Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 00:05   #1
The Amazing Race (US)

Da li ovo netko gleda?

Ako ne - pod hitno skidati! Pod hitno! Ovo je toliko dobro, toliko zabavno, toliko napeto... Dobro, možda ne baš napeto, ali zanimljivo u svakom slučaju... Producent je bog novca Jerry Bruckheimer i upravo je počela 12 sezona. Ali, to je manje bitno... Trebate vidjeti te likove koji se natječu... Lezbijski par ministranata, gotički par čija imena ne znam niti izgovoriti, djed i unuk, otac i kćer, najbolji frendovi, mladi parovi... Genijalno!

Apsolutna preporuka za ubiti 45 minuta tjedno!
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 00:08   #2
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Da li ovo netko gleda?

Ako ne - pod hitno skidati! Pod hitno! Ovo je toliko dobro, toliko zabavno, toliko napeto... Dobro, možda ne baš napeto, ali zanimljivo u svakom slučaju... Producent je bog novca Jerry Bruckheimer i upravo je počela 12 sezona. Ali, to je manje bitno... Trebate vidjeti te likove koji se natječu... Lezbijski par ministranata, gotički par čija imena ne znam niti izgovoriti, djed i unuk, otac i kćer, najbolji frendovi, mladi parovi... Genijalno!

Apsolutna preporuka za ubiti 45 minuta tjedno!
može li još neki opis?jel to kao rat race?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 00:08   #3
Cekam decembar kad ce se broj svih showsa (PB, DH, PD itd) znatno smanjiti, pa ce moji accounti sa mjesecnim ogranicenjem od 10 gb biti u mogucnosti da izdrze skidanje ovog relaitija....mnogo me zanima kakav je
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 00:19   #4
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
može li još neki opis?jel to kao rat race?
Ne znam što je rat race, ali ovaj reality (by the way jedini reality kojeg mogu pogledati) se sastoji od 12 epizoda. 11 timova natječu se za nagradu od milijun dolara koju osvaja pobjednički tim. Svaki tim sastoji se od dva člana (doduše u nekim prijašnjim sezonama, recimo u osmoj, svaki tim sastojao se od više članova - odnosno svaki tim je bila jedna obitelj) i u svakoj epizodi jedan od timova koji dođe posljednji na završni cilj bude eliminiran.

U ovoj dvanaestoj sezoni krenuli su iz Los Angelesa prema Irskoj. Poanta showa je da timovi putuju kroz svijet različitim sredstvima (automobili, vlakovi, avioni), pronalaze u gradovima/selima u koja dolaze razne "clues" pomoću koji saznaju koji su im sljedeći zadaci.
Ima tu još svačega, ne da mi se sad objašnjavati - kasno je, možda sutra ako će nekoga baš zanimati.

Ali u svakom slučaju show je strahovito zabavan, prepun živopisnih likova (odnosno ljudi iz stvarnog života) i svakako će vam proletiti tih 45 minuta u trenu. Ja sam i zaboravio koliko je to dobro, sad sam imao skinute obadvije epizode i pogledao sam ih jednu za drugom bez treptaja.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 08:14   #5
Ja gledam već 4 sezone Otovrio sam bio topic gdje sam spomenuo da dolaze u Hrvatsku al nisu se ljudi odazvali
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:46   #6
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ja gledam već 4 sezone Otovrio sam bio topic gdje sam spomenuo da dolaze u Hrvatsku al nisu se ljudi odazvali
Nemaju ljudi pojma... Njima daj sam akcijske serije u kojima ima pucačine i žena i bagra je zadovoljna...

Jesu li već bili u Hrvatskoj? U kojoj sezoni?
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:23   #7
Pa ove sezone dolaze U Dubrovniku su bili, imaš u topicu Nove američke serije, prvi post na jednoj od prijašnjih stranica link na slike ekipa u Dubrovniku Prejako
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:58   #8
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Pa ove sezone dolaze U Dubrovniku su bili, imaš u topicu Nove američke serije, prvi post na jednoj od prijašnjih stranica link na slike ekipa u Dubrovniku Prejako
To će biti jebački! Jedva čekam!
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 20:09   #9
Bit će navodno 7 timova u Hrvatskoj... Znači ako ih je bilo 11 na početku, 2.prosinca bi trebala biti ta epizoda Osim ako ne stave non-elimination leg u međuvremenu...

