativno ok jer se nemogu usmrdit. Imaju i klasicne boks 10oz, ali su se doslovno raspale i smrde na 500m, moš prat ruku 3 sata ali nećeš izvuć smrad, prijatelju izbilo crvenilo (kao neka alergija).

16oz su dobre jer imaju veću zaštitnu površinu, ali samo u kombinaciji s drugim 16 ili min 14oz jer ove iz kluba su toliko sitne da prođu kroz gard.
juma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 17:14   #23
Vreća za kickbox

Pozdrav svima


Poceo sam trenirati kickbox i sada kupujem vrecu, medutim, tih vreca ima jako puno, a posto sam ja pocetnik u ovome, ne mogu se odluciti koju da kupim.
Ali znam sto zelim od vrece. Vreca treba biti duga 120-150cm, nesto teza, po mogucnosti od prave koze ili nekog materijala slicnog kozi i mora biti "mekana". Dakle, vreca mora jako dobro apsorbirati udarac, necu si razbiti zglobove. Vrece na kojima treniram u klubu su uzasno tvrde i nakon treninga me zglobovi bole 2-3 dana, a koristim 5m bandaze i everlast protex3 rukavice.

Sad....trebam savjet, koji vrecu od navedenih da kupim? Ima tko iskustva sa nekim od tih modela?
Ova Pride sa t-soft punjenjem mi se cini savrsena, jer je napravljena bas sa svrhom da bude mekana, ali koliko vidim na slikama, napravljena je od nekog pvc materijala, a pitanje je koliko je to izdrzljivo.

http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=710&ProdId=1002
http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=710&ProdId=E101
http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=629&ProdId=E106
http://www.pride.hr/commerce.asp?CatId=629&ProdId=1202

Samo molim bez savjeta kakve sam dobivao na drugim forumima tipa "ti si pocetnik pa kupi najjeftiniju"
Cijena nije bitna, moze kostat i 1500kn.


Unaprijed hvala na odgovorima, pozz
fsb1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 10:23   #24
guma za zube za osobe sa aparatićem...

Ovako treniram MMA i polako mi počinju sparinzi i potrebna mi je guma za zube
ortodont mi govori da mi to nemože napravit zato štomi se zubi pomiču i svako malo bi mi trebala nova guma ali našao sam na netu razne gume za osobe sa aparatićem od 100pa do čak 200kn
i raspitao sam se malo i puno osoba nosi najnormalnije te specijalne gume za aparatiće i sve je u redu...
ima li tko iskustva sa navedenim problemom da mi malo pomogne
nezz dali da čekam i slušam ortodonta ili kupim i nosim na svoju odgovornost ovu posebnu gumu za aparatić molim savjete plizzz hitno mi je
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 10:31   #25
Quote:
Joint kaže: Pogledaj post
Ovako treniram MMA i polako mi počinju sparinzi i potrebna mi je guma za zube
ortodont mi govori da mi to nemože napravit zato štomi se zubi pomiču i svako malo bi mi trebala nova guma ali našao sam na netu razne gume za osobe sa aparatićem od 100pa do čak 200kn
i raspitao sam se malo i puno osoba nosi najnormalnije te specijalne gume za aparatiće i sve je u redu...
ima li tko iskustva sa navedenim problemom da mi malo pomogne
nezz dali da čekam i slušam ortodonta ili kupim i nosim na svoju odgovornost ovu posebnu gumu za aparatić molim savjete plizzz hitno mi je
te gume koje se prodaju po netu možda ti mogu ali i ne moraju odgovarat a od nekih možeš imat više štete nego koristi.Možda bi najbolje bilo da opet popričaš s ortodontom jer ne bi baš bilo zgodno da dobiješ po zubima na kojima je aparatić,probaj mu malo rasvijetlit problem pa vjerujem da će nać neko prikladno rješenje za tvoj problem
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:40   #26
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
te gume koje se prodaju po netu možda ti mogu ali i ne moraju odgovarat a od nekih možeš imat više štete nego koristi.Možda bi najbolje bilo da opet popričaš s ortodontom jer ne bi baš bilo zgodno da dobiješ po zubima na kojima je aparatić,probaj mu malo rasvijetlit problem pa vjerujem da će nać neko prikladno rješenje za tvoj problem
ma bio sam ja jučer u prideu u maksimirskoj
samo kaj tamo ta guma dođe 200 i neš kuna a problem mi je u tome što bi ja kupio tu gumu al ne da nebi došo kod njega i kaže nemože...
nisam ni mislio kupit gumu sa neta točnije radi se o ovoj
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 19:31   #27
Jedna mala u mom klubu ima aparatić i gumu najnormalnije
Koje je točno tvoje pitanje
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:09   #28
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Jedna mala u mom klubu ima aparatić i gumu najnormalnije
Koje je točno tvoje pitanje
pitanje je jel mora ortodont prilagođavat tu gumu zbog stalnog pomicanja zubi ili mogu kupit slobodno ovu od 200kn sa slike i bit miran ??
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 00:48   #29
A to
Ma kakav ortodont. Kupi ovu u Prideu i to je to
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:08   #30
Da malo oživim topic.

