Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2007., 22:49   #21
Ja se nadam da cu uspjeti nazicati Mirenu, pa da sam 5 godina mirna i sto se tice kontracepcije i sto se tice menstruacije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:55   #22
Ovaj... a sta je to? Neka kemija?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:57   #23
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Ma sta je ono od Jesse pamuk? Meni se cini prije kao jeftinija kopija Alwaysa...
Patientia - ma lako za to sta manje krvarimo, nego me strah dobit toksicni sok ili namnozit neke klice tijekom devet sati? Kad sam zadnji put citala uputstva pisalo je da se moraju izvadit za sest sati.
ne-pamuk je bio u kontekstu ovih iz metroa
jessu uzmem kad nesto moram
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:00   #24
Koristim always sensitive - to su oni pamučni... plastični su mi užas... probala sam i neke druge ali mi smetaju... ovi su mi nekako najtanji od svih koje sam probala... i uz njih svakako koristim nivea baby kremicu za intenzivnu njegu koju namuljam svuda okolo... jer mi se koža zna iziritirati

tampone ne koristim... zapravo nisam ih nikada ni probala

mislim da to kod mene ne bi ni funkcioniralo, zbog mojih čestih iznenadnih poplava, koje bi možda jedino pampersice uspjele spriječiti... kažem, možda
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:26   #25
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Ovaj... a sta je to? Neka kemija?
Unutarmaternicni ulozak (tzv. spirala) koji otpusta hormone. U Hrvatskoj se daje samo zenama koje su radjale, a u civiliziranim zemljama svima.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:45   #26
Ja sam čula da se ta spirala stavlja onima koji više ne žele imati djecu
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:46   #27
koristim jessa tampone odnedavno. odlicni su mi. pakiranje je veliko, uzela sam ono najvece 65 kom za stvarno malo para, oko 28 kn, ne znam sad tocno. i evo, prosla mi vec 3 menga a jos ih imam stvarno puno u kutijici. a jedno pakiranje ob-a mi nije bilo dovoljno za jednu mengu.
ulosci za tange su im koma, ne drze se dobro za tange. zadnji put sam uzela za normalne gacice. no, funkcioniraju naravno i na tangama. pise da su prozracni. inace, jessa nema pamucne dnevne uloske?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:57   #28
ima-one sa aloe verom su pamucni....
no moja mindica ne voli nikakve uloske s aloom,pa nisam smjela ponoviti kupovinu..
dnevne toliko rijetko koristim da mi paketic traje po godinu-dvije dana
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:14   #29
Glupo pitanje, al cemu uopce sluze ti dnevni ulosci? Kod upala kad je jaci iscjedak? Za inace da budu mirisni? (Ja dobila gljivice od nekih namirisanih koji su se dijelili u gradu...)
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:58   #30
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ima-one sa aloe verom su pamucni....
no moja mindica ne voli nikakve uloske s aloom,pa nisam smjela ponoviti kupovinu..
dnevne toliko rijetko koristim da mi paketic traje po godinu-dvije dana
i meni dugo traju. koristim ih uglavnom dok imam mengu+tampon.

....a jessini tamponi su mi okrice godine.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 01:01   #31
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje, al cemu uopce sluze ti dnevni ulosci? Kod upala kad je jaci iscjedak? Za inace da budu mirisni? (Ja dobila gljivice od nekih namirisanih koji su se dijelili u gradu...)
pa za cure koje imaju jace bijelo pranje..ili za dane ovulacije..ili za zadnji dan menge...
valjda
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 02:37   #32
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje, al cemu uopce sluze ti dnevni ulosci? Kod upala kad je jaci iscjedak? Za inace da budu mirisni? (Ja dobila gljivice od nekih namirisanih koji su se dijelili u gradu...)
Ja ih stalno nosim i to već podosta vremena. Nekako mi je to postala stvar navike bez obzira dal imam jači iscjedak, iako, dosta sam problema imala s tim gljivičnim upalama i sl.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 02:38   #33
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I ja sam se isto bojala, ali izgleda da nisam tome sklona. Ponekad moram na wc tijekom noci, pa zamijenim tampon.
Ja po noći ne idem na wc tak oda nema šanse da bih stavljala preko noći tampon. Nekako mi je lakše ako imam uložak.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 07:43   #34
Našla sam neko pakiranje Jessa tampona u nekoj ljubičastoj plastičnoj kutijici pa kupila zbog kutijice - stvarno su oki. Koristim ih samo preko dana.
Ulošci mi moraju biti bez plastike i bez mirisa. A dnevni... neću ni reći koje koristim 3 kutije od 20kom sam platila 15kn - otkriće moje cime: samo vata i onaj sloj preko koji nije plastika (valjd je ona pamuk )
__________________
Just a perfect day you made me forget myself
pampsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:13   #35
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da se ta spirala stavlja onima koji više ne žele imati djecu
Ta sam No, poslije vadjenja spirale (bilo one s bakrenom zicom, bilo hormonske), plodnost se vraca. U SAD-u je spirala cesto prvo kontracepcijsko sredstvo, a vecina zena ima djecu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:15   #36
Ja uopce ne koristim dnevne uloske otkad sam na pilulicama. Nema vise ovulacijskog iscjetka.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:54   #37
Cure koje koristite dnevne uloške, koliko često ih mijenjate tijekom dana?
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:16   #38
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I ja sam se isto bojala, ali izgleda da nisam tome sklona. Ponekad moram na wc tijekom noci, pa zamijenim tampon.
To što 1000 pua nisi dobila toksični šok ne znači da nećeš 1001. put. A jednom je sasvim dovoljno da naj...
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:18   #39
Naturella-GROZNOOO
zato što jednom sam ga stavila imala ga 2 sata.vratila se iz šopinga.ja dođem na wc a ono....ti ulošci uopće nisu sigurni

Zadnje uređivanje Laore : 04.11.2007. at 11:27. Reason: (morala završit!hehe)
Laore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:29   #40
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
To što 1000 pua nisi dobila toksični šok ne znači da nećeš 1001. put. A jednom je sasvim dovoljno da naj...
isto tako i to što si 1000 puta prešla cestu ne znači da te 1001. put neće pogaziti auto


jessa tamponi rules
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.