Super je ova sezona All-stars mi je isto bio dobar, al ovdje ima super timova
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 11:02   #10
Sad procitah vijest/glasinu u kojoj kazu da uslijed nemogucnosti da nabave kartu za sledecu destinaciju na dubrovackom aerodromu, neki od timova su morali otici u Tivat u CG kako bi nabavili kartu . Ovo bi bilo zakon! Bas me zanima jel to tacno. Uskoro i ja krecem sa skidanjem ovog showa!
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 13:24   #11
Da, uvijek neki timovi ostanu bez karata za najbrži let, što je vjerojatno namješteno da bude zanimljivije Al opet... Vrlo moguće da su "skoknuli" do CG-e...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 12:43   #12
Ali ono sa kamilama je bilo

Kad sam video kako su pojedine takmicarke drzale vime dok su muzle kamile, plakao sam od smeha. Da izvinu citaoci ovoga posta, ko da su drzale pimpek u rukama
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 14:30   #13
Ma ona plavuša, izgledala je ko da drka devi i onda onako odmakne glavu jer ne želi gledat to to radi Ja sam crko
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 14:59   #14
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ma ona plavuša, izgledala je ko da drka devi i onda onako odmakne glavu jer ne želi gledat to to radi Ja sam crko
Upravo To!!!!
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 18:53   #15
Dobra epizoda, nema šta Oni plesovi su bili bolesni

A promo Ako ih autobus stvarno pukne, onda će ovo biti prava replika scene iz pilota Bionic Woman kad ih ona kamion onako sa strane zvekne I moglo bi to bit u Hrvatskoj, ne? Mislim, prema slikama se vidjelo da je snimano preko ljeta, a nitko nije prljav il blatnjav da su još negdje u Africi... Ja se nadam
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 19:51   #16
Evo pogledah i ja napokon prvu epizodi ove XII sezone. inace je ovo prvi put da se srecem sa AR-om i zaista je FANTASTICNO! Likovi su mi toootalno otkaceni, a zadaci su jos bolji. Na onom zadatku sa utrkom magaraca sam se toliko smijao da to nije normalno! MNOGO MNOGO DOBRO! Nastavljams a skidanjem
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 23:48   #17
U pičku materinu, ovo sa kamilama je bilo JEBAČKI! I ona rečenica "Lord, give me milk!" me nasmijala do suza! Brijem da bih povratio kad bih morao piti to mlijeko.

Jučerašnja epizoda je isto bila genijalna. Super je bila ona fora "teach it" ili "learn it"... Ja bih definitivno "learn it" izabrao.

Imam već favorite: gotičari, kćerka i otac (kinezi) i dvoje crnaca (brat i sestra). Oni su mi OK. Žao mi je bilo Lorene i Jasona na kraju zbog U-Turna, postali su mi nekako simpatični baš u ovoj epizodi, iako su mi prije bili bezlični.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 23:56   #18
Nemojte me ubit zbog spojlera, nije velik, ali na slikama iz Dubrovnika se jasno vide TK & Rachel Meni su oni baš kul Oni, gotičari ( ) i Kinezi Hendekea i Azaria su mi isto okej Onu Jen i njegovog bojfrenda ne trpim, one plavuše isto... Deda i unuk su mi bzvz
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 12:03   #19
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Nemojte me ubit zbog spojlera, nije velik, ali na slikama iz Dubrovnika se jasno vide TK & Rachel Meni su oni baš kul
Meni taj TK liči na tipičnog smrdljivog alternativca.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 19:37   #20
Leg 1 (USA-Ireland)
Leg 2 (Ireland-Netherlands)
Legs 3/4 (Burkina Faso)
Legs 5/6/7 (Italy/Croatia/Lithuania)
Legs 8/9/10 (???/Japan/Taiwan)
Leg 11 (Finale)


Nažalost, tek sljedeći tjedan A i kad bolje pomislim, pisalo bi po novinama da su se natjecatelji američkog realitya za vrijeme snimanja slupali u Dubrovniku
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.