Planiram ovih dana uzeti nekakve rukavice (ne preskupe) za vreću pa ako može preporuka glede veličine...

Malo sam prošao forumima i vidim da ljudi uglavnom uzimaju 10oz veličinu za vreću pa me zanima jeli možda problem ako za trening na vreći uzmem 12oz.

Rukavice mi inače neće služiti za sparing.
bunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:54   #31
Kako da se rijesim smrada iz rukavica, iman pride marku.
INeedHelp6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 11:02   #32
Quote:
INeedHelp6 kaže: Pogledaj post
Kako da se rijesim smrada iz rukavica, iman pride marku.
stavi novine unutra, zraci ih, naravno nikad bez bandaža oblacit, namazat kremom za ruke da ne pucaju i to je to.


ps: al kad se jednom umsrde ako nisi radio od pocetka tesko bus maknuo miris samo tako
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 14:34   #33
Quote:
INeedHelp6 kaže: Pogledaj post
Kako da se rijesim smrada iz rukavica, iman pride marku.
Baby puder staviti poslije treninga i zračiti ih, naravno prije treninga ih dobro istresti
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 23:10   #34
Gdje u zg povoljno nabavit rukavice za boks i bandaze? za rekreativno treniranje, muay thai je u pitanju...
xlimit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 12:11   #35
Quote:
xlimit kaže: Pogledaj post
Gdje u zg povoljno nabavit rukavice za boks i bandaze? za rekreativno treniranje, muay thai je u pitanju...
pride, kvalitetnte stvari i pristupacne cijene, za svakog nesto ima
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:08   #36
Moze preporuka nekih dobrih boksackih rukavica za vrecu?
Rekreativni treninzi...malo da ojacam udarac, da se ispucam i tako...

Imam doma stare rukavice jos od kad sam kao klinac trenirao savate, ali su to povece rukavice namjenjene za sparing pa mi ne odgovaraju...

Sutra cu skoknut do Pride-og ducana, ali bas da ne udem ko telac
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:43   #37
Ja sam si preko ebaya MMA rukavice i gumu, skupa me došlo nešto manje od 90kn!! Prezadovoljna sam
Rukavice si isto prozračujem nakon svakog treninga i iznutra prođem onom tekućinom za dezinfekciju ruku min triput mjesečno
i nikad mi se nisu usmrdile...
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:35   #38
Pozdrav svima, zanima me ima li tko iskustva s koristenjem pametnih satova na treninzima boksa? Htjela bih kupiti sat koji ce pratiti aktivnost, kalorije, HR, korake i sl dok sam na treningu ali i dok hodam/vozim bicikl. Najveci problem je to sto na boksu imas bandaze i rukavice pa bi manje robusni satovi bili pozeljniji nego li veci. Ako netko ima iskustva ili ideju bila bih jako zahvalna
__________________
‎...prije nego sto ostarite, potrosite mladost...mnoge starosti imaju velike zalihe neostvarenih mladenackih zelja...
...rece ona... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 20:03   #39
Bok,u planu.mi je kupnja vreće za boks i rukavice.
No htio bih vreću koju mogu micati pošto bi stavio u jednu praznu sobu.
Nemam ništa da je objesimo,a vidim da postoji neka varijanta na vratima no ne bi takvo jer imam dojam da dosta limitira.

Hvala
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.